Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

americanos...O kuw**, ale jaja, jak to się mogło zdarzyć...To jest w sumie mało możliwe:oNawet bez tabletek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja....mam pytanie....czy was czasem bola piersi jak macie krwawienie z odstawienia???bo poczulam wczoraj ze sa baaaaardzo wrazliwe na dotyk, a nawet na pocalunek.....a niby taki delikatny.... amerikanos...nie wydaje mi sie ze jestes w ciazy, jezeli uprawialas sex z kondonem i partner skonczyl na zewnatrz to prawdopodobiestwo ciazy jest malutkie.....chyba ze kondon pekl ...wtedy jest mozliwosc gdyz w wydzielinie z penisa oprocz spermy takze moga byc zawarte plemniki.....;/ a robilas test???sprobuj....ginekolog tez jest czloweikiem i czasem moze sie mylic.....pordrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156 ja moze tez sie kiedys odwaze ale poki co nie a dlugo bierzesz tabsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati22...ja ci rozumiem tez tak mam, na poczatku to schizowalam okropnie, nawet balam sie tego mojego pierwszego razu...bo wlasnie byl na tabsach....dodatkowo byl kondon i nie konczyl we mnie....ale i tak sie balam ....nadal sie boje...nie wiem dlaczego, z natury jestem bardzo nerwowa i moze jest to powiazane.....a na tabsach jestem 4miesiac :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem nerwowa i byc moze to jest powod my mimo to ze jestem na tabsach nie zawsze ale tez sie kochamy z gumkami chociaz moj narzeczony uwaza ze skoro tabsy to nie gumki ale ja sie boje moze kiedys zmienie zadanie i bedziemy normalnie sie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo, elo❤️ seniorit...Mnie nie bolą w tym czasie, tylko raz na jakiś czas, ale to tylko chwilowo i nie często... amerikanos...Chyba, że zaszłaś w ciążę wqcześniej...Zawsze się tak samo zabezpieczasz!?Przypomnij sobie, może kiedyś coś było nie tak...!? Też bym radziła zrobić test!!! nati22...Ale to serio nie ma większego znaczenia, to czy się bierze miesiąc czy rok nie ma znaczenia, zawsze jesteś tak samo zabezpieczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ale jednak po ostatnim razie kiedy kochalismy sie do konca bez gumki tak sie balam ze szok wiem ze tabsy sa najlepszym zabezbieczeniem aole jest zawsze ten 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam juz dzidzie i mi wystarczy wole nie ryzykowac:PP mam nadzieje ze sie przelamie z tego co widze to wiekszosc z was kocha sie normalnie dokonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo 👄 nati ja biore tabsy już 11 miesiąc albo 10......nie pamiętam dokladnie ale jakoś tak...w sierpniu będzie rok. na początku też miałam obawy i schizy i wogole masakra....a teraz luzik :classic_cool: a poza tym w te wakacje widze się z moim sloncem raz na dwa tygodnie 😭 bo jeżdzi do pracy na Bełchatów....ale przynajmniej zarobi kasiore i w sierniu stąd uciekamy tylko we dwoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh......no wiecie marzy nam sie taki wypad chociaż na dwa dni gdzieś sami....w sumie on to zaproponowal aja się zgodzilam.....no cóż mogłam zrobić :P:P:P:P wkońcu malo się będziemy widzieć w te wakacje.......tak do 15sierpnia będzie robił,dwa tygodnie powrót na wa,trzy dni i znowu dwa tygodnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 4
heja :) ja dopiero od niedawna biore harmonet. ale przez pomylke wziełam z opakowania nie tą tabletkę co powinnam.. czy mam sie bać? czy nic się niestanie? odpiszcie mi bo sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka brala przez3 miechy nie tak jak trzeba tabsy i nic jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!! Mam mały problem :( We wtorek wzięłam ostatnią tabletkę a miesiączki jak nie było tak nie ma :( a brzuch cały czas mnie boli!! Czy mam powody do zmartwień?! Bo słyszałam że miesiączka powinna wystąpić w ciągu tych 7 dni przerwy między tabletkami i nie musi od razu na drugi dzień po wzięciu ostatniej. To prawda?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Nati22 bo dostaję już schizy jak widzę całkiem nie potrzebnie :) Ale jak nie dostanę w ciągu tych 7 dni to znaczy że jestem w ciąży i muszę iść do ginka?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiecie czytac
Mam wrazenie ze niektórzy maja problem ze zrozumieniem slowa pisanego... Okres wystepuje w 7 dniowej przerwie, czy to jest równoznacznie ze zdaniem okres pojawia się 1,2,3 dnia przerwy? No chyba nie. Kika 4, zajrzyj dziecko do ulotki i zobacz co bierzesz bo coś słabiutko z wiedzą na temat leku... Dni tygodnia są oznaczone, zeby kontrolowac branie, a tabletki mają TAKI SAM SKŁAD, co tez jest napisane w ulotce...... Czy tabletki powinni przepisywac osobom o jakims wyznaczonym IQ bo reszta nie jest w stanie ogarnąć kilku prostych zasad i zdan z ulotki dołączonej do kazdego opakowania..:( Przykre.. i wiem, ze forum jest po to zeby pytac, ale własna ignoracja i brak zrozumienia tresci ulotki jest żenujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...:):D kika 4...Nie, nic się nie bój:) OliwFFka...Masz całe 7 dni przerwy na okres, więc się nie martw:)We wtorek zaczęła Ci się przerwa, więc dzisiaj jest dopiero drugi dzień. Ja na przykład dostaje 4 dnia przerwy!:) Tak, to prawda!Serio, nie masz się czym martwić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiecie czytac...Powiem Ci szczerze, że muszę Ci przyznać rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiecie czytac
Sorry, ale czasami ręce opadają.. Lęcą do lekarza po tabletki, a potem chap do buzi jak witaminy i w dupie reszta... Po co pytać lekarza, po co czytać, lepiej się odezwać na forum, gdzie 80% użytkwniczek to równie "mądre" panienki i uzyskać poradę na takim a nie innym poziomie... A wszystko jest pięknie i jasno, z wyszczególnieniem na punkty wypisane w ULOTCE... no, chyba, ze ma się w poważaniu co się bierze.... Bezmyślnosć jest baaardzo irytująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIŚ**
Hej dziewczyny;)a ja ma też taki mały problem....od tygodnia zażywam TRZECIE opakowanie tabletek Yasminelle..niestety od około półtora tygodnia zauważyłam u mnie dziwne objawy...mam bardzo powiekszone i bolesne piersi,boli mnie w dolnej cześci brzucha(wczesniej nie bolało),mam mdlosci szczególnie rano....wiem że takie są własnie skutki uboczne jednak mam obawy...tym bardziej że naczytałam sie o przypadkach zajścia w ciążę w czasie brania tabletek anty oraz dziwi mnie,że te skutki uboczne pojawiły sie dopiero w czasie brania trzeciego opakowania...myslicie że jest ryzyko?????nie piszcie mi że mam zrobic test ciążowy bo wiem o tym...chciałabym tylko wiedzieć czy też tak miałyście;)i czy mam sie czegoś obawiac...pozdrawiam serdecznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka_865
witam, mam pytanko, mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Niedawno tj. 7 maja zaczęłam ostanie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Skończyłam je brać dokładnie 27 maja. 31 maja dostałam miesiączke. Kolejne opakowanie powinnam wziąć 4 czerwca, jednak postanowiłam już tego nie robić. Moje pytanie brzmi, kiedy powinnam dostać miesiączke. Trochę się martwie bo jakbym brała tabletki to powinnam dostać okres 21 czerwca, jeszcze go nie dostałam, a już 28. Gdy przestałam brać tabletki to współżyłam z moim partnerem, jednak używaliśmy prezerwatywy. Nie wiem czy powinnam się martwić. Proszę niech ktoś odpowie na moje pytanie. Z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka_865
witam, mam pytanko, mam nadzieje, że ktoś mi pomoże. Niedawno tj. 7 maja zaczęłam ostanie opakowanie tabletek antykoncepcyjnych. Skończyłam je brać dokładnie 27 maja. 31 maja dostałam miesiączke. Kolejne opakowanie powinnam wziąć 4 czerwca, jednak postanowiłam już tego nie robić. Moje pytanie brzmi, kiedy powinnam dostać miesiączke. Trochę się martwie bo jakbym brała tabletki to powinnam dostać okres 21 czerwca, jeszcze go nie dostałam, a już 28. Gdy przestałam brać tabletki to współżyłam z moim partnerem, jednak używaliśmy prezerwatywy. Nie wiem czy powinnam się martwić. Proszę niech ktoś odpowie na moje pytanie. Z góry dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1724
asienko wydaje mi sie że jest wszystko ok... bo przecież w tabletkach są hormony, które bardzo mieszają w organiźmie... myśle że wszystko jest ok ale może zrób test... najtańsze są po ok. 10-12zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×