Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasiaC

Ciąża po laparoskopii !!!

Polecane posty

Gość gość
zarodek to raczej jeszcze nie ale to jajeczko ktore jest zaplodnione wedruje sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarodek to raczej jeszcze nie ale to jajeczko ktore jest zaplodnione wedruje sobie ;) zle to napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
aneczkkaa inseminację miałam robiona na 3 niepęknietych jajeczkach, nie wiem, czy mi później pękły, bo od piątku nie byłam na usg i już nie będę, poczekam czy przyjdzie @ czy nie :-) A ty nie możesz się teraz martwić i denerwować, spokój Ci jest potrzebny. Chodź do pracy i jakoś do piątku zleci, a na weekend wymyśl coś ciekawego (podobno ma być piękna pogoda) i może wyrwijcie się gdzieś za miasto na jakiś spacerek po lesie...i później możesz testować. Także byle ta małpa @ nie przyszła do końca tygodnia to nadal będzie nadzieja :-) A powiedz mi jeszcze, jak długo po owulacji bolały Cię jajniki?I czy po inseminacji próbowaliście jeszcze doprawiać naturalnie i jeśli tak to jak długo po inseminacji się staraliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata327 to znaczy ja jakiegos tam bolu jajnokow nie odczuwalam tylko klucia mialam czasem a co do staranek po iui to raz poprawilismy tego samego dnia ;) u mnie dzis 13 dzien po iui @jeszcze nie przyjechala.ale do niedz ma czas bo cykle mam 30,31 dniowe. to ja aneczkaaa pisze z tel i moj nick nie chce mi wejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
aneczkkaa To oby tak dalej,niech ta malpa już nie przychodzi!U mnie dopiero 4 dzien po iui, a cykle tez mam ok 30 dniowe, więc na pewno jeszcze poczekam dlugo.Jeśli ta malpa @ nie przyjdzie, to planuje 17.04 testowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialalbym zeby ta @ zrobila mi ta przyjemnosc i nie przyjezdzala przez najblizsze 9 mies i oczywiscie tobie tez tego zycze z calego serducha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zaczynam czuc sie jak na okres wiec pewnie przyjedzie ta @ :/ aneczkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
aneczkkaa Jeszcze nic nie jest przesadzone więc pamietaj ”odrobina nadziei, pozytywne myslenie wszystko odmieni!”. Ja zaciskam kciuki calyczas i wierze ze się nam uda.Pozdrowionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
agata327 oby oby sie udalo chcialabym zobaczyc dwie kreski na tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata327 u mnie raczej nici z iui boli mnie brzuch na ta @ dzisiaj. trace nadzieje ze kiedy kolwiek mi sie uda :( aneczkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
aneczkkaa Ale jeszcze jest szansa, czytałam,że czasem też tak pobolewa brzuch i to wcale nie oznacza zbliżającej się @ tylko wręcz przeciwnie... Ja cały czas trzymam mocno kciuki i będę czekała na dobre wieści z końcem tygodnia. Trzymaj się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkkaa
agata327 niestety tak jak przeczuwalam @ sie rozkrecila nie ma cienia nadzieji :( jestem juz zrezygnowana nie wiem czy podchodzic po raz trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
aneczkkaa Proszę nie załamuj się, bo mnie to tez wpędza w doła :-( Może powinnaś odpuścić na kilka miesięcy? Nie podchodzić na razie do żadnej iui, tylko starać się naturalnie? Sama już nie wiem. Tak sobie myślę, że jak mi nie wyjdzie, to odpuszczę sobie iui, będę brała te same leki(bo dobrze mnie wystymulowały), pochodzę na monitoring i będziemy próbować sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
Zastanawiam się, czy te dziewczyny jeszcze tu zaglądają: ziutka111 olijeczka Gocha 75 A może macie jakieś dobre wieści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 75
Ja czasem wpadam tu poczytać co słychać :) U mnie niestety nic nowego, jestem na clo, potem duphaston no i próbować. Mój gin mówi,że jak nic przez 2 m-ce się nie zdarzy to kieruje mnie do kliniki a tam już to się okaże czy in vitro czy inseminacja. Sama nie wiem co mam na ten temat myśleć. Nie popadam też w panikę i cierpliwie czekam. A jak się okaże, że nie będzie innej możliwości tylko in vitro no to tylko mi się z tym pogodzić. Jakie mam inne wyjście? Żadnego! Staram się zdystansować do całej sytuacji, a zaznaczam, że mam 39 lat i czas nie gra na moją korzyść. Do wszystkich młodszych forumowiczek- nie jest z wami aż tak źle jeśli chodzi o wiek:) Czy jest ktoś starszy ode mnie na forum? Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem tu nowa ale potrzebuje pomocy miesiąc temu miałam zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego i torbieli czekoladowej z jajnika jestem Mama dwoch córeczek staram sie bezskutecznie o 3 od dwoch lat....... caly cAs sie staramy i mam problem od tyg nie mogr jesv mam taki wstet ze poezja i zaparcia czy jest to mozliwe ze zaszlam????? czy mozna po operacji zajsc czy to ma jakis wplyw ja juz sie poddalam na czerwiec mam zabieg spr droznosci jajników pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
gosc Czesc,ja chyba Ci nie pomoge. Najlepiej bedzie jak pojdziesz do lekarza, a wczesniej ewentualnie zrob test. Ale wizyta u gina na pewno Ci duzo wyjasni i uspokoi Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
Hej aneczkkaa Co tam u Ciebie?Postanowilas brac jakies leki stymulacyjne w tym cyklu?Ja bym sobie odpuscila na razie iui i brala jakies leki i probowala naturalnie.Napisz co tam u Ciebie i nie zalamuj się proszę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata327 juz sie pozbieralam po kolejnej porazce. W tym miesiacu juz odpuszcze chce odpoczac psychicznie pod koniec kwietnia chce sie umowic na wizyte ale juz do innej kliniki. Mysle ze moze tam beda miec lepsze podejscie. A jak tam u Ciebie kochana masz jakies objawy na pozytywne zakonczenie kwietnia ? :) dzisiaj na fb pisalam z moja kolezanka ze szkoly i od slowa do slowa okazalo sie ze tez sie stara od 3 lat o dzidzie i nie wychodzi tylko ze ona jakos tak ze spokojem do tego podchodzi ze bedzie to bedzie jak nie to nie. A ja za to odwrotnie niby sie troche z tym pogodzilam ale to w psychice siedzi. trzymam kciukasy za Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczkaa nie podpisalam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
aneczkkaa Ciesze się,ze już lepiej się czujesz i troszke się pozbieralas.Mysle ze masz dobry pomysl z chwilowym odpuszczeniem i nowym lekarzem/klinika. Jeśli chodzi o Twoja znajoma i jej podejscie, to naprawdę ja podziwiam,ze tak umie,ja jeszcze na tym etapie nie potrafie tak.Ciagle mam wielka nadzieje, ze się uda ... Moje objawy-coz nie wiem sama... Nie chce sobie za duzo wkrecac,zeby pozniej znowu nie było wielkiego rozczarowania, więc czekam cierpliwie do 17 kwietnia i zobaczymy. @ planowo powinna przyjsc 14.04 , ale mam nadzieje, ze zmieni plany :-) Pozdrowionka i wielkie usciski dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha 75
Dziewczyny! Czy któraś z was przeszła zabieg histeroskopii i zechce podzielić się wrażeniami? Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
Gocha75 Ja mialam robiona laparoskopie razem z histeroskopia, więc takie 2 w 1. Więc nie wiem jak to jest miec sama histeroskopie i chyba nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Już od dłuższego czasu śledzę forum i też czekam na Mały Cud:) Staramy się 1,5 roku. Przyczyny konkretnej nie ma, profesor stwierdził niepłodność idiopatyczną. Przechodziłam hsg, histeroskopie i laparoskopie z histeroskopia. Histeroskopia nie była taka straszna. Ja byłam całkowicie znieczulona, jak się obudziłam to właściwie nic nie czułam. Pierwszy zabieg się nie udał bo doktor nie mógł dostać się tam do środka (mam wąski kanał szyjki macicy). Ale podczas laparoskopii z histeroskopia rozszerzył mi kanał. Wtedy też miałam całkowite znieczulenie, czułam tylko ból brzucha tam gdzie były nacięcia przez kilka dni. Obecnie jestem po drugiej IUI. Czy któraś z Was miała robioną IUI na ciałku żółtym? Ja właśnie tak miałam, ale było to kilka godzin po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć dziewczyny ja czekam na pierwszą laparo....oby się po niej szybko udało, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata327 jak.tam robilas test masz jakies dobre wiesci ?? :) aneczkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata327
aneczkkaa Bardzo chcialabym napisac,ze druga iui sie udala,ale chyba jednak nie... Jakas godzine temu dostalam brazowego plamienia,takiego jak mam zawsze dzien przed @ , leze teraz i szlocham w poduszke, brak mi sil...Dzisiaj 30 dc, zwykle trwaja one u mnie 28-30 dni, wiec chcialam jutro zrobic test,ale juz chyba nie musze... Jestem zalamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agata327 a moze to tylko plamienia jak do jutra nie dostaniesz to zrob test. mi mowila znajoma ze tez sie czula jak na okres do 3 mies ja tez plamilam i sie ludzilam ze moze ta @ nie przyjedzie no ale niestety nie stety rozkrecilo sie u mnie w nocy. Jezeli u ciebie sie nie pojawi krwawienie rob test jest nadzieja. daj jutro jeszcze narazie dobrej mysli ;) oby ci sie udalo trzaj sie cieplo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aneczkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutka111
Hej dziewczynki . od laparoskopii mija juz 5 miesiąć a ja nadal w ciaze nie jestem . mój lekarz nic mi nie daje tylko clo i robi monitorinkgi . mam juz dość . czy zmieniłybyscie lekarza . jestem juz po laparoskopii , niby wszytsko jest ok . badanie męza tez . powiem szczerze ze juz mam dość . :((( czy któras z was jest Z wrocławia ? czy kiedys mi sie uda ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×