Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość niusiusia
to najwazniejsze, zeby bylo zdrowe! ja bym chciala synka ale corke tak samo bym kochala i cieszyla ! bez gadania :P ale jakbym miala wybierac, to synka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Niuniusia dzięki za pocieszenie, ale jednak na świecie jest wiele par, które dzieci się nie doczekały... znowu mam wizję, że wylądujemy z mężem w domu starców 😭 Ja zawsze marzyłam o córeczce, ale mógłby być i synek z czego mąż by się strasznie cieszył, bo ród ciągłość by zachował (jedyna w nas nadzieja, bo mój mąż ma tylko siostrę, a i teść nie ma brata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Miało być Niusiusia, ale na wzrok mi padło z tej rozpaczy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara zaraz po dupce dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! masz mi sie nie dolowac tylko zbierac sily do walki! wiez ze CI ciezko ale zobaczysz ze juz niedlugo bedziesz w ciazy!!! uszki do gory! EwQus 👄 kalpek 👄 problem z prl??hmm dostaniesz keli na zbicie przez tydzin dwa moze ale nie musi bedzie ciezko ale idzie wytrzymac !!! trzeba sie cieszyc ze teraz medycyna jestv w stanie pomoc:) olawd a Ty gdzie ?? 👄 Smerfecaiki 👄 stefcia31 👄 nie poddawaj sie:) Monia 👄 idz do lekarza z ty m okiem nie zarty EwQus ma racje wycieczona jestes!!! kroplowka by Ci pomogla.. nuniusia 👄 trzzymam kciuki!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek bedzie dobrze wyluzuj troche idz do kina albo do pubu zaszalej szkoda że nie możemy iść razem ja jak byłam na urlopie w Polsce to wyciągłam z dołka moją kuzynke która teżporoniła w lipcu bardzo jej się podobało spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? moj organiz nie przestaje mnie zadziwiac..dzis rano milam ciemne plamienie jak to przed@ a pozniej lekkie krwawienie..i teraz cos tez lekko w 22 dzc? dziwne to..dobrze ze mam wizyte w pt u lekarza zmolestuje niech sie bierze![ zły]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
nooooo w koncu jestem :) grrrrrrrrrrr !!! brzydka u nas pogoda. pada i straszny wiatr wieje i nie moglam sie polaczyc z serwerem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
sara ty napewno nie nalezysz do tych osob ktore nie beda miec dzieci :) nawet tak nie mysl !!!! Zobaczysz sama, jak sie posypia, to z mezem nie ogarniecie :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
do wszystkich dziewczyn!!!!! kupcie sobie olejek z wiesiolka, ktory jest jak len dla sluzu i plemniki beda mogly do paru dni w was szalec i czaic sie na jajeczko :) a dla waszych misiakow kupcie zen szenia ale polecam w tabletkach, bo do picia jest ochydny :) zen szen jest bardzo bardzo bardzo skuteczny dla plemniczkow :) mi to lekarz przepisal i probuje, a wlasnie mi pisala kolezanka, ktora spodziewa sie po dlugim czeknaiu czoreczki i to jej bardzo pomoglo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ale natrzaskałyscie stronek.... a nie bylo mnie raptem 2 dni ;) ale to dobrze mam teraz duzo czytania wiec nie bede myslec, tesknic tak bardzo ;( U mnie w miare ok, pomału sie przyzwyczajam ze jestem sama ze Kochanie daleko daleko... Ale codziennie rozmawiamy na gg choc przez pol godzinki wiec na biezaco wiem co u niego. Niestety pracy jeszce nie znalazł i martwie sie... Kurde ludzie wyjezdzaja i znajduja a on???? Dzidziunia moja kochan rosnie a dzis wyjatkowo mam ochote jesc caly dzien, chyba mi stresik poprostu odszedl. w nast tyg ide na usg zobaczyc czy maluszek sie przekrecil i ile wazy... tak bym chciala zeby mial choc 2kg chociaz niecałe 2... Buziolki kochane ja uciekam cos zjesc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie w domu świeto mąż chory i cały tydzien bedzie w domu bolą go plecy gdzieś na dole jest jeden plus zostanie z Martynką i troche pobeda razem ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
dobra kochane , uciekam, bo maz wrocil i trzeba zrobic kolacje :D misiaczki :* sara :* - glowa do gory efcia :* kalpek :* i dla wszystkich innych na dobranoc :*:*:*:*:* :D:D:D:D do jutra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje się dziwnie albo mam grype żołądkową albo coś się tam dzieje jakieś mdłosci mnie dręczą ale to chyba za wcześnie to bedzie pewnie grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po USG - jeden pęcherzyk pękł, a drugi nie. Dzwoniłam do doktorka i powiedział, że dobrze że pękł i teraz tylko czekać na efekty. (fasolka albo ...@ ?!?). Sara - nie poddawaj się idź do specjalisty i poszukaj przyczyny, a potem to już będzie z górki, zobaczysz. Nie trzeba się poddawać. Ja też za każdym razem jak przychodzi @ to myślę sobie, że w końcu kiedyś przyjdzie taki dzień, że się doczekamy i wtedy będzie radość ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Kurde Sara, a niech szlag tą @trafi, ale i tak czuję jakąś fasolkę wsród Was, może to ktoś inny ? zobaczymy. EfQa mi takiego smaka tymi goframi narobiła,że już załatwiłam gofrownicę, a raczej już dostałam( po mamie :-( ) Porządna jest, taka masywna, mam ,dobry przepis na chrupiące, ale kto będzie jadł jak zrobię? Sama nie dam rady. Zgaga mnie dopadła, ciekawe, co mi ten lekarz jutro powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara idź do lekarza i musisz doprowadzić żeby te pęcherzyki pękały. Umów sie jak najszybciej na wizytę. Zaczynasz nowy cykl więc natychmiast do gina i monitoring potem zastrzyk i do dzieła!!! czekam na info kiedy masz wizytę!!!!!!! ❤️ Misiaczki rzeczywiście dziwne.... Niuniusia masz rację z tym olejkiem z wiesiołka słyszałam że niezły jest. no i na wiele rzeczy pomaga. Rusaczek to jesteś na dobrej drodze!!!! ❤️ Monia Róża zje z tobą! ja lubię takie proste z samym cukrem pudrem. :) klapek jedź do mamy. No i martwię sie o Patinke bo cały dzień jej nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zmywam, poczytałam i nynki. Sara szkoda,ze się nie udało, ale moze następnym razem. Wydaje mi się jednak,ze jakas fasolka się nam szykuje. Fluidki dla Was#################################################################################################################################################################################################################################### Ja dzis lepiej, jakoś tak się nie smucę jak wczoraj, a małe kopia ,ze ho ho. Kalpek trzymaj się, wyleczysz wszysstko i do dzieła. Nie pisze do każdej z osobna, bo nie mam jakoś sił, ale o Was wszystkich pamiętam, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kurcze a ja jak zwykle weszlam za pozno i nikogo nie ma? buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Jolanta2 ja tez sie czuje tak samo jak ty,mdli mnie od wczoraj no i albo to grypka albo tym razem sie udalo,ale nie robie sobie nadziei bo czesto przed @ mam takie same objawy jak przy ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itajcie kochane nie mialam czasu wczoraj robilam zakuy na wyjazd dla rodzinki jutro jade o6 rano boze jak sie boje dopiero w czwartek wam powiem co i jak a moj maz nie do zniesienia dopiero dzis zobaczylam jak mu na tym zalezy i tylko o jednym gada to o zobaczenia bo chce sie wyspac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
NO HEJ DZIEWCZYNY CO TAM U WAS JA DOPIERO PSZYSZŁAM Z PRACY I JESTEM WKURZONA CAŁY MIESIĄC STARAŃ POSZEDŁ NA MARNE DOSTAŁAM W PRACY@ MAM Z TEGO POWODU STRASZNEGO DOŁA ZARAZ WRACAM IDĘ SIĘ NAJEŚĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Spanko mnie muli to juz sie z wami pozegnam,jutro wpadne,buziaki i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA1410
no hej dziewczyny pewno już śpicie ja dopiero się najadłam kloacji i wykąpałam i też powoli małym kroczkami będę podążać ku sypialni gdzie od trzech godzin chrapie mój mąż dobranoc do usłyszeni jutro pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×