Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Elo❤️ moa1987...Witaj🌻 Ja też nie miałam od razu badań...Dopiero po jakimś czasie od rozpoczęcia brania tabsów...I wszystko było i jest okej...Właśnie mam krwawienie z odstawienia(jak zawsze regularnie)... Ja nie biorę tych co Ty tylko Ciles, więc nic CVi nie pomogę jeśli o to chodzi...Uściski🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki ja wlasnie dzis biore ostatnia tabletke i bede czekala na krwawienie:)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane 35 odkupie
badz recepte!!!! gg 6474686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylaaaa
mam 17 lat, jestem z chlopakiem od roku, chcemy rozpoczac wspolzycie. moge juz zaczac brac tabletki antykoncepcyjne ? i czy koniecznie musze sic do ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internet nie zwalnia
Idź do lekarza. Tabletek nie można brać od tak. Są TYLKO na receptę. To nie witaminki na cerę. Musisz zrobić badania i sprawdzić czy nie ma przeciwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sylaaaa...To czy możesz i chcesz brać tabsy zależy tylko od Ciebie, bo to Twoja sprawa..Musisz iść koniecznie do ginekologa, bo to on na podstawie badań wypisze Ci receptę, bez której nie dostaniesz tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia
Cześć mam pytanko bo jestem bardzo przestraszona tym że moge zajsc w ciąże od 2 lat biorę tabletki anty i cały czas kocham się z moim facetem z prezerwatywą i zawsze przed okresem mam wątpliwości czy nie zaszlam w ciąże bo wbijam sobie ze moze gdzies coś wleciało i mnie zapytlilo neiiwiem mam chyba jakąs chorobe poniewaz berdzo sie boje kochać :/ Uwielbiam to ale cały czas mam mysli że zajde w ciąże chyba powinnam isc do jakiegos seksuologa porozmawiac o tym co wy na Tooooo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatusia...moze i to dobry pomysl,to zalezy od Ciebie czy bardziej pomoze Ci rozmowa z lekarzem,a moze wystarczy z facetem czy z przyjaciolka...Zalezy tez jakiego rodzaju poray potrzebujesz. Chcialabym Cie troche odstresowac,bo skoro bierzesz tabletki juz tyle czasu i w dodatku stosujesz prezerwatywe,to po co te nerwy?? Tym bardziej jesli masz stalego partnera i wiesz ze on takze wie co robi.Dla mnie osobiscie nie byloby sensu zazywac tabsów i jednoczesnie stosowac prezerwatywe,ale jesli juz masz taka bariere psychiczną,to przynamniej postaraj sie nie robic sobie co miesiac schizow w postaci nieplanowanej ciazy...JEST TO NIEMOŻLIWE PRZY TAKIM PODWÓJNYM ZABEZPIECZENIU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Ja po moich tabletkach schudlam mialam 58 kg a teraz co wejde to jest 56 ale czuje sie odwrotnie czuje ze przytylam co jest grane??tez tak dziwnie sie czujecie?? Nie zebym sie przrejmowala bo jak miqalam 60 kg na moj 170 to mialam niedowage ale cialka troszke mam:) nie jestem chuda jak patyk a raczej taka w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woooooowwwwwwwww
AGATUSIA Ty idz do PSYCHOLOGA. Nie dorosłaś chyba jeszcze emocjonalnie do seksu skoro masz taki problem stosując tabletki i prezerwatywe/swoją drogą piękna i szczytna idea rozwalania sobie wątroby i posiadania dyskomfortu gumki/ Żal mi takich dziewczyn, biorą się za coś na co nie są gotowe, a potem życie to jeden wielki strach przed ciążą plus gratisowo truty organizm. Pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONKA27
Witajcie pisałam to na innych forach -tu również powtórzę moje wskazówki gdyż są cenne dla was: Drogie dziewczyny historia z hormonami dla większości z nas rozpoczyna się od końca Lekarze -gin-przepisują nam różne tabletki jeśli jeden rodzaj nie działa to przepisują następne. Każda z nas udaje się po hormany z innego powodu - pryszcze, wypadajęce włosy, bóle miesiączkowe , zabezpieczenie . Wiecie dlaczego one działają niewłaściwie i dlaczego ta historia rozpoczyna się od końca: MIANOWICIE -GINEKOLOG MA OBOWIĄZEK SKIEROWAĆ NAS NA BADANIA POZIMU HORMONU W ORGANIŹMIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DO PORADNI ENDOKRYNOLOGICZNEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! TU ZOSTAJA USTALONE WSZELKIE WAHANIA RÓŻNYCH HORMONÓW W NASZYM OGRANIŹMIE . WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE DOPIERO PO TAKIEJ ANALIZIE DIADNOZA MOŻE BYĆ TRAFNA ---- WÓWCZAS ZOSTAJE PRZEPISANY ODPOWIEDNI HORMON. W Poznaniu gdzie mieszkam czas oczekiwania na badania pozimu hormonów w poradniach endokrynologicznych państwowych wynosi do roku - nie we wszystkich -ale w tych renomowanych tak! Niestety - a tylko te badania pozwalają zaaplikować nam właściwy hormon. Ginekolodzy natomiast nie chcą tracić klientek - przepisują hormony na hybił trafił !!!!!!!!!!!! Podobnie jest z dermatologami -oni również usiłują zgadnąć - testując na pacjentach działanie leków a niestety tu również może pomóc ENDOKRYNOLOG!!!! Przekonałam się na własnej skórze ! Pozdrawiam was wszystkie i polecam te badania przed udaniem się do Ginekologa bądź Dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO IWONKA 27
Powiedz mi jakie badania hormonalne należy wykonać zanim zacznie się brać tabletki antykoncepcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Ewa
Witam! Mam male pytanko... Obawiam sie ze 2 tyg temu wpadlam... ale bylam u lekarza powiedzial ze wszystko ok i przypisal mi harmonet. W pt mialam termin na okres a jest pon i jeszcze nie mam:(:(:(martwie sie ze juz po ptakach i zastanawiam sie czy nie zaczac brac tabletek od dzisiaj, czy moze to mi pomoc w takiej sytuacji???Blaaagam o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehee hehehe
Tabletki pomogą na ciążę? Toż to dopiero farmazon!!! Dziecku zaszkodzą!! Zrób test ciążowy to się przekonasz czemu Ci się okres spóźnia. A tabletki weź w 1 dzień miesiączki. Lekarz mógł nie wykryc 2 tyg ciązy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWONKA27...Ja się leczę u endokrynologa już hoho(kupę lat), od małego dziecka...Badania na poziom tsh mam robione regularnie od początku, odkąd chodzę do endokrynologa...Taką też informację dałam mojej Pani ginekolog i oprócz tego miałam badania u ginekologa...Ja też polecam badania u endokrynologa(wiem z doświadczenia, że są one bardzo dokładne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika Ewa...Teraz tabsy anty nic Ci nie pomogą!!!I dokładnie to co pisze moja poprzedniczka - ciąży się nie wybada raczej po 2 tygodniach, tylko niec później!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badania na poziom hormonów we krwi, badania morfologii, krew, itp...Sam lekarz Ci powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piękne... agatusia...Wiesz co moim zdaniem Ty nie jesteś chora ani nic...Musisz sobie wbić do głowy tak samo, że przy zabezpieczeniu tabsami + gumki nie zajdziesz w ciążę!Wtedy samoistnie wybije Ci się w głowy ciągłe myślenie o ciąży!!! Ara...Ja ważę podobnie, ale zawsze przeważnie tak ważyłam...Jak miałaś 170 i ważyłaś 60 to nie miałaś niedowagi(ważyłaś idealnie do wzrostu).Ktoś mi kiedyś mówił, że od wzrostu odejmujesz 110 i wychodzi Ci ile powinnaś ważyć(to sie tyczy tylko kobiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
aaaaaaa gdybym ja tak mierzyla swoja wage to mialabym niedowage lekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidnykopniak...Ponoć tak się to liczy, ale czy to prawda to nie wiem...Bo to ktoś tam mi powiedział kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii22
witam kobietki ja wlasnie czekam na krwawienie mimo to ze jadnek biore tabletki i tak sie boje ze moge byc w ciazy chociaz pisalyscie mi ze to nie jest mozliwe przy barniu tabletek mam nadzieje ze przekonam sie do nich i zaczne im ufac:))teraz wlasnie na dniach bede szla do ginekolaga musze jej powiedziec zeby mi zrobila badania bo jednak tabsy dostalam bez niczego chyba na piekne oczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie bo wczoraj dostalam okres nie biore jeszcze tabletek ale zastanawiam sie czy nie zaczac od dzisiaj czyli drugi dzien okresu czy tak w ogole mozna ;/ ??? a jesli nie to jakies inne metody na przyspieszenie albo opoznienie okresu bo tak sie sklada ze wyjezdzam na wakacje i co sobie wyliczylam okres idealnie mi wypada na te wlasnie dni wyjazdu ... co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinkgirl85: nie wiem czy Cie dobrze zrozumialam... Bylas juz u lekarza i juz masz tabletki ale ich nie wzielas jeszcze czy jeszcze nie bylas u lekarza, nie masz tabletek i chcesz zaczac brac od dzisiaj? Jesli bylas u lekarza to mozesz zaczac od drugiego dnia okresu, ale musisz sie zabezpieczac dodatkowo bodajze przez tydzien (ale nie jestem pewna czy nie caly miesiac). Jesli nie bylas jeszcze u lekarza to w tak ekspresowym tempie raczej tabletek nie zalatwisz bo musisz isc na badania. Ale do jutra mozesz zdazyc i wtedy tez mozesz zaczac brac tabsy, jednak z dodatkowym zabezpieczeniem... Nie znam innych skutecznych sposobow na przyspieszenie/ opoznienie okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natii22...Owszem, jest to możliwe przy braniu tabsów...Zawsze jest ten 1%... pinkgirl85...NIE!Nie możesz zacząć od 2 dnia, musi być w pierwszy dzień, chyba, że chcesz się zabezpieczać dodatkowo przez około mieszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Dziewczyny powiedzcie mi co się dzieje ,biorę Rigevidon 3 miesiąc .Dzis dokladnie biorę 6 tabletkę z trzeciego opakowania a od wczoraj strasznie bolą mnie piersi ,nie mogę ich nawet delikatnie dotknąc . Dlaczego tak się dzieje ? dodam tylko że wczesniej było ok ,nic mnie nie bolało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa24
Witam:)Mala OO z tego co mi wiadomo to chyba skutek uboczny..bo ja wlasnie tez jestem na 3 op.rigevidonu ale od 2-go mam straszne bole glowy ze wytrzymac nie idzie...lekarka powiedziala ze to moze byc przez te tabletki skoro wczensiej sie to nie zdarzalo...mam juz przepisane inne...zobacyzmy czy sie cos zmieni..TY chyba tez powinnas sie wybrac do lekarza i pogadac co i jak:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika2222: tak wlasnie mialam juz te tabletki tylko po prostu mam co do nich obawe po przeczytaniu ulotki i jakie zagrozenia moga wystapic ;/ no ale nie chce miec okresu na wyjazd wiec dlatego tez wzielam je wczoraj czyli 2 dnia wiem ze bede musiala sie dodatkowo zabezpieczac wiem ze to glupota ale mi chodzi tylko o przyspieszenie okresu... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×