Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... ..............26.09.08 stefcia31 🌻.....................31...................4.... ...............07.10.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........ no i juz jestes oficjalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25................18.... ..............26.09.08 stefcia31.....................31................4.... ..............07.10.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dzieki wielkie,musze znikac,wpadne w nocy albo jutro pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Dzień dobry :) Chociaż chyba nie dla mnie, bo nie ma to jak w nidzielny słoneczny dzień po uroczo spędzonym poranku z ukochanym, w nadziei na ciążę...........dostać okres aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Życzę wszystkim milszych pobudek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dzięki za wsparcie, od wczoraj łykam apap(lekarz pozwolił), w nocy dostałam 39 temp. ale dzieś z rana już lepiej, właśnie podniosłam się z łóżka. Jutro idę do lekarza, bo to raczej samo nie przejdzie :-( No oczywiście wymioty nadal mnie męczą. Becia- idź do lekarza, może to jednak nie to? a jak z tymi wymiotami? Patinko- podziwiam Cię, czy ta Twoja córka ma siłę na tyle zajęć? Dziewczyny- buziaki dla Was!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25................18.... ..............26.09.08 stefcia31.....................31................4.... ..............07.10.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............9.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25................18.... ..............26.09.08 stefcia31.....................31................4.... ..............07.10.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26...............31... . ....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............9.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 zmienilam ;) to chyba ta choler... cholestaza ale zobacze jeszce ze 2 dni moze przejdzie, a jak nie to pojde na pewno do lekarza i poprosze zeby mnie nie wysylal do szpitala tylko dał "leczenie domowe" moze sie uda. Mój mis pisał dzisiaj ze u niego wszystko ok. Jest 14 a ja umieram z nudów i nawet nie ma co ogladac w tv. Chyba zabiore sie zqa prasowanko to godzinka mi zleci ;) a potem troszke ogarne w mieszkanku i moze sie poloze, choc nie wiem czy to dobry pomysl bo w nocy znowu nie bede mogla spac, a tak przynajmniej noc minie szybko ;) Kurcze bardzo tesknie za nim ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja wrocilam o 11 z Laura i 1 -sze co zrobilam do lozka bo bylam nieprzytommna.Laura oczywiscie bajki ogladala a ja na dobre 2 godzinki utulilam sie do podusi i odplynelam teraz szybciutko jakis rosolek trzeba ugotowac zanim pojdziemy do kosciolka i przygotuje drugie danie ze jak wrocimy z kosciolka to nastawie od razu. U mnie sie zrobilo cieplutko ale wiaterek chlodny wieje. Mezulek jeszcze spi ale za godzinke postawie go na naogi bo musi mi pomoc wyczyscil kroliczkom cala klatke jest ogromna i ciezka wiec nie dam rady jje podniesc. Tak sie zastanawiam czy jak sie robia chlodne dni czy nie musze wziasc ich do domu a nie usmiecha mi sie bardzo bo w domu co 2 dzien musialabym czyscic klatke bo czuc wszsytko a na ogrodku robimy to raz na 2 tygodnie i wystarczy.Kolezanka powiedziala ze dalam je w okresie letnim na ogrod wiec prawie pol roku tam byl.y i sie przyzwyczaily a ja nie wiem bo to nie sa zwykle kroliczki tylko klapouszki i przeczytalam ze sa delikatniejsze od tych zwyczajnych.Doradzcie prosze. Nicola przykro mi ze @ przylazla i to jeszcze w tak romantycznym momencie ehmm ale uda sie zobaczysz. ja zanim z Kubusiem zaszlam w ciaze to trwalo 10 miesiecy tylko bez testow bez niczego.Dopiero z testami szlo mi o wiele szybciej. Monia wiesz teraz jej doszly dodtakowe zajecia bo Komunia na drugi rok w maju wiec doszlo.a w Grudniu maja 2 zajecia odejsc z nauk scislych i zajecia sportowe No chyba ze znow cos nowego wymysla :p ona sie cieszy bo ona z tych zajec wraca do domu i wulkan energi,skacze wydziwia szpagaty mi robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem w szoku ze pozwolili ci wziasc apap jak bylam z laura w ciazy mnie ginekolog zabronil brac apap. kazdy lekarz ma swoja teorie widac.najwazniejsze by dzidzia nie ucierpiala. Becia wypozycz sobie jakies filmy fajne dobre przekaski na stol i lez odpoczywaj ile sie da,teraz trzeba zbierac sily bo nie dosc ze coraz ciezej to porod niedlugo a to nie lada wysilek :-) No nic ja zmykam do kuchni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati mozna brac wszxystko co zawiera paracetamol, czyli ze znanych mi... paracetamol, apap, codipar, Eferalgan... Ja prasuje ale tez odpoczywam ;) mam nadzieje ze wkrotce dolek mi minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis robilam pupleciki i jak na 1 raz to mi wyszlo calkiem dobre:):):) dzis ladny dzionrk u mnie ide teraz pozmywac po obiadku pozdrowionka dla wszystkich i udanego popoludnia 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cosik tu cichutko... A mnie babcia odwiedziła. biedulka, sama słaba, a do mnie przyszła, żeby mi raźniej było, jutro z rana mnie do lekarza zarejestruje, kochana. Wysłałam męża z córką na spacer, bo taka ładna pogoda, szkoda żeby sie tu ze mną kisili. Sama chętnie gdzieś bym wyszła :-( Madzik, a Ty chyba niedługo testujesz co? Mam przeczucie, że niedługo któraś z Was ogłosi dobrą nowinkę👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jakoś mi lepiej, chyba babcia jakieś dobre fluidki przyniosła! No i dostałam olbrzymią brzoskwinkę, zjadłam całą i jeszcze mnie nie ciągło na wymioty! To dobry znak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez na spacerku, tak pięknie,ze trzeba wykorzystać a co. Poza tym pół dnia przeleżałam, ale dziś czuje się w miare ok, a wczoraj to chyba tez grypa jelitowa mnie dopadła, bo pół dnia w kibelku siedziałam.Nic idę jeszcze trochę na dwór, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Wy pewnie wszystkie na spacerkach, tylko ja pod kołdrą przymusowo buuuuuu!!!!!!!!!! I znowu wymioty, a tak się cieszylam :-(:-(:-(:-(:-( Niech mnie ktoś przytuli..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja Cie przytulam... Szczegolnie ze tez bym sie chciala przytulic, mi znowu lezki plyna ;( cholerka kiedy mi to minie, nie chce juz tak tesknic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze SMERFECIA w terenie fajniee .dobrxe ze dzis lepiej:) ja dzis slodkie lenistwo sprzatam zmywam i prasowanko:P moj pojechal szkoda:( no coz: takioe to zycie:( byle do rana.. Monia fajnie ze odpoczywasz :) to co jesz tez dziala na wymioty..pomaga herbatka z imbiru:) ale kazdy ma swoj sposob:) byle skutecznY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam tej herbatki, ale nic nie pomogło... Chyba po prostu muszę to odczekać, byle do przodu! A moich skarbów też nie widać, jak poszli na spacer, ani widu ani słychu, smutno mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia tez sie ciesze ze jestes, bo juz myslalam ze bede sama na forum i az mi glupio ze takie smutaski pisze ale tak jak napisaly misiaczki takie to juz zycie... Za jakas godzine moze połtorej przyjedzie moj synek wiec bede mogla sie do kogos odezwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia- dzieci rzeczywiście potrafią pocieszyć, Róża właśnie wbiegła z bukiecikiem koniczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane ja wrocilam z kosciolka potem poszlismy na 40 minut do parku ale zimno wiaterek sie zrobil wiec wrocilismy do domku zrobilam Laurze kolacje cchiala Berlinki parowki z chlebkiem i pomidorkami :-) niech wcina ja zapijalm sie meza lemoniada jakos weszla mi w nawyk :p i zaraz idziemy sie kapac i czytac ksiazeczki do szkoly pouczyc sie modlitw i pewnie we 2 padniemy :-) o ile wczesniej nie ja bo jak czytam jje ksiazeczki i zaczne 2ga linijke nie wiem czemu ale zaczynam ziewac i ciezko mi to powstrzymac a Laura sie smieje ze mnie wiec ona ozywiona a ja zapalki w oczach... Becia bedzie dobrze zobaczysz wiem ze mozna brac wszsytko co zawiera paracetamol tutaj tylko tylko wlasnie to pozwalaja ale mnie lekarz zabronil brac Apap ciekawe czemu ? no nic ja uciekam niestety od was bo jeszcze sporo obowiazkow przed de mna min pelny zlew po obiadku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja chyba już zmykam, znowu takie wymioty, jestem taka słaba... Boże- kiedy to sie wreszcie skończy????? Powinnam zmienić pseudonim na WYMIOTUJĄCA:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×