Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Teraz robię kurację na paznokcie:) Codziennie odżywka i kupiłam zmywacz bez acetonu. Coś dziś nie widać reszty dziewczyn. pewnie odsypiają fajną zabawę:) Ja też chętnie bym sobie poodpoczywała od wszystkiego bo ten jeden dzień to za krótko:( A jak dziś przyjdę to jeszcze domek muszę wysprzątać, bo od kilku dni wygląda jakby przeszedł churagan:P Niestety mój dziubek to straszny bałaganiarz! Grrrr.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie w tym nowym roku!!!! Widzę ze piszecie o swoich marzeniach na ten rok ja chciałabym - zdać na drugi semestr magisterki - znaleść pracę wreszcie - mieć spokojniejsze życie niz w tym 2005 - moze mieć cos w brzuszku ale trzeba by było sie za stanowić bardziej bo tu trzeba by było pomysleć o wczesniejszym weselu a na to funduszy brak bo zapłanowane na 18 sierpnia 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kaśka:) Ważne, że już ustaliliście kiedy chcecie mieć ślub:) A jak na razie przyłącz się do nas:) Moja szefowa wyjeżdża na 3 tygodnie i będę miała trochę luzu, chociaż obowiązków przybyło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziękuje za propozycje przyłaczenia sie do was bardzo sie ciesze. No wiem ze dobrze ze juz mamy termin wiem ze tego nie przxeskocze chyba ze bym wygrała w Lotka ale takiego szczęscia to ja nie mam i trzeba by było w niego grać. Marze o dzidzi ale nie mogę wszystkiego na raz robić uczelni, praca ( moze ją znajdę) a narazie siedze w domu i takie mysli mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja witam w tym Nowym 2006 Roku... :) moje postanowienia: -> rzucić palenie (nie palę od soboty) -> schudnąć, a raczej nie przytyć od pktu powyżej ;) -> skończyć uzup. mgr -> wynegocjować podwyżkę, -> ZOSTAĆ ŻONĄ i MAMUNIĄ :D - i co dnia uszczęśliwiać Mordka i tym samym siebie :) imprezka była skromna u nas w domku - ale było bardzo śmiesznie i suuuper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Oczywiście odsypiałam Sylwka, ale \"tylko\" do południa. Po południu chciałam do Was zajrzeć, ale strona nie chciała mi się otworzyć ... Sylwester był fantastyczny. Bawiliśmy się do 5 rano. Jedzonko przepyszne, procentów też sporo ( trochę mnie suszyło w Nowy Rok :P ). Po południu pojechaliśmy do mojej cioci, a późny wieczorek spędziliśmy u mnie. Luby musiał dziś iśc do pracy ... a ja na uczelnię idę dopiero w czwartek - dzięki Bogu !! Dziś przez cały dzień siedziałam nad książkami ( z przerwami na posiłki - strasznie się dziś objadam :) i pomoc w domu ). Teraz pasuje iść spać i nadrabiać senne zaległości. Pozdrawiam, postaram się jutro wpaść przed południem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Nowym Roku! Postanowień noworocznych nie robiłam, bo i tak nigdy nie udaje mi sie ich dotrzymać :-( Trzeba było przyjść dzisiaj do pracy i strasznie mi źle z tego powodu, ale cóż, wszystko co dobre szybko się kończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane :) ja miałam ochotę dziś nie przychodzić - zresztą jak co dzień :o ale w związku z tym, że nie mam dziś za dużo pracy to przyszłam polenić się troszkę :) dziś zaczął się 3 dzień bez papierosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Wiedziałam, że wszystkie fajnie się bawiłyście:):):) Świeczko trzymam za ciebie kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w nowym roczku. dziś jestem pierwszy dzień w pracy, ale coś do roboty zabrać się nie moge :)) narazie nadrabiam zaległości w czytaniu topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie na paseczku pojawiła się siódemka:D Jak to ładnie wygląda:D:D:D.Nie mogę się doczekać:DAle najpierw musze skończyć tą szkołę, bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry 🖐️ Mam bardzo \"miłą\" pamiatkę po Sylwku. Jedna pani podczas tańca wbiła mi w stopę swoja szpilkę....i mam cudownego siniaka 😭 Moje postanowienie noworoczne ... bardziej przyłożyć się do nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to było na samym poczatku, 1 czy 2 taniec :P Na dodatek w moją kontuzjowaną stopę ... (nie wiem, czy Wam pisałam, prawie 2 lata temu miałam wypadek) Ostatnio pisałyście o swoich doświadczeniach z pracą. O sobie napiszę niewiele, bo jak się studiuje dziennie, to różnie z pracą. Moja pierwsza praca, na 2 roku studiów, dorywcza ... hipermarket, układanie towaru, inwentaryzacja. Niezbyt miłe wspomnienia, harówa, marne grosze ... Dałam sobie spokój, bo choćbym nawet chciała, to z powodu zajęć nie wygospodaruję aż ośmiu godzin ... Teraz daję korepetycję z angielskiego i bardzo mi się takie zajęcie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sylwestra robiłam u nas w domciu. męska część towarzystwa odpadła najwcześniej - ale widze że to nie tylko u mnie tak było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manusia, widzę, że to normalne :P Mój luby też w chwili \"kryzysu\" się zdrzemnął ... Ale potem już bawił się do końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ja zabieram się do pracy, bo powoli robi się młyn. ale będę cały czas zerkać, co się u was dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia dzis masz na pasku równą 5-tkę. Oj jak ci zazdroszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie, nawet z tego wszystkiego nie zauważyłam :) a ja tak mało mam przygotowane, prawie nic :( teraz to się zmartwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie przejmuj się. po prostu musicie zacząc wszystko planować bo czasu rzeczywiście nie jest za dużo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coraz częściej się zastanawiam nad zdjęciami w studiu a nie w plenerze. Nie chcę być zależna od pogody a w inny dzień robić to już bym nie chciała.:( Ale to dodatkowy koszt niestety:( A tak nasz fotograf i kamerzysta miał to w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć świeczko! No ja nie będę na pewno, ale czekam na zdjęcie twojej wymarzonej sukienki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też mają być tagi ślubne, gdzieś w lutym, może się wybierzemy ;) Ale jeszcze jest dużo czasu. Jadę dziś do babci :) Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff.......ale tutaj ruch :D Witam Was cieplutko! 🌼 Pogoda do bani, byłam w bibliotecem, która zawsze pochłania mi mnóstwo czasu, chodnika pełno śniego już topniejącego, nogi mi się rozjeżdżają, chodzę jak kaczka po tych drogach. Brrrr...... ja chcę słońce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też już tęsknię za latem:( Podzwoniułam trochę po fotografach i pytałam się o ceny. np. w jednym miejscu dostałabym 18 ujęć+ 2 albumy po 6 zdjęć dla rodziny. wszysko za 400 zł. Myślicie, że to drogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×