Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .......

duża stopa

Polecane posty

Gość mija79
dziewczyny zajrzyjcie do deichmana tam rozmiarówka jest do 44 sa i botki,sportowe,klapki sandałki takie,kozaków mozecie juz nie znaleśc bo nie pora juz na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARIAN Z NIEMIEC
Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długa wąska
witam wszystkich. Jak wiele tu osób mam ogromny problem z kupnem butów. Noszę rozmiar 41/ 42 i do tego mam bardzo wąska i niską w podbiciu stopę. nie mogę nawet dobrać zwykłych butów sportowych, buty na rzepy są zawsze na mnie zaszerokie a i buty ze sznurówkami są zaciśnięte na maksa i tak to niewiele daje. a o jakiś eleganckich butach mogę zapomnieć do końca życia. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh..
tez mam ten problem i dobrze wiem jak sie czujesz.. ja mam 176 wzrostu, 14 lat i mam numer 43.. wstydze sie chodzic w spodniczkach bo te płetwy mi wystja..:/ no ale do szkoły chodze w spodniczce i jakos daje rade.. nie zycze zadnej dziewczynie duzej nogi.. pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 445
Witam Ja mam Kozaki w rozmiarze 43 , a moje Sportowe to noszę w rozmiarze 44 1/2 Ja też chodzę w spódnicach i miniówkach. Jak zakładam swoje Białe Nike i mi to nie przeszkadza czy ktoś sie ze mnie śmieje, nie którzy mi zazdroszczą że posiadam takie stopy. Mam 188cm wzrostu i mam 14 lat. moim zdaniem to powinni wstrzymać sie z produkcją rozmiaru od 34 do 37, niech produkują większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe_buciki
Asiu nie zgadzam się z tobą ze powinni wstrzymać produkcję od rozmiaru 34- do 37 . JA nosze mój największy but to 33a najmniejszy to 30. Więc ja nie mam stóp tylko jakieś kikuty. i moje pytanie Mój syn ma 16 lat ma 165cm wzrostu jaki powinien nosić numer buta, bo podejrzewam, że on nie oszukuje ze nosi 38,5 a jego koledzy maja ok. 43. Więc jak ktoś ma syna ww tym wieku proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia....
Witam wszystkich a więc sama mam 16 lat 172 wzrostu i rozmiar 41 choć czasem sie zdarzy problem z butem to mi to nie przyszkadza po za tym mojego chłopaka to kreci wiec tym bardziej nie mam nic przeciwko :) Duże stopy są piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti20
A ja mam 174cm wzrostu, a stopę 44. I co mam powiedzieć? To dopiero jest kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 445
To widzę że mamy te same rozmiary marti20 z tym że ja mam 44. 1/2. Ja jak wspominałam jak się czasem ubiorę do szkoły mini fioletowe legginsy i moje Białe Nike. Wszyscy sie na mnie patrzą i nie przeszkadza mi to. Duże jest piękne a małe stopy brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 445
To widzę że mamy te same rozmiary marti20 z tym że ja mam 44. 1/2. Ja jak wspominałam jak się czasem ubiorę do szkoły mini fioletowe legginsy i moje Białe Nike. Wszyscy sie na mnie patrzą i nie przeszkadza mi to. Duże jest piękne a małe stopy brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia176
a ja mam 176 i numer buta 39, a wcisne sie pewnie w 38 i jestem z tego powodu bardzo zadowolona :). rozmiar stopy nie ma znaczenia, najwazniejsze aby byly zadbane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asha
Ja mam 16 lat , 177 wzrostu i rozmiar 42 a w dodatku szeroką nogę (z płaskosopiem :/). Obecnie szukam butów (najlepiej szpilek) na egzamin ale mimo tego że w Deichmanie są duże buty to nie ma tak dużych butów na obcasach( Deichman produkuje balerinki do rozm 44 napisze rozmiar XXL na opakowaniu i świeci), bo jakby były nawet z czubkiem to potrzebowałabym 43. Jak by ktoś może znał jakieś sklepy najlepiej z Kalisza a jak nie to z Poznania albo Wrocławia, albo jakiegoś producekta który mógł by zrobić takie buty byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NikaPi
Hmm....bywa również na odwrót....mam tak małą stopę, że czasem nawet 35 bywa za duże :( Na studniówkę nie wiem jakim cudem znalazłam jakieś szpilki,.....których i tak zaczęsto nosić nie mogę bo mnie nóżki wtedy bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższa_panna_młoda
Ludzie ratujecie!!! Potrzębuję butów ślubnych na płaskiej podeszwie, rozmiar 43:( Rzecz jasna muszą być białe. Kupiłam już baleriny takie nwet ślubne ale strasznie się "rozchodzą" po bokach:( Macie jakieś cynki? Ratujcie mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golait21
Ale się martwicie ja jestem Facetem mam 42,5 i mam lat 15 ale jak mierze to moze i nawet 43 i co dużo ?? A wy o Boże mam 42 wiem że to na dziewczyne dużo ale ja wole jak dziewczyna ma nie małą stope no może nie 42 ale 41 , 40 ?? A czy 42,5 do 43 to dużo jak na faceta w wieku 15 lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioLa D
Dziewczyny! ja mam 12 lat i 165 wzrostu i mam rozmiar 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolak
Mi się nie chce żyć mam stopę 29 cm nie wiem jaki to już rozmiar:(182 cm wzrostu. Wiem że może Wam to wydać się dziwne ale jak pomyślę jakie stopy i wzrost mogłyby mieć moje dzieci to już wolę zaadoptować. Ciągle płakac mi się chce z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaCy
Ja też mam taki problem... Mam 160 cm wzrostu i numer buta 41... Nigdy fajnych butów nie mogę sobie znaleźć... czasami nawet adidasów... Moja ciocia to w ogóle ma 43...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JOLAK
Czesc! a jak z szerokoscia stopy ile cm. Bo znajoma nosi 48 i szerokosc 12,5 i znalazla buty . Wiec glowa do gory jak ja zobacze to zapytam gdzie je kupowala bo we wszystkich butach wyglada EXTRA!!! I nie przejmuj sie tak to zaden kompleks wazne zeby ZDROWIE BYLO!!! A tak na marginesie to skad jestes? NARKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolak
:) tak wiem że zdrowie jest najważniejsze ale wydaje mi się że to tak strasznie wygląda. szerokość stopy hmm nie wiem ale chyba jest wąska przynajmniej tak wygląda i te długie wyrąbane palce. Dzięki za odpowiedź i słowa pocieszenia\:) jestem z lublina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacomierzycnieumie
czesc ;) wy tu piszecie ze te 42 to jest 27 cm, ale ja chyba nie umiem mierzyc stopy bo mi wychodzi ze mam 27,5 a normalnie mam rozmiar buta 41, chociaz ogólnie czasem chodzę w 40. ( wzrost 182 ), ale to prawda ze nie da sie kupic butów, trzeba jechac do deichmana, chociaz tam tez tylko sportowe z firmy Victory są ok, ale te duze stopy to straszna uciązliwosc, bo w takich zwyklych sklepach mają złą rozmiarówke ze 41 na moją mame zamałe która ma 39 rozmiar, ja tak naprawdę to po sklepach lubie chodzic kupowac bluzki, bo jak przyjdzie spodnie kupic albo buty, to az mi sie na sama mysl niedobrze robi, jedzcie do ameryki, tam z kazdej gwiazdę robia która ma ok. 180, a na stope nie patrza, fergie ma np. 41 a paris 43, no ale rozumiem problem, bo sama go posiadam, ach te nasze polsko-chińskie sklepy! ps. na allegro najeczki do rozmiaru 43 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolak
DO tacomierzyćnieumie: Mam głupie pytanie:) Chodzisz w butach na obcasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam a ja mam 13 lat 40 stope i 170 wzrostu. i co mam zrobic ?tez chcailabym miec 38 jk moja mama a nie taka duza po tacie ale to nie jest jakis wielki dramat.mam sliczne zadbane stopy lubie malowac na czerwono paznokcie, naskorek wygladzam pumeksem i nakladam duza warstwe kremu no i nie mam problemu z kupnem butow a kochaaam buty!. ale ogolnie procz stop jestem doskonala ;) wiec wole miec takie stopy niz np. krzywe nogi (bo sama mam dlugie i zgrabnie ) aha i sory ze sie zachowuje jak narcyz ale poprtostu lubie siebie taka jaka jestem;) I NIE MARTWCIE SIE ZE MACIE TAKIE DUZE STOPY BO USLYSZALAM OD JEDNEJ DZIEWCZYNY KTORA MA 42 ZE PRZYNAJMNIEJ JAK CHLOPAKOWI PRZYWALI Z LACZKA TO SIE DO SCIANY PRZYKLEI ;P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ASIA 445 i inni do legginsow a szczegolnie juz spodniczki przy duzych stopach nie zaklada sie adidasow ktore sa bardziej zabudowane niz inne buty dlatego jeszcze bardziej optycznie powiekszaja stope : / radze zainwestowac w balerinki najlepiej z jakas misternie wykonana rozyczka,bo wtedy to ona bedzie przyciagac uwage :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam na sprzedanie śliczne japonki, srebrne na korkowej podeszwie na stopę o długości 27, 5 oraz białe klapki-szpilki na dł. stopy 27,5-28. Noga wygląda w nich zgrabnie i pomniejszona jak na to czym nas obdarzono ;) Na mnie są jednak te drugie za szerokie i obie pary nieco za małe. Jeśli będą osoby chętne proszę pisać na forum, to podam numer gg i prześlę zdjęcia. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 168 wzrostu i 40 albo 41...nie jest zle mi to nie przeszkadza... sklamalam... :( jetem zalamana ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 445
Dziękuję niccoline za propozycję a są baleriny w rozmiarze 45 ?? ostatnio kupiłam sobie nowie Nike i zawsze jak kupuje buty to o 1 rozmiar większy nie wiem czy mi stopa rośnie czy buty produkują mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×