Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Kaliaxxxx
Witam, jakis czas temu mialam wpadke z chlopakiem a mianowicie pekla mu prezerwatywa. Mimo ze sie nie spuscil oraz prezerwatywa byla ze srodkiem plemnikobojczym to zazylam tabletke \"po\". Po tyg. wystapilo brazowe plamienie (ktore trwa juz z ok 10 dni a dzisiaj powinnam dostac okres lecz go nie ma). Ok 4 dnia tego plamienia bylo z krwia i myslalam ze to okres wiec zaczelam brac tabletki yasmin. Po tyg ich brania wiem ze nie byl to okres a plamienia ktore sa nadal. Jednak jestem zdania ze jak zaczelam je brac to nie chyba nie nalezy ich odstawiac ? Zastanawia mnie fakt po jakim czasie beda one na tyle dawac pewnosc (mimo ze zaczelam je zle brac) abym mogla kochac sie z chlopakiem bez prezerwatywy ?? Pilnie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaliaxxxx
Witam, jakis czas temu mialam wpadke z chlopakiem a mianowicie pekla mu prezerwatywa. Mimo ze sie nie spuscil oraz prezerwatywa byla ze srodkiem plemnikobojczym to zazylam tabletke \"po\". Po tyg. wystapilo brazowe plamienie (ktore trwa juz z ok 10 dni a dzisiaj powinnam dostac okres lecz go nie ma). Ok 4 dnia tego plamienia bylo z krwia i myslalam ze to okres wiec zaczelam brac tabletki yasmin. Po tyg ich brania wiem ze nie byl to okres a plamienia ktore sa nadal. Jednak jestem zdania ze jak zaczelam je brac to nie chyba nie nalezy ich odstawiac ? Zastanawia mnie fakt po jakim czasie beda one na tyle dawac pewnosc (mimo ze zaczelam je zle brac) abym mogla kochac sie z chlopakiem bez prezerwatywy ?? Pilnie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakis czas temu mialam wpadke z chlopakiem a mianowicie pekla mu prezerwatywa. Mimo ze sie nie spuscil oraz prezerwatywa byla ze srodkiem plemnikobojczym to zazylam tabletke \\\"po\\\". Po tyg. wystapilo brazowe plamienie (ktore trwa juz z ok 10 dni a dzisiaj powinnam dostac okres lecz go nie ma). Ok 4 dnia tego plamienia bylo z krwia i myslalam ze to okres wiec zaczelam brac tabletki yasmin. Po tyg ich brania wiem ze nie byl to okres a plamienia ktore sa nadal. Jednak jestem zdania ze jak zaczelam je brac to nie chyba nie nalezy ich odstawiac ? Zastanawia mnie fakt po jakim czasie beda one na tyle dawac pewnosc (mimo ze zaczelam je zle brac) abym mogla kochac sie z chlopakiem bez prezerwatywy ?? Pilnie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LicziXYZ
Ale np w ulotce piszę że należy brać o jednakowej porze. A to można różnie rozumieć. :P A po za tym.... Można brać o jednakowej godzinie. I po 12 godzinach spada poziom hormonu dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jakis czas temu mialam wpadke z chlopakiem a mianowicie pekla mu prezerwatywa. Mimo ze sie nie spuscil oraz prezerwatywa byla ze srodkiem plemnikobojczym to zazylam tabletke \\\"po\\\". Po tyg. wystapilo brazowe plamienie (ktore trwa juz z ok 10 dni a dzisiaj powinnam dostac okres lecz go nie ma). Ok 4 dnia tego plamienia bylo z krwia i myslalam ze to okres wiec zaczelam brac tabletki yasmin. Po tyg ich brania wiem ze nie byl to okres a plamienia ktore sa nadal. Jednak jestem zdania ze jak zaczelam je brac to nie chyba nie nalezy ich odstawiac ? Zastanawia mnie fakt po jakim czasie beda one na tyle dawac pewnosc (mimo ze zaczelam je zle brac) abym mogla kochac sie z chlopakiem bez prezerwatywy ?? Pilnie prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LicziXYZ
Poziom hormonu spada dopiero po 12 godzinach jak się zapomni pigułki... A do 12 jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LicziXYZ
Poziom hormonu spada dopiero po 12 godzinach jak się zapomni pigułki... A do 12 jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankoooo...
lekarz zapisał mi tabletki SIGNOPAM lecz nie spytałam się o ich wpływ na tabletki antykoncepcyjne i odwrotni. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankooo mammmm
lekarz zapisał mi tabletki SIGNOPAM lecz nie spytałam się o ich wpływ na tabletki antykoncepcyjne i odwrotni. Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka123456
Kaliaxxx po pierwsze powinnas isc do lekarza. Te pierwsze palmienia mogly byc po tabletkach "po". Plamienie moglo przerodzic sie w okres tylko nie wiedzialas kiedy. Sadze ze przy drugim opakowaniu powinnas byc dobrze zabezpieczona jednak radze konsultację z lekarzem. Absolutnie nie przerywaj opakowania w trakcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamimi
dziewczyny... tak przy okazji mam pytanie... o tzw. biegunki a tabletki... ostatni stosunek mial miejsce w ubiegłą niedziele, przerywany z dodatkowa prezerwatywą... tabletki biore zawsze o 21... a kolo 1.00 zaistnial drobny jednorazowy luzniejszy epizod z musowym biegnieciem do kibelka... a dzis niestey jakies 5 moze 10 minut po wzieciu tabletki epizod sie powtorzyl, tym razem płynny... ale tez jednorazowy...czy ta tabletka mogla zostac wydalona? (mnie sie zdaje ze nie no bo jeszcze nie dotarla nawet do jelit a bezposrednio z zoladka przeciez sie od razu nie wydalan..:/) czy to może wpłynac na skutecznosc tabletek? nigdy nie zapominam i nigdy wczesniej nie mialam takich przygod.. (to wszystko przez te swieta:/ ) jest to juz 5 opakowanie, do konca ktorego zostalo 6 tabletek.. ps. powinnam wziac nastepna tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamimi
dziewczyny tak przy okazji tematu o tabsach... tabsy a biegunka- tudziez jednorazowy luźniejszy epizod ;) ostatni stosunek mial miejsce w ubiegłą niedziele, przerywany z dodatkowa prezerwatywą... tabletki biore zawsze o 21... a kolo 1.00 zaistnial drobny jednorazowy luzniejszy epizod z musowym biegnieciem do kibelka... a dzis niestey jakies 5 moze 10 minut po wzieciu tabletki epizod sie powtorzyl, tym razem płynny... ale tez jednorazowy...czy ta tabletka mogla zostac wydalona? (mnie sie zdaje ze nie no bo jeszcze nie dotarla nawet do jelit a bezposrednio z zoladka przeciez sie od razu nie wydalan..:/) czy to może wpłynac na skutecznosc tabletek? nigdy nie zapominam i nigdy wczesniej nie mialam takich przygod.. (to wszystko przez te swieta:/ ) jest to juz 5 opakowanie, do konca ktorego zostalo 6 tabletek.. ps. powinnam wziac nastepna tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara-anna...
Ja mam takie pytanie. Brałam Yasminelle i okazało się, że to za mała dawka hormonów bo plamienia miałam przy pierwsze i drugiej tabletce a potem od połowy opakowania do końca. Lekarz stwierdził, że lepsze będą Yasmin. Po Yaminelle zrobiłam 7 dni przerwy a potem w 8 dniu Yasmin(tak sie robi, lekarz mi kazał). Wszytko było ok, tylko zostały mi dwie tabletki do końca Yasminu a tu plamienie a potem normalnie okres. Tak się zastanawiam czy to normalne. Lekarz mówił mi, że nie powinnam mieć żadnych plamień a w ulotce wyczytałam cos takiego:"Po przyjęciu przez 21 dni całego opakowania innego złożonego doustnego środka antykoncepcyjnego następuje 7-dniowa przerwa, po której rozpoczyna się stosowanie preparatu Yasmin. Jako pierwszą należy przyjąć tabletkę preparatu Yasmin, oznaczoną danym dniem tygodnia następnie postępować zgodnie z instrukcją opisaną w punkcie "Przyjmowanie preparatu Yasmin po raz pierwszy ". Jeżeli stosowanie preparatu rozpocznie się w ten sposób jego działanie antykoncepcyjne będzie zachowane. Krwawienie z odstawienia może nie wystąpić przed ukończeniem pierwszego opakowania preparatu Yasmin, nie jest to jednak powód do niepokoju. W dniach przyjmowania tabletek może wystąpić niewielkie krwawienie, ale również nie należy się tym niepokoić." Tak się zastanawiam komu mam wierzyć lekarzowi, czy ulotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara-anna tak sie moze zdarzyc do 3 opakowan, jak bedzie tak przy 4 to znaczy ze tzreba zmienic tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Czesc wszystkim. Jutro idę do ginekologa na pierwsze badanie i chciałabym, żeby przepisał mi tabletki. Ale chciałam się was jeszcze przez tym zapytac, czy jak ja mam okres co 24 dni (odchylenia się zdarzają tak do dwóch dni), to po zażyciu tabletek będę miała go rzadziej, czy tam częściej. No bo zakładając, że wezmę go 1. dnia okresu, okres trwa ok. 4 - 5 dni (nie mam jeszcze aż tak regularnego), i później 21 dni brania go, to wychodzi, że będzie to razem ok 26 dni. A do tej pory jest tak, że 4-5 dni okresu, później załóżmy 24 dni przerwy = 28 - 29 dni. Jak to jest z tym? To się samo reguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Czesc wszystkim. Jutro idę do ginekologa na pierwsze badanie i chciałabym, żeby przepisał mi tabletki. Ale chciałam się was jeszcze przez tym zapytac, czy jak ja mam okres co 24 dni (odchylenia się zdarzają tak do dwóch dni), to po zażyciu tabletek będę miała go rzadziej, czy tam częściej. No bo zakładając, że wezmę go 1. dnia okresu, okres trwa ok. 4 - 5 dni (nie mam jeszcze aż tak regularnego), i później 21 dni brania go, to wychodzi, że będzie to razem ok 26 dni. A do tej pory jest tak, że 4-5 dni okresu, później załóżmy 24 dni przerwy = 28 - 29 dni. Jak to jest z tym? To się samo reguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Czesc wszystkim. Jutro idę do ginekologa na pierwsze badanie i chciałabym, żeby przepisał mi tabletki. Ale chciałam się was jeszcze przez tym zapytac, czy jak ja mam okres co 24 dni (odchylenia się zdarzają tak do dwóch dni), to po zażyciu tabletek będę miała go rzadziej, czy tam częściej. No bo zakładając, że wezmę go 1. dnia okresu, okres trwa ok. 4 - 5 dni (nie mam jeszcze aż tak regularnego), i później 21 dni brania go, to wychodzi, że będzie to razem ok 26 dni. A do tej pory jest tak, że 4-5 dni okresu, później załóżmy 24 dni przerwy = 28 - 29 dni. Jak to jest z tym? To się samo reguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Czesc wszystkim. Jutro idę do ginekologa na pierwsze badanie i chciałabym, żeby przepisał mi tabletki. Ale chciałam się was jeszcze przez tym zapytac, czy jak ja mam okres co 24 dni (odchylenia się zdarzają tak do dwóch dni), to po zażyciu tabletek będę miała go rzadziej, czy tam częściej. No bo zakładając, że wezmę go 1. dnia okresu, okres trwa ok. 4 - 5 dni (nie mam jeszcze aż tak regularnego), i później 21 dni brania go, to wychodzi, że będzie to razem ok 26 dni. A do tej pory jest tak, że 4-5 dni okresu, później załóżmy 24 dni przerwy = 28 - 29 dni. Jak to jest z tym? To się samo reguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Czesc wszystkim. Jutro idę do ginekologa na pierwsze badanie i chciałabym, żeby przepisał mi tabletki. Ale chciałam się was jeszcze przez tym zapytac, czy jak ja mam okres co 24 dni (odchylenia się zdarzają tak do dwóch dni), to po zażyciu tabletek będę miała go rzadziej, czy tam częściej. No bo zakładając, że wezmę go 1. dnia okresu, okres trwa ok. 4 - 5 dni (nie mam jeszcze aż tak regularnego), i później 21 dni brania go, to wychodzi, że będzie to razem ok 26 dni. A do tej pory jest tak, że 4-5 dni okresu, później załóżmy 24 dni przerwy = 28 - 29 dni. Jak to jest z tym? To się samo reguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostki ANTYKONCEPCJI
Hej dziewczyny jestem poczatkujaca czy dziewczyna w wieku 16 lat moze zaczac uzywac tabletek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawostki ANTYKONCEPCJI
hej dziewczyny jestem nowa i mam kilka pytan czy dziewczyna w wieku 16 lat moze zaczac zarzywac tabletki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Przepraszam dziewczyny, że tyle tych wiadomości wysłałam, ale wyskakiwało mi, że wiadomośc nie została wysłana, więc próbowałam do skutku. Czekam na rady, bo chciałabym się jakoś przygotowac przed jutrzejszą wizytą. A jakie badania może lekarz wykonac na 1. wizycie? Po jakim czasie powinnam dostac tabletki? W czwartek powinnam dostac okres (mam nadzieję, że nie zdarzy się to wcześniej), a muszę w tym cyklu zacząc je przyjmowac. Nie chcę czekac do następnego...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
No i znowu nie doszła wiadomośc za pierwszym razem. Ciekawe, czy teraz się pojawi, czy też znowu nie. Jakie badania może wykonac ginekolog na pierwszym badaniu? Zależy mi na czasie, bo w czwartek mam dostac okres. Ciekawe, czy dostane dokladnie, czy tez nie. A chce koniecznie w tym cyklu zaczac je brac. Nie chce czekac kolejnego miesiaca. ciekawostki ANTYKONCEPCJI, wydaje mi się, że tak. Jeśli masz stałego partnera, to chyba lekarz przepisze takie odpowiednie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliaxxxx...Oczywiście nie bierzesz tabletek anty?Mam taką nadzieję... \"Po tyg. wystąpiło brązowe plamienie, (które trwa już z ok 10 dni\"--->No bo z tego co słyszałam to tabletki po też mieszają w organizmie, więc to może być skutek uboczny... \"a dzisiaj powinnam dostać okres, lecz go nie ma\"--->Może to plamienie to właśnie był ten okres... \"Ok 4 dnia tego plamienia było z krwią i myślałam, że to okres wiec zaczęłam brać tabletki yasmin.\"--->To pierwsze opakowanie?Czy które?Jeśli pierwsze to powinnaś zacząć pierwszego dnia, nawet, jeśli to było tylko plamienie...Przynajmniej ja tak zaczęłam i pytałam lekarza i powiedziała, że dobrze... \"Po tyg ich brania wiem, że nie był to okres a plamienia, które są nadal.\"--->Jeśli to pierwsze opakowanie to nic dziwnego, tak możesz mieć przez 3 pierwsze opakowania - ulotka!! \"Jednak jestem zdania, że jak zaczęłam je brać to nie chyba nie należy ich odstawiać ?\"--->Nie!!Dziewczyno, przeczytaj ulotkę, bo nic nie wiesz na ich temat, a w ulotce pewnie jak byk jest wszystko... \"Zastanawia mnie fakt po jakim czasie będą one na tyle dawać pewność (mimo, że zaczęłam je źle brać) abym mogła kochać się z chłopakiem bez prezerwatywy ??\"--->Zaczęłaś je źle brać, ale nie dlatego, że myślałaś, że masz okres a nie miałaś(tak może być, że zaczynasz pierwszego mocnego dnia okresu i nagle się on przerywa - działanie hormonów - ulotka!!), tylko dlatego, że powinnaś była zacząć 1-szego dni plamienia, przynajmniej ja bym tak zrobiła(jeśli to pierwsze opakowanie)...Jeśli zaczyna się brać 1-szego dnia okresu(plamienia)działają po 4 h od zażycia, jeśli nie wymiotowałaś, nie masz biegunki, itp - ulotka, a jeśli zażyje się w inny dzień okresu - 2, 5 to należy się zabezpieczać dodatkowo co najmniej 7 dni, a najlepiej cały cykl...I dopiero potem, jeśli przestrzegasz wszystkich zasad w braniu - ulotka, masz ponad 99 % zabezpieczenia... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post dojdzie... LicziXYZ...A do kogo to napisałaś? \"Ale np w ulotce piszę że należy brać o jednakowej porze. A to można różnie rozumieć.\"--->To znaczy jak różnie?Masz pory: rano południe, wieczór, noc... \"Można brać o jednakowej godzinie.\"--->No można i przeważnie dziewczyny tak właśnie biorą... \"I po 12 godzinach spada poziom hormonu dopiero....\"--->No po 12 h spada, dlatego tyle można się spóźnić, nie więcej... \"Poziom hormonu spada dopiero po 12 godzinach jak się zapomni pigułki... A do 12 jest dobrze\"--->Ale komu Ty to piszesz? mam pytankoooo......Masz od tego ulotkę...Spójrz do niej, porównaj skład w dziale o interakcjach z innymi lekami... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo wyskoczenia błędu post dojdzie... kamimi...\"przerywany z dodatkowa prezerwatywą\"--->Skoro już się zabezpieczasz gumką to nie męcz faceta albo niech on się nie męczy stosunkiem przerywanym, jeśli gumka nie pęka nie ma mowy o ciąży... \"tabletki biorę zawsze o 21... a kolo 1.00 zaistniał drobny jednorazowy luźniejszy epizod z musowym biegnięciem do kibelka\"--->To nic, po 1-sze - minęły 4 h od zażycia, a po 2-gie pojedynczy epizod to nie biegunka... \"czy ta tabletka mogła zostać wydalona?\"--->Zobacz co masz dokładnie napisane na ten temat w ulotce, w każdej może być inaczej jeśli chodzi o tą sprawę... Ogólnie to chodzi o biegunkę w czasie tych 3-4 h od zażycia, a nie o jednorazową rzadką kupę...To jest różnica...Żeby skuteczność spadła, to na moje oko musiałabyś latać do WC kilka razy w ciągu tych 3-4 h, a nie raz, chyba, że ja coś źle czaje to... \"czy to może wpłynąć na skuteczność tabletek?\"--->Nie sądzę, ale zobacz ulotkę, co masz w swojej o tym... \"powinnam wziąć następną tabletkę?\"--->To znaczy pytasz o następny dzień, czy masz kontynuować?Jeśli o to pytasz to oczywiście, że tak...A jeśli pytasz czy wziąć zastępczą za tą niby wydaloną to powtarzam się - zobacz co masz o tym w ulotce... sara-anna......\"Ja mam takie pytanie. Brałam Yasminelle i okazało się, że to za mała dawka hormonów, bo plamienia miałam przy pierwsze i drugiej tabletce a potem od połowy opakowania do końca. \"--->Ale przecież 3 pierwsze opakowania to przyzwyczaja nie organizmu, więc to może trwać 3 opakowania i nic się z tym z tego co wiem nie robi, dopiero jeśli się przedłuża...A tu 1 i 2 tabletka i już, że za słabe?Dziwnie... \"tak się robi, lekarz mi kazał\"--->No tak się robi zazwyczaj, zawsze to lekarz decyduje i wybiera metodę przejścia z jednych na drugie... \"Wszytko było ok, tylko zostały mi dwie tabletki do końca Yasminu a tu plamienie a potem normalnie okres.\"--->A ulotkę dziewczynka przeczytała?Widać, że chyba nie bardzo...Po tych kilku zdaniach stwierdzam, że bardzo pochopnie podejmujesz decyzje w tych sprawach, a to nie potrzebnie w ogóle...Daj organizmowi czas, by się przyzwyczaił...Te 2-gie tabletki traktuj jako nowy start, masz na przyzwyczajenie się 3 opakowania, w czasie tego czasu możesz mieć okres, plamienia i to wszystko w cały świat, dopiero potem Ci się unormuje, nie leć znowu do lekarza, bo to bezsens - po prostu spójrz do ulotki w końcu, to się czegoś dowidzisz... \"Tak się zastanawiam czy to normalne.\"--->Tak, to normalne... \"Lekarz mówił mi, że nie powinnam mieć żadnych plamień\"--->Coś dziwny ten lekarz...Miałaś badania? \"Krwawienie z odstawienia może nie wystąpić przed ukończeniem pierwszego opakowania preparatu Yasmin, nie jest to jednak powód do niepokoju.\"--->Dziwnie...To właśnie ma nie wystąpić przed ukończeniem opakowania tylko po ukończeniu, czyli w 7-dniowej przerwie... \"W dniach przyjmowania tabletek może wystąpić niewielkie krwawienie, ale również nie należy się tym niepokoić.\"--->Tak może się dziać przy 3 pierwszych opakowaniach... \"Tak się zastanawiam komu mam wierzyć lekarzowi, czy ulotce...\"--->Ja bym wierzyła ulotce, bo tak szczerze ten lekarz mi się jakiś taki dziwny wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi10107
mam pytanie wzielam dzis przez przypadek 2 tabletki cilestu...dzis skonczylo mi sie opakowanie i jutro mialam wziac z nowego zeby nie robic przerwy...ale przez roztargnienie wzielam ja jednak dzis...co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninia1007
mam pytanie wzielam dzis przez przypadek 2 tabletki cilestu...dzis skonczylo mi sie opakowanie i jutro mialam wziac z nowego zeby nie robic przerwy...ale przez roztargnienie wzielam ja jednak dzis...co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninia1007
mam pytanie wzielam dzis przez przypadek 2 tabletki cilestu...dzis skonczylo mi sie opakowanie i jutro mialam wziac z nowego zeby nie robic przerwy...ale przez roztargnienie wzielam ja jednak dzis...co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninia1007
mam pytanie wzielam dzis przez przypadek 2 tabletki cilestu...dzis skonczylo mi sie opakowanie i jutro mialam wziac z nowego zeby nie robic przerwy...ale przez roztargnienie wzielam ja jednak dzis...co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninia1007
mam pytanie wzielam dzis przez przypadek 2 tabletki cilestu...dzis skonczylo mi sie opakowanie i jutro mialam wziac z nowego zeby nie robic przerwy...ale przez roztargnienie wzielam ja jednak dzis...co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenik
od niedawna stosuje tabletki antykoncepcyjne. Stosuje je rano jednak wieczorem przyjmuje tabletki o strukturze przeczyszczającej czy coś w tym rodzaju, czy w takim wypadku moja antykoncepcja jest skuteczna czy musze się jeszcze w jakiś dodatkowy sposób zabezpieczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×