Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

PaulaPaula...No to fajnie, że dostałaś:)Buziaki👄 wewiorcia...W ciągu 7-dniowej przerwy jesteś tak samo zabezpieczona jak w ciągu brania tabletek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam tylko na okresik bym mogla zacząc ... Boshe jesli wogóle go dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry panieneczki:) jak tamnastroje?piękna pogoda za oknem:| a co jesli po przerwie 7dniowej np.nie wezme 8 dnia tylko np.10? czy wtedy juz antykoncepcja nie działa?czy tylko organizm sie rozleguluje ale mimo to nadal bede zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka24...Moim zdaniem antykoncepcja nie działa w takiej maksymalnej skuteczności, bo dopuszczalne spóźnienie to 12 godzin, a nie 3 dni!!!Ja bym się bała!!!Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam mały problem w czwartek kończę drugie opakowanie novynette i nie wiem czy cos nie zaczyna sie ze mna dziac. Wszystko bylo wczesniej dobrze swietnie je przyjelam a teraz jak cos zjem ciagle mi sie odbija, prawde mowiac nie wymiotuje ale 2 razy myslalam ze nie wytrzymam. Doradzcie mi co to moze byc bo nie wiem co mam robic. a moze to ciaza, tylko ze mi zaczyna sie robic niedobrze po pierwszym posilku i tak jest przez caly dzien. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny :) 🌻 ...:P heh.....tak sie tez zastanawiam, czy jak wczesniej przed braniem tabsow mialam problemy z okresem to jak je odstawie to organizm zacznie bardziej schizowac i kompletnie okres zaniknie....moze sie tak zdarzyc???? masakra..... a cio tam u Was ciekawego???? uczycie sie????? ja na szczescie nie musze :)... jestem na urlopie :).....baaardzo dlugim bo az do konca czerwca, a od lipca....praca..praca..praca :( oj....ale jakos to bedzie, w koncu w zyciu trzeba cos robic.. :) pozdrawiam...buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostrozna
PaUliNeCzka ja nie wiem, ale lepiej powiadom o tym twojego lekarza...to moze byc cos z zoladkiem, moja kumpela tez tak miala i okazalo sie ze ma jakiegos wirusa ...helikobaktera dokladnie, ale nie wieadomo czy to z tabsow spowodowane bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaUliNeCzka...Mnie się wydaje, że to po prostu złe samopoczucie!Może nie jest wcale związane z tabletkami!Wydaje mi się, że nie jest to ciąża, tym bardziej, jeśli stosowałaś wszystkie\"zasay\", czyli chodzi o nie zapominanie o tabletce, wymioty, biegunka, regularne przyjmowanie, itp!Ale jeśli się czegoś obawiasz odwiedź lekarza! jenetka...Elo, mnie to się wydaje, że może być różnie!Ja też miałam nieregularny okres przed braniem tabletek i w sumie nie zastanawiałam się nad tym jak to będzie jak odstawię:) Ja się dzisiaj nie uczę, w ogóle teraz mam luzy na uczelni, na szczęście:PHihi:) Fajnie Ci, że masz urlop taki dluuuugi:P:) Ja również pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Ja już po egzaminie,zdalam,sesja zakończona wkońcu :P ale taka jakaś zmęczona jestem :z spać mi się chce itp, pewnie przez tą piękną pogode :P Pozdrawiam was wszystkie 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
dzien przebrzydliwy kobitki...u mnie ani odrobinki slonca:( okres mnie wykancza, przyszedl taki ze hoho...nie chce odpuscic, dobrze ze juz mnie tak brzuszek nie boli... ja myslalam, ze bedzie wekeen uroczy z moim skarbem a tu nic z tego. morze czerwone:/ sciskam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
WEWIORCIA--niemozna zajść w ciążę podczas siedmiodniowej przerwy -PONIEWAŻ!!!!! wtedy to organizm kobiety oczyszcza sie z róznych świństw jak również z niezapłodnionego ówcześniej jajeczka czyli nawiasem mówiąc masz okres to jest to owo czyszczenie a jak nie ma jajeczka to nie ma co zapładniać po owulacji zaczyna sie wszystko na nowo pojawia sie jajeczko które sobie swobodnie wędruje po naszych jajniczkach i się gdzieś zagnieżdża i wtedy WŁAŚNIE trzeba uwazać aby go niezaplodnić pozdrówka-gębunia !!! PaulaPaula GRETULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka555
Hehe kobitki dzienkuje bardzo za rade ;) a jeszcze jedno bo ja dopiero koncze pierwsze opakowanie czy jak wy konczylyscie to mialyscie normalnie okres? pozdrowki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soryyy gebunia
ale gdzie sie takie kobiety jeszcze chowaja??ile ty masz lat?? mam nadzieje ze 12.... mysle ze kazda dziewczyna juz 15letnia to wie ze po1wsze jak zazywasz tabletki to nie ma JAJECZKA wiec nie ma sie z czego "oczyszczac" bo ono najwyczajniej nie dojrzewa!!!!!!!!!! po 2gie jak sie nie bierze tabletek i to jajeczko dojrzewa to ono nigdzie sie nie zagniezdza!!!!!!!!!!zagniezdza sie dopiero zaplodnione jajeczko a jezeli nie zostanie zapolnioe to w czasie miesiaczki zostanie usuniete.... boze stosujesz taka antykoncepcje a nie znasz podstaw jej dzialania?? mozna rece zalamac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kobieto(mam nadzieje ze jeszcze dziewzynko bawiaca sie w kobiete) bo taki poziom wiedzy jest zenujacy i raczej bym poczytala ksiazki chociazby z biologii nawet z 4klasy szkoly podstawowej bo tam juz te wiadomosci podaja przeczytasz tam moze nie o dzialaniu tab. hormonalnych ale o tym ze jajeczko nie zaplodnione sie nie zagniezdzi... inne dziewczyny z tego forum widzicie to i nie grzmiicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manka555...Ja miałam normalnie okres, może troszeczkę mniej obfity, no i brzusio mnie mniej bolał:) soryyy gebunia...Wiesz, no ja nie siedzę na kompie dwa cztery na dobę, ale muszę przyznać, że masz rację!!! Cleo841...Ja mam w ulotce napisane tylko takie coś, więc nie iwem co Ci doradzić w przypadku jednej godziny od zażycia tabletki!Ja CHYBA wzięłabym drugą! \"W przypadku wystąpienia wymiotów w ciągu 3 godzin od momentu przyjęcia tabletki lub w razie utrzymywania się ciężkiej biegunki przez okres ponad 24 godzin skuteczność antykoncepcyjna preparatu może być zmniejszona. Jeżeli wymioty lub biegunka ustąpią szybko skuteczne działanie antykoncepcyjne będzie zachowane, o ile tego samego dnia przyjęta będzie druga tabletka preparatu Cilest®. W razie występowania wymiotów lub biegunki trwających przez 24 godziny lub dłużej działanie antykoncepcyjne może być zmniejszone i należy zastosować dodatkową, niehormonalną metodę antykoncepcji do dnia przyjęcia kolejno (codziennie) siedmiu tabletek.\" Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SORYYYY
przepraszam !!! trzeba bylo troche poczytać wyzej do kogo to bylo i oco chodzilo!a że w antykoncepcji nie ma jajeczkowania to chyba wszystkie o tym doskonale wiemy!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo841...No nie wchłonęła się w godzinę!!!Mnie się wydaje, że ta \"jednorazowa\" biegunka nie ma wpływu, bo to nie biegunka, tylko po prostu tak jak piszesz\"herbatkowe opróżnienie\", że tak powiem, bo nie wiem jak to inaczej napisać:PJa bym jednak nic nie robiła, jeśli zdażyło się to jeden raz, nawet po godzinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczyny 👄 jak samopoczucie??? u mnie nawet da sie zyc, pol nocy nie spalam ale mam nadzieje ze w ciagu dnia nadrobie...moze pojde sie jescze zdrzemnac....ale najpierw komp :) hehe :P annna gratuluje zdania egzaminow 🌻 bo jeszcze nie gratulowalm.....:) aaaaaa jak tam?? ide sobie kaffffke zrobic, tak mnie to nastarja jakos........🌻 🌻..🌻 🌻.WIOSNA!!!!! w koncu :P :) 🌻 🌻🌻 🌻 pozdrowiole...i buziole....milego dzionka ...🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka...U mnie ogólnie samopoczucie luzik:)Spałam calusią nockę i nawet się wyspałam:PJa właśnie kawkę już wypiłam:PTeraz spijam zieloną herbatkę:D No ja niestety nie widzę wiosny za oknem:(Jakoś tak ponuro:(Ale miłego dnia też życzę:D❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryy gebunia
do chyba "sorryyy" widze co tam jest napisane i do kogo bylo iewira sie pytala jak sie dodatkowo zabezpieczyc w 7dniowej PRZERWIE POMIEDZY KOLEJNYM OPAKOWANIEM TABLETEK wiec bierze tab anty a gębunia jej odpisala to co jej odpisala czyli to znacz ze OBIE nie znaja zasad dzialania tabletek antykonecpyjnyh - a gnekolog tego w gabinecie nie powie DOROSLEJ kobiecie bo wydaje mu sie ze jest to oczywiste... przeraza mnie to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorryy gebunia
przepraszam za literowki tam mialo by wiewiora i antykoncepcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 👄 Fakt, podczas brania tabletek anty \"jajeczko nie istnieje\" :P i koniec tematu, co będziemy drążyć..... Pozdrawiam was wszystkie ❤️ A mi powoli ta nd mija..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorryy gebunia...Wiewiórcia się pytała CZY zabezpieczamy się dodatkowo, a nie JAK się zabezpieczać!!!To takie sprostowanie!!! annnnnnaaaa...Witam👄 No dokładnie, nie ma owulacji przy braniu tabletek!!!:D No ja teraz sie dopiero wbiłam na kompa🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorcia
hej dziewczynki!! no właśnie, ja się pytałam czy sie dodatkowo zabezpieczac w czasie 7dniowej przerwy. To ze tabletki maja taki efekt ze nie jajeczkujemy to wiem, tylko moj mezus sie martwi czy jak juz mi sie skonczy okres (tzn oczyszci sie z takich tam roznych poza jajeczkiem) a nie minie jeszcze 7 dni wiec nie rozpoczne nastepnego opakowania to czy napewno nie zaczne jajeczkowac...ale z tego co sie domyslalam i co napisalyscie widze z nie ma sie czym martwic. Ja biore STEDIRIL -w srode zaczne piate opakowanie. Tabletki sa tanie-ok 3 zl za opakowanie, bo dofinansowane z NFZ. Za to sa rewelacyjne!!zero skutków ubocznych, poza drobnym plamieniem przez pierwsze 2 miesiace. Moj ginekolog to najlepszy lekarz jakiego dotad spotkalam-wszystko mi wytlumaczyl powoli od A do Z. Odpowiedział na każde pytanie. W najbliższym czasie planuje zrobic pierwszy raz cytologie. A co z badaniem poziomu hormonów?Robilyscie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguguska
aaaaaaa dzieki za inoformacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewiorcia...W 7-dniowej przerwie jest się tak samo zabezpieczonym:) Ja miałam robione badania na poziom hormonów u endokrynologa, więc u ginekologa już nie musiałam robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrin
ja mam takie pytanko bore tabletki harmonett od tygodnia .jak to jest z ta skutecznoscią?czy chłopak moze we mnie skoczyc tzn no wiecie....bo kochalismy sie i to wszystko zostało we mnie.troche sie boje ale jestem dzien po okresie to moze nic tylko to moje wkretki????prosze odpiszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki. pogoda nie zachęca do spacerów więc postanowiłam was odwiedzić. sandra-myślę, że nie masz powodów do obaw, skuteczność jest zapewniona już od 1wszej tabletki, więc nie martw się. pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×