Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

domenka

Jeszcze roczek do ślubu...

Polecane posty

Hmmm chyba nie. Mogę dać Ci tylko porównanie z moim fotografem, my płacimy za sesję 350 zł, do tego dostajemy album, a potem chyba 16 zł za zdjęcie. Więc jakby nie było u Ciebie wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W innych miejscach mają trochę inny system za 45zł 1 ujęcie z 2 odbitkami(razem 3szt). Nie wiem teraz gdzie się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć maniusia:) Zazwyczaj ja jestem pierwsza ale widzę, że ranny ptaszek z ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, to ja o 8.00 nie mogę się obudzić:( Może dlatego, że chodzę póżno spać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie długo spać, obojętnie o której się położe. nawet jak położe się wcześniej to i tak wstaje nieprzytomna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też lubię długo pospać, niestety jak mam wolne to po prostu budzę się szybciej mimo, że chciałam odespać cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień:)dobry:) Ta pogoda jest do bani, codziennie słyszę, że ciśnienie niskie i biomet niekorzystny. To odbija się na moim samopoczuciu :( Ja chcę słońca !!!!!!!!! Przez ostatnie parę dni nie mogę wstać, a co ja zrobie jutro, jak na uczelnię muszę wstać o 6 😭 My w styczniu albo w lutym musimy spotkać się z naszym kamerzystą-fotografem. Wtedy dowiemy się co nam zaoferuje i za jaką cenę. Wczoraj byłam u znajomej i pożyczyła mi na płytce fotki od fotografa. Bardzo ładne ujęcia, choć nie ukrywam, że zdjęcia, gdzie w tle są jakieś plakaty, tła, wygladają dość sztucznie. Plener jest o niebo ładniejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfik152
czesc!!czytma wasze wypowiedzi cieszcie sie ze macie tak fajnie moj facet jak slyszy o slubie to go skreca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
made of sun - to malutko, w jakim rejonie tak mało wołają? i czy są w tym też zdjęcia? a jak nie to ile za zdjęcia? pytam, bo musze się rozeznać w cenach bo zaczynam działąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz Ci napisze jak to było. Byliśmy obejrzeć jak facet kręci te filmy, był na luzie i przeszedł z nami na Ty, bardzo sympatyczny i na czasie gość. Filmy podobały mi się, bo były naturalne, nie były też ozdabiane różnymi ramkami balonikami i innymi animacjami. Kamerzysta jeśli goście chcą prosi ich przed kamerę, żeby powiedzieli coś lub złozyli życzenia Państwwu Młodym, młodzi potem mają miłą niespodziankę przy oglądaniu filmu. Powiedział nam jaką kamerą kręci jakie ma parametry. Dostajemy film 3-4 h na płycie DVD oraz na kaseciew VHS. Resztę filmu takiego niepowycinanego również może nam dać do pooglądania. Robi również zdjęcia, ale zdjęcia są tylko dodatkiem, nie są to jakieś profesjonalne zdjęcia tylko migawki z całego ślubu i wesela, oczywiście wszystkie te zdjęcia wychodzi to ok 400 zdjęcie daje na płycie CD ZA DARMO. Więc jeśli jakieś będą nam się podobały, to możemy sobie wywołać. Z tego faktu bardzo się cieszę, bo nie muszę nikogo wołać, żeby pstryknął mi zdjęcia takie zupełnie naturalne i z zaskoczenia podczas zabawy. Nie mamy pleneru tylko zdjęcia studyjne, ten fotograf jest na tyle miły, że powiedział, że może nam takie zrobić, również chodzi nam o zupełnie naturalne zdjęcia w parku. (bez żadnych dodatkowych kosztów). Dlaczego tak tanio ? Gość był szczery powiedział, że kiedyś brał więcej, ale w pewnym czasie nastąpił przełom cyfrówek zarówno aparatów i kamer, coraz więcej jest kamerzystów i konkurencji, no cóż stwierdził, że woli dać cenę 600zł i mieć tą kwotę co tydzeń, by tylu będzie chętnych niż dać cenę 1000-1300zł i mieć ten zarobek 2 razy w miesiącu. Dodał, że kamerzyści podnoszą też ceny z powodu obróbki filmu własnie tymi animacjami, ale nam się one niepodobają, wieć ten kamerzysta jest dla nas najodpowiedniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha nie napisałam skąd jestem, z okolic górnego śląska :) Tutaj ceny kształtują się różnie, mój kuzyn za kamerę zapłacił 1000zł , a brał ślub 2 lata temu, jego film niczym się nie różni od tych, które robi nasz kamerzysta. Więc po co przepłacać. Jest na tyle elastyczny, że powiedział, jeśli chcemy własny podkład muzyczny do filmowania,mamy jakieś swoje ulubione piosenki, wiadomo w miejscach filmowania kiedy się ubieramy , dojeżdzamy do Kościoła itp. to mamy mu dać na płycie on to wszystko zamontuje. Z ceny takiej bardzo się cieszymy, gdyż za kamerę płaci mój luby, a ja za zdjęcia. Chcieliśmy coś opłacić sobie sami, nie żeby wszystko płacili nasi rodzice, przynajmniej trochę ich odciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też płacą rodzice, my mamy się ubrać, kupić obrączki itp. mi gościu powoedział że filmowanie kosztuje w granicach 800 - 1000 zł, zależy co chcę. dziś ma mi dowieźć płyty z innych wesel na których kręcił, więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie dobrze. U nas my za dosłownie wszystko płacimy:( I trudno nam jest, bo jeszcze obecnie musimy się utrzymać a co dopiero zbierać:( Ale co zrobić, jeżeli rodzice nie mają pieniędzy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My byśmy nie dali rady za wszystko zapłacić, tzn. dokładnie to ja nie byłabym w stanie tyle odłożyć, ze względu na zarobki. Ale.. cieszę się, że przynajmniej ze swoich zapłacę: => fotografa => suknie ślubną => buty i bielizna => komsetyki, dodatki => komsetyczka => zaproszenia Obrączka do zmniejszenia, alkohol kupuje Dziubek ze Swoich pieniędzy i płaci za kamerzystę i zespół, pewnie ubierze się też ze swoich pieniędzy. Reszta rodzice pomogą. :) To zawsze coś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zawsze coś:) Wczoraj dziwnie, bez powodu pękła mi żyła na kciuku i miałam cały siny i spuchnięty palec a do tego strasznie piekło😭. Na początku tylko poczułam jakby kropnęła na mnie woda, ale potem się zastanawiałam, że niby skąd z sufitu? Ale jak zaczęło boleć to już wiedziałam.kiedys jak byłam w szpitalu też mi pękła także wiedziałam jakie to uczucie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiem:O W domu pierwszy raz mi pękła i to dosyć gruba żyła. A w szpitalu(kiedyś), ponieważ zakładano mi węflon. Też się wczoraj zdziwiłam... Może ciśnienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciśnienie na pewno nie, większe ciśnienie jest w naczyniach tętniczych. Może jakieś tabletki na wzmocnienie ścian żył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia. mama kazała mi kupić Rutinoscorbin. Dziwne, bo to na przeziebienia się też stosuje. Moja mama jest pielęgniarką.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej książki ?? Jedyne książki jakie teraz czytam, to te związane z pisaniem pracy licencjackiej. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×