Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość julietka
Mam pytanko do was wszyskich Panie:) Po jakim czasie udało się wam zajść w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie starałam dwa i pół roku, dziewczynki które są już w ciąży Smerfetka i Ola tez coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julietka
:)) to gratuluję Wiem, że przedemną jeszcze dużo wyrzeczeń i walki, ale dam rade bo warto. Życzę wszystkim siły na wszystko.. Pozdrawiam gorąco. trzymajcie się wszystkie. Buźki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dupa blada! W przyszłym tygodniu raczej mój mąż nie będzie mógł jechać ze mną do lekarza, w sobotę ja nie mogę bo mam wykłady a w następnym tygodniu pracuję do 18-tej. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82
Dziewczyny trzymajcie kciuki w poniedziałek mam pierwszą inseminacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara :( nie smuc sie moze to znak zebyc 1 cykl odpoczela?? przeciez na nasteony cykl mozesz sie umowic:) asiulka trzymam mocmo obie raczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki ja mam wrażenie, że już kilka ładnych cykli odpoczywam i co miesiąc jest to samo. Nie ma mocnych-na 5 rocznicę ślubu chce mieć dziecko, albo chociaż widok na nie w postaci ciąży (nawet jeśli miałabym dokonać kidnapingu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek82 jaką przeszłaś procedurę przed inseminacją? Napisz bo ja miałam dwie bezowocne i chce porównać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do forumowiczek
czytając wasze forum przyszly mi do glowy pewne uwagi Sara76--------dlaczego nie wezmiesz sie za siebie? nie pojdziesz do spacjalisty? rozczarowywujesz sie tylko a nic w sumie nie robisz w kierunku zeby miec dziecko... Monia--------Ty to naprawde zalalas to forum takim narzekaniem ciagle wszystko u ciebie zle....czasem tak bywa ale pomysl ze to moze sie przeniesc na innych i ze nie wszyscy maja ochote czytac codziennie o tym, ze rzygasz mdlejesz itd i jeszcze jedna osoba ktorej ostatnio na szczescie malo....Madzik, dziewczyno na pewno nie zdasz matury, weź sie przyloz do nauki bo masakra, nie da sie ciebie czytac w ogole Efqa I patinka dla Was wielki szacun!! Jestescie wspanialymi kobietami i oby tak dalej Zreszta wiekszosc z Was ma poukladane w glowie i tak trzymac Nie miejcie za zle tego co napisalam, po prostu czasem trzeba na siebie spojrzec obiektywnie Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) buziolki dla was, ja dzis siedze w domku sama od godzinki bo moj mały pojechal do babci- nalezy mu sie od czasu do czasu. Z moim Kochaniem rozmawiam na gg codziennie lub co drugi dzien. Jest juz duzo lepiej, co prawda tesknie i nigdy nie przestane ale... przynajmniej jakos teraz funkcjomuje. Dzidzis od poczatku tyg dal mi do wiwatu a dzis jakos mało sie rusza... ale miejmy nadzieje ze wszytsko ok. Ja jakas taka senna chodze ostatnio i bardzo boli mnie w pachwinach nie wiem czy to kosci sie rozchodza? Buziaki dla was Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Forumowiczek mylisz się w moim przypadku-otóż robiłam różne badania i lekarz nic konkretnego mi nie powiedział więc się nie dziw, że jestem rozczarowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............15......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 madzik255..............20...............??...............................????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx/k.Kalisz....29...................45...... ...........??.??.08 Myszka24/USA..............25...................17.. . . .. .........07.10.08 Rusaczek/Nowy Sącz......34...................40..................17.10.08< br /> Sara76........................32..................50.... ...............29.09.08 dorota822....................26..................23. .. ..............08.10.08 misiaczki......................23..................37 .................07.10.08 alutek29......................29...................15.. ...............13.10.08 Sylwia29.......................29..................38... ..............21.09.08 iwa18 /uk.....................26...................10......... .......pass kalpek.........................22..............przerwa.. ..................... nikolka25.....................25..................18.... .............26.09.08 stefcia31 ....................31...................4.................. .07.10.08 jolanta2......................27...................1.... ................09.10.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............32........... ...............30.11.08 EfQa......................30...............35.......... ................11.11.08 becia_gask..............26............... 9... . ......................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............25........ .. ...............23.01.09 Smerfetka ..............29...............24 (bliźniaki)..............24.01.09 kkinia30.................30...............21......... .................13.02.09 Monia671Kraków........27...............4.......... ................04.05.09 madzik255..............20...............??...............................?????? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ..........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 AnulaS................?????........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny monia 671 jak się zle czujesz to jedz do szpitala albo zadzwoń do lekarza mi pomogły cukierki owocowe i gumy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ile tu stronek kiedy ja to nadrobie:):):):) nie bylo mnie dlugo pozarlam sie z dawidem pozadnie i od w wtorku bylam u mamy a tam nie stety nie mialam dostepu do neta:):) 😘 dla wszystkich jak tam sara i misiaczki przyszlam @??? ja zmienilam tabelke fluitki dla was:):) ############################################## ################################################################################################################################################################################################################################## ######################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################## dzioewczyny wierze w was mi sie udalo test robilam w piatek 2 kreseczka wyszla jasna ale jes:):) J😘 E 😘 S 😘 T 😘 E 😘 m 😘 😘 W 😘 C 😘I 😘 A 😘 Z 😘 Y 😘 trzymak kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh do forumowiczek to nie czytaj jak widzisz nikt tu sie dobo babo nie interesuje widac ze nie masz dzieciaczka bo straszna zolza z ciebie zegnam a moja matura to wiesz.... wisi mi to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik gratulacjeeeeeeeeeeeeee!!!!! zarazaj zarazaj!!!!!! GR A T U L A C J E!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO moja pszylezie we wtorek..kij w nia ost podrygi jej heehh jeszcze raz gratuluje!!!! Sara oj trzeba do lekarza i bedzie dzidzia zobaczysz . ja mialam isc do pracyz jutro na6 ale mnie sciagaja JADE O 22 JUZ WIEC jedyny plus ze mojego zobacze hihih caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ja czytam sobie stronki trzymam kciuki za ciebie uda sie ja bylam pewna ze przylezie ta @ teraz byla w lazience mam jakies brazowe kropki ale zadz do mamy i mowi ze tak sie zdarza i nie ma czego sie martwic moja szwagierka tez tak miala na poczatku przez 1 dzien misiaczki nastaw sie ze jej nie bedzie :):):) a gdzie wy sie dziewczynki podziewacie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik mam nadzieje moze nie przjsc mnie to na reke by bylo eheh ciesze sie ze Tobie sie udalo!!!! zarazaj nas heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku witam zaraza jestem zawsze jak bylam na cos chora to w domu wszyscy byli heheh to nie martwcie sie was tez szybko pozarazam wogole to jeszcze nie moge dowierzyc a jak powtarzam to teraz dawidowi to jak do sciany on to calkiem gdzies w chmurach :):):) ja trzymam mocno za was wszystkie kciuki juz tak bym chciala zeby wszystkie dziewczynki mialy brzuszki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja na sekundke zyje nie rodze jeszcze :D Laura wymordowana ledwo zyje pol pizzy zjadla bo tak zmeczyla sie basenem i treningami facet nie mial dla niej litosci az mi sie jje zal w pewnym momencie zrobilo :D madzik co ja tu slysze ????? G 😘 R 😘 A 😘 T 😘 U 😘 L 😘 A 😘 C 😘 J 😘 E 😘 dziewczyny do jutra ja padam a jutro znow balet i potem na religie jedziemy nadrobic bede musiala czytanko :p wiec nie produkujcie zbyt wiele bo od niedawna mnie zaskakujecie 😘 dobranoc kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze co ja plete test robilam we wtorek odrazu na 2 dzien:):):)to jeszcze takie nie dowierzenie jest:):) pozdrowionka ide znow do lazienki oho zaczyna sie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik_________ gratulacje !!!!!!!!! maluszek śpi a ja sie delektuje piwem, wiem nie powinnam ale juz prawie nie karmie wiec przynajmniej tyle mam przyjemnosci raz na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i mysle nad soba i troche mam juz dosyc tego siedzenia w domu, brakuje mi pracy coraz bardziej i nawet widze to po sposobie ukladania zdań, że nie jest dobrze, nie wiem czy moze wplyw mial ten wpis pomarańczki ale zaczelam sie zastanawiac nad tym, nie wiem jak ja wroce do pracy i czy dam rade!!!!!!juz tyle czasu nie pracuje prawie 1,5 roku -kawał czasu a jeszcze został mi rok urlopu wychowaczego ale czego sie nie robi dla mojego skarba w końcy dlugo na niego czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×