Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Kala...Jesteś zabezpieczona po 3-4 godzinach od wzięcia pierwszej tabletki!!!Powinnaś mieć to napisane na ulotce swojego leku!!!Ale jak chcesz, to przecież możesz poczekać(to tylko i wyłącznie Twoja sprawa):)Chociaż moim zdaniem nie ma to żadnego wpływu, jak będzie wyglądał okres po odstawieniu! Pozdro:) ninka-ninka...Ja nie umiem Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myślicie że...
Fervex obniża skuteczność tabletek!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to ma być/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) nie bylo mnie kilka dni,tez czytalam forum ale nie mialam czasu napisac nic... Nabawilam sie chyba jakiegos zapalenia pęcherza bo caly czas siusiam i boli mnie wtedy,a najgorsze jest to ze terminy do mojej ginekolog sa przynajmniej 3-tygodniowe...(zawsze mnie to irytuje :/ ). Zazywam sobie takie tabletki ziolowe,troche pomogly ale nadal nie jest calkiem w porzadku. I oczywiscie mam jakies schizy,bo slyszalam ze jak sie duzo siusia to moze byc oznaka ciąży...Co o tym myślicie?? Chyba by mnie nie bolalo przy sikaniu?? Moze to glupie,ale jesli cos wiecie to napiszcie :P pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnaaaa
bez obawy, to raczej nie to co Ci chodzi po głowie. Choć prawdą jest że jak się jest w ciąży to sika się więcej ;) ale raczej nic przy tym nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz :P ale uspokoje sie dopiero jak mi to przejdzie :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia0612
hello! mam bardzo wielka prosbę do Was dziewczyny- od ponad roku biorę diane, mam po niej niewielki upławy ale to nie jest główny problem, chodzi o to ze od pewnego czasu zupełnie zmalała mi ochota na łóżkowqe igraszki- szczerze to mogą dla mnie nie istnieć- zastanawiam sie czy przy innych tabletkach macie podobne problemy? wiem ze reakcja organizmu na tabletki to indywidualna sprawa każdej z nas ale o dianie własnie są takie opinie że po dłuższym okresie przyjmowania spada zainteresowanie mężczyzną obok- pomocy- powiedzcie jak to jest np po cilest czy novynette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zazywam Cilest i u mnie w sumie sie nie zmienilo nic :) tzn mam taka sama ochote na seks jak i przed braniem tabletek. TAbletki moga oslabiac libido,ale to jak napisalas to jest indywidualna sprawa kazdej z nas,wiec moze zglos sie z tym do lekarza jesli to juz trwa dluzszy czas i napewno CI cos doradzi. Chyba ze od niedawna tak sie czujesz,to poczekaj jeszcze troche bo przeciez kazda kobieta moze miec taki kryzys jesli chodzi seks...Zreszta teraz jest taki czas,ze nic sie nie chce i oby do wiosny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
oj dziewczyny zaniepokoiłyscie mnie dzisiaj maz mnie przyatakował a ja wczoraj miałam małe wymiotwanko - czy to az tak wplywa?przecieżchyba jakiśokres czasu w tym żolądku byly to się chyba zdąŻyły rozpuścić?co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
HEJECZKA Gosieńka Pociesze cie z tym siusianiekm to jest tak że sika sie częsciej ale to dopiero w 6-8 misiąca ciąży ze względu na to że obniza sie pęcheż moczowy ,najprawdopodobniej przeziębilas pupę rób ciepłe nasiadowki i oczywiście furagin!pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki gębunia :) pocieszyłaś mnie i to bardzo :* narazie zazywam urosepcik a jak nie przejdzie to smigam szybciutko do lekarza na jakies badania :) duuuuza buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze jedno (to tak z czystej ciekawości :P) czy jakaś szczęśliwa mamuśka może się wypowiedzieć na temat pierwszych objawów ciąży??? jak one wyglądały i kiedy się zaczęły?? Slyszalam duzo na ten temat,czytałam również ale jeszcze nie wiem jak to wygląda w praktyce :P Fajnie by było wiedziec jak to mniej wiecej wyglada... A tak poza tematem niepokoi mnie jedna rzecz,mianowicie to ze coraz czesciej dowiaduje sie o przypadkach bezobjawowej ciąży,co najlepsze u dziewczyn które zazywaly tabletki anty...Jest to dość dziwne,szczególnie gdy jest regularna miesiączka. Jak ktoś ma ochote to też niech sie wypowie na ten temat. Teraz lece do pracy bo sie spóźnie znów :P:P bede popołudniu to poczytam :) buuuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka24
Hej. mam taki problem. biore od pół roku Cilest, zawsze dostawałam regularnie w ten sam dzień i godzine okres,a dziś cisza......czekam i czekam ;( help, są małe szanse bo oprócz tabletek stosujemy stosunek przerywany ale ja się zaczynam niepokoić........ miesiąć temu nie zrobiłam przerwy wzięłam dwa opakowania od razu potem 7dni przerwy i powinnam dostać okres już pare godzin temu a tu nic, lekarka mówiła mi że po tym że nie zrobie przerwy wszystko mi się poprzestawia,ale ja dalej panikuje................i już nie wiem....we wtorek dopiero moge póść do lekarza ale to zeschizuje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka a cóż Ty tak się często spóźniasz :D ja niestety nie wiem nic o objawach ciąży.....poza nudnościami i wzrostem apetytu. Co do zajśća podczas brania tabletek też słyszałam dwa przypadki i w dwóch przypadkach obie miesiączkowały regularnie :/ dine i rzadkie przypadki ale jednak, z tym jest tak że przy tabsach nie ma się :prawdziwego\" okresu, czy jakoś tak nie umiem tego fachowo nazwać. To krwawienie z odstawienia.może dlatego.....Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybcia0612...Elo, ja też biorę Cilest i też w sumie jest ok. Może kilka razy się zdarzyło, że nie miałam ochoty na jak to nazwałaś łóżkowe igraszki:P...ale na seks zawsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa83
Cześć Dziewczyny. Czy to normalne ze nie mam jeszcze krwawienia po odstawieniu, juz 6 dzien i nic. jest to moje pierwsze opakowanie brałam od pierwszego dnia miesiączki regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnaaa no moze nie tak czesto,ale ostatnio tez sie spoznilam i dzisiaj wolalam juz przyjsc punktualnie :P i udalo sie naszczescie :) to ten internet tak wplywa na czlowieka :P szkoda ze nic nie wiesz na ten temat,ale podejrzewam ze musi tu byc jakas mamuska :D przynawac sie szybciutko :>:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa83 mysle ze nie masz sie czym przejmowac,wiele dziewczyn ma jakies problemy z \"okresem\" przy pierwszych opakowaniach :) ja akurat tak nie miałam,ale wiem ze to sie zdarza. Takze narazie luzik,jakby za miesiac bylo to samo,zglos to lekarzowi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
no cześć gosieńka -ja urodzilam już dwojkę i piersza jak i druga ciąża bezobjawowo w drugiej ciąży tylko jajniki i piersi trochę bolaly z nudnościami to tez nie tak odrazu (jak słyszałam)!pozdrawiam papapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Cilest :P i też luzik. no dzisiaj rozmawiałam z koleżanką która ma dzidzi, jej ciąża przebiegała bezobjawowo, tyle że jadła wszystko i w dużych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evella20
hej mam do was pytanko.Dopiero co zaczynam brac tabletki. Wiem ze trzeba je zazywac od 1 dnia cylku czyli od 1 dnia miesiaczki, ale u mnie pojawila sie ona pozno wieczorem wiec potraktowalam ja jako plamienie i 1 tabletke wzielam nastepnego dnia o ustalonej godzinie.Czy mimo to bede zabezpieczona/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze, że nie wiem jak z tym jest, ale proponuje - poczytaj wyżej i poprzednie strony - tam coś jest o tym napisane, o ile się nie mylę!!!:) Pozdrówka:) Buziaczki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
evella20 bedziesz zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kralunia
Hej dziewczyny :) Mam do sprzedania tabletki Jeanine, opakowanie nieotwierane, data waznosci na opakowaniu 10.2007r. cena widniejaca na opakowaniu to 33,50zl, ja chcialabym odsprzedac za 22zl + koszt wysylki 4zl Zainteresowane przosze o kontakt na maila: amicus9@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka
cze wam mam pytanie raz po sexie okrobie bolał mnie brzuch tak że nie mogłam się podnieść ale po 10 min leżenie mi przeszło nie wiem czemu mmi się tak działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde i znowu mnie straszycie laski :P coraz wiecej tych ciazy bezobjawowych... ehhh tez bym chciala wiedziec z czym to jest zwiazane... A ja znow chora... :/ naszczescie tym razem antybiotykom powiedzialam nie :P Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruszeczka a moze seksik byl za ostry?? i za głęboki?? ja tez tak czasem mam jak z Miskiem za bardzo poszalejemy :P wiesz jesli facet za gleboko w ciebie wejdzie i ociera sie o scianki macicy to logiczne ze Cie potem bedzie brzuchol bolal. Takze moze delikatniej na raz nastepny :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulina
czy podczas 7-dniowej przerwy tez jestem zabepieczona/prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
hejeczka gruszeczka a to nie jajniczki cię bolą po seksie? może gosiaczek ma rację kłaniam się nisko pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×