Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość karola0000
Witam , mam takie pytanie do kogos kto sie zna;p wzielam wczoraj tabletke marcilon o godz 18 , dwie godziny pozniej mialam biegunke jezeli mozna to tak nazwac nastapilo u mnie jedno wyprurznienie nie kilka, nie wiem czy skutecznosc tabletki jest nadal zachowana;/ nie wiem co mam myslec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princess_in_trouble jestes zabezpieczona:)nie martw sie:) Ewelina8989 ty tez nie masz powodu do obaw powinno byc ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princess_in_trouble...TAK!!Tabletki Cię zabezpieczają non stop w tych 99%, jeśli tylko przestrzegasz wszystkich zasad w braniu!Kurde no, przeczytaj ulotkę, bo nie wiesz podstawowych rzeczy... Ewelina8989..Ale przecież ja Ci już wcześniej odpisywałam na Twojego wcześniejszego (podobnego) posta...Dokładnie to: To normalne zjawisko u kobiet po pierwszym razie do końca... \"tabletki biorę regularnie żadnej nie zapomniałam\"--->Mimo wszystko jest ryzyko 1%, ale Ty nie masz się czym martwić, skoro to wszystko jest na nie... \"czasem może ale to rzadko się zdarzało ze wzięłam albo np pół godzinki wcześniej albo pól godzinki do godzinki później\"--->Możesz się spóźnić do 12 h... No na pewno ma więcej racji niż my tutaj, on Cię widział, badał, a nie my, więc mądrzej Ci nie doradzimy iż on... Jak się będziesz tak stresować zawsze, to lepiej zmień metodę, bo się trujesz, a i tak stresujesz... karola0000...Tak, ja przyjmuję zawsze, że tak, że skuteczność jest zachowana...Biegunka to biegunka, czyli jak sama nazwa wskazuje biegasz do WC non stop a nie raz, poza tym w ulotce jest napisane coś o 12, czy 24 h biegania:P...Ja kilka razy miałam takie jednorazowe wypróżnienie i jest okej, a nigdy nie brałam 2 tabletki czy coś...Nie traktowałam tego jako biegunki...Bo to nie jest biegunka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella85
Witajcie. mam jeszcze jedno pytanie. tabletki biorę od 2 miesięcy (novynette) i zauważyłam że jestem taka rozchwiana emocjonalnie, ciagle płacze, byle głupstwo dopprowadza mnie do łez, chodze czasem jakaś przygnębiona. Czy to normalne przy tabletkach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella85. to są własnie skutki uboczne tez to mialam i po 2 opakowniu mi przeszlo... caly czas plakalam i bylam zdolowana... ale tak moze byc nawet do 3 opakowan z tego co wyczytalam w mojej ulotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Zauwazylam dziwna zbieznosc z Ewelina8989 i Ewela19, ktora tak pisala do nas jakis czas temu :P moze pamietacie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella85 tak moze byc i caly czas, wiec jak do3 opakowania ci nie przejdzie to szybko do ginekologa bo powinien ci zmienic tabsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
stella85 moze tak byc do 3ciego opakowania. W sumie ja tak mam jesli wezme 2op. pod rzad (tabletki biore 2,5roku) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella85
Dzieki dziewczyny za odpowiedź. pocieszyłyście mnie. bo myślałam ze to ze mną już coś nie tak:]pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notre dammmmm
Lada dzień zaczynam harmonet,dziewczyny pocieszcie mnie,że bierzecie te pigułki i czujecie się świetnie ! czy w ogóle jest to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella85...Zdarza się...Najczęściej nie trwa dłużej niż przez 3 pierwsze opakowania... Perelkaa...Ja pamiętam Ewela19 i to bardzo dobrze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
notre dammmmm...Nie sugeruj się kimś, na każdą tabletki działają inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...ja biore swój Mercilon od roku..moje nowe opakowanie zaczełam brać w środe 5 listopada, w niedziele 9 miałam stosunek i chłopak skończył we mnie...nie było by wielkiego problemu , gdzyby nie to że we wtorek zorientowałam się że któegoś dnia nie wziełam tabletki...za kija nie moge sobie przypomnieć kiedy to było...a i to też nie ejst takie ważne bo to pierwszy tydzień był to i tak ryzyko jet największe...powinnam iśc do lekarza wiem to ale boje się cholernie...znacie przypadki takie jak moje??najlepiej z happy endem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...ja biore swój Mercilon od roku..moje nowe opakowanie zaczełam brać w środe 5 listopada, w niedziele 9 miałam stosunek i chłopak skończył we mnie...nie było by wielkiego problemu , gdzyby nie to że we wtorek zorientowałam się że któegoś dnia nie wziełam tabletki...za kija nie moge sobie przypomnieć kiedy to było...a i to też nie ejst takie ważne bo to pierwszy tydzień był to i tak ryzyko jet największe...powinnam iśc do lekarza wiem to ale boje się cholernie...znacie przypadki takie jak moje??najlepiej z happy endem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniutka10...\"a i to też nie jest takie ważne bo to pierwszy tydzień był to i tak ryzyko jet największe\"--->To nie jest ważne?Chyba właśnie jest ważne, chyba, że ja Cię źle zrozumiałam...Skoro to był pierwszy tydzień i ryzyko było większe, to chyba jest ważne... Ja nie znam takiego przypadku, ale jedno wiem...Tabletki zapomniałaś w ciągu 7 dni od rozpoczęcia, więc nawet jeśli zapomniałabyś pierwszego dnia jej wziąć to i tak ryzyko jest duże, bo jak się zapomni to trzeba się dodatkowo zabezpieczać 7 dni...No nie masz za kolorowo...Czekaj na okres albo zrób sobie test, chyba, że od razu idź do lekarza na usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleandra
hej,mam pytanie.Kochałam się z facetem po 7 dniowej przerwie a pierwszego dnia kiedy powinnam wziąć pierwszą tab. z następnego opakowania.tyle że tabletkę wzięłam już po seksie mniej więcej o tej samej porze co powinnam.Nie skończył we mnie bo baliśmy się robić to bez zabezpieczenia bo tej przerwie.Czy mimo to jest możliwość że zaszłam w ciąże?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alleandra
hej,mam pytanie.Kochałam się z facetem po 7 dniowej przerwie a pierwszego dnia kiedy powinnam wziąć pierwszą tab. z następnego opakowania.tyle że tabletkę wzięłam już po seksie mniej więcej o tej samej porze co powinnam.Nie skończył we mnie bo baliśmy się robić to bez zabezpieczenia bo tej przerwie.Czy mimo to jest możliwość że zaszłam w ciąże?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
aaaaaaa zle ja zrozumialas,bo Aniutce chodzilo o to,ze nie jest wazne,ktora tabletka skoro i tak byla z pierwszego tygodnia. Aniutka10 ja nie znam zadnych takich przypadkow,ale hmmm radze zrobic test...bo jak sama napisalas 1 tydzien jest najmniej bezpieczny na zapominanie Alleandra jezeli bierzesz tabletki prawidlowo to jestes zabezpieczona cal czas w ponad 99%. Zarowno podczas przerwy,jak i po,wiec mozliwosc zajscia w ciaze jest znikoma. Skoro bierzesz je prawidlowo to nie masz czym sie martwic I jeszcze jedno... ULOTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa222
hej mam pytanie- biore tabletki 7 mc (cilest) ale mialam miesiac przerwy i po tym czasie od 1 dnia miesiaczki znow zaczelam nowy listek. tak w polowie tego listka dostalam brunatmego krawaienia. dzis juz zakonczylam blister i zaczynam 7-dniowa przerwe. mam pyt w zwiazku z tym czy mimo krwawienia jestem zabezpieczona w normalny sposob tzn tak jakby to krawaiwene wnie wystapilo czy dzialanie pgulki jest nizsze? wczesniej podczas 1listka tez tak mialam i przy kolejnych juz nie bylo. wiem troszke namieszalam z ta miesieczna przerwa musi byc cobnajmiej 3 mc ale tak wyszlo, prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa222
hej mam pytanie- biore tabletki 7 mc (cilest) ale mialam miesiac przerwy i po tym czasie od 1 dnia miesiaczki znow zaczelam nowy listek. tak w polowie tego listka dostalam brunatmego krawaienia. dzis juz zakonczylam blister i zaczynam 7-dniowa przerwe. mam pyt w zwiazku z tym czy mimo krwawienia jestem zabezpieczona w normalny sposob tzn tak jakby to krawaiwene wnie wystapilo czy dzialanie pgulki jest nizsze? wczesniej podczas 1listka tez tak mialam i przy kolejnych juz nie bylo. wiem troszke namieszalam z ta miesieczna przerwa musi byc cobnajmiej 3 mc ale tak wyszlo, prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania212
hej mam pytanie- biore tabletki 7 mc (cilest) ale mialam miesiac przerwy i po tym czasie od 1 dnia miesiaczki znow zaczelam nowy listek. tak w polowie tego listka dostalam brunatmego krawaienia. dzis juz zakonczylam blister i zaczynam 7-dniowa przerwe. mam pyt w zwiazku z tym czy mimo krwawienia jestem zabezpieczona w normalny sposob tzn tak jakby to krawaiwene wnie wystapilo czy dzialanie pgulki jest nizsze? wczesniej podczas 1listka tez tak mialam i przy kolejnych juz nie bylo. wiem troszke namieszalam z ta miesieczna przerwa musi byc cobnajmiej 3 mc ale tak wyszlo, prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania212
hej mam pytanie- biore tabletki 7 mc (cilest) ale mialam miesiac przerwy i po tym czasie od 1 dnia miesiaczki znow zaczelam nowy listek. tak w polowie tego listka dostalam brunatmego krawaienia. dzis juz zakonczylam blister i zaczynam 7-dniowa przerwe. mam pyt w zwiazku z tym czy mimo krwawienia jestem zabezpieczona w normalny sposob tzn tak jakby to krawaiwene wnie wystapilo czy dzialanie pgulki jest nizsze? wczesniej podczas 1listka tez tak mialam i przy kolejnych juz nie bylo. wiem troszke namieszalam z ta miesieczna przerwa musi byc cobnajmiej 3 mc ale tak wyszlo, prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa222
hej mam pytanie- biore tabletki 7 mc (cilest) ale mialam miesiac przerwy i po tym czasie od 1 dnia miesiaczki znow zaczelam nowy listek. tak w polowie tego listka dostalam brunatmego krawaienia. dzis juz zakonczylam blister i zaczynam 7-dniowa przerwe. mam pyt w zwiazku z tym czy mimo krwawienia jestem zabezpieczona w normalny sposob tzn tak jakby to krawaiwene wnie wystapilo czy dzialanie pgulki jest nizsze? wczesniej podczas 1listka tez tak mialam i przy kolejnych juz nie bylo. wiem troszke namieszalam z ta miesieczna przerwa musi byc cobnajmiej 3 mc ale tak wyszlo, prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjoooooolllllkkkkkka
ania1212 jestes zabezpieczona A ja mam takie pytanko czy podczas brania tabsów macie wydzielajacy sie sluz??? to jest normalnie, no bo niby przy braniu tabl nie ma tego sluzu plodnego itp bo nie ma owulacji,ale czy macie takie dni w ktorych jest jednak tego sluzu wiecej a w jakis mniej???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleandra...\"Kochałam się z facetem po 7 dniowej przerwie a pierwszego dnia kiedy powinnam wziąć pierwszą tab. z następnego opakowania.\"--->Nie dokończyłaś zadania czy mi się zdaje? \"tyle że tabletkę wzięłam już po seksie mniej więcej o tej samej porze co powinnam.\"--->To był pierwszy dzień kolejnego opakowania, tak? \"Nie skończył we mnie bo baliśmy się robić to bez zabezpieczenia bo tej przerwie.\"--->Jakbyś przeczytała ulotkę, to wiedziałabyś, ze tabletki chronią Cię tak samo w przerwie, pomyśl trochę! \"Czy mimo to jest możliwość że zaszłam w ciąże?;(\"--->ZAWSZE jest możliwość, że zajdziesz w ciążę!!Tabletki dają 99 % a nie 100%!!Czemu nie czytałaś nic o anty!?Przecież to ważne rzeczy, o które pytasz, Ty powinnaś to wiedzieć! Tabletki działają non stop w ponad 99%, jeśli tylko przestrzegasz wszystkich zasad w braniu!! Przeczytaj ulotkę!! GosiaQ...Aaa, widzisz:)Dzięki:P Aniutka10...Sorki, źle zrozumiałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa nic nie szkodzi..faktycznie chodziło mi o to że nie ma zanczenia która to tabletka bo tak czy siak z pierwszego tygodnia...zrobie test..w czwartek..mina akurat 2 tyg to wynik w miare wiarygodny powinien być..chociaz nie wiem czy wytrwam do tego czwartku bo o niczym innym nie myśle...dziekuje za słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suga_Babe
Dziewczyno, stosunek przerywany to żadna metoda, a pigułki w zupełności wystarczą! Może komuś się to wyda gorszące, ale uwielbiam, kiedy mój facet kończy we mnie, używamy pigułek już 10 lat bez wpadki:)Moim zdaniem po prostu nie ma porównania, tak samo jak między seksem w prezerwatywie i bez, ja zawsze czuje, że wtedy jesteśmy już maksymalnie blisko ze sobą, wtedy nasze ciała naprawdę się łączą;)))zresztą pamiętaj, że Twój luby przez stosunki przerywane może nabawić się nerwicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
Aniutka10 testy wykrywaja juz tygodniowa ciaze,wiec mozesz juz go zrobic...trzymam kciuki za negatywny wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaaa222...Brałaś tabletki, przerwałaś i zaczęłaś od nowa, więc teraz masz tak jakby pierwsze opakowanie...W czasie 3 pierwszych tych teraz opakowań może się dziać różnie, z brunatnych plamieniem włącznie...Poza tym jak się robi taka małą przerwę to właśnie to są jej skutki, organizm szaleje, więc musi to jakoś okazać...Najpierw tabletki, potem nie ma tabletek tak krótko, potem znowu tabletki, nic dziwnego, że plamisz...Organizm nie zdążył się jeszcze przyzwyczaić do braku tabletek, a tu już znowu to samo... \"czy mimo krwawienia jestem zabezpieczona w normalny sposób tzn tak jakby to krwawienie wystąpiło czy działanie pigułki jest niższe?\"--->Tabletki chronią Cię non stop w ponad 99%, jeśli tylko przestrzegasz zasad w braniu...Inne rzeczy na nie nie wpływają...Plamienie jest oznaką różnych rzeczy, o tym masz w ulotce...Ogólnie, jakby wystąpiło w czasie któregoś po 3-im opakowaniu to mogłoby oznaczać nawet ciążę(patrz ulotka), ale Ty jesteś teraz przy pierwszym po przerwie, więc to po prostu ponowne przyzwyczajanie się organizmu, przynajmniej na moje oko... \"wcześniej podczas 1listka tez tak miałam i przy kolejnych już nie było.\"--->To nie znaczy, że teraz ma być tak samo... jjjjjoooooolllllkkkkkka...Ja mam nie raz tylko taki mały nalot, śluzem tego nie nazwę, bo to nie jest śluz... Aniutka10...Nie stresuj się:) N I E W Y S Y Ł A J C I E P O S T Ó W P O K I L K A R A Z Y , J E Ś L I W Y S K A K U J E B Ł Ą D P O S T I T A K D O J D Z I E ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notre dammmmm
Wczoraj stchórzyłam,nie wzięłam pierwszej pigułki bo koleżanka powiedziała mi,że jej kuzynka ma udar od tabletek anty jest w szpitalu.I co ja mam robić ? Nie boicie się? Bo ja chyba już nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×