Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość Aoife
irlandzkie imiona zenskie - aoife i niamh - przesliczne moim zdaniem. chcialabym tak nazwac coreczke ale glupio bedzie wygladalo z nazwiskiem :P myslalam tez nad imieniem alika, ale nie wiem skad pochodzi, chyba z afryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonaaaa
Besmire.Ivan.Javuz.Fruzsina,Arlinda,Marigona,Räme,Tabea,Ruckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freya**
Mój chłopak mieszka w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ma na imię Fahdi, jego siostra Layla a druga, młodsza-Pamela. Moja najlepsza przyjaciółka jest polką i pochodzi z domu dziecka. Ma na imię Tristeza-rodzice ją tak nazwali lecz nie wiadomo czemu, bo po kilku dniach oddali ją do sierocińca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana25
Paul (po angielsku to bedzie sie czytac Pol.) mozna wymawiać jeszcze jakoś inaczej ? Jak tak to jak ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gloria Silver
Uwielbiam zagraniczne imiona ( z polskich podobają mi się: Łucja, Zuzanna, Marianna, Lidia, Paweł, Kamil,). Żeńskie: Lily, Melody, Meredith, Kiera, Gabrielle, Corinne, Megan, Alienor (Eleonora), Grace, Gloria, Holly, Natasha, Margaret, Nadia, Blanchefleur, Dafne, Veronica, Melinda, Clemence, Florence, Matilda, Virginia, Ginevra, Sophie, Nicollette (Collette), Ninette, Charlotte, Georgia, Chantal, Madeline, Marylin, Milagros, Selena, Ariel, Lorelei, Jasmin, Lilith, Elena, Leila, Lea, Kelly, Elaine, Etiennette, Fabienne, Ysolde; Męskie: James, Lucius, John (Johnny!), Aaron, Troy, Logan, Dean, Gordon, Stanley, William, Lucas, Pablo, Jean, Martin, Blaise, Aldrin, Abelard, Falco; Mój tata pracuje z dwoma turkami: Alim i Mustafą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puppy
Braulio imię meksykańskie/hiszpańskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoe dafne elpida artemis panajota eurydyka evanthia marina aspasia anastasia dorita fotini = fofi froso argiro myrto levki nefeli agapi .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti 1304 - tyberiusz? to przeciez imie cesarza rzymskiego jak ktos mogl o nim nie slyszec ... a z imion zenskich to jeszcze tureckie Nazli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimiko
Podobaja mi sie np. Anissa, Ismail(czyt. Ismael), Hakim, Adnan:))) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma87
Selviette-Damskie-Albanskie Reschadje-Damskie-Albanskie Saimir-Meskie-Albanskie Hezni-Meskie-Kurd Dimitri-Meskie-Ruskie Katarina-Damskie-Ruskie Sandi-Meskie-Nie pamietam skad znam jeszcze wiele , to sa tylko przyklady :)) Ale nie chce mi sie tyle pisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.
Mój kuzyn ma na imię Liam. ;] A wójek Kevin. ;] I są z Angli. A mnie osobiście podobają się hiszpańskie imiona tj. Jose, Juan, Oscar, Jimena, Roberto. A i jeszcze z nie hiszpańskich podoba mi się Micheal. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek1
basier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowi_anka
dovilde - to kumpela litwinka audret - to inna litwinka moja babka waleria i jej ojciec apolinary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camilly
Mi się tam podoba Nadia. Miałam tak mieć na imię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiuniagda
Ja mam kolegę który ma na imię Nikita. I koleżankę która ma na imię Nastia. Obydwoje są z Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhgft
Mój chłopak Tunezyjczyk ma na imie Fahmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhgft
A nasz synek będzie nosił imie SLIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea66
jestem zachwycona imieniem Mersedes,jest piekne,czy w polsce bez problemu mozna nadać je swojemu dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miasta tylko....
Do jhhgft>> A czy ten Twój Fahmi nie mieszka przypadkiem w Warszawie??? Od jakiegoś czasu nawiedza mnie na skype. Co do imion, to mój przyjaciel nazywa się Issam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anesiska...
"Metin" ? witaj , a dokładnie skąd jest Twój znajomy? z Antalya ? jesli tak to mamy chyba wspólnego znajomego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladi
Sinnerka napisala,ze podobaja jej sie imiona Aki i Eero-mi tez (zreszta troche ucze sie finskieg)o.czyzby sluchala Rasmusa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panagiotis,Elefteria,Diamado,Nicolaos,Lucas-to sa imiona greckie -pomalu zaczynaja mi sie podobac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaa2552
ja znam kilka ciekawych imionek... DZIEWCZYNECZKA Eve --> USA Tabitha --> USA Alisa -->USA Kathrin --> USA Lucie --> USA Jana --> USA Jannis --> USA Marie --> USA Frederike --> USA Tammy --> USA Mercedess --> USA, Niemcy Amira --> USA, Indie Paris --> USA Sinita --> Indie Lea-Marie --> Niemcy CHŁOPACZEK Jordan --> USA Hakeem --> USA Rain --> USA Patrick --> USA Joel --> USA Dominic --> USA Fiodor --> Polska Travis --> USA Dwayne --> USA Malte --> USA, Indie, Niemcy, Azja, Hiszpania, Włochy Marcelo --> USA, Hiszpania, Włochy Dante --> USA Tymoteusz --> Polska Tobiasz --> Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mara mara mara
moj chlopak, kurd, ma na imie sirwan, bardzo mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chouchou
a moi synowie maja na imie maximus i tristan.... i jestem z tych imion dumna .... z synkow tez!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anarelka
Witam,niedawno dowiedzialam sie,ze rodzina mi sie powiekszy.Szukam imion i dla dziewczynki i dla chlopca,bo nie znam jeszcze plci maluszka.Dla chlopcow jest sporo fajnych imion np.Fabio,Diego,Antonio,Maurizio,Dawid,Patryk,Angelo.Na chwile obecna moim faworytem jest Fabio.Jesli chodzi o dziewczynki nie mam pojecia.Pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 190574
Ranita-nie moge znalezc pochodzenia tego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×