Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mandzia

bóle brzuchc w ciąży

Polecane posty

Gość karolaaaaaaaaaaa
siemka mam na imie karolina , jestem w 8 miesiacu ciazy i tez mam bole brzucha to normalne wiec sie nie martwcie jedynie to puchna mi nogi okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnaha
czesc kobitki jestem obecnie w 8 tyg ciazy i mam rowniez bole jak przed miesiaczka dostalam DUPHASTON bole pojawiaja sie szczegolnie jak jestem poddenerwowana choc staram sie nie stresowac ale zycie nie jest latwe mam nadzieje ze to jest jak piszecie bol od rozciagania sie macicy mimo to martwie sie jednak bo gin wykryl 2 tygodnie temu niewielki krwiak w okolicy zarodka mimo to powiedziala ze mam sie nie martwic ake wiecie jak to jest jest to pierwsza dzidzia wiec sie boje wizyte mam nastepna za dwa tygodnie chociaz zastanawiam sie czy wczesiej nie isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati2612
hejka,ja jestem w 7 tyg.ciąży i mam tez bóle w podbrzuszu.Coś takiego jak kłucie,przy naprężaniu mięśni,czasem przy chodzeniu lub sikaniu.kurcze jest to moja pierwsza ciąża na której mi zależy.doradzcie mi co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Ja miałam silne bóle jakby miesiączkowe w nocy, aż mnie skręcało. To było po 5 tyg.Okazało się, że to z niedoboru progesteronu i miałam "dziury w łożysku", krwiaki między macicą a łożyskiem. Dostałam duphaston, zalecenie dużo leżeć i po kilku tyg. było ok. Co innego bóle odczuwane jako kłucie, bo to rozciagają się więzadła podtrzymujące macicę. Lepiej idż do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam bóle, czasami bardzo silne, a to już 4 miesiąc leci... Nie brałam nic na podtrzymanie, w razie bólu biorę nospę;). Z czasem nauczysz się te bóle rozpoznawać;). Podobno groźne są tylko bóle o chrakterze skurczowym-jesdno jest pewne-jeśli ból bardzo Cie niepoki-warto jechac do lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapek 77
czesc mam taki problem miałam w pazdzierniku pusta ciaze w maju wziełam tabletki na wywolanie okresu i distałam a po nich jedna paczke tabletek antykopcepcyjnych i tez dostałam okres jak skaczył mi sie okres to wspołzyłam z chłopakiem robiłam test 2 razy i dwa razy był negatywny a strasznie mnie boli brzuch po prawiej i lewej stronie i bardzo czesto nad pempkiem i i pod pempkim oraz mnie bola piersi ! czy test moze sie mylica jak nie to co mi jest ? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrapek 77
czesc mam taki problem miałam w pazdzierniku pusta ciaze w maju wziełam tabletki na wywolanie okresu i distałam a po nich jedna paczke tabletek antykopcepcyjnych i tez dostałam okres jak skaczył mi sie okres to wspołzyłam z chłopakiem robiłam test 2 razy i dwa razy był negatywny a strasznie mnie boli brzuch po prawiej i lewej stronie i bardzo czesto nad pempkiem i i pod pempkim oraz mnie bola piersi ! czy test moze sie mylica jak nie to co mi jest ? prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina5
Bardzo proszę o radę!!!!! Jestem w 20 tygodniu ciąży i strasznie mnie boli podbrzusze jakbym miała dostać miesiączkę a przy tym nogi mi drętwieją(ból już trwa ok pół godziny i bez przerwy).Czy mam się pilnie zgłosić do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnaha
witam Karina te bole to napewno nie jest nic normalnego ja mialam takie bole w 26 tygodniu ciazy i do tego krwawienie wyladaowakam w szpitalu z zaczynajacym sie rozwarciem .dostalam sterydy aby mala maial jzu rozwiniete plucka w razie jakby maialby sie odbyc porod przedwczesny ale na szczescie na sterydach sie skonczylo jesli czujesz przy tym skorcze i sama zle sie czujesz tym predzej zglos sie do szpitala sproboj no-spe mnie zawsze pomagala ale mowie jak cie to niepokoi to do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina5
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymenka9182
kochana skoro mialas bóle i lekarz ci przepisał lek tzn że to nie jest normalne skoro BARDZO cie bolało wiem że jest normalnym jak leciutko bobolewa a zwłaszcza sie nasila w okresie miesiaczki ale potem przechodzi jak trwa= ciągle i cały czas silne to jest to pedz do lekarza, bo grozi poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta4321
czesc mam na imie aneta jetem w 20 tygodniu ciąży,tydzien temu poczułam ból brzucha,na drugi dzien poszłam do lekarza okazało sie ze jest cos nie tak z szyjką macicy.dostałm skierowanie do szpitala!dostawałam tabletki na podtrzymanie ciązy,nospe i dopochwowe globulki bo mniałam tez zapalenie...wyszłam po 3 dniach do domu!Lekarz zalecił odpoczynek i zebym uwazała na siebie....Wy tez zgłaszajcie sie do lekarza jesli cos poczujecie,nie zostawiajcie tego na pozniej!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -20-
ja tez mam takie bole jak na miesiaczke i wiem ze to jest normalne:) jestem w 3 tyg ciazy i nadal mam takie bole pozdrawiam wszystkie mamy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna
robilam dwa testy po tym jak nie dostalam okresu,obydwa wyszly pozytywnie.podobno ciaze liczy sie od pierwszego dnia ostatnej mies.wiec u mnie bylby to5tydzien juz.zastanawiam sie czy juz isc do lekarza czy cos bedzie tam w srodku widac czy jeszcze poczekac z wizyta.w sumie to boje sie czy to normalna ciaza czy pozamaciczna bo mam male miesniaczki na macicy:(miala ktoras z was misniaki w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) mam pytanie, trochę już czytałam, ale nadal niepokoi mnie jedna sprawa, otóż...:) spóżnia mi się@zaledwie 5dni, robiłam dwa testy i wyszły pozytywnie:) Natomias będąc u gienia nic nie widział przez usg;( myślicie, że to fałszywy alarm:( jeśli jet to ciąża:) to prawdopodobnie ok.4 tyg. kiedy będzie coś widać na usg?dziś byłam na badaniu krwi aby się upewnić, wyniki będą za 3dni:( Nie dają mi spokoju osrte bóle podbrzusza jak przy @ ale zdecydowanie silniejsze;( Boje się, że za bardzo nastawiliśmy się z narzeczonym na dzidzie;( Bardzo oboje na niją czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArina1985
Ja czekam na @ po escapelle... robiłam jeden test ale 6 dnia po stosunku i ł negatywny. Też mam straszne bóle podbrzusza... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona85 --> mi lekarz mowil, ze ciaze na usg widac jak poziom hormonu, wykrywalnego przez badanie beta hcg, bedzie powyzej 1000 mIU/ml. U mnie na usg w 5t2d bylo widac tylko pecherzyk. tydzien pozniej juz bilo serduszko :) ale bole jak na @ tylko silniejsze raczej nie sa dobrym objawem... poczekaj na wynik bety i jak bedzie powyzej 1000 mIU/ml to idz jeszcze raz na usg. Beta powinna przyrastac min 66% co 24 h. Jak usg potwierdzi ciaze to pewnie lekarz cos Ci przepisze na te bole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KArina1985 --> 6 dni po stosunku to zdecydowanie za szybko na test... badanie krwi beta hcg hest w stanie potwierdzic ciaze 10 dni po owulacji, a test najlewpiej zrobic kolo terminu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanaszka
czesc mam dowss pytanko bo jestem w 8 tygodniu ciazy i tez mam bule takie jak na okres ale wlasnie powinnam go dostac czy kturas z was tez tak miala bo troche sie martwie biore luteine bylam w szpitalu ale gin powiedzial ze ciaza jest ladnie utrzymana ale te bule mnie niepokoja prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×