Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jutro spróbuję zadzwonić do doktorka i się umówić na wizytę. Myszko jak dobrze, że się odezwałaś i Smerfetka też 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro a ja Ci powiem ze slicznie Ci w czerni;D:D Smerfetko 👄 i napisz jutro jak po wizycie:D Ja zaraz zmykam na chwilke do pracy ...jutro bede w domku to porozmawiamy... Dobrej nocki 💤😴 Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
SZczerze mowiac to nie mam pojecia jak sie zaczernia nick,zaraz sie zastrzele,przed chwila bylam na naszej klasie i kolezanka ta 40 letnia co wam wczesniej pisalam wrzucila wlasnie fotke swojej dzis dopiero co urodzonej dzidzi i jak tu nie ryczec z rozpaczy?ja tez chceeeeeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
No teraz to juz mam dola na maxa buuuuuuuu, kurcze jak to robic zeby zrobic takie male cudo a nie czekac co miesiac nie wiadomo jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tak piszecie o tej zazdrości to mi się przypomniało jak szwagierka zaszła w ciążę z \"wpadki\" a ja się tyle starałam i tak bardzo chciałam a o na myk i już. I jak zadzierała nosa i jaka była och i ach. I cala rodzina nad nią skakała a ja się czułam jak trędowata czy jakaś upośledzona. I ryczałam jak głupia tydzień czasu (!!) bo nie mogłam sobie przetłumaczyć...no bo to było takie niesprawiedliwe... Ale się doczekałam i wy tez się doczekacie! Nie ma po prostu innej możliwości! Niuniusia jeszcze będziesz przed nią nosa zadzierać! A jak zajdziesz to w ogóle jej nic nie mów niech jak najdłużej nie wie!!! Misiaczek masz rację że zbierasz Sarę do galopu 👄 👄 !!! Sara Wiem że trudno bo daleko i w ogóle ale masz próbować!!! Pozdrowionka dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale sie rozpisalyscie super :) juz dawno tak nie bylo Efqa mialas racje ze po wakacjach forum znow zacznie szalec tylko szkoda ze w wakacje kiedy ja mialam sporo czasu to malo kto sie udzielal no ale nie bede nad tym ubolewac teraz. mala zmiana w tablece :-) STARAJACE SIE 🌻 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... .............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mam sporo zalatwiania czy raczej juz dzis :p sprawy urzedowe i zaproszenie dla laury na szczepienia wiec musze zareanzowac spotkanie itd. dzis sporo w kuchni spedzilam czasu gotowalam same przysmaki dla meza :D ja uciekam spac kochane spijcie dobrze i wypocznijcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja juz nie spie jakos juz nie moge..tak mysle o tym lekarzu dzis..milego Dnia:) Patinka 👄 Sara 👄 Smerfecia 👄 daj zanc jak poszlo u lekarza :) olawd 👄 madzik a TY gdzie sie podziewasz??:) Kakusia22 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane..Efqa-wzielam wieczorem tylko pol tab i tylko lekko zakolowalo mi sie w glowie,gin kazal brac po jedenej,ale za pare dni bede brac po calej,wczoraj Pawel byl u niego i wzial L4 to powiedzial mu,ze jesli bedzie tak przez 3 dni to odstawic calkowicie,ale ja chce obnizyc ta prolaktyne:( ja zaraz jade z tesciem do banku,ale dopijam kawke dopiero,jeszcze raz Ci dziekuje Efqa za te informacje o tym leku dla ciebie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba nie wszystkie mam Was na naszej klasie nie?dawac mi tu zaraz zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Dzien doberek! Bylismy wczoraj z mezem na usg,dzidzius wyglada na zdrowego.Pozlozna powiedziala ze wszystko jest ok. Ale w 36 tygodniu mam wizyte z lekarzem i ustalamy termin na cesarke(niestety)mam strasznego pietra bo juz 2 razy przez to przechodzilam ale nigdy nie wiedzialam jak porod ma sie zakonczyc a teraz z pelna swiadomoscia bede kladla sie na stol do krojenia. Pytalismy o plec ale nie dostalismy zadnej gwarancji poniewaz lobuziak dupka na nas sie wypial i polozna powiedziala ze moze to byc chlopczyk ale to jest 50 na 50,czyli w dalszym ciagu nie wiemy,dowiem sie juz po porodzie zostanie nam mala niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Zmieniam jeszcze tabelke,mam nadzieje ze nikt jej nie zmieni bo za kazdym razem kiedy zmieniam wpis to ktos kopiuje stara i ja zostaje przy 15 tyg .U mnie juz 21 tydz. Buziaczki!!:) STARAJACE SIE xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 madzik255....................20...................2..... .............29.09.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........ termin porodu napewno tez u mnie sie zmieni ze wzgledu na cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie załamuje się, nie kochaliśmy się regularnie... może w przyszłym miesiącu...? uda się napewno. byłam u gina, zlecił mi badania takie jeszcze zanim zajdę w ciążę. ide do laboratorium a tam babka do mnie że jestem nie poważna, że nie ma potrzeby sie kłóć i w ogóle i że jak przez rok nie zajdę to wtedy można zrobić jakieś badania... bez sensu, odmówiła mi wykonania prywatnych badań... przecież bym za to zapłaciła około 200zł... Wiecie, najbardziej się cieszę, że mój kochany podjął świadomą decyzję i potwierdził chęć posiadania dziecka. Od dzisiaj rzucam fajki i łykam kwas foliowy. Dodajcie mnie proszę do tabelki. Sara76 - wiesz ja też tak mam, wszędzie widzę dzieci, i kobitki z brzuszkami:( Stefcia dobra metoda nie jest zła:) Niuniusia - hmm mnie chyba też @ nawiedzi niedługo...:( mogę zapytać ile maci lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadalam sobie troche z kuzynka na gg i wiecie co? od razu mi lepiej,juz nic nie bede liczyc,mierzyc ani pilnowac tylko bedziemy sie kochac kiedy nam przyjdzie na to ochota,w koncu probujemy dopiero 4 miechy to w porownaniu z niektorymi dziewczynami tutaj to bardzo malo,jak w ciagu kilku miesiecy nie zrobimy to wtedy zaczne sie martwic,kurcze jednak czasem rodzinka umie przemowic do rozsadku,pocieszyc i nastawic bardziej pozytywnie:),gorzej z fajkami tez je niestety pale ale obiecalam sobie ze rzuce mam nadzieje ze w krotkim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yuor mind to nie chodzi o to czy regularnie czy nie tylko o nastawienie i dopiero jak mnie kuzynka opieprzyla ze wciaz o tym mysle zamiast cieszyc sie kazdym dniem to do mnie dotarlo ze w taki sposob to ja sie nigdy tego orzeszka nie doczekam,mysle ze jak przyjdzie jego czas i ktos tam na gorze bedzie chcial to w koncu bede go miala:),trzeba zawsze myslec ze bedzie dobrze chocby nie wiem co,kurde kuzynka jest mlodsza a madrzejsza ode mnie,a jesli chodzi o wiek to ja mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz mnie pewnie ochrzania dziewczyny ktore probuja juz kilka lat ale jestem tak dzis pozytywnie nastawiona ze wierze ze im tez sie w koncu uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapku mi tez kazała brać całą tabletkę wieczorem, ale mój organizm po prostu nie dal rady- nie byłam w stanie takiej dawki tolerować. Więc brałam przez pierwszy miesiąc ćwiartkę a potem tylko po pół tabletki wieczorem. Nic nie mówiłam lekarzowi, po 4 miesiącach brania zaszłam w ciążę. Your mind trzeba było opieprzyć ta babę w laboratorium!! Mi tez kazali czekać półtora roku zanim zrobili badania -- już dawno była bym mama gdyby mnie przebadali na początku tak jak chciałam!!! Dam ci dobra radę na przyszłość nikomu nie mów jak długo sie starasz ___ powiedz że ponad rok. Stefcia pewno że tak, na pewno się wam uda. Im bardziej sie tym stresujesz i myślisz o tym ---tym gorzej. Grunt to pozytywne nastawienie!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ja chyba przyszalałam z tymi ubrankami. Na rozmiar 62 (od 0 do 3) mam 9 sztuk body i z 8 pajacyków. Teraz większe będę kupować bo dzidzia szybko rośnie a potem nie będę miała czasu ani ochoty chodzić na zakupy. Pani Misiowa jako ekspertka wypowiedz sie ile powinnam mieć body na rozmiar 68 (od 3 do 6). Yhhh mówię wam ale zagrycha z tymi zakupami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×