Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

saro76 mąż będzie w sobote moze w piatek wieczorem jestem oczywiście przed dopiero zakończyłam leczenie cholernymi globulkami w środe mam wizyte u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak długo nie pisałm ze nawet nie chce moi się tego cztać tylko tak przelece więc nie obraźcie się jak kogoś zapytam o coś co już inne wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jolciu za kciuki ja tez trzymam mocno:):) 😘 wpisz sie do tabe;lki bo chyba cie nie ma to bedziemy wiedzialy kiedy testujesz :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu poczytałam, bo jeszcze miałam parę rzeczy na kompie do zrobienia, a już mi się nic nie chce. No jutro czekam na dobre wieści od tych, które testuja, oby fasolek było jak najwięcej. No a mnie włąśnie mały skopał tak mocno,ze oj bolało, a teraz mała poprawia, ale delikatnie. Poza tym czuję zmęczenie, ale sukces moja sterta prasowania nareszcie znikła, hura, uzbierało się tam ze 3 kupki prania, ale już ich nie ma. Misiaczeku, Myszko, Madzik i i pozostałe staraczki fluidki dla was ############################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################ Kochane przesyłam buziaki i życzę 2 kreseczek na teście. Aneczka fajnie,że się odezwałąś, cieszę się,że studiujesz i pracujesz, zobaczysz dziecko pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie. Powodzenia. Witam nowe dziewczyny, nie martwcie się , ja starałam się 2,5 roku, a efektem tych staranek sa bliźniaki w brzuszku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
No wlasnie jak to jest z ta tempka,bo juz sie pogubilam i gdzie ja w koncu powinnam mierzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kurcze chyba wszystkie sobie poszlyscie a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja po pracy prysznic i troche na necie siedze mij oczywiscie spi a ja bede spala z natalka przynajmniej bede sie miala do kogo przytulic:-) niejestem ekspertka od mierzenia tempki bo nie mierzylam ale czytalam ze pod pacha to nie bo nie jest wiarygodna w pochwie w odbycie i pod jezykiem ale przynajmniej 10 minut i rano zaraz po przebudzeniu tym samym termometrem takze stefciu zmierz sobie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja przed praca ale pomyslalam zajrze a tu tyle do czytania:D madzik:D oby @ przylazl do mnie nie do Ciebie :D u mnie testniby we wtorek ale brzus pobolewa temp niska wiiec niestety nic ale licze na CIEBIE MADZIK!!!!!!!!!!!!!!👄 Smefeciu 👄 mam nadzieje ze wpadniemy na siebie:) aneczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 👄 super ze jestes 👄 EWQus a TY jak sie czujesz?? 👄 Patinka 👄 olawd👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
Hej Dziewczyny Plamienia to już nie są - nie muszę się testować ;) Powodzenia, kiedyś wszystkim się uda, w taki lub inny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Hej! no to Iwka zmierzylam w pochwie,mam 37,7 i 24 dc ale gdzies czytalam ze tempka moze sie utrzymac caly czas a spasc dopiero przed samym @,kurde nie nakrecam sie bo dzis brzuch mnie boli z przerwami ale bardziej niz wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Miałam wczoraj wieczorem coś skrobnąć, ale już taka zalamana i zapłakana bylam, że nawet kompa nie włączyłam... O 17 ni stąd ni z owąd dostałam taki napad wymiotów, że zemdlałam, jeszcce tak źle nie było, trwało to do 19, myślałam, że wypluję wszystkie wnętrzności, tak strasznie bolały mnie mięśnie brzucha i żebra, myslałam, że znów skończę na wezwaniu karetki, a Wiesiek, to był taki przestraszony, że na zmianę krzyczał na mnie, a zaraz uspokajał, widział, jak mnie męczy. Dziewczyny, to było naprawdę takie bolesne, do dziś jestem słaba, nie spałam pół nocy, nie wiem czemu. Wpadłam w depresję, a oczy mam takie zapuchnięte od płaczu, że wstyd sie komu pokazać. Koszmar, nawet nie wchodzę do kuchni, nie wim, co mam jeść. Ja się naprawdę nie obżarłam, ale żeby 2 godziny później taki napad... Nikomu nie życzę:-(:-(:-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha_79
Nie czytałam wcześniejszych stron, więc przepraszam jeżeli pytam o coś, co już było. Kontaktowałaś się z lekarzem? Koleżanka też miała takie objawy i skierowali ją do szpitala na jakiś czas (nie znam szczegółów), napewno kroplówka .... Może spróbuj przynajmniej cukierka, nim2 np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
Kurcze moze ty idz do lekarza bo to chyba nie jest normalne zeby az tyle wymiotowac,ja jak bylam w ciazy to owszem zdarzalo mi sie,raz nawet wymiotowalam gdzie popadlo bo akurat wracalam z podrozy,tak ze kibelki,perony itp,w pociagu nawet zemdlalam ale to jedyny raz ale poza tym jednym razem to nigdy i nie do takiego stopnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka temperaturke powinno sie mierzyc zawsze w dowcipnie :-P trzymam kciki za nowe fasolki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mówię o mierzeniu temperatury ciąła pod pachą. Iwa pisze że nie jest wiarygodna ale się z nia nie zgadzam - chodzi o normalne zmierzenie temperatury ciała. Ja zawsze mierzę pod pachą. Sara albo masz początki grypy albo rzeczywiście @ sie nie spieszy bo temperaturę masz ciążową, jeżeli wczoraj miałaś pod pachą 37,3 to raczej dzis też @ nie przyjdzie. :) madzik temperatura spada dzień przed przyjściem małpy do 36, jeżlei jest się w ciąży to tempka cały czas utrzymuje sie powyżej 37. Ja często mierzyłam tepke przed spodziewana @ właśnie pod pachą a nie dowcipnie i zawsze miałam 36.7 a jak zaszłam w ciążę to utrzymywała się około 37,3. O temperaturze w pochwie się nie wypowiadam bo tam chyba jest wyższa i nie wiem jakie są stałe tempki a jakie w ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcipnie Ola to mierzy się jak sprawdzasz owulację itd. a tak wystarczy jak zmierzysz po prostu temperaturę ciała. naprawdę jest to wiarygodne, tyle że pamiętajcie że temka może też wzrosnąć w związku z przeziębieniem czy grypą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefcia31
No to teraz zmierze pod pacha tylko nie wiem czy to cos da bo juz od jakiegos czasu laze a powinnam zaraz po przebudzeniu,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🖐️ monia idz do lekarza bo cos jest nie tak dlugio cie meczy i sie odwodnisz.Przyczyna moze tkwic jeszcze w innym miejscu.Idz prosze bo sie wykonczysz a fasolka potrzebuje twoich witaminek i energi od mamusi. mam nadzieje ze ktora nam dzis czy jutro oglosi 2 kreseczki na tescie jejku ale radosc by byla bo juz za dlugo cisza. mnie biodra bola juz przy chodzeniu masakra powiem polonej ale juz wiem co mi powie ,ze to normalne jest w ciazy,skurcze mnie meczyly wczoraj oj a bolalo ale wody nie odchodza wiec nie szlam do lekarza. ale co najlepsze patrzymy z Laura na Tv i nagle cos nam przelecialo ja myslalam ze myszka z dworu bo czesto zostawiam drzwi otwarte wejsciowe albo z ogrodu a Laura podskoczyla i mowi mamo to nie byla myszka tylko pajak.Nie wiem czy wam sie chwalilam ale na widok pajakow mma paraliz dre sie Laura to samo.Ale trzymalam zimna krew i nie krzyczalam Laura obstawila prawa strone zeby Skubanicec nie uciekl a ja Lewa w koncu wychylil sie Dziewczyny mial z 10 cm jak nie wiecej gdruby wielki oblesmy juz wiele widzialam ale to byla chyba miniaturka tarantuli ajajajajajaaj :-( juz mam ciarki z butem sie zblizam a on zas pod Tv dzwonie po meza i dre mu sie placze do telefonu szybko.Policja go zatrzymala bo jechal na czerownym swietle na awaryjnych,myslal ze rodze,puscili go przyjechal z jakim s kolega i co sie dzieje bo nie rozumial mnie tak szybko mowilam i pokazuje ze jest pod szafka od tv kazal mi isc do kuchni bo widzial jak jestem czerwona ze strachu wezwal kolege do srodka on go chcial do reki wziasc blelele ale uciekal mu to go trachnol bo wie ze bym mu nie wybaczyla tego.On sie wogole nie boi malych czy wielkich pajakow robakow czy wezy. Kolega sikal ze smiechu moj tez ale kazalam mu isc sprawdzic pod moim lozkiem w koncu poszedl i posprawdzal (ale chyba tylko dlatego zebym mu nznow nie dzwonila z taka akcja) no i powiedzial mi ze jak bede zostawiac okna caly dzien otwarte to beda miala czesto rozne zwierzatka.Ide dzis szukac siatki na okna i bede montowala.Tylko nie wiem czy cos takiego dostane tutaj a jak nie to kupie siatke do lozeczka dziecka potne na kawalki i obkleje tasma...Jejjku nie nawidze tego swinstwa sprzatam w domu czemu mi to wlazi do srodka :-( ale po zobaczeniu tego Czegos przeszly mi skurcze chyba adrenalina dziala na mnie kojaco jesli chodzi o te sprawy :p ale po godzince znow wrocili zobacze co powie mi polozna. za godzinke mma wizyte wiec buzki ja uciekam 😘 dobra juz was nie nudze noc mialam dzis straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie zaczęły w nocy swędzieć podeszwy stóp i dłonie, teraz trochę mnie swędzi całe ciało. Nie jest to mocne swędzenie ale wyraźnie jest. Kurcze wygląda to na początki cholestazy. Jeżeli nie przejdzie jadę jutro zrobić badanie krwi - próby wątrobowe. Cholera mam nadzieje że to tylko estrogeny, ale zmartwiły mnie te podeszwy stóp w nocy bo to właśnie objaw cholestazy. Na razie staram się dietkę wątrobową utrzymać i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sTEFCIA OBOJĘTNIE KIEDY ZMIERZYSZ POD PACHĄ - JAK MASZ PODWYŻSZONA TEMPERATURĘ TO ONA JEST CAŁY CZAS WYSOKA, NO MOŻE WIECZOREM TROCHĘ WYŻSZA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---ja tam mierzylam dowcipnie i nawet mi malala przed planowa @ a okazalo sie ze nie przylazla patinko---jakis czas temu siedze z mezem na lozku , ogladamy film a moj maz jak sie nie zerwal z lozka (o on sie pajakow nie boi ) bo zobaczyl w lustrze ze za nim pajak jest . uwiez mi ze gdybym to ja go pierwsza zobaczyla to pewnie cale osiedle by mnie slyszalo . byl tak olbrzymi i tak strasznie gruby i wlochaty ze stwierdzilismy ze na pewno jest z czarnobylu ... obrzydlistwo , jeszcze tak wielkiego pajaka nie widzialam - byl wiekszy niz moja dlon z palcami wlacznie ... brrr :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka ciepła kąpiel pomaga na skurcze położna mi wczoraj powiedziała na szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany dziewczyny po tych waszych opowieściach to arachnofobii można sie nabawić jak nic ....brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mi sie nigdy nie chciało w pochwie mierzyć, tylko jak monitorowalam sobie sama ta owulacje i robiłam wykresy a potem to na łatwiznę szłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×