Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość stefcia31
Chyba ze mnie zaskoczy to 3 dni wczesniej bo tak tez czasem mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Zupelnie jak na @,dosc czesto sie kochalismy i przez wszystkie plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Boli zupelnie tak jak na @ kochalismy sie praktycznie codzien a napewno przez wszystkie plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stersuj sie i nic sobie nie wkrecaj. bedzie co ma byc nic sie nie dzieje bez przyczyny.:) trzymam kciuki zeby @ nie przyszla. mnie narazie nic nie boli a mam w piatek dostac @... ciekawe czy test by mi dzisiaj wykazal.... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Mysle ze jak jest czuly to powinien choc zalecaja robic w dniu spodziewanej @ albo dzien pozniej,a co do mojej @ to co miesiac brzuch zaczyna mnie pobolewac nawet na 2 tyg przed,niezle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja odebralam czesc wynikow i mam bardzo wysoka prolaktyne bo norma jest do 19.8 a ja 45.87 w dodatku wysokie ryzyko miazdzycy bo tez wysoko ponad norme:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Your mind,dlaczego nie ma cie w tabelce?tak z czystej ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie firmy maja takie czule testy? znacie cos? mnie zanim zaczelam brac tabletki to strasznie brzuch bolal, teraz jak bralam tabletki ti nic mi nie bylo, miesiac temu odstawilam i narazie jeszcze nic nie czuje. ciekawe czy sie udało... nie moge sie juz doczekac zeby sie dowiedziec....... chyba zrobie ten test i bede miala spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kalpek przykro mi,my to mamy przechlapane bo albo nie mozemy zrobic a jak juz zaciazy ktoras to chorobska sie czepaja jak rzepy do psiego ogona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Pre test podobno jest dobry ale sa tez inne,powinno byc na nich napisane jak bardzo sa czule choc ja sie na tym nie znam ale gdzies o tej czulosci na necie czytalam tylko ze za chiny nie pamietam na jakiej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki i te juz zaciązone! Ja już jestem po inseminacji. Jeszcze dzisiaj USG na sprawdzenie, czy pęcherzyki popękały i czekanie. (To jest najgorsze!) Były 2 pęcherzyki- dorosły do 20,5 i 19 mm. Na wszelki wypadek, żeby nie stracić kolejnego cyklu, to jeszcze przed @ zrobie USG, żeby sprawdzić, czy nie ma torbieli i od razu ruszam do przygotowań do następnej IUI, ale mam cichuteńką nadzieję, że może jednak nie trzeba będzie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek______ kobieto dobrze bedzie, nie bedzie potrzebna druga bo bedziesz w ciazy :):):):):):):):):):): kalpeczku________ uszka do góry, damy rade i z prolaktyną a dzidzia bedzie różowa i zdrowiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfciu__________ odpuscily juz te cholery( czytaj teściowa i inne mile osobki) myszka_______ ty to pracuś jestes normalnie, daj mi tego swojego zapału madzik_______ ty to masz dobrze chodzisz jescze do szkółki i masz luz asiunia_________ witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia napędziłaś mi stracha, idę do gina za tydzień i każę sobie zrobić te testy. Dziś robiłam badanie na cholestozę.Po południu odbieram wyniki więc wszystkiego się dowiem. Cholera jak to człowiek sam musi wszystkiego dopilnować. Rusaczku kiedyś musi się udać, życzę ci żeby kolejna inseminacja nie była juz potrzebna 🌻 Pani Misiowa tekst strzeliłaś jak Juliusz Cezar !!! :) Stefcia w ciąży bardzo często brzuch boli jak na @. Mnie trak bolał że byłam pewna że na 100% idzie. A tu niespodzianka. Niniusia a ty masz ładną tą temperaturkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek nie martw sie wprawdzie leki na obniżenie prolaktyny są nieciekawe, Misiaczek też coś o tym wie :o ale wszystko do wyprostowania. Zresztą teraz możesz mieć wysoki poziom bo przeszłaś naprawdę duży stres. Weź sobie za jakiś czas te wyniki powtórz jestem pewna że wyjdzie dużo niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-dzieki Ty zawsze mnie podeprzeszna duchu,czemu znow cos nie tak?:( mnie to juz wszystko przerasta,odechcialo mi sie wszystkiego nawet tego dzieciatka chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
EfQa dzięki za wsparcie trzymajcie kciuki może to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
hej panienki ja jestem z wielkopolski może któraś z was też miała duże problemy z zajściem w ciąże i zna bardzo dobrego lekarza który jej bardzo pomógł i sprawił że teraz jest najszczęśliwszą osobą na świecie jeśli tak to proszę napiszcie mi namiary na tego ginekologa jeszczę raz bardzo proszę z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek daj sobie trochę czasu bo wyczerpana jesteś i fizycznie i psychicznie tym wszystkim. Pocieszające jest to że w ciąże możesz zajść __a to najważniejsze. Wszystko sie wyprostuje poczekaj z miesiąc dwa, zobaczysz będzie o niebo lepiej. Anika zawsze możesz zajrzeć i się wyżalić. To pomaga. A wszystkie dziewczynki na forum wcześniej czy później zachodzą w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Msiowa pochwaliłaś się że sie na chwilę obrobiłaś ze wszystkim a cie nie ma... pewno drzemkę sobie ucięłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌻 Oko lepiej, już nie boli, choć nie najlepiej się prezentuje. Odwiozłam Różę, wchodzę do domku, ledwie zamknęłąm za sobą drzwi, a tu dzwonek! SZEFOWA!!!!!!!! Szkoda gadać, znowu siedziała 2 godziny, strasznie przeżywała moje samopoczucie, no a jak jeszcze zobaczyła oko! Szkoda gadać, ta kobieta mnieb wykończy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
EfQa ja mam tem 37,3 i mam taki sluz lepki... piersi naprawde duze , bo maz mi dzisiaj rano powiedzial, ze sa takie okragle i jedrne :P..... ojjoj , zebym sie znow nie rozczarowala :( nie kiedy to az wyje, bo inne to raz dwa, naawet za pierwszym strzalem zachodza a my ????? hmmmm smutno mi jakos.... :( :( :( :( :( :( :( :( :( buzkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek! EfQa ma rację, musisz na chwilę zapomnieć o tym staraniu, bo całkiem się załamiesz, zobaczysz, że będzie w końcu dobrze! Jestem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu biegunka:-( Tak pragnę powrócić do dawności, mieć dużo siły, przecież byłam taka aktywna... Ile to jeszcze potrwa? Strasznie boli mnie brzuch, nie ma się co dziwić tyle przeżyć ma każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia he he widzisz jak się szefowa o ciebie martwi!!! ;) może ją wyrzuty sumienia męczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia naprawdę powinnaś kroplówkę znowu dostać. Idź do szpitala na dzień dwa. Wiem że martwisz się o Różę ale chyba nie masz wyjścia. Dbaj o siebie. ja sie chyba pójdę zdrzemnąć bo jestem bez życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
EfQa na 4 paz mi wypada ale brzuch mnie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×