Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kkinia30
czesc wszystkim olawd-slodziutkie te twoje malenstwo,jakie pulchniutkie. Dzisiaj mam usg i jak wszystko dobrze pojdzie to zobaczymy czy to chlopczyk czy dziewczynka. Wpadne pozniej i powiem wam Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Cholercia! zrobilam juz dzis test bo do niedzieli bym nie wytrzymala no i znowu nic,niby jakies tam objawy sa a dzidzi nie ma,jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ja tez już wstałam i jem śniadanko. Kefirek jajo na twardo i grzankę. dzisiaj mam dzień na porządki domowe. Będę prać prasować i układać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu poczekaj bo nawet jeśli się udało to jeszcze za wcześnie żeby test pokazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
W poprzednich ciazach testy szybko mi potwierdzaly tak ze nie mam juz nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefcia---glowa do gory mi jeszcze na 2dni przed planowa @ wychodzily negatywne efqa---na razie jest jeszcze ona bardzo mala bo ma tylko 2 tyg ale mase juz nabiera , nie moge sie doczekac polowy listopada kiedy ja odbierzemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane Zyje :) przepraszam ze chociaz krotko sie nie odezwalam ale wczoraj nie mialam ochoty i czasu i samopoczucia. Stefcia ja juz kiedys to pisalam ale ciebie jeszcze nie bylo moja znajoma tu w anglii lat 35 albo ciut mniej patrz nie pamietam miala juz 2 ke dzieci z z3 cim zaszla w ciaze do prawie 4 miesaica pokazywalo ze brak ciazy a ona okres miala bardzo nieregularny iwec nie zwracala zbytnio uwagi bardzo dlugie cykle po ponad 40-50 dni.I jak poszla do lekarza zrobil test z krwi potem usg i powiedzieli jej ze juz 4 miesaice dzidzia siedzi a ona w szoku.I dopiero w 3 ciej ciazy jej sie tak przytrafilo. skurcze mam dosc czesto noce straszne zasypiam na moment wierce sie okropnie i budze non stop. mnie test pozytywnie wyszedl 3-4 dni przed @ planowana juz nie jestem pewna ale jakos tak ale kupilam super czuly i bardzo drogi jest u nas i wyszla ledwo widoczna ta 2 kreska ze brat musial mi potwierdzic bo nie wiezylam.a jak zrobilam zwyklym tez niby bardzo dobrym to nic nie wyszlo. zaczynaja mi sie dzikie smaki jak z Laura slodkie za chwilke kwasne ostre i rece az sie trzesa zeby tylko do buzi wlozyc :p za 5 dni mam usg i juz sie doczekac nnie moge bo znow zobacze to mala rozrabiake w moim brzuchu oj mama jej da poplaic jak wyjdzie :p co to za spanie w dzien a w nocy rozboje do samego rana. Sara bardzo mi przykro prosze nie doluj sie wiem ze ciezko i kazdy ci tak gada a ty wiesz swoje najlepiej.zacznij walke z lekarzami bo nie warto juz czekac. buziaczki wam posylam :-) 😘 olawd no z tego malenstwa to bedzie cos duzego nawet bardzo duzego slodki jest ale ja bym sie bala jak urosnie ze mi reke polknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa powodzenia dzis zycze z calych sil 😘 anka przykro mi ze w tym miesaicu sie zawiodlas ale pewnie juz niebawem zobaczysz bedziesz miala takiego figielka w brzuszku jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rusaczek tez trzymam kciuki aby sie udalo. jolanta bedzie dobrze Moze bedzie fasolka juz w tym miesaicu co zycze kazdej z was. o kurcze za pozno wstalam wypilam kawe w biegu i zgaga mnie dopadla z samego rana no pieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no rozpisalyscie sie ze ho ho Wszystkim sraraczkom : glowa do gory ja tez to przechodzilam plakalam miesiac w miesiac ale nie tracilam nadziei i teraz czytam was juz z moim lobuziakiem ktory siedzi obok mnie w foteliku i ma najpiekniejszy usmiech na swiecie a do tego gada do mnie "a guu , aaa, ooo, agyy, lee" to takie slodkie sluchajcie nie wolno sie poddawac bo predzej czy pozniej uda sie my ktore juz mamy swoje malenstwa i te ktore ich oczekuja sa najlepszym przykladem ze warto wierzyc walczyc iczekac na swoje szvczescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EfQa i Olawd ja tez mialam w ostatnich tyg swedzenie i to takie ze myslalam ze oszaleje nic zlego mi nie bylo a lekarz powiedzial ze warto pic wapno Misiaczki brawo za postawe ganniaj dziewczyny za ten pesymizm buziak dla Ciebie!!! Ps. moje dzoiecko tak sie nagadalo ze zasnelo nie wiem nawet kiedy poprostu padl ze zmeczenia pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dzieki dziewczyny za pocieszenie,moze faktycznie za wczesnie go zrobilam,ja mam dosc regularne @ co 31 czasem sie zdarzy ze 28.kurde kumpela w wieku 40 lat sobie zrobila malenstwo i chyba nawet juz urodzila ale nie wiem bo sie wyprowadzila do innego miasta i nie mam z nia kontaktu a ja 31 i takie problemy,moze czas do lekarza i jakies badania porobic czy to jeszcze za wczesnie,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia moze sie udalo jeszcze nie przesadzone a jak okaze sie ze nie to idz zrob sobie badania nigdy nie jest za wczesnie lepiej odazu byc pewnym ze wszystko ok czy czekac ja jak bym czekala to pewnie nadal nie miala bym dzidi a takto moj skarb ma juz 2,5 miesiaca tylko najlepiej powiedz lekarzowi ze juz ponad rok sie starasz bo cie bedzie zwodzil i nie da skierowania na badania taki klamsewko w slusznej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ja już nie mogę się doczekać!!! :D martwię się tylko żeby wszystko było dobrze... ❤️ Nie mam cholestazy bo zrobiłam sobie badania, więc kamień spadł mi z serca... Ola a jak ona będzie wyglądać duża? masz jakieś zdjęcie jej mamy albo podobne? Stefcia badania porobić nie zaszkodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa to obawy kazdej przyszlej mamy a napewno bedzie oki teraz martisz sie o porod o to czy bedzie wszystko ok a pozniej zaczna sie kolejne i tak w kolko takie jest zycie ale mysl pozytywnie to duzo daje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Ok,a mozecie mi napisac jakie robia bo nigdy nie musialam takich badan robic,duzo tego bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam o bullmastifie :Spokojny, zrównoważony, czujny, odważny, posłuszny. Chroni rodzinę i terytorium. Wymaga sprawiedliwego i konsekwentnego postępowania. Cierpliwy wobec dzieci, bullmastif może przejawiać dominację wobec psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefcia Klapek chyba na którejś z poprzednich stron opisał dokładnie swoje badania cofnij sie i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Właśnie do domku weszłam. Dzień jak każdy wcześniejszy-czyli okropne mdłości i słabości:-( Widzę, że tu rozmowa wre. Olawd! ja sie tu na jakieś zdjęcia z usg nastawiłam... a tu pies? Hmm, podziwiam, pies wymaga opieki, ja niestety nie mam warunków. Stefcia-a może przypatrz sie temu testowi, bo ja robiłam 3 dni przed@ i nic nie wyszło, wrzuciłam go do torebki i poszłam ryczeć, a kiedy wieczorkiem go wyciągłam, by wyrzucić zobaczyłam 2 bladą kreskę! No, ale nie chcę nakręcać, czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Na testach pisza ze po pol godz i dluzej test jest juz niewazny niezaleznie od wyniku,a tych badan jest cala masa chyba wszystkie mozliwe,4 miesiace temu robilam tylko podstawowe na krew i mocz i wszystkie byly ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
wiecie moze jak dlugo tak mniej wiecej czeka sie na wyniki tego wszystkiego i czy wszystkie robia razem? mieszkam w malym miasteczku to czesc tez moga gdzies wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kakusia ale on tez ma dzieci z poprzedniego zwiazku czyli bezplodny nie jest,to moze jednak ze mna jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi sie udalo was zaskoczyc :-P dopiero za jakies 2-3 tyg mam usg to obiecuje wstawic wtedy zdjecia synka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
STEFCIA31 NIE MARTW SIĘ JA TEŻ MAM TEN SAM PROBLEM BARDZO PRAGNIEMY Z MĘŻEM DZIDZIUSIA I NIC Z TEGO WIEM IDZIE DOSTAC NA GŁOWĘ JAK WSZYSLIE KOLEŻANKI NA OKOŁO ZACHODZĄ A TY NIE MOŻESZ JA TEŻ MAM DZISIAJ DOLINĘ WCZORAJ WŁAŚNIE DOSTAŁAM@ A JUŻ MYŚLAŁAM ŻE SIĘ UDAŁO CAŁY MIESIĄC STARAŃ POSZEDŁ NA MARNE A NA JAKIE BADANIA SIĘ WYBIERASZ JA JUŻ BYŁAM NA KILKU WIĘC MOGĘ CICOCIAŻ TROSZECZKĘ POMÓC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
EfQa zazdroszcze ci tego stanu a jednocześnie cieszę sie że wam się udało nie martw się wszystko będzie dobrze a z tego co słyszalam to poród jest nie taki straszny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
bylam tylko na tych na ktore wyslala mnie lekarka ogolna,czyli morfologia 15 parametrow i mocz-analiza ogolna,tak ze niewiele tego,ale jak teraz pojde to i tak na te ktore zrobilam wysla mnie jeszcze raz bo musza byc nowe,a ty ktore radzisz zrobic najpierw,czy moze kolejnosc nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×