Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość wizzz
hej dziewczynki prosze pomozcie mi juz nieiwem co mam robic zaczelam brac te tabsy i okres mam juz prawie 3 tyg i bylam u gina i on mowi ze niewie co ma robic a juz koncze prawie opakowanie ktoras z was miala taki przypadek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie w ogole ze Ci gin powiedzial ze nie wie co ma robic... :/ hmm ja bym radzila jeszcze troche poczekac,slyszalam ze plamienia moga trwac dosyc dlugo...Ale jesli naprawde nie mozesz tego zniesc to moze wybierz sie do kompetentnego ginekologa,ktory Ci pomoze (np zmieni tabletki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Mieszkalam 30 km pod Paryzem na poludnie w Meudon La Foret ;p i mam domek nad Loara ;p dokladnie to w Sanserre. Jest tam przecudnie, a wyjazd do Francji polecam kazdemu :) jest co zwiedzac, nawet jak sie jedzie do pracy czy w sprawach sluzbowych :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizzz
hej gosienka ale jak myslisz co mam zrobic jak juz konce to 1 opakowanie zrobic 7 dniowa przerwe i nastepne zaczac brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizzz...Ja myślę, że powinnaś normalnie skończyć to opakowanie i normalnie zrobić 7-dniową przerwę(zobaczysz, czy dostaniesz okres)i po przerwie normalnie zacząć brać następne opakowanie!Jeśli będzie coś nie tak, to poszłabym na Twoim miejscu do lekarza, ale koniecznie do jakiegoś innego! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy z tym okresem zobaczysz jak będzie, bo nie skapowałam, że napisałaś, że masz okres 3 tygodnie!Po prostu zobaczysz jak będzie wyglądała Twoja przerwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie zamotałam za bardzo swojej wypowiedzi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna020
Hejka pozdrawiam was wszystkie dzis pierwszy raz weszlam na to forum i mam pare pytan nigdy nie bralam tabletek antykoncepcyjnych a mam nowego partnera ktory namawia mnie abym wziela. Moja obawa jest wzrost masy ciala jakie sa najlepsze pigulki aby podczas ich brania bylo minimalne prawdopodobienstwo ze nie przytyje oraz interesuje mnie cena takich pigulek wiem ze stedril 30 kosztuje jakos 3 zl ale czy jest skuteczny?Z gory dziekuje za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna020...Ja zażywam Cilest, już 11 opakowanie i jak narazie nie przytyłam:)Za jedno opakowanie płacę 15 złotych...Ale i tak musisz iść do lekarza, aby Cię zbadał i wybrał tabletki najbardziej odpowiednie dla Ciebie! Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna020
Dzieki za odpowiedz wsumie czytalam wczesniejsze wypowiedzi tez o skutecznosci pigulek ze nie trzeba stosowac dodatkowej antykoncepcji ale skoro sa te wpatki biorac to sie tak zastanwiam po co zazywac:P ale jakos do mojego faceta to nie dociera i kazal mi isc do lekarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solidny kopniak,to fakt Francja jest piekna -jak narazie wiem to z roznych przewodnikow,ale teraz bede mogla sie osobiscie o tym przekonac ;) czarna20...ja tez zazywam Cilest,nie przytylam (patrzac na kilogramy) ale brzuszek mam taki napompowany troszke (ale nie przejmuje sie bo za to biuscik pierwsza klasa :P:P:P). Idz do lekarza,wyprobuj jakies tabletki,jak Ci nie bede pasowac to zmienisz :) a nie wiem co myslec o tej cenie (3zl) co podalas...Hmmm dziewczyny czy ktoras z Was miala z takimi stycznosc?? Ja bym sie troche bala ze takie tanie to moze nie za bardzo skuteczne...CO o tym myslicie?? Buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
Sa tanie, bo jest chyba tylko trzy nazwy tabletek antykoncepcyjnych ktore sa refundowane, dlatego i ch cena jest taka niska :) skutecznosc taka sama jak w tych drozszych, ja osobiscie biore yasmin kosztuje w najtanszej aptece w moim miescie 35zl. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
Mam juz dosyć tych plamień :( kończę 1 opakowanie novymette i mam dość . Zaczelam uprawiac seks ze swoim chlopakiem i czuje skrepowanie kiedy PO wszystko jest ubabrane.Czuje sie niekomfortowo bo to dopiero początki naszego zwiazku...kiedy to mija???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna020...Wpadki są, ale myślę, że wtedy, gdy dziewczyny nie stosują się do warunków w czasie ich przyjmowania!Mam na myśli nieregularne przyjmowanie tabletek(chodzi mi o godzine-raz taka, raz taka), zapominanie np. w jakiś dzień, wymiotowanie, biegunka, zażywanie jakiś leków, które mogą(choć nie mówię, że muszą) obniżać skuteczność!!!Jeśli ktoś się stosuje do tych warunków ma większe bezpieczeństwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfrustrowana...Nieraz się zdarzą, że plamienia trwają długo, więc WYDAJE MI SIĘ, że to normalne!!!Choć rozumiem Cię, że to męczące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfrustrowana
no i nadal schiza ciąży....a jeśli mam wahania ok półgodzinne w braniu tabletek to czy to juz zmniejsza ich skuteczność ?? aha i jeszcze jedno pytanko.Raz wzielam tabletkę 6 godzin pozniej od ustalonej pory gdyz sie zatrułam i wymiotowalam i poprostu nie chcialam zwymiotowac dopiero co polknietej tabletki.Zmniejsza to ich skutecznośc?dodam ze było to 3 dni temu a kochać mam zamiar się już jutro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfrustrowana: gdy opóźnienie jest krótsze niz 24h to należy przyjąć tabletke jak najszybciej, a następna przyjąć o zwykłej porze. Oznacza to ze w ciagu doby mozna przyjac dwie tabletki. Skuteczność antykoncepcyjna jest zachowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do opóźnień o pół godziny to moim zdaniem to nie zmniejsza skuteczności tablete :) moze jakas czesc procenta ale wydaje mi sie ze nawet nie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja normalnie umieram......rozchorowałam się i poprostu umieram :P gosieńka, zazdroszcze Ci tego wyjazdu.... co do opóżnienia, można góra o 12 h spóźnić się z przyjęciem tabletki,także bez obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, jakbym wzięła tabletkę 6 godzin później, to w ten jeden następny dzień zabezpieczyłabym się dodatkowo:P:)Tak, żeby nie mieć później schizów:P...Ponieważ zawsze sugeruję się tym, że na ulotce jest napisane, żeby brać regularnie(wtedy jest maksymalna skuteczność), to znaczy, że jak są jakieś małe odstępstwa(mam na myśli również takie 6 godzin)nie ma tej maksymalnej skuteczności:)Ale jak mówię, to są tylko moje myśli:)Przecież wiadomo, że każda zrobi jak chce:) Ale jeśli chodzi o Twoją sytuacje (sfrustrowana) to i tak mineły już te 3 czy 4 dni, więc jesteś zabezpieczona:) Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnnaaaa wspolczuje biedactwo :) zdrowiej szybciutko :* ja juz mam to na szczescie za soba :P jeee koniec celibatu :D hehe buuuziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też mam już przeziębienie za sobą i szlejemy z misiem ostatnio;>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka_30
Hej kobitki,założyłam na ONET czacie pokój o nazie Antykoncepcja...moze sie tam "spotkamy i pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka_30...Kurde, nie mogę się zalogować na tym czacie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gębunia
milka_30 no byłam na tej stronce całkiem całkiem -pusta hihih n może wieczorkiem pogaduchamy a narazie jakby co ,to my tu sobie pogaduchamy co nie? AAAAAAAAANNNNNNNNAAAAAAAA - zdrowiej malutka tu nie ma czasu na choroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się zalogowałam:) :D -----> to ja:P, jakby co:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa9 -------> to ja, miało być ale mi się nie napisało przez przypadek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co dziewczynki, to napiszcie swoje nicki, żebyśmy wiedziały, które są z naszego forum:D:D:D:):):):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu wracam do zdrowia :P nie moge wejść na tego czata :)) nie wiedzieć czemu ;(( pozdrawiam wszystkie babeczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×