Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość Pierwsze tabletki
Niestety nie 100%, ale prawie:) Zawsze istnieje te kilka procent, no ale to już trzeba miec pecha. Gdzieś przeczytałam, że te kilka % to może byc też błąd w obliczaniu statystycznym i mogło byc to spowodowane po prostu złym zażyciem tabletki. Bo anty są jednak takie, że trzeba je zażywac o tych samych porach i pilnowac się. Co do ciąży, to ja, przygotowując się obecnie do zażywania tabletek, przeczytałam sporo postów na różnych forach i z tego, co wyczytałam, było parę postów dziewczyn, które niby po żażywaniu tabletek nie mogą zajśc w ciążę, ale po 1.: nie mogą byc pewne, że to przez tabletki - i nie są, a po 2.: mogły po prostu nie stosowac się do ulotki tabletek i nie zwróciły uwagi na przeciwskazania. Takie jest moje zdanie. Może niech się jeszcze wypowiedzą bardziej "obyte" w temacie. Ja się w każdym bądź razie zdecydowałam na zażywanie tabletek. Pomimo wszystkich złych rzeczy, jakich się o nich naczytałam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diaria
Zawsze isnieje około 1% szansy na wpadkę, trzeba mieć w życiu pecha, ale jest to możliwe nawet przy przepisowym braniu hormonów. W przypadku błędów w stosowaniu, ten procen wpadek jest większy. Co do ciąży, to generalnie tabletki nie powodują problemów z zajściem po odstawieniu. Tylko moim zdaniem ważne, by się regularnie badać. Co do kobiet, kótre mają problemy z zajściem w ciążę po odstawienie, to cóż...nigdy nic nie wiadomo. Może były zawsze bezpłodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majkaaa8889...\"z tego co przeczytałam w ulotce to powinno się je zacząć brać w pierwszym dniu okresu i to jest mój problem\"--->Jeśli chcesz, żeby działały od pierwszej przyjętej, to tak, ale można zacząć w inny dzień, jeśli tak powie lekarz i wtedy musisz się dodatkowo zabezpieczać co najmniej 7 dni... \"sama już nie wiem w którym dniu powinnam wziąć te tabletki czy w tym co miałam to dość obfite plamienie z krwią czy w drugim kiedy miałam już normalny okres?\"--->Ja zażyłam w pierwszym dniu kiedy pojawiło się plamienie, ja to traktuje jako 1-szy dzień okresu... \"ja wzięłam w tym pierwszym dniu\"--->No i bardzo dobrze, ja też tak zrobiłam i już jakieś 3 lata biorę i wszystko jest okej, dobrze wzięłam, bo pytałam ginekologa... \"już współżyłam z chłopakiem ale na wszelki wypadek on nie kończył we mnie\"--->Pamiętaj, że w śluzie przed wytryskiem też mogą być plemniki, to tak na przyszłość... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo, że wyskoczył błąd post dojdzie... Pierwsze tabletki...\"A co do badań, to miałam tylko najprawdopodobniej cytologię robioną\"--->Najprawdopodobniej? \"Dostałam takie zdjęcie jajników, na którym widać mi właśnie jakąś zmianę\"--->To wskazuje na badanie usg... \"sprawdzał mi jak wygląda śluz, czy coś takiego\"--->To cytologia... \"zostałam skierowana na badanie testosteronu\"--->A próby wątrobowe, morfologia?To musisz zrobić... No zacznij tabletki, ale upomnij się o te badania krwi, bo to najważniejsze... \"Ważne jak zadziałają na mnie\"--->No dokładnie...Nie sugeruj się innymi... \"Czy on podobnie działa jak wszystkie inne?\"--->Tak, każde tabletki dają ponad 99% skuteczności jeśli przestrzegasz wszystkich zasad w baniu - ulotka... \"ani też nie na powiększenie piersi\"--->Tabletki anty nie powiększają piersi!!Zatrzymują jedynie wodę w organizmie co powoduje ich czasowe powiększenie, ale z czasem jak przestaniesz je zażywać biust opadnie... Co do słodyczy to nie wiem... \"Zawsze istnieje te kilka procent\"--->Kilka jest wtedy, kiedy nie przestrzegasz wszystkich zasad..jeśli przestrzegasz wszystkich ryzyko wynosi prawie 1 %... \"Gdzieś przeczytałam, że te kilka % to może byc też błąd w obliczaniu statystycznym i mogło być to spowodowane po prostu złym zażyciem tabletki\"--->No bo to jedna z zasad - regularne branie tabletek... Też mam takie samo zdanie co do ciąży... Gosiak454...\'wiem ze to jest 100 %procentowe zabezpieczenie\"--->nie masz 100 % metody, żadnej!!Tabletki dają ponad 99 %, zawsze masz prawie 1 % ryzyka... \"Natomiast ja słyszałam ze mogą powstać pewne komplikacje wtedy gdy już chce się zajść w ciążę\"--->Nie ma żadnych dowodów na to, że tabletki wpływają na późniejszą ciążę...tak czytałam kiedyś w jakimś artykule... Nie wysyłaj posta kilka razy, mimo, że wyskoczył błąd post dojdzie... Diaria...No właśnie...Najpierw nie robią badań, a potem wszystko na zrzucają na tabletki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Napisałam najprawdopodobniej, bo szczerze mówiąc nie wiedziałam jak wykonuje się tą cytologię. I myślałam, że to są jakieś badania śluzu, a nie tylko "zobaczenie" jak on wygląda. Ale dziękuję za wytłumaczenie. Niestety żadnych innych badań mi nie zlecił. Ale upomnę się na następnej wizycie, która będzie za 1,5 miesiąca. A czy to, że nie będę miała zrobionych tych badań oznacza, że lepiej nie brac tabletek, czy po prostu zacząc je brac, a przy okazji jak będę robiła badanie testosteronu, to wtedy zrobic te 2 dodatkowe i po prostu zawiadomic lekarza o ich wynikach, albo pokazac przy następnej wizycie? I czy tylko te 2 badania są obowiązkowe? Czy coś jeszcze dodatkowo zrobic? Co do piersi, to rzeczywiście wiem, że się źle wyraziłam. Przepraszam. Wiem, że będzie tak tylko podczas brania tabletek. A co do tego, ile procent pewności mamy, że nie wpadnę, to nie wiem gdzie, ale wyczytałam, że dają 97% pewności i dlatego napisałam "kilka procent". Ale skoro 99, to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa - Wiec tak ja pierwsze opakowanie bralam na wywolanie okresu ale moj gin powiedzial ze nawet jesli nie wzielam pierwszej tabletki podczas pierszego dnia okresu to i tak antykoncapcja dziala. Ale ja sie troszke obawialam wiec przez te 21dni sie za zabespieczalam teraz przyjmuje 2 opakowanie i w polowie dawkowania tabletek mialam stosunek pelny i sie martwie troche czy antykoncepcja dziala czy tez niee. Prosze odpowiedz bo sie martwie :( Dziekuje slicznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liiiliii
dziękuję aaaaa :) byłam u lekarza i powiedziala mi podobnie jak Ty, że może trzeba będzie zmienić tabletki Zapomnialam się jej zapytac o jedno. Po ilu tabletkach zyskuje się pelną ochronę?? Tzn wiem, że od pierwszej działają, ale slyszałam, że po 17 tabletce już można w razie potrzeby przerwać. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze tabletki...Cytologia polega na wprowadzeniu głęboko dość takiej szpatułki, na która lekarz nabiera śluz, potem bierze do analizy... \"A czy to, że nie będę miała zrobionych tych badań oznacza, że lepiej nie brać tabletek\"--->No niby nie powinno się brać,a le ja też miałam trochę później badania robione i jest okej...Więc normalnie bierz, ale jak się będzie coś działo nie tak, to od razu idź na wizytę... \"I czy tylko te 2 badania są obowiązkowe? \"--->Lekarz Ci wypisze skierowanie na badania do tabletek, będzie wiedział co i jak... \"Ale skoro 99, to super!\"--->Masz to zapewne w ulotce napisane, że tyle dają zabezpieczenia... madziusi4a...No skoro lekarz Ci powiedziała, że Ci działały to znaczy , że luz...Ja wiem to co piszę z ulotki, więc dlatego piszę, że 1-szy dzień i wtedy zabezpieczenie po 4 h, a jak 2 czy tam 5 dnień okresu, to trzeba się dodatkowo zabezpieczać co najmniej tydzień...Nie słyszałam, żeby którakolwiek dziewczyna zaczynała antykoncepcje tabletkami nie w czasie okresu, dlatego nie wiem co i jak...Ale pewnie od tego 2-go opakowania już działają normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też byłam bardzo zaskoczona ale bardzo mam nie regularny okres wiec lekarka kazalam mi wziasc odrazu tabletke. Wiec przy pierwszym opakowaniu sie zabespieczalam, ale przy drugim uwazam ze antykoncepcja powinna dzialac ale zawsze lepiej sie zapytac bardziej doswiadczone dziewczyny. Wiec niewiem czy ona dziala czy niee martwie sie jak to dziewczyna, ale jesli gina mi tak powiedziala to chyba zna sie na tym i wie co mowi bo raczej by nie gadala jakis glupot. Ehhh niewiem juz sama a jeszcze mam takie pytanie jesli mialam stosunek pelny przypuscmy ze 22 grudnia a okres powinnam dostac 14 stycznia to moge juz byc zaplodniona i nie dostac okresu?? Hehe wiem ze to moze zbyt banalne pytania ale rozne mysli sie klebia w glowie i juz sama niewiem co mam robic i myslec nechcem zabardzo sie stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez to zdziwilo ,ale mysle ze jesli gina tak powiedziala to wie doskonale czy dziala antykoncepcja czy tez nie chyba przeciez by nie gadala glupot. Martwie sie bo dla dziewczyny rozne sie klebia mysli po glowie ;/ Ehhh ale jak wczesniej mowilas ze nawet jesli bralam tabletki nie w pierszy dzien okresu i tak 21 dni potem przerwa na 8dzien biore nastepna tabletke to antykoncepcja powinna dzialac ehh ja to mam zawsze jakies problemy . Mam jeszcze jedno pytanie jesli mialam stosunek pelny przypuscmy 22 grudnia a okres powinnam dostac 14 stycznia czy juz moge byc zaplodniona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelna ochrona jest juz pare godzin po wzieciu pierwszej tabletki. tabletek jest 21 ale w drodze wyjatku mozna wziazc mniej czyli tak jak pisalas wazne jest zeby dotrwac do ok17-18 tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmF
Ja jestem po 3 tabletce Kontracept i wszystko dobrze ;) Gin kazała mi przyjść na badania i wypisze mi recepte..ale ja tak myśle Kiedy mam przyjść.. gdy wezme ostatnią tabletke? czy jak bede miec ta 7dniową przerwe zeby zobaczyć czy dostane okresu..sama nie wiem..help :( i mam pytanie czy jakies jedzenie ostre badz mocny trunek ma jakis wpływ na dzialanie np zaraz po zażyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomf
Ja jestem po 3 tabletce Kontracept i wszystko dobrze ;) Gin kazała mi przyjść na badania i wypisze mi recepte..ale ja tak myśle Kiedy mam przyjść.. gdy wezme ostatnią tabletke? czy jak bede miec ta 7dniową przerwe zeby zobaczyć czy dostane okresu..sama nie wiem..help :( i mam pytanie czy jakies jedzenie ostre badz mocny trunek ma jakis wpływ na dzialanie np zaraz przy zażyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny biore novynette od 9 miesiecy..zawsze regularnie.. i moze wyda wam sie to glupie ale kocham sie z preerwatywa nie umiem sie przelamac boje sie ze tabletki moga zawiesc.A naprawde tak bardzo bym chciala kochac sie bez ograniczen i bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny biore novynette od 9 miesiecy..zawsze regularnie.. i moze wyda wam sie to glupie ale kocham sie z preerwatywa nie umiem sie przelamac boje sie ze tabletki moga zawiesc.A naprawde tak bardzo bym chciala kochac sie bez ograniczen i bez prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sam poczatek powinnas sprobowac stosunek przerywany(to podobno zadna metoda antykoncepcki>tak mowia, ale razem z tabletkami to bys musiala miec najwiekszego pecha na swiecie zeby wpasc:) no chyba ze zrobisz blad w zazywaniu tabletek to znaczy zwymiotujesz lub dostaniesz biegunki lub zapomnisz do12 godz tabletki. Przelam sie!!!!!!! mowie ci na poczatku sprobuj tabl+ stosunekprzerywany, a potem juz kochajcie sie do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiiliii...\"Tzn wiem, że od pierwszej działają, ale słyszałam, że po 17 tabletce już można w razie potrzeby przerwać\"--->Nie rozumiem...Co ma to od kiedy działają do tego kiedy można przerwać? \"ale przy drugim uważam ze antykoncepcja powinna działać ale zawsze lepiej się zapytać bardziej doświadczone dziewczyny\"--->No luz, ale teraz to i tak już za późno choćby nawet, bo stosunek już odbyłaś...Ale sądzę, że i tak zabezpieczenie miałaś już pełne... \"jeśli miałam stosunek pełny przypuśćmy ze 22 grudnia a okres powinnam dostać 14 stycznia to mogę już być zapłodniona i nie dostać okresu??\"--->Tak...Przecież to są ponad 3 tygodnie... Nie stresuj się, bo to może jeszcze opóźnić okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
No okej, niby tak nabrał ten śluz takim czymś podobnym do lejka, ale nic nie mówił nt. tego, że bierze go do badań. Pokazał mi tylko jak wygląda. I tyle. Rozmawiałam już ze swoim ginekologiem i powiedział, żeby rzeczywiście zacząc brac normalnie bez tych badań, ale jak już będą wyniki, to żeby przedzwonic i dac znac jak wyniki. Skierowania niestety nie dostanę, bo nie dam rady jak go odebrac - to po pierwsze, a po drugie, u nas w przychodni trzeba miec skierowanie od lekarza z przychodni, żeby było bezpłatne. Więc ja będę musiała zapłacic normalnie za nie. Co do tego, ile dają zabezpieczenia, to było tylko napisane, że na zajście w ciążę są bardzo małe szanse. I tak się pewnie nie przełamie, żeby kochac się bez prezerwatywy. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieWiemCoMamOtymMyslec
skoro sie nie przelamiesz to nie bierz tabletek anty!!!!!!!!!!!!!!!bez sensu!!!!!!!po co sie truc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Nie no, kiedyś się przełamię na pewno, ale nie wiem kiedy to nastąpi. Mam nadzieję, że szybko. A ja je dostałam też na trądzik, więc zaczne je brac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataroza
cześć wam dziewczyny... ja mam troszke inne pytanie... biorę już tableki yasminelle 2 opakowanie... i zaciekawiło mnie czy picie alkoholu ma jakiś wpływ na działanie tych tabletek? bo wiadomo antybiotyków mieszać nie można a nie wiem jak jest z tymi... mi sie wydaje że można normalnie pić ale jednak wole się upewnić...:) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsze tabletki
Podobno sam alkohol nie, ale jeśli zdarzy Ci się zwymiotować, to skuteczność tabletki się zmniejsza znacznie. Tylko nie wiem, czy przez to, że przyjmuje się tabletki wpływa jakoś na to, jak szybko wymiotuje się, a co za tym idzie, ile alkoholu można wypić. Mam nadzieję, że wyraziłam się chociaż trochę zrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tmF...\"Ja jestem po 3 tabletce Kontracept i wszystko dobrze\"--->3 tabletki to jeszcze nic, poczekaj jeszcze trochę i wtedy się upewnisz co i jak... \"Gin kazała mi przyjść na badania i wypisze mi receptę\"--->Ale receptę na co? Idź wtedy kiedy będziesz miała czas na wizytę, to nie ma znaczenia...Okresu i tak możesz nie dostać w czasie 3 pierwszych opakowań - ulotka!! \"i mam pytanie czy jakieś jedzenie ostre bądź mocny trunek ma jakiś wpływ na działanie np zaraz po zażyciu? \"--->Nie ma, skąd takie dziwne pytanie?Masz info w ulotce co osłabia działanie!! ah...\"boje się ze tabletki mogą zawieść\"--->No bo taka prawda, że mogą... \"A naprawdę tak bardzo bym chciała kochać się bez ograniczeń i bez prezerwatywy\"--->Zastanów się co by było jakbyś wpadła, pogadaj z chłopakiem co ewentualnie o tym myśli...Jeśli podejdziecie do sprawy tak, że jeśli znajdziesz się w tym 1 % ryzyka i nic się takiego nie stanie to od razu zaufasz tabletkom i będzie Wam z tym lepiej...Jeśli będziesz przestrzegać wszystkich zasad to na serio minimalne ryzyko, że wpadniecie...Musisz mieć pewność, że w razie czego będziesz odpowiedzialna i Twój chłopak też i Cię nie zostawi na przykład... frezja-frezja...\"na sam początek powinnaś spróbować stosunek przerywany(to podobno żadna metoda antykoncepcji>tak mówią, ale razem z tabletkami to byś musiała mieć największego pecha na świecie, żeby wpaść\"--->Co Ty...To działa tak samo, jak normalnie by się kochała bez przerywanego, tylko na samych tabletkach, ponieważ w śluzie przed wytryskiem mogą być plemniki...Poza tym przerywany to dla faceta lipa, bo ciągle musi myśleć czy już dochodzi czy nie i się może nerwicy nabawić przez ten stres czy zdąży wyciągnąć czy nie...Co to za przyjemność... Pierwsze tabletki...Mnie babka też nie mówiła, tylko powiedziała, że mam przyjść po wyniki i tyle, ale ja wiedziałam, że mam cytologie... Najpierw piszesz, że masz zadzwonić powiedzieć jakie wyniki, a potem, że nie dostaniesz skierowania, na moje oko to się wyklucza, czy ja coś źle skapowałam? \"Tylko nie wiem, czy przez to, że przyjmuje się tabletki wpływa jakoś na to, jak szybko wymiotuje się, a co za tym idzie, ile alkoholu można wypić. Mam nadzieję, że wyraziłam się chociaż trochę zrozumiale\"--->Nie zczaiłam:P kataroza...\"i zaciekawiło mnie czy picie alkoholu ma jakiś wpływ na działanie tych tabletek?\"--->Jak Cię coś ciekawi to najpierw do ulotki zaglądaj, tak będzie lepiej, bo różnie jest...Alko nie wpływa raczej, ale w Twojej ulotce możesz mieć info, że nie możesz pić, bo coś tam... \"bo wiadomo antybiotyków mieszać nie można\"--->Nie to, że nie można mieszać, tylko po prostu antybiotyki osłabiają działanie anty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no wlasnuie w tmy problem.. jestesmy oboje bardoz mlodzi i wpadki do siebie nie dopuszczam... narazie hcyba zostawie tak jak jest dopoki nie bede sobie mogla pozwolic na to 1% ryzyka.. bo mozna powiedziec ze to TYLKO 1 % ryzyka a mzoe tez pwoeidziec ze to AZ 1 % dikeuje ze jestescie takie mile rozumiecie mnie i nie zadajecie pytan typu :po co bierzesz tabletki i kochasz sie z prezerwatywa.. A i mam pytanie czy podczas krwawienia z odstaweinia macie tez slabe krwawienie? ja mam zazwyczaj 3 dni slabego krwawienia i nie jest to krew tylko moje krawwienie ma brazowy kolor .. tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
ja nie mam stalej pory zazywania tebletekk, raz biore o 8.30 innym razem o 10, a trzeciego dnia o 9... czy to sa duze wahania czasu? czy am sie obawiac? czy moze te 2h nie robia roznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie problem w tym ze oboje jestesmy bardzo mlodzi mamy po 18 lat.. wiec nie mysle nawet o wpadce.. no coz bede musiala zostawic to wszystko narazie jak jest.. bo niby to TYLKO 1 % ryzyka ale tez jakby nie bylo AZ 1 % .. dizkeuej ze jestescie mile i udizleacie rad a nie bytacie chamsko po co bierzesz tabletki skoro kochasz sie z prezerwatywa... A i mam jeszcze jedno pytanie.. moje krawienie z odstawienia jest bardzo slabe trwa zazwyczaj 3 dni i ma kolor brazowy.. czy to nromalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna chlopaka
ja nie mam stalej pory zazywania tebletekk, raz biore o 8.30 innym razem o 10, a trzeciego dnia o 9... czy to sa duze wahania czasu? czy am sie obawiac? czy moze te 2h nie robia roznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie problem w tym ze oboje jestesmy bardzo mlodzi mamy po 18 lat.. wiec nie mysle nawet o wpadce.. no coz bede musiala zostawic to wszystko narazie jak jest.. bo niby to TYLKO 1 % ryzyka ale tez jakby nie bylo AZ 1 % .. dizkeuej ze jestescie mile i udizleacie rad a nie bytacie chamsko po co bierzesz tabletki skoro kochasz sie z prezerwatywa... A i mam jeszcze jedno pytanie.. moje krawienie z odstawienia jest bardzo slabe trwa zazwyczaj 3 dni i ma kolor brazowy.. czy to nromalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie problem w tym ze oboje jestesmy bardzo mlodzi mamy po 18 lat.. wiec nie mysle nawet o wpadce.. no coz bede musiala zostawic to wszystko narazie jak jest.. bo niby to TYLKO 1 % ryzyka ale tez jakby nie bylo AZ 1 % .. dizkeuej ze jestescie mile i udizleacie rad a nie bytacie chamsko po co bierzesz tabletki skoro kochasz sie z prezerwatywa... A i mam jeszcze jedno pytanie.. moje krawienie z odstawienia jest bardzo slabe trwa zazwyczaj 3 dni i ma kolor brazowy.. czy to nromalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie problem w tym ze oboje jestesmy bardzo mlodzi mamy po 18 lat.. wiec nie mysle nawet o wpadce.. no coz bede musiala zostawic to wszystko narazie jak jest.. bo niby to TYLKO 1 % ryzyka ale tez jakby nie bylo AZ 1 % .. dizkeuej ze jestescie mile i udizleacie rad a nie bytacie chamsko po co bierzesz tabletki skoro kochasz sie z prezerwatywa... A i mam jeszcze jedno pytanie.. moje krawienie z odstawienia jest bardzo slabe trwa zazwyczaj 3 dni i ma kolor brazowy.. czy to nromalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×