Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość niusiusia
hey dziewczyny! wiecie co ? mam jeszcze 3 dni do okresu i jakos nic nie czuje jak bym miala dostac ale za to piersi o numer wieksze i jesc mi sie chce ciagle jak cholera ale moze to przez @ :/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola Patinka pocieszcie mnie ____czy was nic nie swędzi? Ani troszeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQA ja od 8 miesiecy w wannie nie bylam mam zabronione z powody szyjki :-( niestety a ja uwielbiam sie kapac musze wytrzymac jeszcze max 2 miechy jak dobrze pojdzie i 1sza kapiel. Olawd fujjj nie mow mi skad to przylazi no przeciez z kurzu sie nie zrobi jejku brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniusia to zmierz tempke pod pachą czy juz spadła czy jeszcze nie :p oj Patinka to ciężko masz, bo mnie jak męczy ból brzucha to wchodzę do wanienki i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mma takie schizy ze paczki boje sie otworzyc dostalam przed chwilka,wiem ze jestem chora ale to silnijesze odemnie. Efqa mnie wszsytko swedzi od wczoraj laze po mieszkaniu i jak nienormalna rozgladam sie po wszxsytkich katach... fujj bede przezywac teraz pol roku :-( ide zrobic siusiu do kubeczka bo kazala przyniesc na wizyte mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha i Stefcia- ja nieco ponad tydzień temu wyszłam ze szpitala, bo tak właśnie miałam i odwodniłam sie całkowicie, dostałam czopki przeciwwymiotne, ale po nich mam biegunkę, lekarz mi powiedział, ze jak się je często stosuje to tak jest, więc żebym odłożyła, no to znowu się zaczyna. Od poczatku ciąży wymiotuję każdego dnia minimum raz a maksimum 9 razy, jestem bez sił... Dziewczyny- idę dziś wreszcie do tego ginekologa, wreszcie się dowiem, który to tydzień dokładnie, bo już sie gubię, no i powiem mu o tym wszystkim, wezmę wypis ze szpitala, może ma jakieś lepsze pomysły, żeby przez to przejść, kto wie... Ja już jestem otwarta na wszelkie propozycje...byleby pomogło. Mówię wam, bałagan taki mam wokół i nie mam siły wstać i posprzątać:-( Myślałam, że się trochę prześpię, ale nie dam rady zasnąć, więc chociaż leżę, może do 13 znajdę troszkę sily, żeby ta chałupę ogarnąć.... ojoj... Patinko- świetna akcja z pająkiem, ja też kiedyś miałam takiego mutanta! Ale go wytrzaskałam, bo u mnie, to mój się pająków brzydzi he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ty szoruj do tego gina bo nie jest za ciekawie. I dużo pij żeby sie nie odwodnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
pod pacha mam 37,3 ale nie bede sie nakrecac bo to rownie dobrze grypa moze byc,wczoraj wieczorem bylo mi zimno jak cholera i nie mam na nic apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja zbieram sie do autka i jade do centrum do poloznej EfQa raz mnie swedzialo jak jadlam czesto pistacje odstawilam je i przeszlo juz nic mnie swedzialo a teraz ostanio napuchlam na buzi i nie wiem czy nie byl winny chrzan bo nie jadlam z rok. trzymcie sie cieplo Monia szczegolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gin. mam na wieczór, piję, bo strasznie mi sie chce pić, wszystko, co popadnie,ale po jedzeniu nie mogę, bo zaraz mni ciągnie:-( Już mi wszystko jedno, nie chce mi się żyć....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---pociesze cie - mnie czasami tak cale cialo swedzi (a szczegolnie w nocy) ze dostaje hopla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
efciu jak to jest z ta tempka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Stefcia babcia zawsze mawiała że początki ciąży przypominają początki grypy więc wszystkiego najlepszego :) Zmieniam tabelkę xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08 Sara76........................32..................50...................29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... .............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4...................07.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............30........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............24........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia---wspolczuje ci , ja w drugiej ciazy tez tak mialam i tylko chleb z maslem i czerwona papryka jadlam :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniusia wszystko wyżej opisałam. jaką masz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Nie dziekuje,poczekamy zobaczymy,w niedziele testuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pocieszyłaś mnie trochę bo spanikowałam. Ale zrobię jutro to badanie co mi szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
temperature pod pacha mam teraz 37,4 . przeziebiona nie jestem! piersi napecznial i bola jak przed ale tylko ze teraz bardziej sutki bola i ciagle mi sie jesc chce! bruch mnie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie- byłam u tego lekarza z Różą i całkiem zdrowa jest! Nawet gardła czerwonego nie ma, po prostu to, czego nie odkaszluje w dzień, to okdkaszluje w nocy, jak sie robi ciepło...No i zmieniła syrop, mam nadzieję, że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki ja nie poszlam do szkoly bo w nocy z ucha jakas ropa mi ciekla:P:P ale juz mnie nke boli jak narazie misiaczki dzieki za kciuki nie boj zaby bedzie dobrze:):):)😘 dziewczyny lece do francy bede pozniej pozdrawiam milego dzionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik nie powinnaś jakieś antybiotyku na to ucho brać? żebyś sie nie dochrapała czegoś.... Monia dobrze że z Różą w porządku. Niuniusia no masz podwyższoną temperaturę to znaczy że raczej w ciągu 36 godzin @ nie przyjdzie . Jutro i pojutrze też zmierz, jak ci spadnie poniżej 37 to znaczy że @ puka do drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
ok dzieki :) poczekam i bede mierzyc... jak cos to dam znac. hmmm ciekawe jak to bedzie.... w sumie to z mezem ciezko pracowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, jak tam dziewojki...? ja w pracy siedze:/ zmienili mi godziny urzedowania... od 8-16 :( nie zadowolona jestem bo bede miala krotszy dzien w domku. od ktorego dnia ciazy moge zmierzyc temperature?? zeby moze choc troszke byc blizej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusiusia---no to masz objawy jak ja mialam :-D mam nadzieje ze fasoleczka z tego bedzie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Your mind poczytaj stronkę wcześniej - wszystko masz opisane. Niuniusia jak to się mówi bez pracy nie ma kołaczy :D Ja uciekam pozałatwiać różne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dziewczynki uciekam,wpadne pozniej bo musze skoczyc po cos na obiadek a poza tym to mam dola bo znow sie z moim ostro scielam i nie wiem jak to dalej bedzie,faceci sa z marsa i nie mozna sie czasem z nimi dogadac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, bo tam nie pisze kiedy, tylko jak he he. EE, ja tam kupowałam sobie test i robiłam 2 dni przed@ , zmarnowałam kupę kasy na te testy,ale w końcu ten szczęśliwy zrobiłam 3 dni przed@ i wyszła 2 bladziutka kreseczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka25
Hej dziewczyny Trochę można się nauczyć dzięki wam :) Widziałam, że temperatura może zwiastować ciążę ale nigdy się jakoś nie wgłębiałam w ten temat. TEraz już wiem ;) Mam pytanie... Czy któraś z was miała problemy z owulacją???? Teraz mam trochę stresu czy będę miała owulację w tym miesiącu, wiem, że nerwy nie pomagają ale to chyba jest silniejsze ode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze raz spróbuje się położyć, może choć przez pół godzinki się prześpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×