Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

dzięki :P nie uśmiecham się na zdjęciach bo mam zęby jak w wojsku co drugi wystąp ;) ale aparat założę dpoiero po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystkie z tą tuszą przesadziłyście :) Dziękuję za Wszystkie zdjęcia miło Was się ogląda :) świeczko masz ładne włosy :) Idę pod prysznic, ogarnę się trochę i jadę z myszorem do kamerzysty. Dla mnie to trochę tanio 600zł, ale może to nie będzie oznaczać, że film będzie złej jakości. W każdym bądź razie zobaczymy co nam dziś pokaże. P.S Oglądając wszystkie zdjęcia odnoszę wrażenie, że wyglądam staro :O w porównaniu do waszych fotek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun, dziękuję :) no włosy, nie narzekam ale to i tak połowa tego co miałam przed 3 laty... :( i nie gadaj głupstw, jak staro?? nie zauważyłam siwizny ani kurzych łapek...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Swieczko wyslalam zdjęcie !! Dopiero wróciłam padam z nóg :( Kupilam sobie plaszczyk brazowy z zamszu - bardzo zadowolona jestem :) Bylam jeszcze w knajpie :):):) Domenko --- gdybym jutro sie nie pojawila pamietaj ze bede trzymac kciuki( cos wyczytalam ze masz egz w niedziele ) !!!! bylam w dziekanacie, denerwowalam sie, musialam specjalnie jechac, a potem stac dluuuuuuuuugo w kolejce :(:((: a potem jak zapytalam sie babki czemu mnie wzywala to powiedziala - nie wiem :(:(:( !!! Babki z dziekanatu powinni wystrzelac !!!!! I jeszcze zginąl moj index i probowala mi wmowic ze nie dawalam !!! myslalam ze ja zabije !!! ale sie znalazl !!! Jutro rano wstaje o 5, bo mam msze za babcie i musze pojechac... potem pojade do rodzicow i mam nadzieje ze na dalsze zakupy :) pozdrawiam !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, kochane :) daglezjo i leti dziękuję za zdjęcia - tak jak wspomniałam, wszystkie jesteście bardzo ładne, choć każda inna :) no ale jak mogłoby być inaczej ;) jestem w pracy :( ale jutro jedziemy do moich rodziców na kilka dni... może odpoczniemy, a raczej zajmiemy się drobiazgami związanymi z naszym ślubem i weselem :) po powrocie opowiem szczegóły - bo powiem szczerze sali na \"żywo\" nie widziałam tak jak orkiestry jeszcze nie słyszałam w akcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Ja po weekendzie czuję się jeszcze bardziej zmęczona niż przed:( To przez tą szkołę i dojazdy:( Egzamin chyba poszedł mi dobrze, dziś o 14.00 będą wyniki.Daglezjo u nas te baby w dziekanacie też tylko możnba wystrzelać! nie dość, że niemiłe to jeszcze nic im się nie chce robić:( Ale cieszę się,k że odpocznę we wtorek bo jest wolne.:) Potwornie zimno jest, brrrrrr.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z seminariów mnie nie przyjął:(:(:( Pojechałam w piątek na darmo i z nerów jeszcze się poryczałam:( Powiedział, że trzeba wybrać albo praca albo jego seminarium:(A jak powiedziałam, że już coś zaczęłam pisać to powiedział, że tymbardziej mnie nie przyjmie:(Zapisałam się na socjologię w zarządzaniu bo tylko tu było jeszcze miejsce:( Ale nawet nie wiem kiedy jest seminarium z tego.Jedno już było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Domenko:):):) i Wam wszystkim:):):) Nie przejmuj się seminarium:):):)Może akurat to nowe lepiej ci odejdzie.A jak trafisz na jakiegoś fajnego promotora,to może jeszcze z innego tematu bedziesz mogła pisać.U nas tak było.tylko wtedy promotor mało pomagał,no bo to nie była jego specjalizacja:):):) Ale głowa do góry:) Będzie dobrze,a może lepiej na tym wyjdziesz.Na studiach czasem tak bywa:) Na tamtym temacie już pisałam,że mam moja Telmę.Odkupiłam od dziewczyny w Warszawie.Policjantką nie zostanę,bo nie zdałam testów sprawnościowych.Zreszta zdały 2 osoby na 40.Testy ogolne zdało 40 na 80,w tej licznej grupie byłam ja,ale juz nie jestem taka sprawna:(:(:(:(Szkoda,bo dużo czasu na to poświęciłam:(:(:(Ale Łukaszek sie cieszył.Powiedział,że chwała Bogu,bo bedzie miał żone w domku:):):):) No a suknie zmierzyłam i wymaga troche poprawek krawieckich,ale myslę,że nie dużo.Wiem,co robią z sukniami z salonach,dlatego się zdecydowałam:P:P:P Jest piekna,taka o jakiej marzyłam:):):):) Kolor biel bianco.Do tego długi welon- mgiełka i ozdoby do włosów. Podejmowałam decyzję sama,nie miał mi kto doradzić,bo Łukasz nie widział,ale jest piekna:):):):):) Tata Łukasza który z nami był,zdziwił się,że tak szybko podjęłam decyzję:):):) Ciesze sie bardzo,choć nie bede policjantka.Z tego powodu mam lekki niedosyt,ale widocznie nie to mi przeznaczone.Tylko co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluję Marto!. Cieszę się, że kupiłaś wymarzoną sukienkę:) Będzie ci pasować:) A tymi testami z policji się nie przejmuj! Widocznie tak miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno marto coś znajdziesz!!! Jeżlei nie w policji to gdzieś indziej. Musisz w to wierzyć i się nie poddawać:) A na razie masz staż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Oj tak domenko kochany dziekanat....ja właśnie sprawdziłam sobie swoje płatności za czesne i mi napisali, że jestem na minusie 357 zł, a wpłacałam za szkołę 25 październka, to ostatniego miesiąca jest czas na wpłaty, nie dzoszło czy te baby nie uaktualniły listy ?? Ehhh... Tak..tak...niektórzy wykładowcy to w ogóle nie mają poczucia tego, że to są studia zaoczne i ludzie przede wszystkim w tygodniu to pracują......ehhh :O Martuś jak to co dalej?? Dalej masz staż i nową perspektywę ;) Musisz się pokazać z jak najlepszej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun. Dokładnie oni nic nie rozumieją, myślą że wsyzscy mają tylko czas na naukę i jeżdżenie do szkoły nawet w tygodniu:( Mi jeszcze wymyslili, że czasem obowązkowe ćwiczenia będą w piątki już o 16.00! I znów będę musiała się zwalniać z pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś ty Marta! Nie możesz tak myśleć!Ja też tak kiedyś miałam i wiele razy się zawodziłam, ale jakoś się na razie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja oglądam meble :P Czeka nas remoncki po nowym roku, będziemy mieszkać u Myszora w domku, górę będziemy mieli dla siebie, ale z jednego pokoju trzeba będzie zrobić kuchnię, więc trochę roboty będzie nas czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz Sun, chciałabym tak od podstaw urządzać domek oczywiście gdyby miała pieniądze:) Trochę się uczyłam na ten egzamin w piątek no i muszę się zacząć w końcu uczyć na ten trzeci 25.11. To będzie straszne bo materiału jest cała książka i nie wiem czy zdążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze jest to, że dochodzą już obowiązki z nowego roku: pisanie pracy, wypracowanie, sprawdzian z angola itp...:( Na razie chce tylko zaliczyć poprzedni rok:( Ale z tym trzecim egzaminem może być ciężko:( Zobaczymy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem obiadek :) wcześniej szukałam jakiś materiałów do pracy dyplomowej....mam zamiar dziś coś napisać, ale ciągle mam jakieś ale.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mi tu zimno a i tak się dogrzewam grzejnikiem. O a świeczki dziś nie ma? Może ma długi weekend;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×