Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Cześć! Dziś po raz pierwszy odzyskałam siły, może przez to słoneczko, aż wzięłam się do roboty, poprasowałam,a nawet firanę zmieniłam i chyba przesadziłam, bo boli mnie brzuch plamienie mi się powiększyło... :-( :-(:-(:-(:-( Martwię się :-( :-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz umówiona z położną jestem. Iwa widzę że ostro wzięliście się z mężem do roboty, jak nic niedługo dzidzia będzie ! 🌻 Monia idz do lekarza, plamienia są niebezpieczne. Jeżeli masz w domu nospe to weź szybko. Zmniejszy skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Dzien dobry! No dziewczynki ja zmieniam wpis w tabelce u mnie dzisiaj juz polowa ciazy,zaczynam od tej pory odliczanie juz w z gorki. STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20..................1..... ..............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............20......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Kinia jak to połowa ...przecież niedawno zaszłaś w ciążę!!!!???? Matko jak ten czas leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dzieki iwa 18 za powitanie i pocieszenie,jednak stwierdzilam ze najlepiej sie wpada bo wtedy w ogole sie o tym nie mysli a jak sie zaplanuje to mimo ze sie staram o tym nie myslec to sie nie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Stefcia my tu na forum najlepiej o tym wiemy, ja sie starałam 2,5 roku, Smerfetka i Ola które sa już w ciąży też coś koło tego. Więc sama widzisz przeżyłyśmy już chwile zwątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dlatego wlasnie was podziwiam za wytrwalosc,ja nie wiem ile wytrzymam,ale jestem uparta dlatego mam nadzieje ze dlugo,az sie w koncu uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin pojechal z mała do lekarza i mam wolne, troche sie martwie czy wszystko powie pediatrze ale powiedzial mi ze mnie nie zabierze tylko mam odpoczywac hehehe ciekawe jak mam to zrobic jak musze sprzątać bo przychodza znajomi do nas i trzeba troche ogarnac po tym moim małym tornadzie, które wszedzie wejdzie i wszystko dotknie i nie omieszka popsuc przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dzieki pani misiowa,swoja droga fajne pseudo,jednak tutaj jest duzo milsza atmosfera i zauwazacie nowe osoby niz na epacjent,tam jakos olewaja jak pojawia sie ktos nowy,mysle ze tutaj z wami bedzie mi dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia ______ u nas jest milutko i tak swojsko moje pseudo wzielo się od pierwszych śpiochów, które kupilam Patryśce, na metce bylo napisane \" pajacyk Pani Misiowa\" spodobało mi sie i tak sie zalogowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dkladnie,jak z prawdziwymi przyjaciolmi o ktorych dzisiaj tak trudno,moje pseudo wzielo sie od imienia kotki znajomego bo byla taka slodziutka i upasiona,wygladala jak chodzaca kulka.Mam pytanko,jak robicie te minki w postach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jest taka strona z tymi wszystkim i buźkami, zaraz poszukam ale np. buziaka robi sie tak otwiera sie nawias kwadratowy wpisuje usta i sie zamyka nawias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Ok dzieki za fatyge,kurcze troche techniki i sie gubie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dobra znikam bo mam troche roboty,wpadne poznym wieczorkiem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
dziewczyny! U mnie dzisiaj zdecydowanie lepsza pogoda, aż się chce żyć mimo, że wróciłam z pracy padnięta. Miałam trochę ogarnąć dom, ale jutro przecież też jest dzień. Witaj Stefcia31 na naszym forum! Tu jest naprawdę miło i można się wyżalić w razie potrzeby i pochwalić się tym co nas cieszy. Łatwiej przetrwać kiedy się wie, że nie jesteśmy same i że jednak cuda w postaci ciąży się zdarzają nawet gdy lekarze twierdzą coś innego. Ja piszę gdzieś od kwietnia i od tego czasu był wysyp dzieciątek i mam nadzieję, że to nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Wpadlam sie tylko zameldowac i zaraz lece pod prysznic i za 2 godzinki do pracy...a tak mi sie nie chce, ale coz.....hehehe Stefcia witaj u nas🌻 Zycze Wam milego weekendu w razie jakbym jutro juz nie zagladnela, choc postaram sie....w resteuracji w ktorej pracuje mamy jutro wesele i w niedziele poprawiny wiec niewiem na ktora bede miala do pracy....sciskam Was mocno kochaniutkie i przesylam po wielkiiiiimmmmmmmm 👄 Papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko, ale Ty się tych panien młodych naoglądasz... tylko szkoda, że gdy inni się bawią Ty musisz pracować 🌼 Patinko a co tam u Ciebie? Jakieś nowe zakupy dla dziecka poczyniłaś i teraz oglądasz? 👄 Dorota a z Tobą co się dzieje? Czyżby mąż do domu zawitał i go namiętnie eksploatujesz? Melduj się i to zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja pierwszy dzień w pracy po urlopie ale jakoś zleciało teraz już w domku posprzątałam umyłam dwa okna i nic mi się już nie chce dobrze że jutro wolne zaczyna uczyć moją 20 miesięczną córeczke robić siusiu narazie umie wołać rano i wieczorem ale w ciągu dnia nie może któraś z was wie jak to zrobić szybciej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane!! jak tam?? widze nowe kolezanki witajcie 👄 Sara76 no wlasnie Kochana bierzeemy sie i nastepny wysyp dzidziusiow musimy zapoczatkowac!!!!! ja niedziele jade na Tsh zrobic w piatek mam wizyte ..zzobaczymy co poie bo watpie zeby mi sie udalo ..choc to juz pol roku jak lykam tabletki mogly by sie juz pojawic efekty!!!! A co powioem wiecej wracam do mojego na zmiane:D wiecej czasu razem:D tyle ze ciezej bedzie .asle co tam:P dzien zarowno dzis jak czoraj sloneczny i przyjemny:) ze Smerfecia gadalam moi ze powoli jej juz wszystko idzie nic sie nie chce i ciezko wkoncu maz sie wzial i goni zeby odpoczywala:D EwQus a jak TY sie czujesz// olawd 👄 madzi 👄 a TY jak?? xxxxmadziaraxxx maialas sie odezwac!!!!!:( 👄 👄 paniMisioowa ja tez chce takiego zboja w domu!!!! czas i pora;p Kakusia 👄 dla WAS \":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Cześć dziewczyny !!!!!! Pobieżnie przeczytałam \"wasze\" forum i to jedno z niewielu w sieci, które jest dosyć optymistyczne no i widać, że wywiązują się tu mocne wirtualne znajomości. Postanowiłam się więc przyłączyć. Oczywiście mam problem bo już długo, a nawet bardzo długo staramy się dziecko i.... nic. Trwa to już ponad półtora roku więc napewno rozumiecie moje obawy. Zaczęłam właśnie chodzić do ginekologa w celu wyjaśnienia sytuacji i znalezienia rozwiązania. Niestety okazało się, że ostatnio nie miałam owulacji :( Teraz czeka mnie kolejna wizyta i mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie ok - chociaż mam poważne obawy. W ogóle tak bardzo już bym chciała mieć dzidziusia, że co miesiąc mam objawy ciąży, a już jak miesiączka opóźni się jeden dzień to mam ochotę od razu iść po test... Nawet dzisiaj wiedząc,że nie miałam owulacji wydaje mi się że może jednak udało się... Może za bardzo chcę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKOLKA25 nie przejmuj sie 1.5 roku to jescze nie tak zle;) ja juz 3 ponad i nic:) a 2 razy roku ypadaja cykle bezoulacyjne iec nie masz co sie przejmowac pojdziesz do lekarza i bedziesz wiedziec jak cos nie tak tabletkami zalatwisz sprawe i nim sie objerzysz bedziesz ciazy!!! moze wcale lekarz nie bedzie potrzebny i sie uda!! trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewcZyny a co tu sie dzieje stronka za stronka:):):) dobrze ze dzis piatek bo mam dosc szkoly:P:P misiaczki u mnie strasznie szkola i szkola aby nie mam czasu na nic czasami sie tak nawet zapracuje bo oszukuje sama siebie ze wtem sposob wyjdzie fasolka w poniedzialek powinnam miec @ ale oczywiscie jej nie bedzie:):) ja to wiem witam nowe staraczki i zapraszam do wspolnego pisania:):):P 😘 dla wszystkich dziewczyn i prosze juz pisac bo wrocilam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Mam nadzieję, że uda się bez żadnych lekarstw ale to już tak długo trwa - ja rozumiem, że inni dużo dłużej się starają sama znam takie przypadki, ale każdy kolejny okres tak mnie wyporwadza z równowagi, że aż sama jestem zaskoczona swoim zachowaniem. W sumie jutro powinnam dostać @ ale ostatnio żyję w takim stresie, że okres też się opóźnia czasami. Strasznie jestem ciekawa co wyjdzie na wizycie u ginekologa... kolejny brak owulacji??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nikolka25! Piszesz, że staracie się 1,5 roku to naprawdę wcale nie tak długa. Ja staram się 4 lata, efektów brak. Też odkryłam, że nie mam owulacji (na pęknięcie pęcherzyka podaje się zastrzyk, ale nie jestem jeszcze na tym etapie). Trzymaj się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
dodajecie otuchy dziewczyny :) aaaaaaaaaa tak bardzo już bym chciała, no nic dobrze, że chociaż w moim ukochanym mam wsparcie, a może wiecie jak go przekonać żeby rzucił palenie (to też ma ogromny wpływ u mężczyzny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×