Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Wielkie gratulacje !! 🌼 Mówili coś o wynagrodzeniu ? Życzę Ci, żeby dobrze się pracowało w nowej pracy ! 🌼 Bardzo żałuję, że nie będziesz tam miała dostępu do internetu :( Jestem pewna, że ten topic upadnie bez Ciebie, Ty zawsze zaglądałaś tutaj i podtrzymywałaś go w górze 😭.....buuuuu Będę tęsknić :(:( Świeczko - myślę o Ciebie ciepło, wracaj szybko to zdrowia, z całą i zdrową fasolką, buziaki dla Ciebie i dla Was. 👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sun. Będę dostawać ok. 900-1000 na rękę a na okresie próbnym 850 na rękę. Ja też będę mocno tęsknić, już teraz mi jest żal😭buuuuuuuuuuuWiem, że tam internet jest ale pewnie nie będę mogła z niego korzystać bo tam ciągła praca jest w dużej grupie osób:( Już zaczynam tęsknić za wami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to całkiem nieźle, praca jest najważniejsze :) Ja po przeprowadzce pewnie też będę miała ograniczony dostęp do kompa, bo trzeba będzie go dzielić na trzy osoby, ja mój luby i brat mojego lubego, a u niego zawsze jacyś kumple, no i częściej będą siedzieć na necie, ale w chwili wolnej postaram się zajrzeć. :) Dziś idę na pierwszą naukę. SAMA! 😭 mój luby właśnie dzwonił, że już czeka na autokar i wyjeżdżają do wiednia :0, pójdę dziś na nauki i zapytam księdza, czy mogę na tym spotkaniu pierwszym sama uczestniczyć, bo mój luby wyjątkowo dziś nie może :( Mam nadzieję, że się zgodzi, inaczej będzie klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sun musicie ten topik utrzymać:) Nie martw się, na pewno bedzie ok w kościele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko Ty tutaj zaglądasz prawie codziennie, a ja takiej możliwości nie mam. Ehhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja własnie dostałam telefon, że mam przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną.Praca w Banku w Bydgoszczy. Jednak odmówiłam. Sun ja miałam nauki już w szkole i nie chodziłam na te przykościelne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chwilkę mnie nie było, a tu tyle nowych wiadomości ... Domenko, gratuluje nowej pracy, życzę Ci, żeby praca Ci się podobała, żebys się w niej nie nudziła i nie przemęczała, abyś poznała wielu ciekawych, sympatycznych i życzliwych ludzi !!! :):):) Bedziemy tęsknić za Tobą 😭😭 Ale czasami może jednak będziesz miała okazję sprawdzić pocztę, choćbyś nawet miała zaliczyć kafejke internetową - - - juz Ci obiecuję, że w Twojej skrzynce znajdziesz moje ślubne fotki ( i podejrzewam, że nie tylko moje, ale i innych dziewczyn ) 👄👄👄 Marta Obdarta też nas opuściła, pewnie z braku dostępu do netu, ale mam nadzieję, że nie na długo :) Marta, odezwij się :) Tęsknimy. Molinezjo - Majorka .....hmhmh..... cudownie .....:D Ja do tej pory byłam we Francji, we Włoszech i w Hiszpanii, ale było to związane nie tylko z rozrywką ( choć była :) ), ale też z naszymi koncertami. Chciałabym z lubym się gdzieś wyrwać już po tym wszystkim, dawno nie mieliśmy takiej możliwości ..... Może nawet skoczymy też jeszcze przed ślubem na jakis weekendzik ..... Marzy mi się to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti bardzo dziękuję za życzenia:D Mam nadzieję, że jednak raz na jakiś czas będę mogła tu zajrzeć i również przesłać wam moje ślubne zdjęcia:) Ten topik to jest już mój nałóg i tak samo pogaduszki z wami😭Nie wiem jak się do tego przyzwyczaję:( Również tutaj w biurze jestem sama, mam ciszę, spokój a tam będę pracować z wieloma pracownikami( w jednym wielkim biurze jest ich ok. 30!!!!) Najgorsze, że wszyscy już są tam tacy zgrani i tylko ja jedna nowa:O Mam nadzieję, że jednak z kims się tam zaprzyjażnię.Znam tam 3 dziewczyny z widzenia, ale jedna to udawała, że mnie nie zna. Też mam nadzieję, że będę zadowolona:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śWIECZKO, ZYCZĘ cI DUŻO ZDROWIA I ABY Twoje dolegliwości nie okazały się dla Was groźne - - żebyś szybko wróciła do domu i do nas również :D 👄👄 Made of życzę Ci, żeby ksiądz się zgodził !! Stella - emotikionki : [ serce ] [ kwiat ] [ beksa ] [ czesc ] [ spioch ] [ usta ] : ) : ( ; ) : D Tylko bez odstępów :D Byłam dziś w Tryumfie zajrzeć czy mają tam takie specjalne staniki ( w mojej sukience tył jest trochę niżej wycięty), ale nie mają. Będę szukała dalej. I za butami muszę się dobrze rozejrzeć. Luby wraca jutro, tak za nim tęsknię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Leti w robieniu zakupów:) Ja dziś mam na pasku równą szósteczkę:D:D:D:D Od jutra będzie na początku piąteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno się zgrasz z grupą !! :) A u mnie w pasku ponad 5 :D:D:D Ostatnio miałam iść na zakupy, miałam grosza przyskładane, to dopadło mnie jakieś zapalenie, wylądowałam u gina i moje pieniądze musiałam zostawić w aptece :( Do kiedy bedziesz w tej pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu będę do soboty, a od poniedziałku już tam. Teraz będę miała problem gdzie dokończyć pisać pracę licencjacką:O No tak, zawsze się jakieś niespodziewane wydatki trafiają, u mnie często też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te niespodziewane wydatki są chyba najgorsze .......... Mnie teraz nachodzi, żeby kupić sobie ładną spódnicę, a do tego jakieś fantazyjne rajstopy :) W sob. mam korki, więc coś uzbieram ;) Jak u Ciebie z pogodą ?? U mnie jest dość zimno, ale słońce ślicznie świeci !! Za chwile jadę drugi raz na uczelnię, tak mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno i też było słoneczko ładne, ale teraz już jest pochmurno znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!!! Normalnie się rozpłaczę!!! Dopiero co się z wami zapoznałam a tu już się wszystko wali! Musimy utrzymać ten topik! Domenko - gratuluję! Oby ci się jak najlepiej pracowało! Świeczko - szybko wracaj do zdrowia - ty i twoje dzieciątko! Sun - powodzenia na naukach! Trochę to nudne bo mam już za sobą ale da się wtrzymać! Leti - dziękuję za podpowiedż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella - napisz mi co jest na pierwszych naukach o czym mówią i czy jest szansa, by na pierwszych naukach być w pojedynke, mój luby nie może niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Domenko gratuluje nowej pracy. I nie mów że nie bedziesz zagladac na swój topik!!! Kafejki internetowe chyba masz w okolicy? Świeczko - życzę zdrowia Wam obojgu. Odezwij się jak wrócisz ze szpitala. Buziaczki Sun - masz chyba na mysli poranie a nie nauki ? Bo nauki są zbiorowe a poradnia w parach. Na 1 i 3 spotkanie powinno sie iść razem a na drugie solo. Przewaznie pytaja dlaczego bierzecie slub koscielny, ile sie znacie, gdzie bedziecie mieszkac, czy sie kłócicie, jak się godzicie i takie tam. Kim iest dla was Bóg? czy chcecie miec dzieci, jak chcecie je wychowac .... Całuski dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) rano byłam też w tej nowej pracy i już nieżle mi idzie, sama już robię co trzeba:) Wiadomo, że potem pewnie będą dochodzić nowe obowiązki ale jakoś się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 10.00 dziś będę szkolić dokładniej koleżankę na zastępstwo na te 2 tygodnie wypowiedzenia, które powinnam jeszcze przepracować.Ale jeszcze zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Pięknie słońce dziś świeci :) Mój Luby już we Wiedniu :(, ale mam z nim stały kontakt duże smsów pisze :D Moli - chodziło mi o nauki, wiem, że są zbiorowe, ale powinno się na nich być ze swoją połówką, a mój luby nie mógł, ale pani pozwoliła mi zostać. Na początku mówiła o Bogu, miłości, zaufaniu, przebaczeniu - ogólnie o związku. Potem trzeba było jakieś testy rozwiązać w prach, więc wtedy siedziałam jak ciołek i patrzałam w sufit, ale na następna spotkania pójdziemy już razem, to nie będę się głupio czuła. Nauk przedmałżeńskich u nas jest 4, a poradnie tylko 2, jakoś damy rade :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Sun - przepraszam że ci wczoraj nie odpisałam ale ja czasami tylko zajrzę na forum i zaraz wychodzę. Wczoraj miałam wyjazd do mojej chrześnicy. Ja miałam nauki cały tydzień, ale \"wykładali\" nam różne temat, nie robiliśmy nic w parach. Widocznie różnie jest w różnych miejscowościach. A wrażenia ogólne z nauk? Jak długo trwają? U mnie było codziennie po 1,5-2 odziny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Stello, dostałam twojego maila:) Dzięki! Sukienkę będziesz miała przesliczną:D:D:D Nie mogę przesłać ci maila:( Nie wiem o co chodzi:( Może prześlij mi na maila numer telefonu komórkowego, to jak kiedyś wejdę w pocztę to prześlę ci zdjęcie na komórkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa dziewczyny, będę tu zaglądac kiedy tylko się da, ale pewnie bardzo rzadko:(Życzę wszystkim powodzenia! Całuję👄 i ściskam.Będę tęskić😭🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO USŁYSZENIA DOMENKO! MY TEŻ BĘDZIEMY TĘSKNIĆ ZA TOBĄ!!!😭TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO I NIECH CI SIE DOBRZE WIEDZIE W NOWEJ PRACY!!! 🖐️🖐️🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY ZACZYNA SIĘ! TOPIK PODUPADA! PAMIĘTAJCIE ŻE NIE MOŻEMY DO TEGO DOPUŚCIĆ! zRÓBMY TO DLA DOMENKI! POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdążyłam się nawet pożegnac. :( Może domenka jednak znajdzie jakoś dostęp do komputera..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Byłam dziś u krawcowej i dałam zaliczke na suknie. Bedzie mnie kosztowac 1100 z rekawiczkami (a nie 2200). Troche ja przerobiłam ale i tak bedzie piękna (mam nadzieję). Domenko wierze że do nas bedziesz zaglądać niedopuscimy do tego by topik upadł !!! Teraz muszę za butami pochodzić zastanawiam sie czy z palcami czy bez? Jak myślicie a jakie wy bedzie mieć? Zaproszenia już sie w tym tygodniu drukną. Pozostanie mi tylko je poskładać i podpalać brzegi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Rany tyle mnie tu nie było a tu takie rewolucje !!! Po pierwsze trzymam kciuki za swieczke !!!! Napewno wszystko bedzie dobrze :) Domenko - gratuluje nowej pracy :) Nie wiem co prawda czemu tak zmieniłas, ale pewnie dobrne za chwile do tego jak o tym pisałas ... Ale mam zaległosci !!! Domenko -zasmuciłas mnie tym, ze nie bedziesz miec dostepu do kompa :( Qrcze rzadko tu wpadam ale sie zzyłam i bede tesknic :) Mam nadzieje, ze dasz rady wpadac tutaj - moze jakas kafejka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×