Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Ara
a czy nie bedzie po tym zadnych komplikacji?? czyli jak zaczynam od razu brac nastepne opakowanie np koncze 7 a zaczynam brac nastepne 8?? a po tym opakowaniu normalnie 7 dniwoa przerwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Hmm tabletki biore zawsze o 7 dwa dni temu wzielam o 9 a dzis troche po 7 :/ wg ulotki to nic sie nie dzieje ale chce od was uslyszec czy to nie obnizylo skutecznosci?? wszytsko jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:D mobile...Ja na początku nie skumałam Twojej wypowiedzi, dlatego moja wcześniejsza wypowiedź jest błędna, to oznacza, że nie bierzesz tej tabletki w 1 dzień okresu tylko jeśli normalnie brałaś całe opakowanie stediril 30 i później 7 dni przerwy i później od 8 dnia po przerwie normalnie już novynette to jesteś zabezpieczona...Czyli zmiana tabletek nie wpływa na zabezbieczenie... seniorit...Hehehe, piszesz tak samo jak mówi mój braciszek:)spokojna twoja rozczochrana:D:D:D Ara właśnie napisała, ze nie chce teraz 2 na raz... Ara...Kochałabym się w czasie okresu...To nie jest takie okropne i obrzydliwe jak się ogólnie wydaje...Jak się ma okazję to sie z niej korzysta:)Nawet z okresem...Ja próbowalam i nie jest źle...Nie kochałam się wprawdzie kiedy się ze mnie lało, bo teraz to się żadko zdarza, więc w sumie nic nie czułam, byłam zajęta czymś innym :D:D:D Ja też bym nie kombinowała przy 2 opakowaniu na Twoim miejscu...Organizm się jeszcze nie ustatkował a tu następne hop... Mogą być komplikacje, np. krwawienie czy plamienie w czasie brania tego następnego opakowania... Nie zmniejszyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Tak, normalnie 7+8 opakowanie, a później przerwa...Tylko nie wiem czy zawsze jest okres, czy może się zdarzyć tak, ze go nie będzie...Nie wiem jak doświadczenia dziewczyn, bo ja nie kombinowałam jeszcze, a biorę tabsy ponad rok...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
a co z tym ze biuore ogolnie tabsy o 7 rano a dwa dni temu wzielam o 9 a dzis kilka minut po 7 czy cos sie dzieje z tym?? bo w ulotce tzn ja biore novynette i dostalam od lekarza taka kartke do nich i takj pisze ze jesli spoznienie ejst niewielkie czyli do 12 godzin to nic sie nie dzieje i nie trzeba sie zabezpieczac np gumka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
aaaaa soryy juz na to odpowiedzialas teraz tak patrze:)) dzieki bardzo mi pomagacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć dziewczynki
ja mam pytanie.. otóż od 3 dni biorę tabletki antykoncepcyjne (wiecie, w wakacje wygodniej bez okresu;) ) ale zastanawiam się czy przez zmianę klimatu może coś zawodzić w nich? czy zmiana warunków klimatycznych nie ma wpływu na skuteczność tabletek (biore harmonet) ? bo np. rok temu jak byłam na wczasach to okres spóźnił mi się o 6 dni i wszyscy mi mówili że to przez zmiane klimatu i zastanawiam się czy z tabletkami też może być problem? czekam na odpowiedź:) pozdrawiam serdecznie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:))mam pytanko miesiaczkie zawsze mialam obfita i mniej wiecej 7 dni a teraz jest mniej obfita i jest krocej niz zaawsze czy to wplyw tabsow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ara...Nie trzeba się dodatkowo zabezpieczać... cześć dziewczynki...Cześć...Na początku chciałam wiedzieć co masz na myśli pisząc:\"wiecie, w wakacje wygodniej bez okresu\"...Przecież będziesz mieć okres...Mnie też się często spóźniał, jak gdzieś wyjeżdżałam...Moim zdaniem przy tabsach nic się nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie martwilam ze moze cos jest nie tak:))bo w zweszlym miesiacu mialam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka -sobie
a ja mialam tylko 2 dni i to slabej.i co? liczy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co kobietki ja chyba sie nigdy nie odwaze lochac do konca nawet z gumka czytalam ze nie ktore z was tak sie kochaja i nie zachodza w ciaze ja jednak jestem za bojaca i mimo to ze biore tabsy i tak bede chciala zeby moj narzeczony uzywal gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamajkaaa
cześć :) mam takie pytanko do Was... co sadzicie o tabletkach Diane 35? nie są przypadkiem za tanie? bo 10 pln to trochę mnie przeraża... z góry dzieks za odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze nie wazna jest cena kazde tabsy dzialaja tak samo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. [usta aaaa nie mam już Twojego nr GG ani Malgorzatki bo stawiany miałam system i wszystko poszlo sie ........ jamajkaaa nie są za tanie, dlaczego to Cię przeraża??? nie rozumiem, cena nie ma nic tu do rzeczy....przecież są nawet i po 3zeta tabletki anty.... nie jest przecież tak że im droższe tym lepsze.....każde chronią nas tak samo, te ktore mają niższą cene to tylko dlatego że są refundowane.....takto byly by tez drogie zapewne,także bez obawy :) nati22 a ile bierzesz tabletki?? ja się przelamałam, teraz już tak tylko, bez dodatkowego zabezpieczenia...i uwierz jest dużo lepiej niż wcześniej....poprostu mekeke :D bosko. .... . ... ;) nie da się tego opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczelam 3 opakowanie:))anulka156 czyli tak tylko na tabsach??i do konca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1724
a ja mam takie pytanie: dostałam okresu z czwartku na piątak, dokładnie o 2 w nocy (wiem,bo nie spałam) a pierwszą tabletkę wzięłam w piatek o 20.00 godz.No i zastanawiam sie czy to nie za późno... bo to 18 godzin od rozpoczęcia okresu... no i w związku z tym czy te tabletki działają dobrze? nie za późno wziełam pierwszą??? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno można wziąć
do 24 godzin od rozpoczęcia pierwszego dnia miesiączki. To by się zgadzało, bo przecież nie jesteśmy w stanie przewidzieć kiedy okres nas zastanie a brać pigułki o 1.00 w nocy to też nieciekawie ;) Jak na mój gust jest wszystko w porządku i nie masz się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka- jest ok, Twoj organizm nie wie że jest noc czy dzien, dla niego pierwszy dzien miesiączki do 24h od momentu jej rozpoczęcia się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati22...Przecież to Twoja decyzja... jamajkaaa...To chyba dobrze... anulka156...Ty masz taki sam cały czas, więc ja się do Ciebie odezwę na gadu... czarnulka1724...A jeśli byś się nie obudziła to i tak byś wzięła o tej 20, więc nie powinnaś się tym przejmować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1724
wielkie dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamajka...to nic ze diane sa po 10 zeta. mi udaje sie kupowac je za 8 :) ...ciesze sie bo przed nimi bralam yasmin i placilam 45 zeta....roznica kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka -sobie
pierwsze po polrocvznej przerwie... teraz nie mialam okresu 2 miesiace i taki maly jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Napisałam Ci info na gadu... taka -sobie...Czemu nie miałaś 2 mieszki okresu!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SŁUCHAJCIE DZIEWCZYNY......... dzis byłam u ginekol...i powiedziła mi ze chyba jestem w ciazy.... a kochałam sie z moim facetem w dniu kiedy miałam nie płodne dni nadodatek w prezerwatywie i wybuch na zewnatrz..... i wysłała mnie na usg,... bo PODEJRZEWA ciaze...... kurcze.... ale jak to mozliwe..... .. :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
americanos a bierzesz tabsy?? czy tylko w gumce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×