Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkacu zapisalo sie dobrze to moje 2 staranka i nie dlugo sie okaze jak ja kocham gdy juz jestem blisko @ bo wtedy czekam aby czy jest ta fasolka czy nie:):):0 nikola badz dobrej mysli i nie miej takiego podejscia jak teraz masz :):):) ja trzymam kciuki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) dzis mialam znow bieganine sprztalam domek pozniej gotowalam mieli znajomi wpasc maja 3 dziewczynki jedna 5 jedna 3 i ostania 14 miesiecy.No i druga kolezanka podzucial mi swoja 4 ke bo miala problem wiec razem z Laura 8 mka ciezko to przezylam bo dzieci od jednej kolezanki wogole nie sluchaly i zrobiliy zaclkowita demolke ale juz mam spokoj. Glowa mnie z tego wszsytkiego boli. Sara kupilam bujana kolyske jest przesliczna zrobie fotke puszce wam jutro ale tez poznym popoludniem bo rano laura ma balet a potem religia w innym miescie ehmmm. No i stolik do przebierania dzidzi z matreracykiem u gory i pojemny ze hoho.dzidzia ma juz wszsytko wiec nic nie kupuje,jedynie wanienke ale to nie teraz.a ja kupie ale to jak juz dzidzia bedzie elekrtyczny odciagacz pokarmu i tyle. jestem tak wyczerpana ze szok.Jedno jest pewne Kocham dzieci ale przedszkolanka nie moglabym zostac ani nauczycielka jakby ktores zalazlo mi za skore to karabin i jak do kaczek bym strzelala mam dzis dosc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
dzięki, wbijam sobie do głowy że muszę myśleć pozytywnie, czasami o tym zapominam (szczególnie pierwszego dnia @) :) Wiem że musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patinko myslalam o tobie :):) ja tez chce fotki :):) i idz odpocznij troche bo ci ..skopie co ja wczorak mowilam ze masz lezec a ty ciagle w biegu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sara tez ;) GOOD LUCK dla was i fuidki *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa pomocy umieram Biodra mnie wykoncza podkladam podyszki kupilam nawet specjalna poduszke ciazowo pol ksiezyc ale boli nadal 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak ma byc nikolo trzymaj sie i bedzie ok:):) 😘 no kurcze patinko ale sie boje bo tak niebawem bede wiedziala to jest fajne uczucie bo tyle sie na to czeka:):):) oczywiscie :):) ta @ wyslalam do ameryki zeby mi tu nie zajzala przez 9 miesiecy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko dzieke za fluidki zgarniam jak najwiecej:):):)biedactwo ty moje wytrzymasz czego sie nie robi dla fasolki inni ci zazdroszcza tego bolu bo juz bym chciala czuc ta fasolke pod kazda postacia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem madzik ale bol okropny odczuwam wczoraj wogole weczorem dzdza zmenala polozenie normalnie czulam jak sie obraca z laura tak ne czulam tego ale normalne mne bolalo. ale juz nie narzekam ciesze sie i juz doczekac sie nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka mi półksiężyc nie pomógł - za miękki, to musi być coś w miarę twardego , jak jakaś pufa a juz najlepiej lekko pochyłe. Nie masz nic takiego w domu? Od kanapy jakiejś czy coś? I wtedy układasz sie na boku opierasz na tym jedną nogę - ona jest wtedy trochę w górze. I z głowy. Zrobię sobie zaraz zdjęcie z tą pufą i zobaczysz co wymyśliłam. Próbuj wszystkiego w końcu znajdziesz sposób :) wiem że to okropny ból i w ogóle nie można wypocząć. mnie boli tylko jak leżę. A ciebie? Nikolka piszesz że ostatnio żyjesz w stresie - a to wpływa na owulacje i możliwość zajścia w ciążę. Skacze od tego prolaktyna i inne takie. Ja pracując brałam udział w wyścigu szczurów, też się zdziwiłam jak zrobiłam badania po 2 latach starań i zobaczyłam że nie dość że mam wysoką prolaktynę to na pierwszym monitoringu wyszło że też nie miałam owulacji. Wiem że łatwo mówić ale spróbuj cos na sters poradzić. Twoje dobre samopoczucie jest bardzo ważne. Smerfetkę strasznie stresowała praca, rzuciła ja i od razu zaszła w ciążę :) Sara a ty kiedy będziesz na etapie zastrzyków? już nie mogę się doczekać ....🌻 Madzik to czekamy na twoje testy !! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sie polozyc ledwo widze na oczka papapapapapppa 😴 jutro rano jak wstane to kawka i odpale laptopa zanim wyruszymy wiec powiem wam dzien dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfcia widzę już w skrócie tylko pisze :) a za jakiś czas zniknie nam z forum na dobre i będzie się pojawiać tylko z miesięcznymi raportami!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ale tutaj inne sa te poduszki twarde dosc i oprocz tej poduszki dalam wczoraj 2 inne i noga byla naprawde wysoko doslownie bylam w pozycji jak do porodu prawie :p czekam na fotke moze podpowie mi co zrobic ze soba tak tylko jak leze ale pol nocy z glowy bez spania niestety a nad ranem dzidzia juz mnie budzi wiec tez po spaniu :p ale kopac moze przyjemniejsze niz biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko wypoczywaj dużo Patinka wytrzym jeszcze 10 tyg. dasz rade jak ja byłam w ciąży też było ciężko ale powtażaj sobie jeszcze troche i będzie dla reszty staraczek buzki i trzymie kciuki za poczynające się fasolki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka jutro wieczorem ci fotkę prześlę, bo dziś już nie zdążę a jutro jadę do mamy. gdyby nie ta pufka to bym chyba płakała po nocach. Moja dzidzia jest raczej spokojna, nie kopie tak mocno jakoś specjalnie. Głównie w nocy jest aktywna. W niedzielę mąż zamontuje mi blacik do przewijaczka i będzie wszystko gotowe! A laktator tez kupię elektryczny ale po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 3 tyg szewek sciagna mi jak sie boje ze urodze :o oki uciekam i czekam jutro za fotka no wlasnie ja tak mma 3 dzien juz ze bol okropny a 3 raz jestem w wysokiej ciazy i nie mialam takich przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzis jest mi bardzo zle:( caly dzien placze,nie moge sobie poradzic,wszystko do mnie wraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Patinko no ja to napewno zazdroszczę Ci każdego bólu ciążowego :) może to trochę dziwnie brzmi, ale tak jest. Jedni ciężko przechodzą ciążę a inni nic a nic nie odczuwają. Moja koleżanka 3 tygodnie temu dowiedizała się przypadkiem że jest w 5 m-cu ciąży i do tej pory nic nie czuje. Jedynie ma wstręt do kawy. OK spadam spać i jutro będę marzyła o tym żeby nie dostać okresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem pod wplywem:-) takze wybaczcie jak bede zle pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku nie martw się już niedługo będziesz w ciąży i będziesz miała dzidzię. Sama pisałaś że lekarz powiedział że jajnik ładnie pracuje więc tylko czekać aż ci sie uda. Musisz tylko dojść do siebie. Nikolka swoją drogą jak można przez cztery miesiące nie domyślać sie że jest się w ciąży? Ciekawostka... Iwa wygląda na to że dobrze ci idą starania !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoz z rospaczy wypilam cala butelke wina i jestem zalamana i pijana nie wiem co gorsze:D wrocilam z pracy o 22 a moj maz spi wiec go obudzilam ze mam winko kolacje i siebie a on ze musi o 5 wstac zawiesc projekty do londynu i jest zmeczony wiec ja na to nie rob mi tego😭 wiecie test wylapal moje najlepsze 2 dni a ''ja cie kocham a ty spisz'' zalamka jak mam byc w ciazy skoro nie mozemy sie przytulac kiedy trzeba kiedy kochalismy sie codziennie bylam w ciazy w 2cyklu mam wrazenie ze jestesmy z innej bajki patryk niby chce miec drugie dziecko ale caly czas chce zdobywac swiat oczywiscie kocham go na zaboj ale ten chlopak ma 28 lat tak duzo osiagnol skonczyl 2 kierunki ja tylko licencjat nie dalam rady z malenkim dzieckiem zbudowal dom w polsce po co mu te stany dom stoi pusty a ja sie nie spelniam zawodowo tylko tak stoje z boku on sie cieszy ze mnie zcoreczki chce syna ale poprostu nie ma czasu a ja tak malo wymagam milosci opieki i dzieciatka 🌼 ale jak jak zawsze czekam na niego nie wiem jak dlugo wytrzymam jest dla mnie za silny moze wroce do polski niech sobie przemysli bo jak nie mamy go obie to co jak bedzie jeszcze jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×