Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witam pani misiowa no u nas fajna pogoda ani troche wiaterku przynajmniej u mnie :):):) misiaczki😘 patinko i znow dzis latalas ach ty .. draniu :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam jeszcze pani misiowo :):) ni nie moge sie zebrac zeby ten aparat odebrac od dawida siostry 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochane m zabral mala i pojechał pod zamek na zlot czegos tam a ja mam wolne,ide do wanny polezec, w końcu wolne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
W końcu w domu :) Jak narazie brak okresu, nadzieje rosną ale boję się rozczarowania ;/ Prawy jajnik tylko tak mnie dziwnie boli więc wydaje mi się, że to ból zwiastujący @ N I E S T E T Y Chociaż ostatnio jak mnie tak bolało to lekarz powiedział, że ten ból jest skutkiem pękniętej torbieli ;( Gdzie się podziewa mój optymizm????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25 no wiesz??? buerz spray w soje rece a niedlugo beda efekty !!!zobaczysz!!tak juz jest ze Ci co chca naapotykaja na trudnosci.. ale pomysl sobie jak medycyna poszla naprzod:) naprawde recze ze juz niedlugo bedziiesz w ciazy!!!! uszy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25 no wiesz??? buerz spray w soje rece a niedlugo beda efekty !!!zobaczysz!!tak juz jest ze Ci co chca naapotykaja na trudnosci.. ale pomysl sobie jak medycyna poszla naprzod:) naprawde recze ze juz niedlugo bedziiesz w ciazy!!!! uszy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
bo ze mną to tak jest że aktualnie przebywam na emigracji :) i mam dużo nerwów przez to. Od 2 lat mieszkam z różnymi ludzmi (co chwile zmieniają się lokatorzy), a ci którzy mieszkają aktualnie są tak beznadziejnie głupi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i praca też staje się coraz bardziej stresująca. Na szczęście wracam w lipcu i zaczynę urządzać mieszkanko. Wtedy napewno będzie przewaga radości nad nerwami i może osiągną w końcu szczyt szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Jestem tu dopiero drugi dzień ale widzę, że warto było do was dołączyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18..................26.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............22 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????.................????????.... ...............??????2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzis troszke zaplakana moj maz wylecial do szkocji a ja zostalam sama.... smutno jka chole.. ale jakos musze dac rade, na razie nie mysle o porodze o tym ze sama bede rodzic, itd tylko o tym jka mi smutno ale mam nadzieje ze 2-3 dni i bedzie lepiej. Wrocilam do domku z lotniska a tu jrgo porozwalane ubrania... zapach i same mi lezki plyna ale poloze sie wczesniej bo dzidzia tez czuje emocje mamy na pewno i nie chce choc jego stresowac... wszystko przemyslelismy, wyjazd byl planowany, nasza wspolna decyzja, a le i tak mi smutno... a zobaczymy sie dopiero w swieta... w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia to masz smutek-ale bedzie dobre,wiadomo,ze poplaczesz,ale jak musi i to jest przemyslane to dobra decyzja...poplacz sobie troszke to emocje beda inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej becia nie martw się znam ten ból tyle że ja leciałam na poród do Polski czekałam na męż 7 tyg. przyjechał na święta zdążyłam urodzić i pojechał po dwóch tygodniach też płakałam i on płakał będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... ..............26.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... ..............26.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw nie wysłało , a teraz 2 razy....... Tysia ładny usmiech, ale moze napisałabys co tam u ciebie? EfQa racja cieżko juz mi siedzieć przy kompie i rzadziej siedzę, a jak małe się urodza , to bedę starała się na bieżąco Was czytać i zdawac miesięczne raporty. Mi najbardziej dokucza ból głowy, zmeczenie i kregosłup, no ale daję rade dla moich skarbów wszystko. Myszko i Misiaczki buziaki dla Was, trzymam kciuki i za Sarę, za Was wszystkie, moze tak któras rzuci sie na blixniaki, bo po mnie przydałyby się kolejne? Fluidki dla was ############################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################ dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pazerna nie jestem..ale 2 to prawdziwe szczescie!!!!!!!!!!!!!! nie obrazilabym sie jakbysmy dostaalI:D Smrfeciu duzo odpoczywaj i jakies spacerki krotkie:) no jak klrzyz daje popalic to moze jakas poduszka po pleccy i pupe i bedzie lepiej przy siedzeniu czy cus??:) poydro meya sypenia od blizniakow hihi wcinam kanapki i pije cole:P wczoraj stracilam troszke energi:P bo wkoncu noc z moim:Dteraz smacznie spi:P wczoraj cos podbrzusze zaczelo bolec;/ o cyckach nie spomne strazni wrzliwe ale co sie dziwic niedlugo termin malpisyona jakos we wtorek ... MILEGO DNIA KOCHANE !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dzieki za dobre slowa... ale (wiem jestem okropna) wcale mi sie nie polepszylo ;) Mysle ze to kwestia czasu, przystosowanie sie mojej psychiki do bycia przez kilkanascie tyg samej a potem jak sie juz przyzwyczaje bedzie ok. Myslalam w ogole ze jestem silniejsza, ze nie bede plakac bo przeciez to nasz pomysl na wyjazd mojego meza... ale jakos widac ze silna nie jestem tylko siedze i lezki mi same leca. Najgorsze jest to ze siedze w domku i nie umiem sobie znalezc zajecia... Zawsze brakowalo mi czasu na sprzatanie pranie prasowanie, a teraz jakos nie odchodze od kompa tylko pisze maile, pisze do was, jakos tak dziwnie. Niby chce mi sie spac i jestem zmeczona (miesiec przygotowan do meza wyjazdu) ale zasnac tez nie moge. Nie moge tez jesc. Wczoraj zjadlam 1,5 bułki, a wieczorem jak zjadlam 1/4 zwymiotowalam... To chyba tez reakcja na stres. Wiem ze nie zostalam sama przeciez mam synka (5latek) ale akurat dzis moi rodzice zabrali go na wycieczke o 7 rano do mojej babci. Niby to dobrze bo chociaz on nie widzi jak cierpie ale teraz jestewm calkiem sama. Dziewczynki nie pomyslcie ze panikuje ze pisze o pierdolach ale ja poprostu taka jestem musze sie wygadac a nie mam komu... W nocy bolał mnie brzusio, wzielam nospe. I to pewnie tez przez stres albo przez to ze spedzilam kilka godzin w aucie a nie dla mnie juz takie wojarze. Nie chce zaszkodzic dzdziusiowi zamartwianiem sie i stram sie byc spokojna ale nie daje sie tak poprostu tego zrobic... chyba musi samo przejsc. Jka zobacze ze jestescie na forum to sie odezwe bo teraz to chyba wszyscy jeszce spia ;) Buaiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia :) witaj bedzie dobrze maz zapewne za pieniazkami pojechal:) masz nas jak cos to krzycz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co teraz napisze wam o czyms zupełnie innym.... z innej beczki... Podejrzewam ze mam cholestaze, oczywiscie nie jestem lekarzem ale.... wszytsko zaczelo sie tak... jak bylam w pierwszej ciazy to strasznie mnie wszystko swedzialo i zbagatelizowalam objawy... mama mowila ze tez miala ze mna swedzenie i bylo to zatrucie cizowe (wtedy tak nazywane) i ze jest to choroba ciazowa ale na tym sie skonczylo. Moja szwagierka 2 mies temu urodzila dzidziusia i tez ja wszystko swedzialo baraaaardzo i to ja ja wyslalam do lekarza bo powiedzialm jej ze to moze byc zatrucie ciazowe. Poszla i odrazu skierowali ja na oddzial- spedzial tam tylko albo az 2 tyg do porodu, bo u niej zatrucie ciazowe (cholestaza) pokazala sie w 37 tyg ciazy. Teraz minely te 2 miesiace a mnie od 2-3 dni a w zasadzie nocy swedza rece i nogi najczesciej stopy i nawet nie musialam czytac w necie zeby skojarzyc to z cholestaza. Ale poczytalam i wiem ze jest zagrozenie dla plodu (grozi zamartwica) i takie tam i ze musze isc do lekarza. Jestem na 99%pewna ze to to. Jkaby wszystkich innych problemow bylo malo. Problem w tym ze po pierwsze boje sie o dzidzie a po drugie (jak pisalam wczesniej) zostalam sama z synkiem i nie za bardzo jak mam isc do szpitala. Tak sie zastanawiam ze jak chodze prywatnie do ginekologa to moze pozwoli mi zrobic prywatnie badania a w razie czego jezdzic nawet codziennie na ktg i brac leki w domu. Jak myslicie czy szpital jest konieczny... Cholerka jka sie wali to wszytsko na raz... Martwie sie ze ja jestm w 31 tyg ciazy i ze nawet jakby dzidzia sie miala urosdzic za 2-3 tyg to jest to duzo za wczesnie. Napiszcie mi bardzo was prosze czy ktoras z was miala jakies stycznosci z ta choroba, no i co z dzidzia, kiedy nie bedzie mu grozilo juz nic- wiem ze donoszona ciaza to 34 tydzien wg badan amerykanskich i 36 tydz wg polskiej sluzby zdrowia. ale napiszcie co sie moze stac czy dzidzia jest w 33-34 tyg juz bezpieczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ 😘 ja sie szybciutko klaniam w ten mglisty nadal jak dla mnie niedzielny poranek :-) i ide sie szykowac bo Laura ma dzis przygotowania w szkole tanca do egzaminow ktore maja nastac wkrotce ze stepowania,wiec nawet w niedziele nie szlo dluzej pospac :) ksiezniczka jeszcze spi zrobie jje pyszne sn iadanko by miala duzo energi i moge ja obudzic. Becia idz do lekarza prosz o czeste badania i kontrole. Misiaczki ty lobuziaku :p oby nie przylazla. Sara i madzik trzymam za jutro kciuki :-) uciekam bo nie zdaze papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeejjj:P :classic_cool: widze ze WAS nie ma chyba sppicie;p mnie sie nie chce wstawac;p a trzeba zaraz objadek i male sprzatanko:P Kakusia 22 a WY jak 👄 maluszek pewnie rozrabia:D AnulaS 👄 a jak u Ciebie dawno CIE nie bylo!! lezkuje tule do meza i ogladam tv:P zaraz wstaje.mam nadzieje ze sie odezwiecie:) a TAK WOGLE OBCA_sie obronila:) ma duzp pracy przy maluchach:) mam nadzieje ze nastepnym razem zajrze to bedzie co czytac:* Patinko26 milego dnia:):) Smefeciu 👄 mam nadzieje ze Krzyz trche mnie choc boli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Witam dziewczynki,nie mialam czasu pisac bo kupa roboty z tymi meblami,trzeba bylo je poskrecac,ale wygladaja super! dobrze ze mam faceta bo sama w zyciu bym tego nie zrobila,mam prosbe,moze mnie ktoras wrzucic do tej tabelki bo nie bardzo sie na tym znam? to moj 4 cykl prob,z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Zapomnialam dodac ze mam prawie 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia31 bedzie potrzebna data ostatnij miesiaczki i dlugosc cyklu..zeby obliczyc date ew. nastepnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................ 32..................50...............,..29.09.08 dorota822....................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... ..............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......12.10.08 kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... ..............26.09.08 stefcia31.....................31...................4...................???? ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ..............30.11.08 EfQa......................30...............33.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................4.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
6 wrzesien,przewaznie mam co 31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×