Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

gruszeczka...Mnie też się wydaje, że to może za mocno było:) Mnie też właśnie przechodzi przeziębienie:) Też nie wiem, czy Fervex obniża skuteczność!?Jak myślicie!?Wypiłam kilka saszetek i tak z ciekawości pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulina...Oczywiście, że w czasie 7-dniowej przerwy jesteś zabezpieczona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
dziewczyny prosze o pomoc i o rade.zaczelam brac pigulki anty i zawsze sie bierze od 1 dnia miesiaczki i tak wlasnie zrobilam i po 1 tyg brania kochalam sie z moim chopakiem(mialam jeszcze okres) i on niezdazyl i skonczyl w srodku we mnie czy moge byc w ciazy mimo tego ze biore pigulki?? to byl 1 tydzien ich brania prosze o pomoc i odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
wizz mozliwosc jest ale bardzo bardzo bardzo niewielka. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
dziekuje za wsparcie solidny kopniak troszke sie uspokoilam ale nadal sie boje;(chyba zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulina
aaaa wielkie dzieki pozdroi buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pije fervex ale mysle ze nie obniza skutecznosci skoro nie pisze nic na jego ulotce :) zreszta teraz i tak przez kilka dni mam celibacik,trza sie wreszcie porzadnie wykurowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się tak wydaje. :P choć nigdy nie piłam tego czegoś, ale jeśli to nie zalicza się do antybiotyku to nie ma co się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja w sumie przy piciu Fervexsu, czyli w czasie przeziębienia też się nie kochałam, bo w sumie bym chyba nawet siły nie miała:P, także się nie mam nad czym zastanawiać, nawet jeśliby obniżał skuteczność, tak pytam z ciekawości:) Pozdrówka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jest ktoras moze??? mam wazne pytanko bo wlasnie ide do lekarza (zwyklego) i zastanawiam sie czy ona moze mi wypisac recepte na Cilest?? bo terminy do gina sa kosmiczne a tak to bym wszystko za jednym zamachem zalatwila :P napiszcie mi czy jest taka mozliwosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, żę tak, ale często lekarze tacy chcą znać Twoją "historię choroby" przed wypisaniem recepty! Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam recepte na Cilescik :) supcio,bo nie musze juz nigdzie lazic :) niestety znow na antybiotyku i tym razem na dluzej bo do niedzieli :( ehhh coz sama sie o to prosilam,teraz bede pokutowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytał się Ciebie coś Twój lekarz przed przepisaniem recepty, czy tak od ręki Ci dał!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulaPaula
czekam na okres zeby pierwszy raz zaczac brac tabletki i niby wszystko ginekolog mi powiedziala, czytalam na ulokach. ale gdyby nie to forum, to pozostalabym nadal z duuuuza niewiedza. jednak nie ma jak to baby. pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to od reki...Pokazalam jej ze zazywam Cilest,powiedzialam ze sa duze terminy a ja wyjezzdam i nie zdaze isc do mojej ginki, no i odrazu wypisala recepte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, no to dobrze, że dostałaś, że nie musisz czekać na wizytę:):):)Moja ginekolog też ma takie długie terminy, ale ja i tak chodzę co 3 mieszki, więc nie czekam tylko od razu się zapisuję, albo dzwonię 1,5 miesiąca wcześniej i nie ma problemu!W sumie receptę też dostaję na 3 opakowania, także mam luzik:):):) Pozdrówka dziewuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coz tu taka cisza?? :>:> czemu tylko ja i aaaaaaa tu zagladamy?? gdzie inne kobietki??? piszcie cos :P za 10 dni wyjezdzam i bede musiala Was opuscic na bardzo dluuuugi jeden miesiac :( mam nadzieje ze bedziecie tesknic :P:P:P buuuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybaczcie mi prosze....
Witam Was drogie Panie. Nie wiem co ja tu w sumie robię, ale skoro już się zjawiłem... Już od prawie pół roku współżyję z moją dziewczyną, niby jest ok, ale naszym jedynym zabezpieczeniem jest stosunek przerywany. Parę razy pękła mi prezerwatywa i dlatego wolę uważać bez niż zapomnieć się z. Od dłuższego czasu usiłuję ją namówić na wizytę u ginekologa, ale bezskutecznie. Nie wiem czy się boi, czy co, ale nie chce iść, a kiedy tylko poruszam ten temat to zaraz zaczyna wojnę. Pomóżcie mi proszę i powiedzcie, jakie argumenty by do Niej dotarły? Ja już nie mam siły, zaczynam łysieć, wieczny stres, nawet w trakcie przyjemności naprawdę dobija. Wspomnętylko że Ona za 3 miesiące konczy 18 lat i do tej pory ani razu nie była u ginekologa... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec drogi Slawku,domyslam sie ze chcesz aby poszla do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne??? Hmm...Moim zdaniem (i pewnie nie tylko moim) dziewczyna powinna isc do ginekologa koniecznie, nawet nie ze wzgledu na tabletki ale jesli juz zaczela zycie seksualne to taka wizyta napewno by jej nie zaszkodzila a wrecz przeciwnie :) Mysle ze Tobie moze byc ciezko ja przekonac do tego,bo takie rozmowy zazwyczaj odbywaja sie najpierw z mama lub przyjaciolka...Wiec moze zagadnal bys jej przyjaciolke,wydaje mi sie ze predzej jej poslucha,poza tym dziewczynie latwiej bedzie znalezc odpowiednie agrumenty :) Ty moglbys jej powiedziec jedynie ze taka wizyta jest niezbedna przy rozpoczeciu zycia seksualnego,nie ma w tym nic wstydliwego,a wrecz jest to pewien krok w doroslosc :) ja np bylam dumna z mojej pierwszej wizyty :P moglbys tez isc z nia i wspierac ja w poczekalni :) To tyle pomyslow z mojej strony. Mozesz ja tez do nas zaprosic,chetnie z nia pogadam :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sławek...Ja również chętnie z nią porozmawiam!:)Ja też zawsze odwlekałam wizyte u ginekologa!Na pierwszej byłam z przymusu(endokrynolog- lekarz od tarczycy-kazał mi iść,chodziło o powiązanie z hormonami)fakt, że nie wspominam jej miło:/...Dlatego też później (jak wspomniałam właśnie z tego powodu, że nie wspominałam pierwszej wizyty miło), strasznie odwlekałam następną(czyli drugą) wizytę!Aż w końcu doszło do mnie, że muszę się zbadać, sprawdzić czy mój stan zdrowia jest dobry(naoglądałam się reklam, ulotek o raku szyjki macicy i takie tam)...Poszłam do ginekologa, którego poleciła mi koleżanka i który ma bardzo dobra opinię(ogólnie kolejki do niej są ogromne)!I pierwszą wizytę u niej(czyli już drugą ogólnie)wspominam bardzo pozytywnie!Zero stresu. Pani była bardzo miła i delikatna!No i od razu przy okazji zapytałam o receptę na tabletki! Moja ginekolog ma również prywatny gabinet, więc jeśli ktoś chce może skorzystać z wizyt prywatnych(ale ja nie widzę konieczności)bo jest strasznie miła i wyrozumiała)i myślę, że la każdej z kobiet! Mam nadzieje, że Twoja dziwczyna Sławku również trafi na dobrego lekarza(niech popyta koleżanek)i niech idzie z własnego dbania o zdrowie, a przy okazji lekarz dobierze jej odpowiednie tabletki lub inny środek antykoncepcyjny, jeśli by chciała!:) Pozdrówki dla Ciebie i dziewczyny:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka a gdzie Ty nam wyjeżdżasz??????? Ja nie zaglądałam bo chorusiana byłam,ale już jest lepiej...tylko moja mysza chora :( Pewnie że będziemy tęsknić!!!! Cóż za pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
no ja jestem (zawsze)ale nie zawsze piszę bo niemam o czym gosieńka wracaj szybciuchno i witaj annnnna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzę, że nie tylko ja byłam przeziębiona...Taki okres, taka pogada niestety:/ Pozdrówka dla Was dziewczynki:) Buźka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ale mialam zonka wczoraj... :/ dostalam jakiegos plamienia ni z tego ni z owego...okres powinnam dostac dopiero za tydzien,nawet jeszcze przerwy 7dniowej nie mam :/ zazywam tabsy juz od kilku miesiecy ale jeszcze nigdy nic takiego nie mialam...Czy to moze byc od antybiotykow np??? I czy dostae normalnie okres?? W sumie to bylo tylko takie minimalne to plamienie i wiem ze to sie zdaza przy tabsach,ale zdziwilam sie nieco... A wyjezdzam do Francji :) na staz :P i nie bedzie mnie niestety caly marzec :( ale bede tesknic!! jak bede miala dostep do neta to bede pisac napewno :) buuuzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
to plamienie moze byc spowodowane antybiotykami :) Francja, Francja...mieszkalam tam :D eh fajnie, fajnie zazdroszcze... ale na wakcje tez sobie pojade :P poprzypominam sobie stare dobre czasy... :) yhhh... milego pobyty zycze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że to może być od antybiotyków!!!Wydaje mi się, że normalnie dostaniesz okres!!!:) Ja też Ci życzę super pobytu:):):) Buziaczki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki laseczki :) tak tez myslalam,ale mam nadzieje ze za tydzien normalnie okesik bedzie :P Ehh tez sie ciesze tym wyjazdem,bo w sumie jeszcze nigdy nie bylam za granica,ale jednoczesnie mam duzo obaw i oczywiscie bede strasznie tesknic za rodzina i facetem... :( ale coz,to jestspora szansa dla mnie i nie moge jej stracic ;) Solidny kopniak a gdzie dokladnie mieszkalas? w jakim rejonie? ja jade nad Doline Loary :) Buzka Kochaniutkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×