Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

otoz zmienilam swoj profil bo nasz kwiatuszek mial juz 6 urodziny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!!!! Ja po pracy i zaraz lece pod kolderke do mezulka:) Madzik tylko sprobuj wyslac te @ kolezanke do mnie to zobaczysz...heheheheh....przeciez ja tez mieszkam w Ameryce, a Ty ja chcesz tu wyslac wiec pewnie mnie odwiedzi....a kysz............:D:D:D:D:D:D:D Nikola witaj u nas🌻 Zagladne do Was jutro przed praca.....milych senkow😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie tak jak obiecalam wstawilam sie z rana :D kawka w trakcie corenka wypila kakao.No i idziemy sie szykowac bo malo czasu zostalo a za pozno wstalysmy niestety. dobrze ze nie pada chociaz choc szaro na dworze brrrrrr. iwa nie wiem co ci doradzic.Mam nadzieje tylko ze wszsytko sie unormuje i bedziesz szczesliwa. no i trzymam za was kciuki :-) dzis 27 wiec za 2 dni testujecie :D masa fluidkow dla was *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyjeżdżam do mamy :) Iwa daj spokój, nie jest tak źle. masz dobrego męża tylko może trochę przemęczony jest. Nie naciskaj na niego, na pewno niedługo wam sie uda. Przecież on tak naprawdę chce drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dzieki dziewczynki wam wszystkim za tak mile przyjecie,ja praktycznie skonczylam staranka w tym miesiacu bo plodne dni sobie poszly tak ze teraz czekam na efekty jakies8- 10 dni,kurcze to czekanie jest najgorsze ale za bardzo sie nie nakrecam bo mam przeczucie ze znow nic z tego:( a i dziekuje ewce za stronke z buzkami pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia któregoś miesiąca sie uda. A wiesz jakie wtedy jest zdziwienie .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
No mam nadzieje,bylabym najszczesliwsza na swiecie,zreszta jak pewnie kazda z nas tutaj,mam juz 2 dzieci ale sa juz duze i z nowym partnerem chcielibysmy miec jeszcze jedno wspolne,poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Myszko zobaczymy co ci w październiku Pan doktor powie. Może wyjaśni to i owo i będą małe myszki na lato :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Zajrzę do Was później bo jestem w trakcie sprzątania, pogoda u mnie dzisiaj super, ale to mój ostatni weekend wolności-od następnego zaczynają mi się zajęcia na uczelni... więc znowu będę mieć przerwę w życiorysie. Pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dobra mykam bo czekam na nowe meble i pewnie niedlugo przywioza,wpadne do was w wolnej chwili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! pisałam Wam w zeszłym tygodniu że @ brak , na dziś sprawy mają się tak 51 dzień cyklu i dalej nic czasami jakieś pobolewania brzucha, nabrzmiałe piersi, jajniki bolą jakby raz prawy raz lewy a w dodatku bardzo silnie sie przeziębiłam, leżę i zdycham bo nie chcę aplikować sobie żadnych leków bo nie wiem na czym stoję. w zeszłą niedzielę robiłam test i wynik był negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie slonka 👄 ANNA----a moze to przez malutka fasolke??? trzymam kciuki witam nowe dziewczyny i za was tez trzymam kciuki a ja od kilku dni chodze jak pokrecona :-( tak mnie w krzyzu zlamalo ze sie ruszyc nie moge .... nie pomagaja masci , rozgdzewanie , masaz .... nic... ale za to pogoda sie ladna zrobila , tylko ciekawe na jak dlugo.... buziaczki i milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ale mnie dzis piekne slonko obudzilo :):) myszko a wiesz ze pozniej w nocy tak sobie myslaalm ze gdzie ja ta @ poslalam zeby tylko myszki nie nadiwedziala bron boze o nie to odsylam ja tak gdzies na marsa niech tak sie martwia:):) pozdrawaiam wsa dziewczynki ide troche ziemniaczkow ukopac bo dzis chyba placoszkow usmaze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Madzik i odrazu lepiej:D:D na Marsie nikt nie bedzie musial ja przeganiac hehehe:) EfQa mam nadzieje ze na lato beda male myszki :D:D:D Zycze Wam kochane milego dzionka i jutro milej niedzielki ....ja lece zrobic sobie kawke i jakies sniadanko i na 11 do pracki:(:(:(:( Buziaki dla Was👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis dostalam okresu,leci jak z kranu i brzuch bolal,ale juz wzielam tab i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja od rana myłam okna posprzątałam mieszkanie a teraz mam chwilke wolnego mąż poszedł na spacerek z Martynką Kalpek to dobrze masz miesiączke czyli organizm dochodzi do siebie trzymaj się słoneczko A.N.N.A poczekaj do soboty i zrób jeszcze raz test Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja jak zwykle ze złymi wieściami. Od nocy ledwo żyję , tak mnie bolą wszystkie mięśnie, najbardziej plecy i dostałam gorączki :-( Nie dość, że tak mnie brzuch boli, to jeszcze chyba jakaś grypa :-( ZWARIUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! Zażyłam paracetamol i leżę, tak mnie wszystko boli, że jeszcze nie wstałam z łóżka :-( A nocą coś tak mi waliło w drzwi, i to nie był sen, ale nie wiem, czy wierzycie w takie rzeczy, potem coś mi siadło na łóżku, czułam dokładnie, ale byłam jak sparaliżowana! Dopiero jak zaczęłam się modlić, to puściło! Okropne przeżycie... Nad ranem śniła mi sie jakaś stara kobieta i powiedziała,że niedługo umrę. I tak mi się dzień zaczął... A teraz kwiczę z bólu, niech mnie ten pech opuści! Może macie jeszcze jskieś sposoby na początki choroby, bo nie wiem czym się ratować... Witam nowe koleżanki!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku to dobrze nich leci przynajmniej ci sie zaczyna to wszystko oczyszczac to jest dobrze 😘 monia ja wierze bo tu u nas tak kiedys straszylo ze ojojo i to bylo widac golym okiem a jak ci sie sni ze umrzesz to bedziesz dlugo zyc a na chorobe tu niedawno dziewczyny cos o koli wspominaly 😘:):) trzymaj sie kochana efqa patinka i reszta dziewczyn w wy gdzie sie podziewacie a smerfciu co tam u ciebie lepiej troszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzik
ty mature chcesz zzdawac, a czytac ze zrozumieniem jeszcze nie umiesz? O coli owwszem, było, ale w kontekscie grypy jelitowej, czyli mówiąc oglednie sr****czki i wymiotów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie KOchane:D widze ruch i dobrze ja dopiero siadla \\z pracy na zakupy sporo dzis poszlo..:P ale buty mam moj fajna kurtke a jak mnie opkupil..piekna biala bielizne ( wiadomo ) :P mowi no pozniej mi konicznie pokaz jak lezy:P haha powiem ze trafil idealnie;D i plaszczyk kupilam zimana juz sie nie boje:P teraz po objadku robie sernik na zimno zapraszma poznij na male co nieco:zd olawd 👄 sprobuj masazu ... ewQus 👄 A.N.N.A WITAJ!! SPROBUJ ZNOw ZROBIC TEST! 👄 trzymam kciuki jak nie dostaniesz idz do lekarza nieiadomo co sie dzieje!! Monia witaj 👄 ja mam wu=izyt na pt ale przeloze chyba na pazdziernik..zobacze.. 👄 milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu a ty gdzie wlasnie patrzylam na tabelke za 2 dni razem testujemy :):):):):) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane o 11 wrocilam z baletu z Laura to wzielam sie za pelny zlew, pranie ,prasowanie ,ukladanie i po 12 szybko do gloucester na religie wrocilsimy o 2.40 naszego czasu glodni jak wilki wiec szybko nastawilam ziemnaczkow usmazylam jajka sadzone do tego buraczki mizeria i i groszek z marchewka i kukurydza na gesto wiec ja teraz zjadlam i jestem pelna. ale glowa mnie boli jejku ,chyba zacznie sie ciagle narzekanie ale glowa jak boli to juz zle bo czlowiek do niczego.Wczoraj sie polozylam ale zasnelam dobrze po 1 szej bylo -Znacie chyba przyczyne hehe Biodra i dzidzia rozciagala sie jak tylko mogla ;) Monia wracaj do zdrowia nie choruj juz nam wiecej a smierc sie sni na dlugie zycie a czy szczesliwe tego nikt nie wie hehe tzn kazdy ma wlasne mnie sie kiedys snilo ze zeszlam na dol do klatki schodowej i byly groby moich rodzicow mojej corki braci a moj byl pusty i napis do dzis pamietam TU BEDZIE SPOCZYWALA PATRYCJA :) jak na razie ciagne :) i musze ciagnac czy chce czy nie bo kto za mnie posprzata ugotuje i zaprowadzi corke na lekcje nie ma tak latwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzik a ty jak jestes taki madry albo madra to sie ujawnij a nie wcinasz w nosa w nie swoje sprawy za jakims beznadziejnym pseudo heheh i moze nie doczytalam ale przeciez to nie twoja sprawa jakims adwokatej jestes czy co heheh pozdrowionka chyba monia mnie nie zabije ze sie moglam z ta kola pomylic i jej zle doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz w szkole mi dobrze idzie to o moja mature sie nie martw bo ci ksero wysle jak chcesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×