Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

monia --- nie przesadzam - malo w co sie mieszcze a tu przede mna jeszcze 3 miechy a apetyt mam wilczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia nie mam tu zadnego gina ja tu nigdy nie chodzilam tylko jezdzilam do9 lublina a mojego gina nie ma w czwartek mam nadzieje ze uslysze ze to tylko bylo zaburzenie miesiaczkowe:(:(:( bo tak dzis mi powiedziala ze to moze to byc i u mnie tu tez tak powiedzieli ja juz sama nie wiem wiem ze jak byla fasolka to bede musiala czekac zeby zaczac znow starania:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik--- glowka do gory niedlugo i ty bedziesz miala taki bziulo a naet i wiekszy :-P bo blizniaczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez madzik przyklad zs smerfetki - tez dlugo nie mogla zajsc , rodzina jej tego nie ulatwiala , stresy itd az wkoncu wyjechali na pare dni bodajze w gory o ile dobrze pamietam i prosze wrocili z podwojnym szczesciem . tobie tez sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd obys miala racje:):):) w weekend wybierzemy sie gdzies napewno tylko niew wiem kiedy mam dni plodne teraz i wogole czy byla fasolka czy nie bo jak tak tp bede musiala odcekac :(:(:( ja juz chce!!!!ale dlugo sie nacieszylam ta wiescia franca bedzie prze szczesliwa jak sie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stecia31
Taki byl ruch a teraz tak cicho sie zrobilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) olawd swietnie wygladasz!!!!:D pozazdroscic:) Monia no super ze wrocilas do formy!! 👄 EwQus 👄 a Ty jak tam?? coraz blizej porodu hii:) Myszka TY jak zawsze wpadasz jak burza ...malo Cie!!!;p madzik!!!! nie przejmuj sie w razie wu zbieraj sily!!!:) bedzie dobrze!!! kalpek 👄 stefcia i jak kupilas sweterek??:) jolanta2 👄 becia 👄 a gdzie nasz Smerfecia??:) 👄 jak tam male ?? pewnie rozrabiaja:D :D 🌻 yourmaind 👄 uszki do gory:) ja tez czuje ze niedlugo doczekamy sie dzidzi..:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja stefcia tylko literke polknelam,tak tlumacze zebyscie nie myslaly ze ktos nowy doszedl,no jasne ze sweterek kupilam,zdecydowalam sie na czarny bo do wszystkiego pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie czarny ale w połączeniu z czymms jeszce ..znaczy kolor:P teraz siedze moj w pracy smutno bez niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj spi bo po pracy zmeczony,mam spodnie w innych kolorach to bedzie pasowal,podobal mi sie jeszcze zielony ale na dwa od razu to mnie nie stac,jak jeszcze kiedys beda to sobie strzele w innym kolorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie,od razu lepiej sie czuje,tylko szkoda ze bede musiala na niego poczekac,tak na moje oko to przed ciaza tez go mozna nosic z tego co wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja na momencik bo wykonczona jestem. dzidzia dalej w srodku 2 dni skurczy non stop zero rozwarcia,szewek zdjety czop odchodzi,polowy wod nie mam. Efqa kochanie czy jestes w stanie albo Becia dowiedziec sie ile wod jest bezpieczne dla dziecka mi pozostalo w srodku 4,7 ale nie wiem co to oznacza bo mialam ponad 14 nie wiem w jakich jednostakach to sie podaje.Powiedzieli ze dopoki dziecko ma jeszcze troche wod nie beda wywolywac porodu tylko czekac.Wczoraj w nocy 2 razy wiezli mnie na porodowke dostalam mase zastrzykow w noge i po 20 minutach mialam odjazd nacpali mnie i skurcze ustepowaly. Dzis wyszlam wprawdzie na wlasne zyczenie, mam wracac jesli skurcze wroca lub odejda znow wody na razie tylko jakas kropka ucieka raz na jakis czas wiec mowia ze to nie jest zle. boje sie tylko ze jak za malo wod ze dziecko bedzie mialo komplikacje jakies I nie mam jak sie dowiedziec bo dla nich tutaj ciagle jest ok.Musialam isc do domu laura spi w sklepie u meza a tam jakas kanapa bez lazienki itd jak ja dzis zobaczylam to odechcialo mi sie ide ja wyszorowac no i teraz juz tylko czekam az sie zacznie. Zdjecie szewka cholernie bolalo dali mi gas oglupiajacy ale darlam sie jak cholera uciekac im chcialam tyle ze nogi mialam zwiazane... Buziaczki dla was dziekuje za troske wiec C.D przygod nastapi wkrotce byle z Happy endem ile dzidziusiow sie naogladalam ehmmm Mowia ze jakbym z 2 tyg wytrzymala to bedzie super tyle ze szewek juz nie trzyma niczego i ciagle wylatuje ze mnie ten czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka bierz starego i do roboty! Niech ci pompuje prostaglandyny!!! Położna i lekarka mi powiedziały że jeżeli chce się przyśpieszyć poród tzn. jak nie ma rozwarcia to najlepiej pouprawiać trochę seksu nawet tuż przed porodem Podobno świetne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko dobrze ze bobo nadal w brzuszku i bron boze nie chce cie straszyc ale ja bym nie dala im za dlugo czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka wody się odnawiają tzn. przybywa ich jak wypłyną. Ale z tego co słyszałam na szkole rodzenia to chyba powinni ci wywołać ten poród. Ale chyba lada moment się zacznie. Trochę mało tych wód faktycznie, kurcze nie wiem co myśleć. może pouprawiaj trochę seksu co? :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam pati takiego dlugiego pposta i wcielo go patio ja mialam to samo te wody moga jeszcze naplynac byle zeby malo ruchu bylo dopoki nic tam nie zacznie smierdziec to wszystko bedzie ok wiem cos o tym bo ze mna lezaly 3 dziewczyny w tym ja i wszystkie problemy z wodami mielismy co noc prawie jezdzilam na usg i raz nic nie bylo odow a na drugi dzien w normie wszystko bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa GRATULACJE :) Rusaczek jak ja brałam luteinę to tempka i tak mi spadała przed @. dziewczyny co do sweterka to szary wygląda naprawdę elegancko, strasznie mi sie podoba ale nie ma już sensu kupować.... 🌻 Stefcia na pewno ładnie ci w nim będzie. misiaczku nie smuć się w końcu jesteś tutaj naszym promyczkiem na tym forum - zawsze w dobrym humorze :) madzik poczekaj jeszcze do tego czwartku. Nie masz wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tymi wodami lezalam 2 tyg bez ruchu a taka dziewczyna lezala 3 tyg bo te wody sie jej saczyly ale wytrzymala wcale sie nie ruszala pozniej to i ja nawet glowy nie podnosilam pati ja bym ci radzila duzo duzo lezec doktor mi kiedys powiedzial ze kazdy dzien robi duza roznice dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko wyczytałam że jak wody sa poniżej 5 to niezbędny stały monitoring, bo jakby spadały to natychmiast cesarkę trzeba by robić. uważam że powinni trzymać cię w szpitalu na obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×