Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Pysiu - Nivea odradzam, tyle nasłychałam sie na temat tych kosmetyków, podobnie jonsons-wiecie o co chodzi - serio najleprze jest BAMBINO - doświadczone mamy tak mówia i połozne na szkole rodzenia tez - wiec skoro dobre to brac takie, po co dziecko narazać... ja piorę w płatkach - na wypadek jakby Mała była uczulona, tyle prasowania, ojjj :P nie wole nie ryzykować - a proszli są_ jeelpa, Lowella, jeste tez mleczko lowella. ale płatki pamietajcie rozpusciś w wodzie letniej bo moga pralke zakleic!!!!!!! Aurelio = prosze, ten Twój to taki świety mikołaj - pojawia sie i znika - ale to fajnie, że poczuł sie odpowiedzialny, tak trzymać - a Ty kochana korzystaj!!!! należy Wam sie , to WASZE dziecko!!!! co do imienia, to mamy typy: Adrianna, Oliwia, a mój mąz ostatnio gdzieś wynalazł Marika - ale mi sie nie podoba!!! jak to brzmi - nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marcóweczki:) Do pytającej : ja porobiłam wyniki krwi i moczu przed zajściem w ciążę,na trzy miesiące przed staraniami zaczęłam łykać kwas foliowy, byłam na badaniu ginekologicznym i u dentysty. Toxo robiłam już będąc w ciąży, na skierowanie od lekarza faktycznie raczej nie ma co liczyć, i u mnie w mieście robią to badanie tylko w kilku laboratoriach, ja wyniki miałam w ten sam dzień. U mnie kosztowało razem 72 zł (IGM-36 zł, IGG-36ł zł) Aurelko dobrze, że chociaż tyle na razie udało Ci się wyciagnąc od Ojca Marnotrawnego i wcale się nie dziwię że mu nie ufasz ale też korzystaj póki daje. Wiecie co do proszków to był kiedyś fajny topik na noworodek.pl o tym jakie rzeczy się wogóle nie przydały młodym mamom, teraz tam coś pozmieniali i nie mogę tego znaleźć i mamy rozprawiały między innymi o proszkach i stwierdzały ze nie ma co od początku skórki dziecka rozpieszczać i one prały w Vizirze sensitiv, i potem program podwójne płukanie w płynie lenor dla skóry wrażliwej. Te ciuszki szpitalne sa prane normalnie ze wszystkimi innymi rzeczami w pralni i jest dobrze. Niestety jak dziecko jest uczulone to nie ma siły trzeba bawić się w te mydlane płatki czy specjalne proszki ale znakomita większość tam tego nie używała. Ja przyznam że też mam niewielkie pojęcie o tym, napisze Wam c o powiedzą na mojej szkole rodzenia. Amadziu, moja przyjaciólka właśnie jest na etapie wybierania imienia i oni typują Patrycję albo Malwinkę, może ci się spodoba? Ja ostatnio Polkę czytałam i mi sie Pola bardzo podoba ale nasza od początku miała być Ala wiec już tak zostanie. Co do sutków to nie mam pojęcia, ja raczej nie będę miała tego problemu, ale faktycznie może w szkole coś Ci poradzą. Co do tętna dziecka to tez mam ostatnio schizy na tym punkcie, bo ja zawsze mam bardzo wysokie i moja Mała też a teraz jak biorę Fenoterol to jest jeszcze wyższe i u mnie i u niej, no i trochę panikuję czy jej nie zaszkodzi. W każdym razie poziom cukru mi zwiększa bardo i prawdopodobnie i tak go będę musiała odstawić, zobaczę co powie w czwartek lekarz od cukrzyków. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia75
Witam Oj, wieczorami jest co raz ciezej, wczoraj myślałam ze normalnie pęknę, mała kopie tak mocno ze aż mam jakieś kolki, ale z drugiej strony to przyjemne uczucie ( oczywiśnie nie chodzi mi o kolki) Co do proszków tak jak pisałam wcześniej ja wszystko piorę w Jeelpie i faktycznie chyba na te pierwsze tygodnie najlepsze są kosmetyki bambino, jak maluszek troszke podrośnie można poeksperymentowac, ale teraz ja tez stawiam na bambino. Jeśli zaś chodzi o płyny do płukania, to raczej na początku też nie sa wskazane, oczywiscie ze względu na reakcje alergiczne. Wiecie, ja coraz bardziej zaczynam sie przejmowac swoją wagą, to znaczy tyje niby w normie, ale nie wiem czy do lata to wszystko zgubie. No ale nie to jest teraz najważniejsze. Dziewczynki piszcie czy kupujecie już wózki, ewentualnie kiedy planujecie je zakupic? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej hej Słonko super że juz jesteś w domu bo szpital to nic przyjemnego brrr trzymaj się jak najdłużej Emi łóżeczko bardzo fajne ja mam w spadku po pierwszym dziecku tylko czeka mnie jeszcze malowanie, bo trzeba troszkę odświeżyć Amandziu koszulki jeszcze nie doszły, ale podobno już wysłane więc czekam z niecierpliwością jak dojdą to dam znać co do kosmetyków to przy pierwszym dziecku używałam Bambiono, ale Nivea też są bardzo dobre bo moja Weronika to alergik i dłuższy czas stosowałam Sebamed Baby ale ceny straszne tych kosmetyków i jak jej zmieniłam na nivea to jest wszystko ok a co do proszku to tak jak pisałam: Jeelp ciuszki odrazu prałam w proszku tylko właśnie na Lovellę dziecko się uczuliło chociaż Wera ogólnie miała wysypkę i wtedy zmieniłam i kosmetyki z Bambino na Sebamed i proszek no i uspokoiło się płyny do płukania nie wskazane na początku i nie stosowałam wcale Niunia wiem co to znaczy brak snu w n0ocy bo u mnie jest podobnie jak mnie coś obudzi ok 24 bądź później to do rana nie mogę zasnąć a potem chodzę nieprzytomna pół dnia Moni współczuję \"delikatnego\" badania to samo było u nas na patologi niektórzy lekarze tak badali dziewczyny z zagrożoną ciążą że dochodziło do krwotoku sama radość Aurelia tak trzymać niech tatuś finansuje wyprawkę a co w końcu też jest za nie odpowiedzialny mam nadzieję że w końcu zdecyduje się na 100 % w jedną albo drugą stronę bo taka niepewność jest okropna trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko będzie ok ale się rozpisałam pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
acha jeszcze tabelka NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....34......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......33......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......33........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......33.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......33.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29.........9.......Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......32........9........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......31........12..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....31....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......30......10......Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......30.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......30........6.5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......30........12..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia nadal niestety nie wiem czy to syn czy córka no i nadal ułożenie pośladkowe tak więc teraz kopanie po pęcherzu (coraz mocniejsze) doprowadza mnie do szału no ale najważniejsze że wszystko ok dzidzia waży już 1200g i ma się bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Marcóweczki!!! Co do proszku to ja kupiłam Jelpa i pudełko płatków - ewentualnie jakby był dzidziuś uczulony. Tak mi polecili. I do tego też kupiłam płyn do płukania Cocolino ale niewiem właśnie do końa czy można w płaynie płukać na początku. Więc jeszcze zobaczę. A kosmetyki kupiłam bambino. I krem na każdą pogodę nivea. Niewiem czy mydełko bambino wystarczy do kąpieli czy coś jeszcze trzeba dokupić. Moni pocieszyłaś mnie troszkę bo jak już pójdę do szpitala to takie rozwiązanie byłoby najlepsze!!! :) Słonko a jeżeli chodzi o fenoterol, to jak ja biorę to też ciągle się zastanawiam jak na niego reaguje moja dzidzia ale wydaje mi się, że jak tyle kobitek bierze to chyba nie jest tak źle. Oby nie był za bardzio nadpobudliwy jak się urodzi :) Amadziu ja też słyszałam że nie wolno stymulować sutków przed 37 tygodniem, ponieważ można wywołać skurcze. I to samo słyszałam o głaskaniu brzucha, że też nie wolno!!! Aurelko może Twój (jak go nazwałaś) \"Marnotrawny Ojciec Mojego Dziecka\" powziął jakieś konkretne postanowienia Noworoczne i teraz będzie już tylko lepiej. Życzę Ci tego z całego serca ❤️ Sabciu ja też nie mogę w nocy spać!!! A najbardziej z powodu tego fenoterolu (tak mnie trzęsie) a do tego po tych tabletkach mam taką zgagę!!! Lekarz mi zalecił na zgagę żel aluminiowo - fosforowy. Ale jeszcze go nie kupiłam, narazie ratuję się sodką i nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze standardowo tabelka :) NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....34......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......33......11,5.......Tczew.....córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......33........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......33.........8........Gorzów......synuś Jakub albo Kacper Magda77.....01.03.2006......33.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......32........13........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....29.........9.......Jaworzno....synek Niunia_77....05.03.2006......32........9........Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......29.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......29.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......28......9,5........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........28.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......28........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......31........12..........Bielsko......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....31....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......30......10......Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......29.........9.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......31.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......27.........8..........Poznań....wstydniś/a...? mritta28......19.03.2006......30........6.5..........Krosno......córa......? mi28...........20.03.2006......30........12..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Asia26..........22.03.2006......26..........3.......Legnica...............? Dana25.........22.03.2006......28..........8.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......26..........4.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Buziaczki dziewczynki i udanego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gugugu a gugug
:) Hej pewnie sie steskniłyscie za mna hehehe, jest takie powiedzenie "Jeszcze Kaśka w dupie a juz jej kasze studzą" juz pewnie macie w garnkach kaszki przygotowane, a jak nie to zaraz padnie pytanie a jak sie toto gotuje bo przeciez z intekigencja to u was krucho hehehe, idiotki sprawdzźcie sobie skad tych wszystkich proszków kazdy zawiera to samo gówno czyli litanie chemikaliów, czy lovella czy Dosia maja to samo w składzie!!!, i jakby wam podrzucic byle jaki proszek w opakowaniu Lovella czy jepla to nie wyczułybyscie zadnej róznicy, a poza tym co te bibiszony w pralniach szpitalnych robia to lepiej nioe wiedziec bo by wam włosy deba staneły hehehehe, to samo tyczy sie kosmetyków, wszyscy poolecaja babino bo zawiera najmniej w składzie i o to chodzi a Nivea czy te Jonsony to maja w składzie z 20 pozycji róznych swiństw, ale liczy sie potęga reklamy nikt nie reklamuje takiej mizeroty jak bambino :) urodźcie wrszcei i bedzie swiety spokój a ty aurelka sie nie ciesz facet ci kupił troche szmat dla bachora i tyle go zobaczysz hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz agugugu gugu
największą idiotką jesteś ty sama co czyżby samoocena niziutka żeby pierdoły wipisywać na topikach i próbować się jakoś dowartościować????? Z bystrością u ciebie tez cieniutko bo proszki różnią się skaładem i to zasadniczo tylko jeszcze trzeba sie trochę znać na chemii i nie chodzi tu o nazwę handlową tylko raczej o to jak reaguje skóra dziecka na dany kosmetyk. Najlepiej zrobisz jak znikniesz bo nikt taką idiotką nie będzie się przejmował wielka pani ekspert w każdej dziedzinie no i oczywiście żelazna baba która w ciąży nie miała żadnych dolegliwości i prosto z hali produkcyjnej na której zapierdalała po 10 godzin poszła rodzić. Naprawdę żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gugugu a gugug
hehehe, mam w dupie co do i o mnie piszesz a wy sie strasznie przejmujecie co ja pisze heheheh, czyli u was cos z mózgiem nie tak a zanja zycie i tak każda urodzi zasranego alergika hehehehe, a na chemii to ja sie wbrew pozorom znam hehehe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz agugugu gugu
krzyżyk na drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gugugu a gugug
jestem nie wierząca buhahahaha!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:-) Karolina, Słonko - co do tetna, jak szybko pukają serduszka waszych dzidzi? - czytam w zrodlach, że norma to 140-160/min i niby podczas ruchów może być szybsze (niektóre źródła podają normę nawet 100-180/min). Mysle, ze jak tyle macie, to jest ok:-) Jak wam kiedyś pisałam, mamy w domu trąbkę-stetoskop i mój mąż nauczył sie sprawdzac codziennie tetno malego. Nam zazwyczaj wychodzi średnio 148 - 156/min, do 160/min czasem....w czwartek na usg wyszło panu doktorowi 164/min i w sumie nic nie powiedział...jedynie, ze w zasadzie jest to gorna granica normy, ale przy fenoterolu to normalka (my mamy wyzsze tetno to i dzidzie tez, ja mam czasem 110-120, a 90-100 to normalka)... A tak w ogole to gdzies czytalam, ze po 34tc fenoterol moze szkodzic na serce dzidzi, wiecie cos o tym? Musze zapytac o to gina...hmmm...ale zobacze go najszybciej za 3 tyg, nie widzial potrzeby wizyt dwutygodniowych, jak to w necie pisza...A wy chodzicie czesciej na wizyty od 8 miesiaca? Aurelia, no super, to mnie milo zaskoczylas, moze tatus cos zrozumial?? :-) :-) My dzis mamy zajecia w Szkole Rodzenia, fajnie, podoba mi sie, choc moge tylko biernie, a Ty Slonko mozesz cwiczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A g...
- "Jeszcze Kaśka w dupie a juz jej kasze studzą" -hehehe, idiotki -to samo gówno -bibiszony w pralniach -troche szmat dla bachora -mam w dupie co do i o mnie piszesz -u was cos z mózgiem nie tak -każda urodzi zasranego alergika ... tja... ...to zdecydowanie u nas z mózgiem coś nie tak... życze odrobiny szczęścia w życiu, A gugu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niunia, ja niestety na ćwiczonka chodzić nie mogę ale chciałam przynajmniej trochę teorii łyknąć tym bardziej, że znalazłam bezpłatną szkołę, tylko coś rozpoczęcie zajęć się przeciąga bo zwodzą z tygodnia na tydzień, już miało być w tym a teraz każą dzwonić w przyszłym więc nie wiem jak to będzie. A o to tętno to się martwię trochę, bo Mała ostatnio miała 170 bez feneterolu, mi już poprzednio jak byłam w szpitalu chcieli ten fenoterol przepisać ale się bali, bo ja mam zawsze tętno ok.110-120 ale teraz stwierdzili, że zaryzykują. Oddałam niestety ciśnieniomierz, bo mieliśmy pożyczony i nie mam teraz jak sobie sprawdzić ile jest po tych tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko, 170/min to jeszcze nie jest jakas tragedia:-) spokojnie:-) A tetno sprawdz sobie sama, albo popros meza...na ucisnij palcami na tetnicy szyjnej, lub przegubie reki, jak wyczujesz pulsowanie, to policz ile jest tych \"uderzen\" w ciagu 15s, a potem pomnoz razy 4 i masz wynik na 1minute. Co do dzidzi, to jak jest dobrze ulozona (pleckami), to tez maz moze przylozyc ucho i uslyszec jej tetno, trzeba troche cierpliwosci aby znalezc, ale da rade:-) Sprawdzone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! widze znowu ktos nas molestuje :) olac!!!! Misia 25 co do wózeczka to podobaja mi sie firmy Polak1, ale my bedziemy mieli wóz od przyjaciół - tesciowie chcieli kupic, ale skoro mamy to po co, niech kupia cos innego - a wydatków cała masa!!! Emi - z soda uwazaj!!!niszczy zoładek1 lepiej reni, serio pomaga i bezpiecznie mozesz brac - ja teraz tez musze sie nim ratowac - Dzidzia rosnie i uciska zoładek. a brzusio taki duzy i twardy...bebzonek z kochanym Skarbem :P Sabcia jak dostaniesz te koszulki prosze o opinie szczera, byłam w sklepach i ceny szokujace, koło 38, 45 zł i znacznie mniej atrakcyjne w wygladzie...zenada, skad takie ceny!!! Słonko dzieki za podpowiedzi w sprawie imion, fajne, jeszcze rozwazamy, ja jestem za Oliwia - co wy na to, szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
Cześć babeczki!!!! Amandzia co do molestowania przez debilną a gggggguuuuu (a gówno lepszy nick dla tego indywiduum :)) to jakbym mogła to zlicznowałabym cholerę ... a do a ggguuuuuu... ja jestem z wyksztłacenia chemikiem i powiem ci głupia krowo ze sklad tych kosmetyków różni sie diametralnie i nie patrzy sie na ilość ale na nazwy ..... może być w składzie 20 pozycji ale moga to byc same naturalne subtancje ...ale jak sie nie zna łaciny tylk umie liczyc do 20 to później takie idiotki wypisuja mądrości hehehehehe ze się żygac chce .... ja nie wiem po co toto włazi i wkur.... ludzi ... ja sie troche martwie bo cłąy czas mam remont i teraz cholerka maluja mi kaloryfery olejną farbą boje sie ze bez sensu sie nawdychałam a to same aromatyczne związki czyli szkodliwe :((( ale nie miałąm gdzie sie wynieśc mam nadzieję ze dzidzi nic nie bedzie cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Niunia, przeczytałam w necie na jakiejs stronie ze normą są wachania 120-160 na min z chwilowymi skokami w górę lub w dół, spowodowanymi na przykład intensywnymi ruchami. Lekarka mi to potwierdziła wiec trochę mnie uspokoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie spioszki :) ja juz na nogach, nawet wymalowana!!!hihi zaraz spadam dzis dzien u przyjaciółki - fajnie fajnie!!! słuchajcie, czy któras z was podała link z lista rzeczy , które sie nie przydały młodym mamom, czy to nie tu czytałam. jesli macie cos takiego to prosze o wklejenie linku jeszcze raz :) Miłago dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak sie pozbyc tej debilnej reklamy banku, nie daje sie zamknac 😠 wczoraj zaliczylismy kolejne zajecie w szkole rodzenia, mielismy o samym porodzie, polozna nam mowila, zeby nie jechac do szpitala na glodniaka jak sie zaczna skurcze, tylko zjesc cos lekkiego, by potem miec sile, bo podczas akcji mozna tylko troszke pic wody, a po absolutnie soku pomaranczowego:-) poza tym pokazywala nam cwiczenia, dla dziewczyn ktore nie moga cwiczyc (a tak sie trafilo, ze jestesmy tylko 3 i wszytskie 3 nie mozemy)....:-) trzeba krecic glowa, by poprawiac krazenie i uciskac opuszki palcow, bo podobno w czasie porodu dretwieja....Wlasnie z ta pania chce sie umowic do porodu, pytalam ja juz wczesniej o to i sie zgodzila jak najbardziej (wtedy rozmawialysmy telefonicznie i jeszcze sie nie znalysmy), a teraz zupelnie nie wiem co dalej, jak wreczyc jej pieniadze, ile i czy lepiej teraz czy pa??? zapytac ja wprost ile, czy przygotowac koperte?? prosze o rade jesli ktoras ma jakies doswiadczenie, zupelnie nie wiem co jej powiedziec...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Niunia, ja to też nie umiem takich spraw załatwiać, dla mnie najwygodniej jak cennik wisi, może faktycznie ją wprost zapytaj ile i jak to ma wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) :) :) Nie było mnie kilka dni, bo w niedzielę wyprawiałam 5 urodziny syna, nie miałam nawet czasu, żeby zajrzeć do Was, a później przez dobę nie miałam internetu. Wczoraj byłam na USG 3D. Ale jestem trochę zawiedziona, bo dziecko było źle ułożone i nie za bardzo widziałam Jego twarz. Zasłaniało się rączkami i jeszcze przy twarzy było mnóstwo pępowiny. Lekarz powiedział, że najlepiej to 3D jest robić między 25 a 27 tygodniem, bo dziecko ma więcej miejsca. Mówił, że najlepiej widać jak pomiędzy róznymi częściami ciała znajdują się wody płodowe, a wczoraj miało pępowinę przy twarzy i jeszcze rączki zasłaniały, więc wszystko się zlewało. Mam to nagrane, ale chyba nie będę Wam wysyłać, bo widać tylko rączkę i kawałek policzka. Ale cieszę się, że wszystko w porządku, waży już 1,5 kg. Jeżeli chodzi o płeć to szukał, szukał i też do końca nie był pewien, ale mówił, że na 80% chłopak, czyli jakgdyby potwierdził, chociaż jeszcze nic nie wiadomo.... Przed nami była dziewczyna, której też na poprzednim usg wyszedł chłopak, a teraz dziewczynka. Acha ułożone jest główką do dołu , oby się już nie przekręciło Pojutrze idę nawizytę do lekarza, zobaczę jak wyszły mi wyniki , oby były dobre.... Aurelka - no niezłe newsy, niezłe.... ;) Dobry początek roku, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuski! Właśnie wróciłam ze szpitala..w sobote złapał mnie silny ból po lewej stronie na plecach krzyzy i biodra okazało się że kolka nerkowa.Przy okazji porobili mi wszystkie badania a co sie naogladałami nasłuchałam.. w pokoju byłam z dziewczyną która była po terminie i uwierzcie i lepiej urodzic przed terminem , bo tak ja męczą te którym termin minął to szok.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia dzieki znalazłam ten link!!! a dzis szkoła rodzenia - fajnie - juz sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) ale sobie dzisiaj humor poprawilam. pomimo ze czuje sie i pewnie wygladam jak okazaly walen poczulam sie piekna :) odwiedzilam fryzjera - gdzie zrobilam pasemka i obcielam sie i kosmetyczke gdzie mialam masaz dloni z maska parafinowa, regulacje krzakow ( czyt. brwi) i henne rzes... takie niby nic a jak poprawia humor :) aurelko - super ze Twoj chlop mial jakis zryw ojcowski... kurcze moze jeszcze mu sie odmieni i stworzycie fajna rodzinke... zycze wam tego :) niunia - co do wizyt to ja teraz mam po 3 tygodniach... a co do poloznej i ewentualnego jej \"wynagrodzenia\" to ja tez jestem ta ostatnia ktora potrafi zalatwiac takie rzeczy ;) mritta - mam nadzieje ze teraz juz czujesz sie dobrze... niestety teraz coraz czesciej beda dopadac nas roznego rodzaju bole spowodowane uciskami.... ale dziewczynki juz prawie widac koniec :) cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia75
Witam Niunia, ja tez zastanawiam sie jak rozmawiac z położną o finansach, ale w sumie to jej praca i nie ma co owijac w bawełne - poprostu spytac sie jej kiedy , jak i ile. Ja jakoś od wczoraj zdołowana jestem, niby niczyn konkretnym, ale mam cieżki nastrój. Strach ma wielkie oczy. Przez to spac nie bardzo mogłam, a teraz jestem zmęczona. Trochę mnie przeraża sfera finansowa, hm, jestem na etapie obliczania ile kaski mamy przygotować i nie powiem, nie powiem... Ja też mam nadzieję ze będe rodzić w terminie lub trochę przed, gdyż pierwsze dziecko urodziłam tydzień po i ten tydzień to już był istny horror. Pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×