Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Nicoletta81
czy zatrzymana woda w organizmie przez tabsy po ich odstawieniu jakoś schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka7474
heej. chce zacząć brać tabletki antykoncepcyjne i mam pytanie: czy podaczas brania tabletek zawsze występują wymioty bo chyba tego najbardziej się obawiam? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat25
To zależy od osoby. Ja naprzyklad biore już tabletki 2,5 roku i ani razu nie miałam rzadnych działan niepożądanych. Jeśli tabletki będą dobrze dobrane dla Twojego organizmu to nie powinny wystąpić objawy niepożądane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka7474
dzięki za odp. :). brała któraś z was Yasminelle? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam takie pytanie. Biore tabletki anty DIANE 35 pierwsze opakowanie i dzisiaj powinnam wziac ostatnia tabletke ale wczoraj zapomnialam wziac przedostatniej ;/ wzielam teraz ta ktora powinnam a glownie chodzi o to ze zmieniam tabsy na midiane i ginekolog powiedziala ze mam je zaczac brac w pierwszy dzien okresu jak skoncze ta diane ale skoro zapomnialam tabletki z ostatnich siedmiu na blistrze to mam tak wziac czy odrazu na drugi dzien po skonczeniu diany?? tak sie zazwyczaj robilo prawda? pytam was moze cos wiecie ja zgubilam niestety ulotke z diany i nie wiem co mam zrobic w necie tez nie moge znalezc a lekarza jutro nie ma ;/ :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Hej, powiedzcie mi czy mogę brać kapstułki wyciągu ze skrzypu polnego plus wytamimy i mikroelementy z tabletkami Diane 35? Te kapstułki są z Rossmana:-P może któreś zna i też bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolus_88
Hej Dziewczyny! Pytałam już na wizażu, ale może tu któraś z Was była w podobnej do mojej sytuacji i będzie w stanie mi pomóc z własnego doświadczenia... Biorę Yaz 24+4, teraz mam anginę...Dostałam Taromentin wpływający na działanie anty. Będę stosować zabezpieczenie podczas antybiotyku i 7 dni po. Ale teraz mój problem... Jak stosowanie antybiotyku ma się do pigułek placebo? Zaczęłam brać antybiotyk na 16 pigułce Yaz (1 września), antybiotykoterapia skończy się na 22 pigułce, zostaną mi jeszcze 2 różowe i 4 placebo... Czy mam brać placebo, robiąc przerwę na krwawienie, czy połączyć dwa opakowania? Wolałabym nie łączyć, bo dla mnie kończyło się to mdłościami i plamieniami przez dwa ostatnie tygodnie cyklu, gdy brałam jeszcze Yasminelle... Czy jeśli zrobię przerwę, to przy następnym opakowaniu będę normalnie chroniona? prosze pomóżcie bo mam już tylko 4 pigułki na zastanawianie.... I jeśli pytanie było to przepraszam, ale nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette82
kochani biore anty juz 3mce-mam pytanie wiem ze wzielam anty o 21.02 bo tak biore regularnie.wczoraj ja wzielam czyli 10.tabl z blistra o tej godz pozniej domyslalam sie ze moglam jej nie wziac i za 3godz wzielam 11.tabletke czyli w sumie byloby razem dwie tabletki razem w odstepie 3godz czy ochrona nadal trwa mimo takiej pomylki to mi sie zdarzylo tylko raz reszta biore regularnie tylko wczoraj jakos i zeby nie ryzykowac wzielam czy nie wzielam,to wzielam te 2 tabletke czyli 11 z 3opakowania: dodam ze w tym czasie stosunkow plciowych ani wspolzycia nie odbylam na 100% czy dobrze robie jesli wezme: 1.nowa tabletke 11. z nowego blistra czyli z 4opakowania te same ktora wzielam przez pomylke 2.a od jutra 12.tabletke z 3opakowania o tej godz co biore ciagiem do konca 3.czy jak wzielam 2 tabletki w przerwie 3godz w odstepie miedzy 1 a 2 to czy nadal jestem chroniona i czy to zmniejsza ochrone? 4.jesli zmniejsza podwojna dawka qlairy-to nie bedzie seksu anic nic z tych rzeczy blagam 5.wiem ze wzielam ale dla pomylki ze na 80%myslalam ze nie wzielam a bylo puste i szukalam wszedzie ze moze gdzies zawieruszyl ale nie ma i zeby mniej byloryzyka czy wzielam czy nie wzielam te druga wiec czy w ten sposob jestem chroniona nadal mimo podwijnej dawki w odstepie 3godz bo 1 o 21;02,druga o godz 00:05 czy jestem chroniona mimo podwojnej dawki? prosze piszcie cokolwiek w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula____
cześć.a ja mam znów inny problem..otoz od niedzieli zaczelam znow brac tabletki i wziełam dzsiaj o stalej porze kolejną ale tak po ponad godzinie musiałam biec do kibelka bo cos mnie przeczyscilo:(dodam że nie była to jakaś ostra biegunka tylko taka jednorazowa...i nie wiem teraz czy brać kolejna tabletkę czy tamta już sie wchloneła..niby na opakowaniu jest napisane 4h ale przy ostrej biegunce kurcze czy ktos mial podbny przypadek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula___
aha i zapomniałam jeszcze dodać ze mam wrazenie strasznego wysypu na twarzy jakis malych syfkow w sumie super extra cery nie mialam ale takiej jka teraz tez nie:/nie wiem czy to chwilowe i przejdzie czy kurde to skutek uboczny yasminu ale na dluzszy czas:(jakby mi ktos molg podpowiedziec byłabym wdzieczna:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj (18 dzień brania Yasminelle z listka) dostałam lekkiego krwawienia, coś w rodzaju nieśmiałej miesiączki. Te tabletki biorę ponad 2 lata, nigdy nie miałam wcześniej takich przygód. Przed braniem miałam dość krótkie cykle (22-24 dni). Czy te tabletki są wobec tego za słabe dla mnie? Nie jestem też pewna, jak powinnam postąpić z przerwą po 21. tabletce - skrócić ją czy powinna być normalna? Obawiam się, że skoro mój organizm tak reaguje, to mogę nie być zabezpieczona w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkozaniepokojona
Cześć dziewczyny. Mam problem. Brałam tabletki jakieś 2 lata i niedawno miałam 6-miesięczną przerwę i zaczęłam brać Diane35 (problemy z trądzikiem). Biust powiększył się o 2 rozmiary (wcześniej jak brałam tabletki to to nie wystąpiło w tak obfitym powiększeniu) i po skończeniu jednego opakowania (21dni) nie dostałam okresu... czy myślicie, że mogę być w ciąży? zdarzyło mi się 3 razy opóźnienie wzięcia tabletki, ale zawsze zmieściłam się w 12h. Jutro powinnam już zacząć kolejne opakowanie a okres nie wystąpił... myślicie, że może być inny powód niż ciąża? Proszę o odpowiedz, bo naprawdę zaczynam się stresować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola999
Up up ! Odpisze ktoś coś tu w końcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAga91
Dziewczyny mam pytanie. Wczoraj wziełam pieerwszą tabletkę - w pierwszym dniu okresu. dzisiaj okresu już nie ma :| czy to normalne? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diane diane biore
A jesteś pewna ze to był okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleAga91
Jestem pewna. Normalnie w nocy był. ale rano już " nie ciekło" ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cle0patra034
Do tej pory brałam tabletki Mercilon, ale teraz lekarz zmienił mi je na Cilest. Zaczęłam brać je od pierwszgo dnia krwawienia, ale w tym samym czasie zachorowałam i musiałam brać antybiotyk, który osłabia działanie tabletek antykoncepcyjnych. Według recepty powinnam się dodatkowo zabezpieczać przez czas trwania leczenie antybiotykiem, a także 7 dni po zaprzestaniu jego zażywania. I tu teraz moje pytanie, jak myślicie co powinnam zrobić w takim przypadku kiedy zmieniam tabletki i to jest moje pierwsze opakowanie i już na samym początku została obniżona ich skuteczność?? Czy powinnam zabezpieczać się przez cały miesiąc, aż do następnego opakowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. 5 miesiecy b iore juz tabletki mycrogynum. Biore je zawsze o tej samej porze 22.30 w środę zasnełam dosyc wczesnie i wzielam tabletke o 6 rano czyli ciagłośc do 12 h została zachowana w tym samym czasie brałam antybiotyki ale nie bralam ich regularnie np jedna tabletka na dzien badz dwie. w piatek o 22.30 wzielam tabletke juz ostatnia z opakowania i w tym samym dniu kochalam sie z chlopakiem, w czasie 7 dniowej przerwy czyli w sobote sytuacja sie powtorzyla rowniez wspolzylam bez zadnego dodatkowego zabezpieczenia i moj partner wychodzac ze mnie czesciowo zakonczyl we mnie. Czy mam jakies obawy do niepokoju? Czy tabletka podczas tych dni kiedy mialam przerwe rowniez mnie chronila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorniła Cię, ale słabiej, a czy masz powody, hm zrób test po tych 14 dniach to się dowiesz :) Tego niegdy nie wiadomo, popatrz na forum jedne panikują że są/czy są w ciąży inne satarają się długo o dziecko i nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdhddj
do Cle0patra034 Dlaczego lekarka Tobie zamienila leki na Cilest??? Kurde ja rok temu bralam Mercilon i wszytsko bylo dobrze teraz od nie dawna znowu zaczelam brac i mam plamienie .Pytalam lekarki o to a ona ze jest wszystko oki :/:/ mysle ze powinnam zmienic lekarza:>Moze po porodzi coś z hormonami jest inaczej a ona bez badan przepisala mi mercilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka!
dziewczyny, od miesiaca mam zmienione tabletki - na midianę i po prostu cudo! nie mam problemów z libido i wreszcie nie mam największego utrapienia - problemów z żołądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chcę przestać brać tabletki, nie wiem czy musze konsultować się z ginekologiem w tej sprawie, nie wiem jak to przebiega ? pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdhddj, ja po ponad 2 latach brania Yasminelle dostałam plamienia, a lekarz powiedział, że to nie szkodzi, ochrona jest zapewniona, a gdyby się powtarzało, to wtedy zmienimy tabletki. Zobacz, czy za miesiąc to się powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maariannna
No dokładnie. Po co naraz pigułki anty + prezerwatywa, jak dla mnie bez sensu :) Pigułka jest najlepszą metodą antykoncepcyjna, nie ma po co się stresować i dodatkowo stosować gumkę :) Jak już tak się tym przejmujesz to róbcie stosunek przerywany tak jak sama napisałaś dla komfortu psychicznego ;p Na poprawę humoru zobacz kilka śmiesznych metod anty ;p Miłego oglądania :) http://www.pigulka.pl/50lat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSZĘ O POMOC! czy ktoś brał tabletki anty 2 opakowania pod rząd? ja teraz ze względu na mój ślub musiałam tak zrobić i teraz mam okropne bóle podbrzusza! ale takie jak na okres ;/ a zostało mi jeszcze 7 tabletek tego drugiego opakowania i nie wiem czy to może być spowodowane tymi tabletami ;/. dzieki za odpowiedź... pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×