Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość werka98
mam jeszcze pytanie do tych które piły ziółka czy ma znaczenie jak szybko się je pije? bo ja 5 minut i nie ma. Mi nie bój się będzie wszystko dobrze. Strach ma tylko wielkie oczy. ewelinka jak najbardziej mogło ci się udać, nie każdemu ona pomaga ale też wiem z forum że są dziewczyny którym się udało. Daj znać o pojawieniu się kreseczek na teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka91, a co Ci powiedzieli po laparoskopii? Że wszystko dobrze? Jeśli tak i się staraliście to wszystko jest możliwe. Ale czasem okres po takim zabiegu przychodzi różnie, musisz cierpliwie czekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
Wąłśnie dziewczyny jak to jest, czy starać się odrazu po laparoskopii czy czekać na @ i w kolejnym cyklu się starać. Mi po zabiegu i raczej juz powrocie do domu powinna wypaść owulka, ale nie wiem jak to będzie w sytuacji gdy ma się zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, to wszystko zależy od każdego indywidualnie. Musisz zapytać najlepiej lekarza już po wszystkim ;-) my czekaliśmy sporo, ale dlatego, że miałam też nacinaną przegrodę w pochwie, więc musiało się zagoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
mi zapewno wszystko Ci sie poprzesuwa w tym cyklu... mi gin moj powiedzial ze aby sie starac... ten co robil mi laparo zeby poczekac do @ (i wez tu czlowieku badz madry ;)) ) sprobowalismy przed @ ale ja mialam obawy ze za wczesnie ... drugie podejscie zakonczylo sie juz lepiej, wiec mysle ze to zalezy tylko i wyłacznie od Ciebie kiedy bedziesz gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
jejku dziewczyny jak ja pragnę aby mi się też udało i wszystkim ktore przez to przechodzą by było to wynagrodzone maleńkim baby:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka98
dziękuję Ploteczka ja nawet ich nie podgrzewam w miarę możliwości parzę je w termosie i wtedy po 3 godzinach piję oczywiście czasem się zdarzy lekko podgrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki męża i teraz nie wiem na co patrzec czy są dobre czy złe ? nie mam pojęcia gdzie znajde opis wyników? które parametry są istotne ? a dopiero w piatek ide do lekarza = oszaleje chyba do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
AMS a na wyniku nie ma opisu badania ?? wydaje mi sie ze wszystko powinno byc opisane tak było przynajmniej w przypadku badania mojego meza. Opis był jasny ze wszystko jest u niego w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie ma opisu gołe parametry :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
AMS kurcze to nie wiem od czego to zależy dlaczego nie opisali wyniku:( to w takim razie musisz wytrzymac do poniedziałku. Bedzie napewno dobrze trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
AMS a moze poszperaj jeszcze w necie cos na temat wynikow nasienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szperam szperam :)) i sama już nie wiem :) w piatek bede u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
AMS zostaje Ci poszperanie w necie Ja dostałam dziś ziółka, zrobiłam mieszankę O. Sroki, raaaju ile tego wyszlo! Teraz czekają na mnie i jak wróce ze szpitala to zacznę pić. No właśnie, a jutro szpital i ciachanie.... ech Muszę się normlanie napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Mi czyli jutro laparoskpie masz tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
AMS nie wiem co mie sie ubzdurało ze w poniedzialek teraz czytam ze w piatek idziesz:) piątek juz po jutrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
w piątek mnie tną, wstępnie laparoskopia, ale może okazać się że będą musieli ciachać więcej. Zależy ile endo się ukaże, no i zrosty usuwać będą itd itp zaczynam mieć stresa, wolałabym nie widzieć co mie czeka, ale niestety wiem, bo już podobne rzeczy przechodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anndzzia
Mi to naprawde nie dziwie ci sie ze sie stresujesz ja mam laparo na środe tez juz mysle jak to bedzie. miejmy nadzieje ze wszystko pójdzie pomyslnie i doczekamy sie dzidzi:) napisz jak juz bedziesz po... badz dobrej mysli trzeba myslec pozytywnie choc to nie raz trudne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny naprawde laparo to nic strasznego ...tylko nie czytajcie opisów w necie bo doczytacie się tylko tych najgorszych scenariuszy. Kazdy znosi wszysstko inaczej ale trzeba byc dobrej mysli ze wszystko uda sie bez problemow i wszystko szybko wroci do normy...pomyslcie o II grubych krechach ktore napewno zobaczyci w najblizszym czasie .....powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi1979
no właśnie ja cholera miałam i laparo i operacje i ja nie zniosłam ich dobrze :(, stąd stresik ale z drugiej strony to w celu spełnienia marzenia o bejbiku także może bedzie lepiej :) trzymajcie kciuki, a ja się odedzwę jak wrócę do domku i Wy też się cieplutko trzymajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi, Jesli moge cos zasugerowac... jesli ty masz endo to powinnas raczej pic Mieszanke nr 1 ojca Klimuszki?????????????? To jedyne ziola ktore maja na celu usuwanie zrostow wewnatrzmacicznych i stanow zapalnych w jajowodach a przy okazji stabilizuja caly uklad rozrodczy czyli owulacja, sluz plodny itd... Moim zdaniem ziola Sroki nie zdzialaja u Ciebie zbyt wiele :( pije sie je tylko raz dziennie wiec sa napewno "wygodniejsze" ale maja tez inne dzialanie :( Zycze powodzenia na laparo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
częśc moje kochane :) przyszłam zdac relację z wczoraj, wiec byłam u mojej gin 17dc i pęcherzyk pękł wiec owulacja była, endometrium podobno podrosło po tym estrogenie no i wszystko ok, przepisała mi duphaston na 12 dni, w 12dniu beta i jak ujemna to odtawiam i okres, juz sie wstpępnie umówiłam na wizytę w 3dc czy wszystko ok i zaczynamy stymulację tym clo na początek i sie zoabaczy jak zareaguje bo ja nigdy jeszcze nie brałam tego i jak będzie ok to moze sie uda w przyszłym miesiacu podjesc do inemiancji, justa jak tam ?? który Ty masz dzień po ?? jakies objawy ? miłego dnia dziewczyki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny. Trzymam kciuki za Wasze zabiegi. Będzie ok! Musi być! Co do objawów, to raczej bym się ich nie doszukiwała, bo przez 14 dni to zastrzyk daje objawy ciążowe i może nawet sfałszować test. Zresztą wiecie pewnie ;-) Jeny, super! Gratulacje! Dobrze wszystko idzie, życzę dalej powodzenia :-) Ja już jestem spokojniejsza. Postanowiłam odczekać te trudne dni związane z mdłościami :-) wcinam migdały, tzn płatki migdałów. Psikusekxxx, jak tam u Ciebie? przeszły Ci te wszystkie dolegliwości? Pamiętam, że też przeprawę miałaś na początku. Jak Maluszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam Was wszystkie na e-kawe i e-urodzinowe ciacho :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevergetup
Ams Wszystkiego najlepszego dużo zdrówka no i wiadomo.... owocnych staranek i upragnionego maluszka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
ams spełnienia najskrytszych marzeń a szczególnie tego jednego .... ja poproszę torcik normalny bo tym sie nie najadlam a jestem strasznie glodna... zreszta od trzech dni ciagle moge jesc i jesc... chyba idzie zima ... ;( u mnie od soboty minelo niewiele... tak jak pisalam jedynie strasznie bola mnie piersi ... ale wiem ze to od choragonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik74
ams , wszystkiego najlepsieisiego duzo ; duzo zdrowka i spełnienia marzen ..szczególnie tego najbardziej upragnionego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMS wszystkiego najlepszego :* Asik u nas wszystkie objawy już minęły, zupełnie inaczej się czuje. Teraz jedynie czuje ból brzuszka czasami, i jak się zmęczę. Ale tak wszystko minęło ;) W summie jak weszłam w 3 miesiąc minęły więc już dawno się nie męczę ;) MArcelek rośnie, dziś czułam dosłownie trzepotanie skrzydełek w brzuszku i się skupiałam na tym :D :D Minie Ci wszystko z 3 miesiącem, warto przeczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×