Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No to niuniusia trzymać kciuki żeby ci tempka nie spadła bo jak trzeciego spadnie to nici... ja tez mam przeczucie że coś nam się trafi w tym miesiącu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek zrób sobie dobra kawę z mleczkiem i góra bitej śmietany!!! I zjedz cos dobrego. A potem weź jakąś świetna książkę i poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
Dziewczyny, zycze kazdej z calego serca, zebys juz nie dlugo wszystkie zaszly.... NAPEWNO WSZYSTKIE ZAJDZIEMY!!!!!!!!!!!!! :) przeciez my sie nie poddamy !!!!!! :):):):):):):):) :P :] .............. PS: mam ogromna ochote na cos slodkiego! zaraz maz wraca :) ide mu zrobie gofry i wafle z karmelem :P:P:P i przy okazji sama sprobuje :D. buziole dla was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek chwilowo niestety nie mam bo mam na spółkę z mężem i albo on ma w pracy albo ja w domu. I teraz akurat on używa. Ale może wieczorem mi odda... :o A wiecie co ___ kupiłam kuzynowi na prezent ślubny porządną gofrownice gastronomiczną, robi super gofry w trzy minuty. już wypróbował - jest zachwycony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek jak tam wypiłaś kawę z bitą śmietaną? A teraz zrób sobie gofry a jak nie możesz to chociaż cienkie naleśniczki z syropem klonowym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o pysznosciach nawijacie! A skąd tu wziąć bitą śmietanę, syrop klonoey i gofrownicę???? nie każdy ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-pije kawe 3in 1 ja tylko takie pije,musze Pawla wyciagnac do Rodzicow,bo ja tu zwariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
EfQa no mam nadzieje bo moje pociechy nie moga sie juz doczekac malucha i sie z nas nabijaja ze robic nie umiemy,jak by to bylo takie proste a jak widac nie jest kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia- bo to tak jest, że jak się chce, to jak na złość nie wychodzi. Trzeba wrzucić na luz i wtedy zaskoczy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia po syrop skocz do sklepu powinien być, a zamiast gofrów cienkie naleśniczki. Klapek może z mamą trochę porozmawiaj to ci ulży. Zadzwoń chociaż do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-dzwonilam ale to nie to samo jak sie pogada i zobaczy,pawla nadal nie ma no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek pograj w jakąś fajną gre komputerową może. Powiem wam co dziś zrobiłam na obiad. Dwie paczki rozdrobnionego szpinaku Hortex usmażyłam na patelni i jak wyparowała woda dodałam do niego 4 ząbki czosnku i śmietanę. Zasmażyłam to wszystko. Ugotowany makaron Lubella rurki wrzuciłam do dużego garnka, dodałam szpinak , dużo żółtego sera i wymieszałam. Trochę podgrzałam żeby się ser dobrze rozpuścił i wymieszał. ja w ciąży nie mogę ale dobrze jest dodać kawałek sera pleśniowego. PYCHOTA!!!! Uprzedzam że nawet ludzie którzy nienawidzą szpinaku jedzą to i oblizują się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fu! nie lubię naleśników! A syropów u mnie pod dostatkiem np FLEGAMINA he he. Szkoda gadać. Jadę po Różę, bo sie zagapiłam, juz tak późno. Kalpek- przyjedź do mnie, pogadamy, gofry zrobimy... Pocieszysz mnie jak będę co chwila do ubikacji latać... Róża się z nami autkami pobawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia najtańsza gofrownica kosztuje około 60-70 zl Może nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak drogo? ojoj, nie stać mnie, może jak wygram w toto-lotka, jak na razie oszczędzam!Ale nie jest źle, siostra ma, w razie czego po życzy... No jadę już, bo Róża czeka, wpadnę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
To ja, niestety @ przyszła 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
sara nie smuc sie!!! bedzie dobrze, jak w tym miesiacu sie uda, to ci sie dzidzi urodzi w lipcu :):):) to piekny cieplutki miesiac i bedziesz mogla latem sie pochwalic brzuszkiem :P ..... zobaczysz,ze na pewno sie uda!!!! ja wiem, ze to tak latwo powiedziec ale ja rowno dorze wiem jak ty jak to jest, kiedy przylazi ta wstretna okrutna malpa!!!!!!!!!!!!!! ale niebawem nam sie wszystkim na bank uda. MUSI!!! :D:D:D nosek do gory i do roboty i sie uda ! :) :) :) i jeszcze jedno: jak juz twoje malenstwo bedzie tobie lezalo w ramionach i spalo, to ty bedziesz na nie patrzyc i myslec- ile ja sie musialam "NA'' ciebie napracowac i w koncu jestes! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
Dziewczyny zrobilam sobie pyszne wafle z karmelem.... podzielilabym sie z wami, ale jestescie porozrzucane po calej polsce :) a ja na drugim koncu :D kurde ja juz tak powoli sie niecierpliwie na mojego bobusia :P kiedy w koncu on przyjdzie? ......... tak w sumie to chba pisze sama ze soba, bo nikogo nie ma ani na forum ani w domu..... :( maz gdzies na spotkaniu jakims a ja sama i nie mam z kim pogadac :(..... ale jak juz tak pisze bez celu, to wam jeszcze powiem, ze bardzo pragne miec SYNKA!!!! :D:D:D:D najlepiej blizniaczki :D albo jak ta wloszka, ktora urodzila osmioraczki :D a wiecie, ze kiedys jakas babka (widocznie lekkich obyczajow :)) urodzila blizniakow od dwoch innych mezczyzn? miala jajeczko dwujajowe i jedno zaplodnilo plemnik jednego meezczyzny a drugie drugiego :) to dopiero co ? wyczytalam z encyklopedii :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
MONIA- na allegro mozesz juz kupic za pare zloty gofrownice :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miuniusia-ja tez sama,mezus oglada cos,a tak zainteresowany jakby go nie bylo,ja chce bez wzgledu na to czy synek czy coreczka,tylko zeby bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×