Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Ewusek
Tak Czytam To Wszystko i Mówiąć Szczerze To Jak By Mi Gumka Pękła (Jeszcze Przy Pierwszym Razie) To Pewnie Bym Umarła ... Ze Strachu i Obawy. Moniak - Gratuluje Faceta, Rzeczywiście Stanął Na Wysokości Zadania ! Figaa - Dzięqje :** Ps. Widze, Że Nie Tylko Ja Jestem Tu Tak Młoda Czyt. Mam 17 Lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewusek
Skoro Wy Spadacie To Ja Też ~> Do Usłyszenia ! Dobranoc :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja taka stara?? ja mam 19 lat ;( i wiecie co dziewuchy... mi przy pierwszym razie tez pekla:D i od razu po jakis test ciazowy mi chlopak skoczyl;) potem znow pekla i znow.. oczywiscie nie raz za razem.. i powiedzielismy sobei DOSC i na wakacje po tych dwoch latach sie zdecydujemy na te tabsy.... i teraz raj.. :) to ja tez lece papapa:* jestem ostatnia dzis chlip.. ale caly dzionek mi przelecial tak szybko.. a jutro pierwsze jazdy samochodem L :D (bo prawko robie) trzymac kciuki paparapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arninka
fistik, mamy już co najmniej 5 rzeczy wspólnych. :P 1. Obie jesteśmy kobietami, 2. Obie piszemy na tym forum, 3. Obie mamy po 19 latek, 4. Obie bierzemy tableteczki, 5. Obie mamy jutro jazdy :D Nie wiem jak Ty, ale ja już od 7:00 będę kręcić... :/ No ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma, hehe. Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusek - dzieki ;) ja wtedy siedzialam i trzesłam sie ze strachu, a on dzwonil po ginekologach :) jestem z niego dumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehe to j jestem jak dotad najstarsza mam 21 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski a moze zalozymy jakis wlasny topik zeby wiedziec gdzie siebie szukac??:) ja juz wrocilam.. bylo milo.. do czasu jak nie zaczeli jezdzic (moto`cross`ami) masakra jak facetow wszystko potrafi rozprosic :( a szkoda ;p to co z tym topikiem?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa , Moniak i reszta wspanialych dziewczyn.. zapraszam na noffy topik -------**_*TyLkO*_*My*_**-------- to wszystko dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej topic mowicie okej tylko gdzie sie mam udac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a czy ten topic nie jest nasz? tylko my tu gadamy:) ARNIANKA ja mam o 14 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie najstrasza bo ja zaraz za Tobą :) również mam 21 lat tak rocznikowo (1986), bo tak naprawdę to dopiero w grudniu skończe. Jestem Ciekawa ile chodziłyście z chłopakiem zanim zaczełyście współżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistik, ja już wróciłam :D Maleńkka, ja już mówiłam, że po prawie 3. latach. ;) P.S. Czekam na krwawienie... i czekam i czeeeeekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M tv
hejka dziewczyny mam do was pytanko jakie badania robiłyście przed pierwszym opakowaniem tabletek antykoncepcyjnych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M tv poziom hormonów (progesteron, estrogen i testosteron), poziom cukru, hormony tarczycy, próby wątrobowe, morfologię, usg dopochowe, cytologię , badanie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydawało ze długo czekałam bo 1.5 roku, ale widzę, że mnie przebiłaś. Ja tam żadnych badań nie robiłam i o dziwo tabletki mi przypaowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Figa to witaj w klubie ja mam takze 21:)... dawno nie zagladalam tutaj wiec musze nadrobic zaleglosci... ...wiec o co tu teraz kaman??hi:D...chyba o \"zwloke \" ze wspolzyciem....ach nie ma zle...tabsy sa skuteczne wiec mozna jazde urzadzac..ja dzis sie na urodzinki wybieram do babci, cala rodzina idzie, oczywiscie ja z moim kochaniem to idziemy troche pozniej zeby miec cos dla siebie:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:hehehe:P.. tak poza tym to witam wszystkie nowe forumowiczki...no i te ktore tu juz byly ..tylko ze rzadko teraz wchodza....ale coz....dziewuchy-laczmy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo🖐️🌻❤️ Kasiula18...:)...Jesteś na początku brania, więc może być różnie:)I tak jak Figaa pisze, rośnie dopiero po dłuższym czasie... Reninka...Pewnie, że możesz pogadać z nami:) No właśnie to tak jak ja miałam, że bolało, a potem luzik guzik:)No ja też się nie bałam ogólnie w sumie:)...U mnie też trafił bez badań, dopiero po czasie miałam i jest luzik i był od początku, zero skutków ubocznych, a cena też wypasiona(tylko 15 zł) :) Ewusek90...No dla mnie też jest bardzo ok:)Już się uzależniałam:)Zawsze jak wchodzę na kompa to od razu tutaj:)A jestem tu od 7 czy 6 strony:) Figaa...Dlatego właśnie pierwszy raz jest najgorszy:PBo się myśli o wszystkim innym, a nie o kochaniu:P Dokładnie, to jest tylko woda...Nie rosną cycki od tabsów, w życiu w to nie uwierzę...🌻 Ja to mam 22 lata, to nie taka młodziutka:P...NIe jesteś najstarsza:PTylko ja:):):):P moniak...Mnie raz pękła, to miałam stracha trochę, bo brałam wtedy też leki, które mogły obniżyć skuteczność...Ale było ok:) To ta pani chyba jakaś nie tegens:oJa ogólnie mam duże, tabsy biorę 16 mieszków to bym chyba stóp nie widziała:o haslanka...Jest fajnie, jak nie będziesz myśleć o bólu to może być lepiej, choć ja niby nie myślałam, ale trochę bolało...Tak jak już pisałyśmy wcześniej, że kolejne razy są lepsze niż pierwszy:)Zobaczysz będzie cudnie... arnianka...:)No, to jest cudowne uczucie... Maleńkka...Pół roku... M tv...Była o tym mowa 3 strony wcześniej jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytalyscie kiedy ja mialam, wiec doklanie po poł roku. i jestesmy do dzis razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figaa...No ja też po pół i też do teraz jesteśmy razem cały czas:)Już trochę ponad półtora roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×