Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość kas1901
siemaaaaa wszystkim :) ,, nie umiecie czytać'' wyluzuj troche :) ja jestem w połowie pierwszego opakowania w życiu.... dzisiaj kochałam sie z chłopakiem pierwszy raz bez prezerwatywy, jezu zupełnie inne uczucie, ale oczywiście nie wiem czy złapałam potem stresa czy co , poprostu nie byłam przyzwyczajona, też tak dziwnie sie czułyście za 1 razem? pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIŚ**...Trzecie, czyli jesteś jeszcze w tym czasie, kiedy organizm się przyzwyczaja...Nie panikuj, poczeja jeszcze trochę, chociaż aż skończysz to 3 opakowanie!Wtedy dopiero jeśli nie minie idź do lekarza!!! ZAWSZE jest ryzyko!!!Nie mów, że tego nie wiesz... Asienka_865...Chyba gadałaś z lekarzem przed przerwaniem brania tabsów, nie informował Cię kiedy to może nastąpić!?Że może się to opóźnić czy coś takiego!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
nooooo dziewczyny czekam na odp :P :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczerze przyznam że ja tak mialam......takie jakieś dziwne czucie.no i mega stres :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
ale przeszlo tak ? :D po jakim czasie ? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
o jezu :P dopiero :P hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wtedy się uspokoilam....a potem to już nie schizowałam......w sumie to bylo troche odwrotnie bo jak to zrobiliśmy pierwszy raz bez innych zabezpieczen niż tabletki,to bylo cudownie i wogole ... troche schizowalam ale najbardziej w ten dzien co mialam dostac okresu......dopóki nie przyszedl to była paranoja. Teraz juz nie schizuje ani nic z tych rzeczy......czysta przyjemność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret122
CZesc dziewczyny mam problem a raczej pytanie..bo pol godziny po wzieciu tabletki zachcialo mi sie do kibelka tzn kupke zachcialo mi sie:P i i poszlam no i to byla normalna kupka tylko taka bardziej rozlazla sorry za slownictwo i czy przez takie cos zmniejsza sie skutecznosc tabletek?? odpowiedzcie szybko prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
a czy którąś z was zaczęły boleć piersi przy braniu tebletek? bo mnie kurczę :P urosły i bolą :/ a nic na tej durnej ulotce nie pisze o tym ..... :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
margaret.... jesteś pewna że po tabletce ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret122
No wzielam tabletke i 30 min po wzieciu musialam do kibelka czy to zmniejsza skutecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
jak masz stale biegunke to tak :D a jak raz po wzieciu tabletki Ci sie zachciało to mi się wydaje że to zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
aaaaa co z tymi piersiami????? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaret122
No nie mnie sie tez wysdaje bo skutecznosc zmniejsza sie przy wymiotach i biegunce a wymiotwo nie mam i biegunki tez nie..gdybym ja miala nie wychodzilabym teraz z lazienki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
hehehe... a to pierwsze Twoje opakowanie ? :)))) nie bolą Cie piersi? nie urosły Ci ? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Nie martw sie piersiami ja jest3em przy drugim opakowaniu i juz mnie nie bola ale przez cale pierwsze bolaly jak niewiem kazdy lekarz ci powie ze to jest normalne przy braniu tabeltek wiec nie ma sie co martwic moje [piersi tez urosly ale tez niezle pobolaly w czasie brania pierwszego opkowania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas1901
ara! a zostały Ci takie jak urosły? :P czy wróciły do poprzedniego rozmiaru? :) ja na ulotce nie wyczytałam nic o rosnących pierisach, pani ginekolog tez mi nic nie mówiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
sa nadal takie nawet coraz wieksze sie robia..jestem przy 13 tabletce drugiego opakowania i czuje ze troche pobolewaja ale nie martwie sie bo moj gin powiedzial ze moze to wystepowac do 3 miesiecy.. a nbie dziwie sie ze ci nie powiedziala jesli jestes przy pierwszym opakowaniu bo powie ci to dopiero wtedy gdy pojdziesz na kontrole i po nastepne recepty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mój boże... będe jak doda wyglądać bahahahaha :P no prędko nie pójde... bo wypisała mi dwa opakowania i jedno dała gratis bo miała :P hehe... to mam jeszcze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze jedno pytanie... co z tymi plamieniami??? wiem że mogą wystąpić.... bo sama je mam teraz.... i co skończą sie po 1 opakowaniu? bo to denerwujące jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️:classic_cool: Margaret122...NIE! kas1901...Mnie nie! Plamienia mogą występować w czasie tych 3 miesięcy...Jeśli będą częste wybierz się do ginekologa!!! A ja dzisiaj idę na wizytę, ale skończy się ona chyba tylko wypisaniem 3 opakowań:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje, bo mnie cholera trafi z tym :D 11 tabletek za mną a ja dalej mam plamienia :D w sumie plamienia mam 5 dni :P bo wcześniej to była miesiączka.... ale co... no zero sexu.... masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia20krk
Hej:) Mam takie pytanie, zamierzam zacząć brać tabletki antykoncepcyjne, z tego co wiem zaczyna się je brać w pierwszy dzień okresu i bierze przez kolejne 21 dni, po tych dniach robię przerwę i przychodzi miesiączka, czy dobrze rozumiem, że w ten sposób mój przyszły okres wystąpi wcześniej? czy na pewno dostanę @ w dzień odstawienia tabletek? może wyda Wam się to pytanie głupie:) ale chodzi o to, że jak ona przyjdzie wcześniej to jest mi to bardzo na rękę, bo w innym przypadku musiałabym ją przesunąć o kilka dni z powodu wyjazdu. Mam nadzieję, że nie zamotałam tego za bardzo:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"okres\" dostaje sie w czasie 7 dniowej przerwy, ale raczej nigdy juz w ten pierwszy dzien, raczej ok 3-4 dnia, ja np. mam 5ego w ogole nie rozumiem problemu okresu na wyjazd... przeciez nie umrzesz od tego, a jak chcesz pływac to zakładasz tampona, kombinowanie przy pierwszym opakowaniu jest niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo oczywiście rozumiesz, ze to krwawienie to nie prawdziwy okres tylko sztucznie wywołany spadkiem poziomu hormonow gdy na 7 dni przestajesz brac tabsy... pierwszego dnia ten spadek jest za mały aby od razu dostać krwawienia, poza tym twoj organizm \"nie wie\" ze tego dnia juz nie zarzyjesz tabsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zrobilam
Wczoraj o 21.30 wzielam 16 tabletke z mojego trzeciego opakowania... Ale potem (pol godz.) mialam biegunke... Lekka biegunke... Nie wzielam kolejnej tabletki (bo w ulotce pisze o ostrej biegunce) i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam... Dodam ze wczoraj ok 19 kochalam sie... Nie mam pojecia czy dobrze zrobilam nie biorac tabletki... I czy z tego nic nie wyniknie... Podniescie na duchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie przeczyściło Cie aż tak że leciała z Ciebie woda za przeproszeniem to nie ma sie co martwic, rzadszy stolec i jednorazowa wycieczka do wc to nie biegunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×