Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość dobrze zrobilam
dziękuję Ci bardzo 👄 :) Wczoraj też tak myślałam, ale już dzisiaj naszły mnie wątpliwości:) Tak to już jest... Masz rację- to była "jednorazowa wycieczka do wc" (podoba mi się to sformułowanie;) ). Dziękuję 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7777777777777
a ja mam pytanie czy można zacząć brać tabletki w zwykły dzień, czy trzeba czekać na miesiączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka...
po pierwszym listku trzeba zrobić przerwę i niezależnie czy krwawienie wystąpi czy nie zacząć drugi... a jeśli nie wystąpi? w czasie brania drugiej dawki tabletek też chyba nie wystąpi...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosia20krk...Tak, przerwa jest 7 dniowa. Najprawdopodobniej nie dostaniesz okresu w 1 dzień odstawienia, tylko możez go dostać w każdy dzień tej 7 dniowej przerwy!Ja na przykład dostaję 4 dnia przerwy! Nie radziłabym od razu przy 1 opakowaniu nie robić przerwy!Bardzo sobie w organizmie namieszasz po pierwsze zaczynając brać tabsy, a po drugie nie robiąc przerwy!Podczas 3 pierwszych miesięcy orgznizm się przyzwyczaja i \"wariuje\", a Ty tym go jeszcze bardziej \"dobijesz\"... moniak...Ja dokładnie tego samego nie kumam...Ja isę nawet nieraz kocham w czasie okresu i jest okej, a wyjazd!? dobrze zrobilam...Jeśli to było jednorazowe to nie masz się czym martwić... 7777777777777...Trzeba czekać na 1 dzień miesiączki...Chyba, że lekarz Ci powie inaczej...Poczytaj najpierw trochę o antykoncepcji, idź na wizytę do lekarza, zrób badania i dopiero później jak się dużo o nich dowiesz to się na nie zdecyduj...Co Ty myślisz, że to są witaminki i się je bierze tak hop siup!? Jak możesz nie wiedzieć tak oczywistej rzeczy!?Może jeszcze mi powiesz, że w ogóle u ginekologa nie byłaś się dowiedzieć co i jak, tylko tak chcesz na własną rękę...Sorka za uniesienie, ale dziwi mnie Twoje pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeterianka......Tak, trzeba zacząć drugi niezależnie od wystąpienia krwawienia...Jeśli nie wystąpi w 1 przerwie, to wystąpi w 2 przerwie:)Podczas brania tego 2 opakowania możesz mieć plamienia...Bo plamienia możesz mieć przez pierwsze 3 mieszki!Pozdro:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka...
aaaaaaa bardzo dziękuje, że potraktowałaś moje pytanie poważnie:) zastanawiało mnie to, że w ten sposób mogę w danym miesiącu nie dostać @ w ogóle... a muszę dodać, że mam ok 31 dniowe cykle, więc taka możliwość istnieje:) jeszcze raz dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeszontko
Hej mam pytanie (bardzo żenujace jak dla mnie :( ) zaczelam brac juz drugie opakowanie tabletek i dopiero wczoraj pierwszy raz zrobilismy to bez niczego... Moj chlopak skonczyl we mnie chcialam isc do lazienki i jak wstalam to "wyleciała ze mnie zawartosc (sperma)" czy to normalne ???? prosze o szybka odpowiedz i wyrozumialosc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze normalne, przeciez ta sperma Ci sie nigdzie nie przykleja- wycieka i juz :) wszystkie kobity tak mają, chociaz ja wole sie wytrzeć chusteczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeszontko
No moglaby by sie gdzies przyklejac nikt pewnie by sie nie obrazil... :P Oki plusem brania tabletek jest wieksza przyjemnosc i wogole ale dlaczego ten minus sie tam wplatal ("wyciek") :( :( :( Dziekuje za odpowiedz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phiii a co to za problem? trzymajcie przy łózku chusteczki higieniczne i wycieraj sie po stosunku jest tak Ci to przeszkadza... ja nie widze problemu, wolalabys zeby ta cala sperma zostawała w tobie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeszontko
Nie... Żeby poprostu tak wyparowywala... :) To nie jest problem tak tylko to napisalam... chodzilo mi o to że kazda antykoncepcja ma jakis minus... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafeterianka......Twój cykl się zmieni podczas brania tabsów...Będzie zapewne inny niż teraz(będzie trwał inną ilość dni)...:) Mikeszontko...Normalne!!!!!!!A gdzie ta spema małaby się znaleść niby, jakby miała niby nie wylatywać!? Dziwi mnie to, że dla Ciebie minusem brania tabsów jst \"wyciek\"...Jedno nie ma nic do drugiego, bo możesz nie brać tabsów a i tak masz \"wyciek\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa- lubie Cie, myślałam, że tylko ja tak krzycze na ludzi na tym foro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja myslalam ze szybko sie nie przelamie i niebede sie kochala do konca bez gumki jednak sie przelamalam bylo cudnie:))chociaz juz sie boje ze moze cos byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Laski powiedzcie mi co się dzieje ,czy to jest normalne ? Biorę 3 opakowanie Rigevidonu ,do konca zostało 5 tabletek a ja własnie dostałam krwawienie ,przecież to za szybko. Dodam tylko że przy pierwszych 2 opakowaniach wszystko było tak jak ma byc ,miałam krwawienie w 7 dniowej przerwie. Dlaczego teraz przyszło za szybko? POMóżcie ,napiszcie mi cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeszontko
Ale wy sie szybko denerwujecie... :P Spokojnie bez nerwów chyba kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie... Zrozumiem jezeli jestescie przed i dlatego tak krzyczycie... heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikeszontko
Wsumie to po glebszym zanalizowaniu twojego tekstu stwierdzam ze nie zrozumialas o co mi chodzi... Minusem brania "tabsow" jak to nazywasz jest "wyciek"... Jezeli uzywasz gumek to masz mniejsza przyjemnosc ale wszystko zostaje w gumce i brak jest jakich kolwiek "wyciekow"... Tylko o to mi chodzilo a ty odrazu krytykujesz i ryczysz... Nie denerwuj sie tak, bo zlosc pieknosci szkodzi to forum niedlugo cie wykonczy ... :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Oj nie krytykujcie się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko odpowiedzcie na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna uprawiac seks do konca bez zabezpieczenia, przy spirali lub wkładce, właściwie tylko z gumka lub stosunekiem przerwyanym nie bedzie wycieku, wiec tabletki nic tu nie maja do rzeczy bo to Ty decydujesz czy robisz to do konca ;P mała00- moze Twoje tabletki sa dla Ciebie za słabe i nie trzymaja cyklu... cóż nawet jesli tak jest to antykoncepcja jest zachowana wiec nie martw sie, bierz dalej i jesli taka sytuacja sie powtórzy to idź do ginka, byc moze bedzie konieczna zmiana tabsów, ale to 3 opakowanie wiec narazie bym sie nie martwila bo takie wypadki moga sie zdarzyc na początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 00
Wielkie dzięki MONIAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Ja biore tabletki o 7 rano czy musze cos jesc przed ich zazywaniem??w ulotce nic nie pisze.. na pocztaku jadlkam troche ale od jakiegos czasu to meczace..teraz fajnie bo budze sie biore tabst=y bo mam kolo lozka i ide dalej w kimacje..czy jedzenie przed bnraniem ma jakis wplyw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to jest ale slyszałam ze żadnych lekow nie powinnoo sie brac na czczo, sądze ze to nie ma jakiegos konkretnego wpływu na tabletki, ale mozesz sobie przesunąc czas brania o pare godzin w przód, bierz po prostu po śniadaniu nie wazne czy o 9 czy o 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Ale chyba branie tabletek przed czy po to chyba nie ma wpluywu na skutecznosc...nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na skuteczność nie wpływa, ale jest niekorzystne dla żołądka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
uspokoilas mnie..i chyba zaczne jesc znow mala kromeczke chleba w koncu dla mnie to nie problem:)) ale przsowac godziny nie bede bo ta jest dla mnie najodpowiedniejsza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Hmm wiesz Moniak..ja juz raz zapomnialam wziasc o 7 i wzielam o 9 a raczej zaspalam..szlam do kibelka 30 min po wzieciu tabletki ale to nie byla biegunka no i teraz z tym jedzeniem..i tak sie zastanawiam czy nie namieszalam troche z tym co?? czy nadal skutecznosc jest dobra bo ja jestem bardzo dokladna i biore rowno o 7...czy mialas kiedys podobne problemy? bo ja po 10 lipca jade do chlopaka na 2 miesiace i i bede miala akurat wtedy 3 dzien przerwy i mimo tego na PEWNO bedziemy sie kochac...czy mam byc pewna czy raczej nie tej skutecznosci?? ja mysle ze wsytzsko jets ok nie mialam wymiotow ani biegunki a tym bardziej spoznienia ponad 12 godzin..co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest ok ;) jeśli jestes tak sumienna jak mowisz to nie ma sie czym martwic. pół godziny po zażyciu pixa byłas w kibelku? ale z tego co piszesz to chyba był normalny stolec? tylko taka \"przeczyszczająca\" i wodnista biegunka moze byc groźna :) nie martw sieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ara
Nie wiesz mysle ze nie byl to porzadny twardy stalec lecz cos bardziej rzadkie ale nie za bardzo takie pol na pol..czy to cos groznego??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniak...Nie raz po prostu trzeba \"wykrzyczeć\" aby przekaz trafił do odbiorcy bardzo dobitnie...:D:D:DBo niektóre kobietki zadają pytania z kosmosu!:P nati22...Stara...Wyluzuj:D:D:D Mała 00...Może dlatego, że to jeszcze 3 opakowanie!? Mikeszontko...E tam denerwujecie od razu...Czy ktoś się tutaj denerwuje!? Co masz na myśli pisząc \"Zrozumiem jezeli jestescie przed i dlatego tak krzyczycie\", bo nie skumałam!?Przed czym niby jesteśmy takie NERWOWE Twoim zdaniem!? Słuchaj no i nie ryczę, bo ryczą zwierzęta a ja jestem człowiekiem jak zdążyłaś zauważyć po tym choćby, że piszę!Nie martw się o mnie moja droga. To tylko do takich niedoinformowanych jak Ty trzeba trafiać informacją bardziej dobitnie...Tyle:)Buziaczek Ara...Przecież już się o to pytałaś...Moim zdaniem nie ma to żadnego powiązania ze sobą:) Nie masz się kompletnie czy przejmować...KOMPLETNIE!!!:)Taka jednorazowa kupka nie obniży Ci skuteczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikeszontko...A poza tym, tak to jakoś zamotanie napisałaś, że nie tylko ja zrozumiałam Twoją wypowiedz nie po Twojemu...Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×