Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Misiaczki mi się spóźnia dopiero jeden dzień, a co do testu to po pierwsze nie mam w domu a po drugie boję się go zrobić, bo znowu będzie rozczarowanie więc zaczekam. Ja mam zawsze okres regularnie i jeżeli już to dostaję dzień lub dwa dni wcześniej, ale później to mi się rzadko zdarza, ale jednak się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Misiaczki a tak w ogóle to mi się wydaje, że my z mężem nie byliśmy zbyt "aktywni" w mijającym miesiącu... a wiatropylność to raczej na wiosnę a nie na jesień... ale za Ciebie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak ... jak wyjdzie negatywny i dostaniesz mozesz zaczac jakies badanka na poczatek prl i Tsh to juz moze cos powie:) ale mam nadzieje ze juz nie trzeba bo sie udalo:D trzymam kciuki:):)a jak sie nie uda mam mi sie tu nie dolaowac!!!! tak to jest w tym zyciu ze trzeba sie niezle nawyginac zeby sie udalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Idę sobie przygotować jakieś małe żarełko bo niestety mąż w pracy, potem się wykąpię i jakiś filmik obejrzę... no i może jeszcze do Was zajrzę wiec proszę piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Badania hormonów robiłam i były w porządku (co prawda 2 lata temu), ale jak się nie uda to jadę do specjalisty niech odstrzeli pęcherzyk, który nie chce jak dotąd współpracować i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- macie rację, ja już wszystko, co możliwe zbieram, niestety :-( Ale zaparzyłam ten rumianek i przecieram non stop, nic nie pomaga. Koleżanka do mnie dzwoniła, ostatnio sie sporo po okulistach tułała, bo coś jej sie z okiem działo i wszyscy lekarze ja opieprzyli, że nie wolno rumiankiem na zapalenie! Pierwsze słyszę, bo ja zawsze tak myślałam, ale wolę odstawić, a jutro pójdę do apteki po ten świetlik i zapytam o jakieś krople homeopatyczne. Jak juz mówiłam, wszystko zaczęło sie od śmierci mamy, nie wiem, co mnie jeszcze czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, a ja mam takie przeczucie, że ktoraś zaciążyła... Chciałabym już wiedzieć, ja bym nie wytrzymała z tym testem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Temperaturka mierzona w pochwie 37,1 ale chyba jednak nic z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja już spadam, nie widzę na oko, tak mi ropa płynie... Śpijcie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do męża poleżeć troche się przytulić pozdrawiam i do roboty moje drogie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Ja juz po pracy, jestem zmeczona jak niewiem, a jutro mam wstac przed 5 , bo przed 6 juz musimy byc n ofisie....masakra....w sobote pracowalam od 11 przed poludniem do 2 w nocy , bo mielismy wesele, w niedziele od 11 do 8 i do tego nie mialam poniedzialku wolnego jak zawsze...ale wieczorem jak sie klade to przewracam sie z boku na bok i nie moge zasnac tak gdzies do 11:30, a rano sie nie chce wstac :o, ale coz , mam nadzieje ze choc czwartek bede miala wolne.... Saro, Madzik robcie testy skoro @ niema....trzymam kciuki i rowniez czuje ze zanosi sie na fasolke, Sarciu moze jednak sie udalo....;) Smerfetko co u Ciebie???? Pozdrawiam wszystkie i ide sobie zupe odgrzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko moze w czwartek uda nam się pogadać na gg. U mnie ostatnio chyba hormony dają znaki, nie wiem jestem zmęczona, nic mi się nie chce , smutno mi, wszystko mnie denerwuje, tak bym chciała mieć te maludy już przy sobie. Sara, MAdzik życzę 2 kreseczek, apropo Saro my tez nie byliśmy tego miesiaca co zaszłam zbyt aktywni, a jednak się udało. Misiaczek buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Ja to mam pecha bo jak juz rodzinka spi i spokojnie moge na kompa wejsc to wszystkie laski sie zmywaja:( moze ktos przesle mi jakies dobre fluidki zeby mi sie w tym miesiacu tez udalo bo z tym czekaniem do niedzieli to chyba zwariuje,choc chyba juz na to za pozno a tak bardzo bym chciala miec juz ta fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro tego miesiąca kiedy zaszłam też byliśmy średnio aktywni. your mind czekaj cierpliwie i zmierz tempke za jakieś 3 dni bo teraz to nic nie znaczy. Masz @ dostać 4 tak? Jak do 4 nie spadnie to..... 🌻 Smerfetko czuję sie dokładnie tak jak ty. Cały czas jestem przygnębiona i załamana. niedobrze mi nie mam siły i w ogóle do dupy... Stefcia wysyłam fluidki 🌻 ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko mam nadzieje ze pogadamy jak za dawnych czasow:)👄 i glaskanko dla brzuszka, napwno te zmeczenie i nerwy to przez hormonki, ale to przejdzie, odpoczywaj tylko i niedlugo juz ujrzysz swoje skarby po drugirj stronie brzuszka:) Sciskam Cie mocno siostrzyczko👄 Stefcia trzymam kciuki aby ci sie udalo, ale nie wolno sie zalamywac...glowka do gory a bedzie dobrze....zobacz ja sie staram juz 16 cykli i nic, ale nie poddaje sie i nie zalamuje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko widzę że ty też zmęczona pracą jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Dzieki EwQa,kurde znow mam to przeczucie ze nie wyszlo,tempke tez mam nizsza niz rano no i brzuch mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia co z ta cholestazą? Asiunia a gdzie te badania robiłaś? Ja tez muszę się przebadać bo moja gin mi tego ni zrobiła a boje się . Ale nie martw sie bo przecież ureaplazma jest przecież wyleczalna i do porodu zrobisz z tym porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Myszko bo ty masz wieksza cierpliwosc a ja wciaz mysle o tym ze co miesiac starsza jestem i za kazdym razem jak sie nie udaje to mysle ze pozniej bedzie coraz trudniej,kurcze znowu wam smuce,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny miłego dnia ja uciekam do pracy buzki dla wszystkich przyszłych mam i staraczek czekam na dobre wieśći pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam cierpliwie w piatek jesl nie dostane @ to zrobie test. oby byly dwie kreseczki:) kochiutkie zycze rowniez dwoch kreseczek:) chocby slabych ale jednak. Ale sie kiepsko pracuje na 8... stefcia31, nie smucisz po to jestesmy zebys sie mogla wygadac, nie przepraszaj tylko wylej sie na klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusiusia
czesc laski..... oj widze,ze jestescie pracowite :p.... niezle nadrukowalycie tu stron :)... i widze, ze mamy nowe starajace sie :)..... ja wlasnie mierze tempke i mam 37,3 :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa ja chodzę do prywatnego gabinetu i tam na miejscu mój lekarz mi pobrał. A jak chce się na własną rękę sprawdzić to trzeba chyba skierowanie od lekarza ale myślę, że jak poprosisz swojego lekarza to nie będzie problemu bo przecież i tak się płaci za to badanie. Ja chciałam coś poczytać więcej o tym mam nawet taką wypasioną encyklopedię zdrowia a tam w ogóle nie ma ani słowa o tym!!! W necie przeczytałam tylko same ogólne informacje i że w Polsce mało kto się bada i mało co wiadomo na ten temat :] a lekarz mi powiedział, że teraz nie mogę się leczyć tylko dopiero po 30 tygodniu bo teraz byłoby to niewskazane dla dziecka i tego właśnie nie wiem dlaczego tak. W poniedziałek mam wizytę więc muszę o wszystko wypytać bo oczywiście się zamartwiam i boję, żeby to nie zaszkodziło dzidziusiowi. Ehh zawsze coś musi się przydarzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Hej wszystkim. Teraz juz jestem prawie pewna ze znowu nic z tego,im blizej do @ to coraz bardziej brzuch mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Siodmego pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. a temperatura jaka? kiedy sie kochaliscie? moze poprostu cos sie dzieje w brzuszku... boli Cie na @ czy raczej zoladek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×