Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam szukam

Ciekawe zagraniczne imiona - wpisujcie

Polecane posty

Gość to teraz ja 11345
Violetta - włoskie imię, oznacza fiołek wonny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
a ja znam Ervana z Francji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domus18
hahaha imie mojego znajomego przebija wszystkie... ma na imie BURAK hahaha a jeden z Turcji na Alper, Turhan, Moncef, Pata, Murat, Ozcan, Kaputoglu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkus...
ZachAriaSz... DaviD... PatRiCk... DomIniC... WentWortH... JoEL... FabIan... I TyLe...) PozdrAwiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klu95
moja bratowa nazwała swojego synka -MILAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym driverem to
milan-bulgarskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annabelle
Dla dziewczynek: Abiba - Togo Ingebjork - Islandja Lucile (czyt. Lusil) - Francja Raphaelle - Fr Amel - Fr Léa - Fr Anouk (czyt. Anuk) - Fr Aimée (czyt. Eme) -Fr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiezyswiat
tureckie imiona: (meskie) BLUNT KNUR ANAL (zenskie) BILGE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zudrak
Spyros - bat koleżanki xD z greckiego, bo mają dziadka w grecji czy coś xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fortuna 22
Ja mam na imie Fortunata i wszyscy na mnie wolaja "kolo fortuny" co mnie strasznie irytuje!!!!! i dlatego nie lubie mojego imienia chyba sobie go zmienie...? a rodzice na mnie zdrobniale wolaja Funia JAK PSA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa V.V
Angielsko Amerykańskie: DAMSKIE Shanice, (Szanise) Kerri, Hannah, Ashleigh, (Aszli) Jamie, Jamie- Lee, Ebony, (Eboni) Alysha, (Aliszja) Rosie (Rołzi) Alex Charis (Karis) Jessica Jesse Dolphie (Dolfi) Sophie Emily Danielle Holly Becky Rebecca Georgia Chanelle Tiffany Lily Lily Anne Maryam Isabell Madeline Vanessa Jade Stephanie Hailey Roxy Abbe Courtny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakarum
Hejo! A ja się pasjonuję estońskimi imionami :) Oto kilka z nich: żeńskie Triinu Piret Maarja Ehtel Lehte Tiina męskie Kristjan Kalle Mihkel Marko Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziuś
HEEEY!!!!! pomóżcie!!! szukam jakiegoś ladnego japońskiego imiona na litere A!!! pomóżciee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladi
siema andziuś! męskie: ayame, akira, arashe... żeńskie: aiko,ami, ayumi (więcej znajdziesz np w wikipedii czy na innych stronkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziuś
:] dziękiuje, Ladi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALFA- gościo pochodzi z Dominikany A w zaufaniu zdradze wam, żę na naswisko ma CAMERA zagadzam sie- Saskia to piękne imie... Hasmik- imie żeńskie armeńskie lub gruzińskie Snieżana (po polsku Snieżynka :) ) z Bułgarii Płomian (po polsku płomień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demoralis
Imie Damaris wcale nie jest takie zagraniczne znam aż trzy Damaris i sama się tak nazywam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arwena122
a mój starszy braciszek ma na imię Axel. Wszyscy zawsze do niego mówią Aleks, ale on jest Axel ;p no bo jak mama była z nim w ciąży to mieli z tatą zamieszkać w Niemczech i jakoś tak zostawili, mimo że brat urodził się w Polsce, i tutaj też mieszkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiszon_gaba-
a ja znam z anglii arabskie imiona;0 abbas,mic(skrot od mohammed coś tam...),mou,vijas(czyt.fijas),don.... a najładniejsze to imie córki jednego z nich...samira;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4r10rd
Samira? Moj kolega (Polak) ma na imie ZAMIR. A kolezanka z klasy ma na imie KARISHMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akra
Silje,Blenda,Martin,Ismahan,Suleka,Wafa,Noel,Tai,Shaharyar,Kauthar,Hannah,Thora ,Mahamed,I DUżżO inych wszyscy z mojej klasy pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeve
w podstatwówce miałem kolezanke ktoraa na imie miała Saturnina,to tak nie prawdopodobne ze wieli ludzi ktorych jej nie znałoi twierdzą to za bzdure,Pozdrawiam klikkaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w4r10rd_l3nk45
Ale najlepsze imie to moje: KAMIL. Oryginalnie tureckie, nie wiem skad mama Polka je wziela (choc w sumie... dziadkowie z Niemczech, a tam Turkuciow troszku jest:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdynia
Moja cöreczka nazywa sie Casey-Lea... szukamy imienia dla synka ktöry sie dopiero urodzi, moze macie jakas idee? Jeremy-Julien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_m
Włoskie męskie: Alisio Andrea Gianni Po za tym kocham: Oliwia Michalina Magdalena Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×