Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Ja jestem ciekawa czy czasem nie będę musiała jutro pracować do 13.00:( Wy to macie dobrze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, ja zawsze w wigilie pracowalam, teraz mam to szczescie że jest w sobote, a w sobote moja firma na szczescie nie pracuje :)) ale i tak jestem chyba sama w firmie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusiu na kilku stronach topiku podawałam linki jeszcze raz z tą prawidłową suknią, bo pomylili mi się sprzedawcy,może jak będzie ci się chciało to poszukasz, bo ja teraz szukałam i nie mogłam znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to współczuję sprzedawczyniom w sklepach jak będą siedzieć aż do np. 16.00 w wigilię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę na święta:) Tak jeszcze ich nie czuję, chyba przez tą pogodę ale nie mogę się doczekać jutra:). Ja idę z moim dziubkiem do moich rodziców na 2 dni a potem jedziemy do jego rodziców. Nakupowałam prezentów a teraz znów nie mam pieniędzy:PAle bardziej lubię dawać prezenty niż je dostawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my idziemy najpierw do \"teściów\", a potem do moich rodziców, także bedziemy mieli podwojną wigilie :) prezenty mam prawie wszystkie, brakuje mi tylko jednego. troche kasy na to faktycznie poszlo. a najgorzej, ze styczen dlugi :( a jakieś plany na sylwestra już macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy na sylwestra grać jako orkiestra, ale chyba nie wypaliło i raczej pojedziemy do Tomka rodziców. Taki sylwester w domku. Wolałabym gdzieś iść ale tu za bardzo nie ma gdzie a jak już coś jest to drogo:( Właściwie jeszcze na 100% nie wiemy co będziemy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Maniusia już mieszkasz ze swoim nażeczonym? Czy sama?My mieszkamy razem od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawie tak jak my :) my mieszkamy od sierpnia. myślalam że będzie gorzej hehe. jak narazie nie pozabijaliśmy się, więc jest chyba dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u nas na początku było okropnie mimo, że wcześniej widywaliśmy się codziennie:P Teraz jest już raczej dobrze.Masz możliwość przesyłania zdjęć? Ja prześlę ci swoje , tylko podaj mi maila. Mój mail:anka_domena@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Życzę wam wszystkiego co najlepsze, samych szczęśliwych chwil, spełnienia marzeń i zawsze uśmiechu na twarzy, nie tylko w święta, ale i w całym Nowym Roku! Jadę dzisiaj do rodziców, a tam niestety nie ma internetu (chociaż może to i dobrze, bo przynajmniej nie spędzę świąt przy komputerze :-) Pozdrawiam i do zobaczenia po swiętach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenka doszlo - dzięki, jak bede u siebie wyśle napewno :) dobra, ja juz powoli się zbieram. Życze wszystkim wesołych i pogodnych świąt, bogatego mikołaja i udanego sylwestra. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwile jestem. śliczna ta sukienka, tez chce podobną, tzn. spódnica i gorset albo cieniutkie ramiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane 🌼 Dawno mnie tu nie było, bo pracowałam jutro też będę pracować, postaram się przyjechać na wigilię na godz. 17 Życzę Wam wszystki zdrowych i pogodnych świąt spełnienia najskrytszych marzeń i DUŻO DUŻO MIŁOŚCI ❤️ Również cieszę się na te święta :) trochę odpocznę i biorę się za sprzątanie, bo jutro w pracy do 17 Będzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domenko - jeśli chodzi o tusze do rzęs, to jest kwestia bardzo indywidualna, miałam ich sporo i również kierowałam się różnymi opiniami, ale na to nie ma reguły, każde ma inne rzęsy i trzeba po prostu szukać tego jednego odpowiedniego. Jeśli chodzi o Maybelline: Volume Express, to nie miałam, ale mam Maybelline: Volume Curved Express - ten ma wygiętą szczoteczkę i jest podkręcający, dla mnie bardzo dobry i cena przystępna. Jeśli chodzi o Turbo Boost - również go miałam i sprawdzał się dobrz, może nie powalił mnie z nóg (ale ja jestem wymagająca jeśli chodzi o tusze ;) ) Morał z tego wszystkiego jest taki, że niestety, ale sama musisz je wypróbować. Ja również skusiłam się opiniami co do tuszu : Bourjois, Volume Glamur - dla mnie był fatalny i oddałam go siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, pewnie jestem tu sama:( Ale widzę, że Sun ma jeszcze gorzej bo do 17.00. A ja do 13.00. Ale siedzę tu bez sensu bo jaki normalny człowiek będzie załatwiał kredyt w dzień wigili:( Ale dla moich szefów to oczywiście normalne:( Wczoraj dostałam tą maskarę z Avonu nową, z tą fajną szczoteczką i jestem bardzo zadowolona. Rzęsy są gęstsze, wydłużone i lekko podkręcone.Ja maluję się i tak kilka razy ale ten tusz nie skleja rzęs:) Potem wybróbuję Maybelline Volume Express Curved Brush:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mój dziubek, chce sobie pograć w gry dzieciaczek. Pa dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 👄 ❤️ Niech te Święta będą dla Was czasem słodkim, ciepłym i radosnym 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×