Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja go zmusze jak nie bedzie chcial bo nie podaruje jak nie bede:(:(:(:(:P:PP ale co to moze byc 5 dzien nie mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka sie kryje ja trzymam kciuki i nie smutasuj sie prosze cie duzy banan mial byc. to 1 sze podejscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieem patinko:):):):):) ale to czego nie mam @ przez tyle dni akurat w tym miesiacu co sie staralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Racja, racja! Co on ma do powiedzenia, wszystko od nas zależy(kobiet), a nie ma takiego, który by się oparł... he he Mój nic nie miał do powiedzenia, powiedsziałam, że czas na drugie i zmiękł! Trudno! To My jesteśmy górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Ale nie stawiajmy krzyżyka, może dzidzi jednak jest? Ja myślę, żebyś dała sobie ze 2 dni, jeśli @ nie przyjdzie, to wiadomo, a jeśli przyjdzie, to biedny Twój chłop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Ale ze mną naprawdę tak było, była jedna, a wieczorkiem doszła bladziutka 2. A za 2 dni powtórzylam i były 2. Ale piersi bolały mnie przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik buzka 😘 ja ide polezec w normalnej pozycji bo uwiera mnie brzuszek.odezwe sie jeszcze dzis i trzymam kciuki i nie puszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana zrób wszystko żeby opóźnić poród jak najdłużej, każdy tydzień w twoim brzuszku jest na wagę złota dla dzidziusia. POWINNAŚ LEŻEĆ !!!! rozmawiałam o tobie z moją gin powiedziała że jeżeli uda im sie powstrzymać poród a udało się, to powinnaś leżeć jak najwięcej i brać nospę jeżeli poczujesz skurcze. Chodzi o to żeby nie robić nic co może poród przyspieszyć. Laura da sobie radę. W końcu to tylko kilka tygodni... Madzik wyrzuciłaś ten test już? Spojrzyj na niego jeszcze raz... nie ma choćby bladusienienikiej kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu pod swiatlo wydaje mi sie ze jest dawid mowi ze nic nie widzi mozez juz omamy mam no nie wiem ja nigdy nie mialam zeby tyle mi sie @ spoznila i jeszcze te cycki bolace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik---nie poddawaj sie tylko odczekaj chociaz ze dwa dni i zrob z moczu porannego tescik . a jak nie chcesz czekac to smigaj na bete . mi dopiero po kilku dniach po spodziewanej @ test wyszedl pozytywnie . pierwsze dwa wyladowaly w koszu z jedna kreska a jednak w ciazy bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
hmm... nie ma co spekulować, trzeba poczekać, wiem, że to trudne. O jak super- wysłałam męża do sklepu z Różą, położyłam moje opuchnięte nóżki na łóżeczko! O jak mi tego brakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a na kolejnym kreska druga byla tak blada ze ledwo widoczna :-P ale ja juz wiedzialam ze tam jest :-D i ty tez ja masz - zobaczysz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
No, racja, przecież nie robiłaś z porannego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
A ja wtedy z porannego zrobiłam, a taka była prawie biała! No to wszystko możliwe! Trzeba czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Skoro stronka moja to zapewne MAM RACJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny caluski dla was {kiss]\ 😘 tak mnie na duchu podtrzymujecie jutro kupie test i zrobie go w czwartek rano dla mnie jest to szok bo pierwszy raz spotkalam sie ze test nie pokazal mimo objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wszystko pomimo tego testu wskazuje na to że jednak jesteś w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
dzidzia nam robi psikusy, oby nie @! Ale to raczej dzidzia już chce dać w kość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
O rety! Jak mi źle! Nos zapchany, głowa boli, nie mam siły, czym się ratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik--test mogl nie wykazac ciazy bo moze byc za male jeszcze stezenie hormonu ciazowego - po prostu moze ciaza jest bardzo wczesna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd to po ilu dniach @ po terminie test powinien pokazac teraz bola mnie bardzo piersi to musi cos byc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem 5 dni bez @ myslalam ze pokaze 2 kreski a tu taki zak:(:(:(:( ja mam nadzieje ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane do jutra ja uciekam spac jestem do niczego buziaczki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** dla was fluidki na dobranoc :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik _________ mam nadzieje ze dzidzius juz jest w brzuszku patinka___________ oszczędzaj sie kobieto pozdrowienia dla wszystkich :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×