Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Ola21
Czy ktoś wie czy tabletki antykoncepcyjne Mercilon mogą niekorzystnie wpływać na serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnaaaa chodzi o to ze powinnam zazczyc 8 dnia tabletke jednak tego nie zrobilam ,gdyz chcialm juz zrezygnowac z tej formy antykoncepcji (zle samopoczucie spadek libido kurcze lydek) Z chlopakiem kochalam sie rano tego dnia- i wlasnie martwie sie czy bylam zabezpieczona do 21:00 czy juz nie. I czy przyjecie tej tabletki 8 dnia moze byc spoznione o 12 godz . Panikuje troszke poniewaz tak dziwnie boli mnie brzuch ,piersi i te sluz- moze to nastawienei psychiczne nie wiem jednak sie boje ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcia20
no moim zdaniem nie wszystko jest napisane w skutkach ubocznych!! ja bralam pol roku tabletki i mialam okrutne mldosci :( a w skutkach ubocznych...nic o tym:p wiec ja bym sie tak nie sugerowala tym co oni sobie tam pisza... nie oszukujmy sie ogolnie tabletki nie korzystnie wplyaja na nasze organizmy.. chociaz jestem swiadoma ze innym niekiedy nawet i pomagaja:) biore...bo to najlepszy sposob by czuc sie bezpiecznie.. chociaz ja i tak jeszcze nie spie z chlopakiem bez dodatkowego zabezpieczenia... a biore drugie opakowanie.. jakos nie moge uwierzyc w to ze pierwsza tabletka juz mnie chroni...:/ nawet moj lekarz w to nie wierzy... co czlowiek.. to inne zdanie pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arcia20
suniva222... jesli chodzi o mnie.. to mi sie wydaje ze nie powinnas sie martwic.. poniewaz tabletki chronia przed ciaza rowniez w czasie tej 7 dniowej przerwy... zalezy jeszcze oczywiscie ile bralas tabletki!! to czy z pierwsza tabletka z opakowania .. mozna sie spoznic tego nie wiem... ale te objawy to ty masz chyba ze strachu:) bo brzuch raczej nie boli jak sie jest w ciazy..:) wlasnie czyje sie swietnie.. i zazwyczaj nie wiesz o tym ze jestes w ciazy:) ja tez tak mialam i jeszcze sobie wmawialam ze mi brzuch rosnie niby w drugim tygodniu ciazy...:) hehe co my portrafimy sobie wmowic... to tylko wiemy..my:) hehe ale ja bym dla swietego spokoju sprawdzila to testem:) pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arcia dziekuje za slowa otuchy :) troszke lepiej sie poczulam bardzo mozliwe ze sobie to wszytko wmawiam,,, ale mam pewne obawy gdyz to byl 8 dzien - dzien w ktorym powinnam zazyc tabletke( a tego nie zrobilam ) wiec nie wiem czy bylam zabezpieczona w tym dniu do 21 :00 czy nie. ( 21:00 to godzina w ktorej normalnie zazywalam tabletki) Czy w poczatkowym okresie ciazy wystepuje zmiana sluzu u kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola21...Dokładnie, sprawdź na ulotce, albo na necie:)Pozdrówka:) suniva222...Niby może być spóźnienie 12 godzin, więc myśle, że nie ma obaw!Te bóle to na pewno nie ciąża, bo objawów ciąży nie ma się z dnia na dzień(znaczy zaraz po zapłodnieniu, tylko po jakiś 2-3 tygodniach, czy jakoś tak) Czyli Ty wzięłaś tą tabletkę o 21 zamiast o 18, tak!?Dobrze rozumiem!? Arcia20...U mnie w ulotce jest:)Sprawdź sobie na necie, jakieś info powino być:) Pozdro dla Was miśki:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zamiaat 18 godz miala byc po prostu 21 :) to moja pomylka :)) a 21 godzinka oznacza dzien w ktorym zwylke bralam tabaltki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, już kumam:)To znaczy, że nie minęło 12 godzin!To znaczy, że nie masz powodów do obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.że wszystko jest ok i pod kontrolą:) podpisuję sie pod przedmówczyniami, nie masz się czego obawiać, bo skoro nawet w ciągu tej 7dniowej przerwy jestesmy chronione to ósmego dnia również. będzie dobrze. to prawda, my tyle rzeczy potrafimy sobie wmówić, że najlepiej jest nie stresoać się bez powodu, choć to oczywiscie jest czasem trudne:) problem jest wtedy,gdy panicznie sie tego boimy. Wtedy wszystki inne niz dotąd miałysmy objawy świadczą o tym, że jesteśmy w ciąży, co jest tylko siłą naszej podświadomości. Ja nadal mam niepokojacy stan, ale biorę to na rozwagę i myślę, że to normalna reakcja organizmu na przyzwyczajenie sie do hormonów. czy bierze któraś z was Yasmin?chodzi mi o objawy negatywne i pozytywne.czytałam na olotce oczywiscie ale tam zawsze wszystkiegi nie napiszą dlatego chce poznać wasze opinie. Oczywiscie zawsze należy brać poprawkę na to, że kazdy organizm jest inny i ma prawo do innych reakcji. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze tak bedzie w nastepnym tygodniu ma mi wypasc okres - z uteskieniem na niego czekam . ,,, ten bol brzucha jest nie do zniesienia - moze to nerwy co do skutkow ubocznych yasmin to hmmm... moj organizm po prostu nie tolerowal tych tabletek. Na poczatku pojawily sie bole glowy,nastepnie nudonosci,biegunka,ogolne oslabienie i sennosc,a co najgorsze kurcze i bol lydek... nie na zarty sie przestraszylam. Jednka tabletki na kazda osobe dzialaja inaczej - kazda z nas jest inna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
czy ktoraz zpan albo kilka naraz moze mi opowiedziec krotko o zaleznosciach miedzy alkoholem i tabletkami>? tyle jest mitow, niedomowien, ze juz nic nie rozumiem! na ulotce nic nie ma-biore diane. kochalam sie z chlopakiem 2 dni po braniu tabletek, podczas okresu, powiedzcie ze sobie wkrecam ze moge byc ciazy...:/ jeju heh caluje i sciskam kobitki:*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulaPaula...Moim zdaniem alkohol nie obniża skuteczności tabletek!!! Moim zdaniem nie masz powodów do obaw:)Jeśli kochałaś się w drugim dniu okresu to znaczy, że w czasie dni niepłodnych(tym bardziej, że w czasie brania tabletek nie ma dni płodnych)!!!:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkohol nie ma wplywu na skutecznosc antykoncepcji - obnizona skutecznosc tabletek moze wystapic jedynie w czasie wymiotow lub biegunki,jesli takowe wystapia do 4 godzin ( wtedy tabletka nie ma mozliwosc wchloniecia sie do krwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
oj kobity, dziekuje za odpowiedzi. co by baba bez baby zrobila?:) sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Bardzo swędzi mnie pipka:(:(:(Nie wiem od czego!Nie mam nadżerki ani cukrzycy i nie wiem od czego to jest!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzzz
do dziewczyny jezeli masz swezdzenia to moglas zlapac grzybka wiem co to znaczy sama przez to przechodzilam:( i ja zlapalam na basenie proponuje ci wejsc na forum grzybica tam sie wszystkiego dowiesz dokladnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mogę
wejść na to forum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie swędziała jak miałam zapalenie pochwy......od tabletek anty to się zrobiło podobno,ale lekarka powiedzialami że nie ma co się martwić.......przepisała jakieś globulki i jest dobrze.Jak to się powtorzy za pół roku to zmieni mi tabletki..... :/ Choć nie wiem czy bym chciala brać jakieś inne... suniva222 jeśli bralaś tabletki ktoryś tam miesiąc z rzedu to bez paniki, nawet jak się odstawia tabsy ciężko jest tak z dnia na dzien po odstawieniu zajść w ciąże. a np mnie brzuch,a raczej chyba jajniki zawsze bolą tydzien przed dostaniem okresu, mimo że jestem na tabsach.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
ja jak bylma u mojego gina tez powiedzial ze mozna zlapac grzybice jak sie bierze tabsy albo np antybiotyki ja np zlapal na basenie i iprzepisal mi masc clotrimazolum i globulki CLTR jezeli masz pieczenie mozesz kupic ta masc w aptece bez recepy ona kosztuje 3 zl chyba a globulki nie wiem czy sa na recepte czy nie albo globulki vagical tez sa dobre ale najlepij pojsc do lekarza bo masc tylko usmierzy swedzenie i najlepiej zebys dobrze wyleczyla ti dlatego ze pozniej moze powracac a i jeszcze proponuje zebys zaczela brac zywe kulutry bakterii np.Nutriplant,poniewaz te grzybki niestety tez sa w ukladzie pokarmowym i jesc jak najmniej slodyczy pozdrawiam paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
i jak juz bedziesz wiedziala ze to grzybek to musisz tez leczyc swojego faceta bo u mezczyzn grzybica jest niewidoczna mozesz spytac lekaza co on powinien zazywac i on tez powinnien smarowac sie ta mascia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, o faceta też trzeba zadbać, ale np mi lekarka nic nie mówila żeby mój chlop się zbadał itp, powiedziała że to od tabsów tylko że mam stosować globulki, przez 10 dni i tyle.....i że to może sie powtarzać niestety.....no i pzez te 10 dni nie trzeba ale jednak lpiej nie kochac się z facetem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
Dzięki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:*Cio tam słychać kochanieńkie!?Ciekawe jak tam nasza Gosieńka we Francji sie ustatkowała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnaaa no i tu jest wlasnie problem to byl moj pierwszy miesiac stosowania tabletek ehhhhh no coz za nieostroznosc trzeba zaplacic ..... jak narazie strachem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaana
Czesc dziewczynki:*:*:* mam takie pytanie do was;) nie wydawalo wam sie czasem ze od kąd bierzecie tabletki zwiększył wam sie apetyt? bo wydaje mi sie ze od kąd biore tabletki chce mi ciągle jesc....tzn. nie jestem gruba ani nic ale kiedys jadlam mniej....hmm moze sobie cos wkrecam (heh jak zwykle) całuje was kochaniutkie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello...... też się zastanawiam jak tam gosieńce jst w tej francji po tabletkach b.często poprawia się apetyt :P nie zawsze ale jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego naj naj kobitki!obysmy miały jak najmniej problemów a te które powstaną abyśmy szybko i gładko jak nóżki po goleniu rozwiązywały eheh no i żebysmy nie miały problemów natury intymnej oraz z okiełznaniem facetów;) pozdrawiam i buziaki ślę wam wszystkim:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×