Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

u mnie beznadzieja dopiero wrocilam do domu bylam u siostry i troche mi lepiej bo pogadalysmy moje staranka uwazam za zakonczone i mam dosyc wiecznie zapracowanego meza pieniadze szczescia nie daja i mam nadzieje ze patryk to dostrzeze oby nie zapozno dziecku potrzeba obojga rodzicow😭 moje dni plodne przeminely a moj maz albo zmeczony albo nie mial czasu dziewczyny nie jestem wiatropylna a to byl 2 cykl z kolei :-( powiedzial mi ze jak nie dostane wizy to pojedzie sam bo zadlugo czeka a ja najlepiej jak wroce do polski bo on sam zarobi tam tyle co we dwoje tutaj a przynajmniej mogla bym nadzorowac wykonczenie domu bo tak stoi w stanie surowym a wiecie co ma w nosie ten dom ja potrzebuje milosci i faceta dzis zrozumialam ze to niejest najlepszy moment na dziecko no bo jak no bo z kim no bo gdzie ale nie jest mi bardzo smutno bo jak nasze malzenstwo nie przetrwa proby to ucierpi tylko jedno dziecko a nie dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
A juz myslalam ze nikogo nie ma,nie dziekuje zeby nie zapeszac ale znajac mojego pecha to tym razem tez d..a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... ...... ....pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... ..............26.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kurcze Iwa czemu mnie znow w tabelce nie ma?buuuu,a sama nie wiem jak ja robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze przyjmniecie mnie wtabelce z takim wpisem bo nie chce sie z wami zegnac bede zagladac jako kibicujaca kobitka co wy na to? ale chyba mnie rozumieciei wiecie co teraz nie bede poruszac tego tematu naciskac i ciekawe czy pojedzie bezemnie? jak nie dostane wizy ale przynajmniej wroce do mojej mamci najlepszej przyjaciolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass..... kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... ..............26.09.08 stefcia31 .....................31...................4.... ...............07.10.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............31........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass😭 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... ..............26.09.08 stefcia31 .....................31...................4.... ...............07.10.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........ no i juz jestes oficjalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dzieki dziewczyny,nowa tu jestem to troche w tyl,dobra nie wiem jak wy laski ale ja wskakuje do lozeczka przytulic sie do mojego i zapadam w sen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet teraz wrocilam po calym dniu a tu zero reakcji nie powiedzial nic tylko ze idzie na gore bo rano do pracy wiec upieczetowal moje obawy:-( wiecie co nie poradzilabym sobie gdybym nie miala corki a facet niech jedzie mam dlakogo zyc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 dotalam @, kilka dni wczesniej odstawilam tabletki. kochalismy sie juz z 6-7 razy bez zabezpieczenia w tym w dni plodne tez kilka razy. powiedzcie ze uda sie za pierwszym razem... w ogole jakie moze byc prawdopodobienstwo?? bo slkyszalam od mojego gina ze najlatwiej zajsc w ciaze zaraz po odstawieniu tabletek. wiecie cos na ten temat? kochane dziewczynki gratuluje nowych bobaskow i zycze szczescia z tym jeszcze nienarodzonymi:) Becia to teraz musisz sie jeszcze o dziewuszke postarac:) Iwa tzrymaj sie cieplo faceci potrzebuja wiecej czasu zeby przyswoic nie ktore informacje... buziaki w pupaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka 🖐️ ja juz na nogach zwawo sniadanko szykuje dla krolewny do szkoly :p Iwa dajcie sobie jeszcze czas no i pobodka mamy sliczny poniedzialek :p co prawda u mnie za oknem szaro a mnie cos gardlo pobolewa ale jest w porzadku :-) zastanwiam sie czy mozna tabletki na gardlo ssac ? nic nie pisze na opakowaniu o ciazy. buziaczki budzcie sie kochane z dobrymi humorkami wstawac z prawymi nogami :-) a ja dopije kawusie i ide budzic mojego brzdaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja nie poszlam do szkoly:):) efciu ucho mnie troche poboliwalo w nocy :P:P no terasz jestem pewna ze ta @ nie przyjdzie:):):) jolanta dzieki za kciuki dzis chyba kupie test a jutro przetestuje :):0i trzymam kciuki za ciebie tam dobrze meza wymorduj:):) stefcia tzrymam kciuki brzunio tez moze pobolewac na fasolke 😘 pozdrawoiam wszystkie dziewczyny chcialabym jeszcze napisac ale musze jechac do miasta bo dawud butow nie ma do szkoly 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie madzik cos nam zasegurowala hmmm :p czy nam sie fasolka szykuje oby oby :-) ja sie tego jutro normalnie nie doczekam :-) Maz pojechal z laura do szkoly bo musial do banku isc 2.5 godziny tylko spal.Bidny kalpek co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Iwa ja bym walczyła o wizę na twoim miejscu, wyjechałabym z nim i zaraz starała sie o dzidzię. Nie wyjeżdżaj sama do Polski. 🌻 Your Mind moja kuzynka odstawiła tabletki w maju bo na wrzesień zaplanowany miała ślub no i zaraz po nim zamierzała zacząć staranka. Ale już w czerwcu okazało się że zaszła w ciążę !!! No i ślub brała z brzuszkiem. A planowała wszystko od lutego ...ależ była wściekła :) :) :) Więc to chyba prawda co ci mówi lekarz. A jeszcze stronkę 666 złapałaś więc pewno się uda :p :p Stefcia cierpliwości zobaczysz uda się 🌻 Madzik ja mam przeczucie że w tym miesiącu sie trafi fasolka na forum.... ❤️ Patinka dopieszczaj tego swojego jak możesz bo rzeczywiście haruje biedak ja wół. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Hejka! Wpadlam tylko na chwilke sie przywitac bo musze leciec pozalatwiac kilka spraw,dzieki dziewczynki za pocieszenie,jak ja wam zazdroszcze tego pozytywizmu,naleze do ludzi niecierpliwych i dlatego to wszystko,ale niestety z dzieckiem nie jest tak jak z zakupami,ktore poprostu kupujesz i masz.Moja dwojka bąbli to wpadki z ktorych bardzo sie ciesze a jak sobie teraz jedno zaplanowalam to guzik z tego,a tescik juz chyba z 3 tyg w torebce nosze tak na zapas,ten raz moglby pokazac 2 kreseczki,ale jeszcze troche z nim poczekam.Zaraz uciekam wpadne do was pozniej,a chcialam jeszcze dodac ze coraz bardziej mi sie wsrod was podoba buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa zawsze zanim zrobisz wyślij to najpierw skopiuj całego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nawet to wczesniej przytulalismy sie codziennie i to z jego inicjatywy a jak powiedzialam o testach to koniec przytulanek i on sie stara o dzieko chyba tylko mi przytakuje a mysli swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Stefcia bo widzisz dziewczynki zachodzą w ciążę i uciekają z forum bo nie maja już czasu. jedna Pani Misiowa wiernie trwa! Więc potrzeba świeżej krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) moze sie uda i ja tez bede brala slub z malenstwem w brzuszku. mamy slub w listopadzie:D ale bym byla szczesliwa. niestety czesto tez podlapuje strony o problemach z dzieckiem... :/ ale zachowuje w pamieci tylko te dobre:)) takze oby 666 oazalo sie szczesliwe. 4 mam dostac @ mam nadzieje ze zgubi droge do mnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Your mind pamiętaj po każdym strzale dupka w górę żeby nic nie uciekło - to zwiększ szanse !! :p :p :p Iwa wiesz co weź nic mu już nie mów na ten temat. Z tego co mówisz on sie martwi żeby jakoś zarobić na was i na ten dom w Polsce żeby wam się dobrze żyło. Niech to robi, wspieraj go w tym niech się facet wykazuje. Załatw sobie tą wizę a potem go podstępem podejdź i ani słowa o starankach i testach. Po prostu rób swoje. Zobaczysz co będzie za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×