Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dominum

Stare panny łączmy się!

Polecane posty

Gość nie_taka_stara_panna
Hej, hej! Ja w tym roku kończę 28 i tez jestem sama - a wróżka mi wywróżyła z całym przekonaniem że będę miała męża i dziecko ,,w końcu" tylko co może oznaczać to ,,w końcu" :D A teraz jakoś sobie radzę - staram sie o tym nie mysleć- mam znajomych wokół siebie i nie jest najgorzej. najbardziej się wściekam jak widze matki z dziecmi i to dużo mlodsze ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna ja
Ja mam 29 lat i na pewno będę starą panną bo związałam się z rozwodnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik1212
Kieszonka w kratke, Mała Gosia co u Was slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik1212
Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik1212
Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam ten temat, przeczytalam od początku, w szczególności to co sama pisalam i widzę jak bardzo się zmienilam. Ciekawe co slychać u dziewczyn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffk[f[
kathlin a u ciebie sytuacja zyciowa się zmieniła na lepsze? Mam nadzieje ze tak - sama czekam na swojego księcie (nie tak biernie) - mam nadzieję ze u mnie w końcu też nastąpia zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik1212
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara panna 28.............
wpisuję się, jestem stara panna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adalila
wyszlam za maz w wieku 28lat slub tylko cywilny bo moj maz jest rozwodnikiem na szczescie z krotkim starzem malzenstwa i bezdzietny,ze mna ma syna bylam atrakcyjna kobieta z duzym powodzeniem u mezczyzn ale niewiedzialam czego i kogo chce wiec dostalam od losu rozwodnika moje malzenstwo jest nieudane zyjemy w separacji mysle ze kazdy ma zycie przeznaczone i co mu pisane to go nie minie poza tym bardzo kocham meza i chcialabym do niego wrocic ale on sie wacha znam ludzi ktorzy pozno zalozyli rodzine i sa szczesliwi wiec przyczyna tkwi w nas samych i w przeznaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adalila
dodam jeszcze ze wsrod znajomych bylam sensacja i dziwadlem ktore pozno wyszlo za maz jak zaprowadzalam dziecko do szkoly to slyszalam jak mnie za plecami znajome matki obgaduja i nasmiewaja sie ze to moje pierwsze dziecko ale dlatego ze jestem atrakcyjna i smialam pozno wyjsc za maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×