Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Znalazlam cos nowego podobno fajniejszego polecanego przez kilka osob..na razie propozycja szablonu ale buszuje zeby jakis moze ladniejszy trafic..no i tutaj adres jest podobny do naszego forum..wiec bedzie wygladal ladniej jezeli ktos go bedzie chcial wkleic w stopke itp dam znac jak tylko pokombinuje;)papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Mój Kubuś kończy dzisiaj pół roczku :) Kurcze jak to szybko zleciało... Achsonik - Twój Mały też :) A ja już drugi tydzień pracuję i powiem Wam, że jak narazie jest wszystko ok. Fakt, że nie siedzę w pracy 8 godzin. W poniedziałek mam najdłużej od 8 do 14. Ale mam okienko, więc wpadam do domu na karmienie. A w pozostałe dni krócej, więc nie ma problemu. Mój tata też nieźle radzi sobie jako niania Nie mogę narzekać. A najprzyjemniejsze jest jak wracam i widzę uśmiech Kubusia od ucha do ucha... Zupki gotuję w większości sama, bo mam warzywa ze wsi, więc pewne jest, że nie pryskane. Niech korzysta póki może. Daję mu też kaszki i ucieram różne owoce, czasem dodaję biszkopcik. No i soczki, herbatki oczywiście. Kubuś jak widzi miseczkę z jedzeniem to aż się trzęsie. A i cycusia nie odmawia, więc karmię go ok. 4-5 razy dziennie i w nocy jak się obudzi. Wiem, że mało piszę na forum, ale mam trochę mało czasu, bo trzeba się do szkoły przygotować itd. Ale czytam Was na bieżąco Pozdrawiam wszystkie Marcówki :) Illeli - chętnie przyłączę się do bloga ;) w wolnej chwili podeślę jakieś zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! cyc poszedł w kąt!!!od wczoraj wcale - ale za to wieczorem po kapieli flaszka bebiko2r - pycha i śpi jak aniołek:) gorzej z cyckami:9, musze odciagac troszke i mam nadzieje, że w koncy zaniknie - może jakies porady??? byłabym wdzieczna - ale wiecie co - jaka frajda- fajka, piwko bez wyrzutów sumienia;) ;) ;) agunia fajna chata!!! no za rok może i my taka bedziemy miec....hehe fajni by było Pyska gratuluje zabka:) mi małao masz godzin, ja wiecej - az 12 nadgodzin - finansowo ok, ale czasowo...no ale juz czas przestawić sie na takie życie - praca-dom....tak trzeba i juz - sama sobie tak tłumacze, bop bardzo tyę sytuację przezywam...ale skrzydeł dodaje mi fakt, że Oliwia jest lpod znakomita opieka moich wspaniałych rodziców:) - serio serio - Ona za nimi szaleje- z wzajemnościa - cholera, chyba zazdrosna jestem,,,,hmmmm; ok spadam buziaki dla wszystkich a\'propos chodzików - nie kupujcie!!! to rujnyje kręgosłupy!!! .a Oliwka juz prubuje raczkowac - serio serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amandziu ja pozbylam sie pokarmu metoda cierpienia::) czyli trzymalam az mi wychodzilo oczami i wtedy odciagalam..bralam tez ziolowe tabletki..mam nadzieje ze przezyjesz ten czas utraty pokarmu, ja chodzilam po scianach..he ale piwo..wino..papierosy:))) swiniowata jestem ale coz tesknilam.. Amandziu dawaj zdjecia Oliwki:)) tadadadadammmmm http://naszedzieci.journalspace.com/ ufffffff dajcie zdjeciaaaa ja licho jutro wladuje bo juz dzis mozg mi wyparowal od klikania.. wiec na razie nasze sliczne dziewczynki Ala i Wiktoria..slonko i pysiu jak chcecie wiecej zdjec no problemo mozecie pisac komente..mozecie podpisywac zdjecia(oczywiscie najpierw tekst do mnie ja wstawie).. mam nadzieje ze wam sie podoba jak szblon nie teges to mozna zmienic ale to mi zajelo najwiecej czasu bo nie wszystkie pasuja.. dziewczyny co tak cicho..leeee slonko..emi..niuniu..dana..karolinka i cala cala reszta papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, alez ja jestem wykonczona, naprawde....ale wieczorkiem czytam was z przyjemnoscia:-) Pozdrawiam wszystkie mamy pracujace i niepracujace:-) Moj maly oststnio troche dzikuje, cos mu sie odmienilo i nie chce sam zasypiac, tylko ze mna. Czasem go oszukuje i podkladam mu do przytulania wielkiego psa:-D Dostalam zdjecia Pauli, ale piekna dziewczynka, dzieki Magda. Ja nadal karmie wytrwale, choc tesknie za winkiem czerwonym, a bedzie okazja, bo w weekend wesele u kuzynki, trudno, poczekam jeszcze. W pracy sciagam pokarm i tak funkcjonuje. A maly uwilebia gotowane zupki i roznej masci deserki. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wasze maluszki maja tez czesto kropki czerwone kolo ust..? takie niby potowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten link nie dziala:(( w mojej stopce a jak wklejam w forum to dziala:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik póki szefostwo za plecami się nie kręci:) Amadziu pij szałwię albo miętę, ograniczają laktację i odciągaj tylko tyle ile musisz. Pomyśleć, że dopiero co pisałyśmy rady jak zwiększyć laktację a teraz...:) Alka cały czas przedkłada cyca ponad wszystko inne, zupek teraz praktycznie wogóle nie je, pluje na wszystkie strony, deserki jako tako, kaszkę lubi, robię jej taką do picia czasami ale ma problem z kupką potem, eh......kupiłam kleik kukurydziany, będę jej do mojego mleka dodawać może jej zasmakuje. Dziś całą nockę przespała, oj żeby jej tak zostało, bo wczoraj na rzęsach chodziłam, wracam z pracy a pod blokiem siedzi moja mama bo winda nieczynna i wrócić nie mogą, no więc na ąłweczkę cyc, potem dzwonię do naprawy, już ktoś jedzie, no i tak jechał 3 godziny.....jak wreszcie do domu się dostałyśmy to tyle do zrobienie było, że na nos padałam, dobrze, że dała się wyspać przynajmniej. W sobotę idziemy na wesele, oj nie mam ochoty, najchętniej bym w łóżku przed telewizorem poleżała ale mąż świadkuje więc się trzeba przemęczyć, ok. 21 teściu przyjedzie po mnie żebym Małą wykompała, nakarmiła i spać położyła i już tak kombinuję żeby nie wracać spowrotem.... Illeli ta pierwsza strona super, tylko nie wiem co dalej, bo mi się galeria nie otwiera, w sumie to poza pierwszą stroną nic mi się nie otwiera, czy to na razie tylko pierwsza strona gotowa czy coś u mnie z kompem, może jakieś zabezpieczenia mam żeby w pracy nie szaleć po necie... Krosteczki są, pełno czasami, już pediatrę o to pytałam to od śliny i ciumkania wszystkiego co się da, staraj się nie dawać smoka zanim dobrze ze śliny nie wytrzesz buzi i smaruj tłustym kremem, u nas to trochę pomaga. Najlepiej jest po nocce, bo Alka śpi już prawie cały czas bez smoka i wtedy ładnie wszystko schodzi a w ciągu dnia znowu wyłazi.... Buziaczki, idę trochę popracować ale wcześniej kawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko..mnie wszystko chodzi super..po boku pojawiaja sie zdjecia..i mozesz albo kilknac w zdjecie i powinno sie otworzyc..albo pod ostatnim zdjeciem jest opcja wiecej zdjec..more photos..i wtedy wchodzi sie do galerii.. sprawdze na innym kompie czy dziala..ale val i jedna mam mogli wszystko zobaczyc wiec..powinno byuc ok..mamnadzieje ze dasz rade:)) mamy mieszkanie!!! wlasciwie to nie mamay ale walczymy o cene;) rany bo innaczej bedziemy miec pousty apartament z ladnym widokiem i jesc krede albo sciany;) Licho sypia w dzien super i w nocy super i zaczynam wygladac jak czlowiek. piekna pogoda wiec my na basen i na trawke wylegiwac sie caluje i trzymam kciuki za pracujace mamy..czapki z glow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sprawdzilam na innym kompie..fakt bez zalogowania sie nie mozna zobaczyc galerii..choc w opcjach wsadzilam ze kazdy moze ja ogladac..postaram sie to zmienic..sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie 2 dniowej, 2 dni wolne od pracy - 2 dni wolne od kompa. Wlasciwie to troszke odpoczelam od tej niewdziecznej roboty ale moj Bartus dal mi ostro popalic. Juz nie moge go zostawic samego na minutke - pelza po calym mieszkaniu. Zrobilam mu barykady z poduszek a maly Rozbojnik przedarl sie - Cwaniaczek ze hej ha ha ha - jak Tatus :-) Mi - WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO dla KUBUSIA!!! Niech sie spelnia jego wszystkie kolorowe marzenia - narazie te o dobrym papu i kochajacych rodzicach:-)))))))) Illei - przpraszam za ta zwloke ze zdjeciami ale cosik mi nieprzechodza - przysle dzies z innego maila - chyba ze mozna wykorzystac te z http://www.bobasy.pl/_achsonik Daj znac czy te sa ok. Slonko - super - bradzo sie ciesze ze bedziemy mogly sie spotkac. Daty wysle blizej wyjazdu to sie umowimy na kawke i poznamy nasze brzdace. Agunia - gratuluje nowego domku. Sliczna ta Twoja Julcia. Zaraz wysle komentarzyk... Dana - kurcze niewiem jak Ty przkonalas Bartoszka do kubeczka ??? Moj tylko sie nim bawi i traktuje jako zabaweczke do podrzucania. Pyska - no to moze sie znamy bo ja w jestem rodowita Rewalanka. Wogole to wkrotce chcemy otworzyc maly pensjonacik wiec zapraszam. A jak cos to daj znac a dam Ci namiary do fajnych miejsc - po rodzinie i znajomych. Amadzia - mi sie jakos udalu z ta laktacja bez problemu - stracilam pokarm zaraz po kilku dniach od odstawienia od cyca. Pamietaj - nieodciagaj mleka do konca tylko tak zeby Ci ulzylo i stop. Jesli odciagniesz do konca to beda sie ciagle napelnialy i tak w kolko. Tylko troszeczke i stop, za jakicz czas znowu - troszeczke i stop. Narazie koncze i wracam do pracy..... Buzka pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam prośbę ogromną bo do lekarki nie mogę się dodzwonić jest na urlopie i wizytę mam dopiero na 25 a nie wiem czy panikować i iść gdzieś prywatnie. Jakby któraś była w międzyczasie u lekarza to proszę spytajcie o pH moczu u takiego dziecka jak nasze. Alka ma, cholerka trochę dużo, a może dzieci tak mają??? i ciężar właściwy 1,010 a wyczytałam gdzieś, że niedobrze jak blisko jedynki:( Achsoniku ja jestem chętna na namiary w Rewalu, jakieś niedrogie i fajne kwatery, może na weekend wyskoczymy, jakby co to mój mail: kasia1335@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Niunia dziękujemy za komplement. A kiedyś pytałaś o robienie kaszki, pewnie już wyrobiłaś sobie metodę, ale ja znalazłam bobo vity kaszki na mleku modyfikowanym, robi sie je tylko z wodą. Rewelacja, Paula uwielbia je. Ja też nie zauważam jak mijają dni, tygodnie. Wydaje mi sie że tyle co wróciłam do pracy a to już czwarty tydzień pracuję. Nie piszę, bo czasu mało, a itrochę mi szkoda, bo jak wracam to nie mogę wypuścić Pysznej z rąk, ciągle ją całuje i się z nią bawię, tak tęsknie po całym dniu pracy. Czas leci jak szalony, mojemu dziecku też już 7 miesiąc leci. Illeli zdjecia jakieś wybiorę i wyślę Ja mleka pozbyłam sie też szybciutko. Kilka dni i po wszystkim. Zdjecia oglądam wszystkich dzieciaczkuw, wszystkie śliczne te nasz szczęścia. Pozdrawiam wszystkie Was mamuśki i Wasze Fajniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
Cześc dziewczyny' !!! Czytam i czytam i wszyskie wróciłyście do pracy. A ja stwierdziłąm, że nie bede nikomu Franka podrzucać na wychowanie tylko sama go sobie odchowam :-). siedze sobie na urlopie i delekuję się lenistwem (pisze cały czas żeby nie wyjść z wprawy )i raduję się, że moge być z moim synkiem :-) Cmok Cmok Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Ja znowu zaczęłam normalnie funkcjonować:) Cisza przed burzą chyba.....Alka przespała drugą noc, grzeczna jak aniołek, wczoraj ładnie się na macie bawiła przez godzinkę więc spokojnie dała obiad zrobić i wogóle jakaś taka grzeczna, podobnie jak Illeli u Licha ja też wietrzę podstęp :P W pracy luzik, gdyby jeszcze ten monitor stał w innym miejscu..... Ponawiam prośbę o zapytanie się o to pH...... Miłego dnia Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Widzę, że ciągle przebywamy na następnej stronie, a jak ruszy na dobre blog Illeli to pewnie wcale nie będziecie tu zaglądać. Szkoda. U nas ząbek nadal prześwituje, ale jeszcze się nie przebił. Julka jutro skończy pół roku, a wczoraj mnie zaskoczyła. Mąż złapał ją za rączki tak lekko, nie ciągnął, a ona zaczęła je zginać i się podciągać i USIADŁA!!! Sama. Ale siły jeszcze nie ma żeby się utrzymywać tak główka jej się trzęsie i opada spowrotem. Potem mąż ją do łóżeczka włożył to się rozpłakała, bo nie mogła się o nic podnieść. Znów jej pomógł i usiadła, złapała się brzegu łóżeczka i tak chwilę posiedziała. Wcale już leżeć nie chce, zaraz płacze, bo chce siedzieć i wszystko dotykać. Jestem w szoku. Ona przecież jest taka malutka. Czy to nie za wcześnie na siadanie??? Dopiero, co od tygodnia się sama zaczęła turlać na brzuch i plecy, a tu już za siadanie się bierze. Jak się jej nie pomaga to sama się podnosi, a jak nie ma się, o co złapać to płacze. Nie wiem, kiedy opuścić łóżeczko. Teraz czy jeszcze poczekać? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 26.
Hej Marcowki i nie tylko! Ja Was regularnie podczytuje i mniej wiecej sledze ale jakos nie mam czasu zbytnio pisac, wiec pojawiam sie raz na dwa miesiace :) Illeli - z checia dolacze do blogu tylko musze zamiescic zdjecia na necie i wtedy podam do nich link. Aguniu 1 - to wcale nie jest za wczesnie, ja uwazam ze to odpowiedni moment. Moj Alanek siadal tak juz miesiac temu a teraz ma 5 m-cy i 2 tyg. W tej chwili juz nawet nie chce siadac tylko od razu wstaje - szok!I potrafi tak stac przez minute trzymajac sie na przyklad kanapy. Ale on znowu robi wszystko wczesniej i dwa zabki mu sie przebily jakies 3 tyg. temu. Tez sie balam i do tej pory boje sie go tak stawiac czy sadzac samemu ale podobno jak sam chce to trzeba mu pozwalac bo dziecko czuje i wie najlepiej kiedy co moze robic. Mysz_31 - ja wracam do pracy dopiero w styczniu, jak Alan juz bedzie mial 9 m-cy. Mamy ogromne szczescie bo na naszym osiedlu otwieraja zlobek w pazdzierniku wiec go od razu polece tam zapisac. Chce go poslac do zlobka zeby mial kontakt z dziecmi i nauczyl sie dobrze angielskiego, aby nie mial zadnych problemow jak pojdzie tu do szkoly..bo w domu ja tylko po polsku a maz tylko po wlosku. A przy okazji ja sie wyrwie z domu bo juz mi sie troche nudzi tak od rana do wieczora odcieta od ludzi siedziec z malym. Slonko - ja niestety nie mam pojecia na temat Ph, jak cos znajde to dam znac! Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 26.
Zarezerwowalam swoj Nick i juz nie bede pomaranczowa:)) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola 26.
Oj cos nie wyszlo :( Trudno ale nie potrafie zapamietac hasla. Wiecie co dziewczynki, chcialam nazwac synka Analek ale moj chop stwierdzil ze beda sie z niego smiac koledzy i ze lepiej Alanek. Dla mnie lepiej brzmialo Analek a Wy jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bys chcial/a wiedziec to ja nie mieszkam w Polsce i dalam dziecku imie takie jakie jest popularne tutaj i gowno mnie obchodzi co o tym myslisz i jak to brzmi w Polsce. Ku twojemu zapewne zdziwieniu mam czarnego nicka i nie bedziesz mogl/a sie juz podszywac - och co to za szkoda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko jutro zadzwonie do mojego lekarza i sie spytam o ph..dzis przeczytalam za pozno twoj wpis:(( z tego co ja sie orientuje to ph zalezy tez od witamin i owocow i tego co dziecko je..ale moze gadam kompletne glupoty..ale dowiem sie tylko sie nie martw Aschonik zdjecia sa ok i musze ci powiedziec ze dzis z Valem zachwycalismy sie twoim synkiem ...bardzo ladne dziecko..bardzo mi sie podobaja jego oczka i ksztalt glowki..super chlopiec hej Olu:) Alan (przez dwa czy jedno l?) to bardzo ladne imie i nie tlumacz sie kabotynom botylko zdrowia szkoda;)..kazdy nazywa dzieci jak tylko chce czy to kazik czy to Zbyszek czy Xawier czy tez Marlon itp..w polsce jest jeszcze stosunkowo malo obcokrajowcow stad tez czasami nietolerancja..a wszedzie tam gdzie nacje sie mieszaja ludzie przestaja zwracac uwage na takie detale.. Z siadaniem i staniem ..jezeli dziecko chce i potrafi to jak mozna zabraniac..dzieci same wiedza co moga ich cialka co nie..Licho tez stoi czasami albo sie wspina jak malpka chwytajac za szczeble kojca albo lozka..teraz ma tez specjalny stoliczek czy jak to sie tam nazywa ktory ma mu teoretycznie pomoc przy siadaniu i wstawaniu i chodzeniu kiedys jak zacznie;0 Moim zdaniem to siwtnie jak dzieci zaczynaja siadac i raczkowac..bo wiecej czasu sie bawia same..odkad licho zaczelo siadac po prostu wszystko co wpadnie mu w rece jest mega interesujace..z raczkowaniem to dziwne ..i nie nazwala bym tego do konca raczkowaniem..fakt faktem porusza sie za pilka..butelka z kolorowa woda ..banka wstanka..pieskiem na kolkach czy innymi zabawkami..strasznie w ostatnich dniach szybko sie zmieniaja rzeczy i synek mi dorosleje;) i taki mily sie zrobil i ciagle usmiechniety jak nowe Licho..ale tak jak juz pisalam i Slonko..cisza przed bua;) zebow nic.. dzis kupilam mu kubek niekapek..wiem wiem ze niby to nie ok..ale avent ma takie od 6 miesiaca z atestem stomatologow i pediatrow z nagrodami i innymi bajerami ktore mnie skusily..fajna sprawa bo mozna dawac bez dziubka i z dziubkiem plus miesci sie w nim siliconowa wkladka wiec mozna wkladac do torebki i nic sie nie wylewa..sliczne kolory..w te upaly Licho ciagle chce pic wiec albo woda albo soczek a z butelki on tylko mleko..wiec stad kubek.. ja tez jeszcze zostaje z Lichem i tak jak mowilam che wymieniac sie z valem..i powoli startowac z moim projektem hej marcowkiiii..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiosenne-szczescie.blog.onet.pl/ http://wiosenne-szczescie.blog.onet.pl/ http://wiosenne-szczescie.blog.onet.pl/ !!!!!!!!!!!!!!! nowy ..dostepny dla wszystkich..po polsku...mam nadzieje ze sliczny;) blog..dla was o was i waszych dzieciach;0 aga przeciez blog to nie nasze forum i nikt nie przestanie sie tutaj wpisywac mam nadzieje czekam na zdjecia;) no i wasze opinie papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co lubią dziaci? słońce - gdy świeci, deszcz - kiedy pada, wiatr - kiedy gada, mróz - kiedy szczypie, śnieg - kiedy sypie... Każdą pogodę z upałem, chłodem, o każdej porze... Byle na dworze! A NASZE WIOSENNE MALUSZKI KOCHAJA WIOSNE!!! BUZIAKI I DUZE PODZIEKOWANIA DLA ILLEI ZA CUDOWNA STRONKE :-)))))) Achsonik - Joanna , Bartus oraz Tata - Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illei - ogladlismy zdjecia Twojego Maluszka - slodki maly Brzdac (a moj maz dodaje: i Mama niczego sobie :-)))))) Ala i Wiktoria - sliczne male Biedroneczki :-) Pozdrowionka pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×