Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość KALA1010
Hej dziewczyny. Mam pytanie do was. Zastanawiam się czy jeżeli będę współżyła z moim facetem więcej niż jeden raz w dniu i on się we mnie spuści to czy mogę mieć nadal tą 99 % pewnośc że nie zajde w ciąże czy lepiej jest używać dodatkowe metody antykoncepcji gdy się współżyje więcej niż jeden raz w dniu? Jakie sa wasze doświadczenia w takim przypadku? pozdrawiaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
KALA1010 a co ma ilosc stosunkow w ciagu dnia do % zabezpieczenia? ZAWSZE jest ponad 99%,jezeli przestrzegasz wszystkich zasad brania pigulek. i nie ma znaczenia,czy robisz to 1 czy 10 razy w ciagu dnia... Wybacz,ale glupie pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ma to miec
niby znaczenie czy współżyje się raz czy więcej w ciągu dnia.... cały czas jesteś jednakowo zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie ma to miec
niby znaczenie czy współżyje się raz czy więcej w ciągu dnia.... cały czas jesteś jednakowo zabezpieczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA1010...No pewnie, a co Ty myślałaś, że tabletki działają jak?W określonych godzinach może jeszcze?Skąd Wam się takie rzeczy w głowie roją?Przecież to niedorzeczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskka
a bierze ktoś Logest? Jak jest z nimi? dobrze zabezpieczaja? aha...i mozna uprawiac seks bez gumki w dniu wziecia pierwszej tabletki (pierwszy raz w zyciu) czy lepiej z gumka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskka
a bierze ktoś Logest? Jak jest z nimi? dobrze zabezpieczaja? aha...i mozna uprawiac seks bez gumki w dniu wziecia pierwszej tabletki (pierwszy raz w zyciu) czy lepiej z gumka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskka
a bierze ktoś Logest? Jak jest z nimi? dobrze zabezpieczaja? aha...i mozna uprawiac seks bez gumki w dniu wziecia pierwszej tabletki (pierwszy raz w zyciu) czy lepiej z gumka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskka
a bierze ktoś Logest? Jak jest z nimi? dobrze zabezpieczaja? aha...i mozna uprawiac seks bez gumki w dniu wziecia pierwszej tabletki (pierwszy raz w zyciu) czy lepiej z gumka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaskka
a bierze ktoś Logest? Jak jest z nimi? dobrze zabezpieczaja? aha...i mozna uprawiac seks bez gumki w dniu wziecia pierwszej tabletki (pierwszy raz w zyciu) czy lepiej z gumka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaskka...Tak, jasne, to są jedyne tabletki anty, które nie zabezpieczają!Serio kurde, na prawdę...Pytania macie jak nie wiem! Każde tabletki dobrze zabezpieczają, jeśli tylko dobrze się je bierze i nie ma znaczenia jaką mają nazwę!!!!!!! To jak działają tabletki zależy tylko i wyłącznie od osoby, która je bierze...Masz brać tak jak masz w ulotce i będziesz zabezpieczona w ponad 99%... Jeśli 1-szą tabletkę weźmiesz w pierwszy dzień okresu, to po 4 h od zażycia możesz się kochać bez gumki - przeczytaj dziewczynko ulotkę...Poucz się trochę o anty bo nic nie wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssssssssss.
czesc dziewczyny!potrzebuje szybkiej odpowiedzi bo nie ejstem kurde pewna??bo 7-dniowej przerwie mialam wziac w osmy dzien czyli dzisiaj tabletke.zawsze biore je o 16.30 a dzisiaj zapomnialam wziac do pracy i wzielam po 19...ale mimo tego zabezpieczona i tak dalej ejstem prawda??bardzo prosze o odpwoiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssssssssss.
czesc dziewczyny!potrzebuje szybkiej odpowiedzi bo nie ejstem kurde pewna??bo 7-dniowej przerwie mialam wziac w osmy dzien czyli dzisiaj tabletke.zawsze biore je o 16.30 a dzisiaj zapomnialam wziac do pracy i wzielam po 19...ale mimo tego zabezpieczona i tak dalej ejstem prawda??bardzo prosze o odpwoiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psssssssssss.
czesc dziewczyny!potrzebuje szybkiej odpowiedzi bo nie ejstem kurde pewna??bo 7-dniowej przerwie mialam wziac w osmy dzien czyli dzisiaj tabletke.zawsze biore je o 16.30 a dzisiaj zapomnialam wziac do pracy i wzielam po 19...ale mimo tego zabezpieczona i tak dalej ejstem prawda??bardzo prosze o odpwoiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssss..
dziewczyny mam pytanie bo nie ejstem pewna chodz mysle ze nadal jestem zabezpieczona..mialam teraz 7 dni przerwy dzis jest osmy dzien i powinnam wziac tabletke o 16.30 tak jak biore zawsze a wzielam przed 20 bo zapomnialam wziac ich do pracy??ale to osmy dzien wiec zabezpieczenie ejst dalej prawda??prosze o szybka odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssss..
dziewczyny mam pytanie bo nie ejstem pewna chodz mysle ze nadal jestem zabezpieczona..mialam teraz 7 dni przerwy dzis jest osmy dzien i powinnam wziac tabletke o 16.30 tak jak biore zawsze a wzielam przed 20 bo zapomnialam wziac ich do pracy??ale to osmy dzien wiec zabezpieczenie ejst dalej prawda??prosze o szybka odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaQ
Mam pytanie... 3ci raz pod rzad biore 2opakowania tabsow->tydzien przerwy. Dostalam krwawienia w ten sam dzien co zwykle,ale jakby sie pozmienialo cos,pierwsze 2 dni slabe 3ci dzien taki sredni,a 4i5 to istny potok,sie tak zastanawiam,czy robic testa,czy po prostu spowodowane jet to tymi 2op na raz. Wiem,że się schizuję,ale taka ze mnie panikara szczegolnie,ze pierwszy raz mam takie dziwne krwawienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APAAAAA
Ja to chyba najlepiej miałam ;\\\ Zaczęłam brać tabletki Novynette. Przy przedostatniej tabletce się zaczęło....depresja, bóle brzucha i wątroby,wymioty itp. Ogólnie tragedia! w tym tygodniu robię badania wątroby, ale chyba wiem jaka diagnoza mnie czeka...Moja kuzynka przez to przeszła. W ogóle nie mogła stosować antykoncepcji hormonalnej:\\\ Jak znam życie będę miała tak samo. Wyjątkowo mnie to wkurza jak sobie przypomnę pierwsze 2 tygodnie jak brałam tabletki....zaszaleliśmy z moim ukochanym;) nareszcie się nie przejmowałam, że gumka pęknie. Było pięknie:))) Mimo wszystko polecam antykoncepcję w formie tabletki. Warto było spróbować, choćby dla tych 2 tygodni;))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GosiaQ...\"3ci raz pod rząd biorę 2opakowania tabsow->tydzień przerwy.\"--->Nie za bardzo dokładnie sprecyzowałaś to zdanie, nie do końca wiem czy chodzi Ci o to, że brałaś jedno potem drugie opakowanie pod rząd potem tydzień przerwy, potem znowu jedno opakowanie plus 2-gie bez przerwy i potem przerwa i 3-ci raz to samo, czy o coś innego Ci chodzi? Jak bierzesz opakowania pod rząd to Ci organizm wariuje, więc to normalne jak na moje oko... APAAAAA...Badania powinnaś mieć przed wypisaniem recepty, ale niestety dużo lekarzy kieruje na nie później i się właśnie potem takie rzeczy dzieją...Musisz poczekać do wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zorientowana
Dziewczyny mam wizyte na 11. 12 zapisana. Bardzo chce zaczasc wspołzyc z chlopakiem bez prezrwatywy. Piszecie ze jest to wspaniałe uczucie,chce go bardzo goswiadczyc osobiscie. ale nie wiem ile czasu od pierwszej tabletki musi minac zebym mogła juz sprobowac?? jeszcze jedno pytanko mam :) Chłopak moze we mnie całkowicie sie spuscic nie musi wycowac członka przed samym koncem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na tabletkę
Hej. Od dziś zaczynam brać Yasminelle. Powiedzcie mi proszę, bo nie ma o tym w ulotce, po jakim czasie od płknięcia tabletki, jej działanie jest najsilniejsze??? Gdzieś słyszałam o 3-4 godzinach - domyślam się że chodzi o 4 godziny po zażyciu a nie że przez te 3-4 godziny od zażycia - a może jednak??? podpowiedzcie proszę, bo zastanawiam się na którą godzinę "zaprogramować sobie" branie tabletek. Myślę, że najczęśczęściej będę współżyła w godzinach wieczornych, tak między 20 a 24tą więc najlepiej tabletki łykać o 20 czy ok 17tej??? wiem, że później tabletka też chroni ale pooooootwornie boję się wpadki i jakoś nie do końca wierzę tym maleństwom w blistrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na tabletkę
Hej. Od dziś zaczynam brać Yasminelle. Powiedzcie mi proszę, bo nie ma o tym w ulotce, po jakim czasie od płknięcia tabletki, jej działanie jest najsilniejsze??? Gdzieś słyszałam o 3-4 godzinach - domyślam się że chodzi o 4 godziny po zażyciu a nie że przez te 3-4 godziny od zażycia - a może jednak??? podpowiedzcie proszę, bo zastanawiam się na którą godzinę "zaprogramować sobie" branie tabletek. Myślę, że najczęśczęściej będę współżyła w godzinach wieczornych, tak między 20 a 24tą więc najlepiej tabletki łykać o 20 czy ok 17tej??? wiem, że później tabletka też chroni ale pooooootwornie boję się wpadki i jakoś nie do końca wierzę tym maleństwom w blistrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im_marihuanka
no wiec tak;najlepiej godzine brania tabletek wyznaczyc na godziny popoludniowe ja bralam o 16,bo wieczorem nop mozesz byc na impreze i mozesz zapomniec ja wziac a rano mozesz np osypiac impreze.a jesli chodzi o dzialanie tabletek, to w zasadzie kiedy zezmiesz puierwsza tabletke z opakowania to zaczyna dzialac ale dla pewnosci seks bez calkowitego zabezpieczenia rozpocznij po okolo 3 dniach czyli po wzieciu tzreciej tabletki.a pozniej to one juz dzialaja caly czas to znaczy do konca opakowania.tak mniej wiecej bo zdarza sie ze kobueta chce pozniej zajsc w ciaze i mjusi odczekac az te hormony czy cos calkowicie zostana usuniete z organizmu a to moze trwac nawet kilka miesiecy.glowny wniosek jest takie ze jesli regularniebierzesz tabletki to jestes bezpieczna.i Twoj partner moze spokojnie konczyc w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im_marihuanka
no wiec tak;najlepiej godzine brania tabletek wyznaczyc na godziny popoludniowe ja bralam o 16,bo wieczorem nop mozesz byc na impreze i mozesz zapomniec ja wziac a rano mozesz np osypiac impreze.a jesli chodzi o dzialanie tabletek, to w zasadzie kiedy zezmiesz puierwsza tabletke z opakowania to zaczyna dzialac ale dla pewnosci seks bez calkowitego zabezpieczenia rozpocznij po okolo 3 dniach czyli po wzieciu tzreciej tabletki.a pozniej to one juz dzialaja caly czas to znaczy do konca opakowania.tak mniej wiecej bo zdarza sie ze kobueta chce pozniej zajsc w ciaze i mjusi odczekac az te hormony czy cos calkowicie zostana usuniete z organizmu a to moze trwac nawet kilka miesiecy.glowny wniosek jest takie ze jesli regularniebierzesz tabletki to jestes bezpieczna.i Twoj partner moze spokojnie konczyc w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im_marihuanka
wrrrr napiaslam Ci ladna odpowiedz i jakis blad mi ja wcial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im_marihuanka
najlepeij kolo 17 ja bralam np caly czas o 16 bo wiedzialam ze np wieczorem moge byc na imprezie i zapomniec o tabletce albo rano np odsypiac jakas impreze i tez nie wziac.a tabletki najlepeij miej zawsze przy sobie.jesli bedziesz brac tabletki regularniei nie zapomnisz o zadnej z nich to mozesz czuc sie bezpieczna i partner spokojnie moze konczyc w Tobie.aha i nie ma czegos takigo jak najsilniejsze dzialanie tabletki bo kiedy zaczynasz je brac to dzialaja caly czas tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im_marihuanka
najlepeij kolo 17 ja bralam np caly czas o 16 bo wiedzialam ze np wieczorem moge byc na imprezie i zapomniec o tabletce albo rano np odsypiac jakas impreze i tez nie wziac.a tabletki najlepeij miej zawsze przy sobie.jesli bedziesz brac tabletki regularniei nie zapomnisz o zadnej z nich to mozesz czuc sie bezpieczna i partner spokojnie moze konczyc w Tobie.aha i nie ma czegos takigo jak najsilniejsze dzialanie tabletki bo kiedy zaczynasz je brac to dzialaja caly czas tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×