Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Dzieki dziewczyny za slowa pociechy, ja wiem, ze panikuje i zero we mnie racjonalnosci...coz...blisko coraz blizej..i...zawsze sobie cos wymysle;-) Ja to chyba sie boje najbardziej (wiem, ze to nawine i glupie), zeby kopniaki dziecka nie odkleily tego lozyska. Wiem, ze mam je pod zebrami z prawej strony i tam tez czesto czuje male nozki, myslicie, ze dziecko moze odkleic lozysko swoimi ruchami??? Chyba nie co?, natura musiala zadbac o to, zeby dziecko nie moglo go oderwac, bo tez czesto przeciez ciagnie za pepowine. Gluptas ze mnie?? Slonko, Mysz, ja mialam 3 pralki, ale zawsze duzo zabiera posciel, rozki, kocyki, reczniki...Ja dzielilam pranie wg zalecen pranie...i tak mialam pralke na 30oC, 40oC (te nowe ciuszki) oraz na 60oc - pieluchy, reczniki i ciuszki zdobyczne. Kolorystyke mam glownie kremowa i zolta z niebieskimi elemantami, wiec nie sugerowalam sie tym i nic nie zafarbowalo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysz_31
Niunieczko!!!! Dzięki o takie cóś mi chodziło !!!! konkretnie a nie pół szafy jak sugerują te listy, u mnie dochodza jeszcze ubranka dla dziecka bo w Stolycy nie ubierają w państwowe - Bieda hehehe, własnie się zastanawiałam czy te ubranka moga farbować ale jakby farbowały no to sorry więcej chemii niż tkaniny zrobiłabym raban !!! jak mi Bóg miły i tak bym obsmarowała firmę ze hohoho ... mnie to kazała połozna wziąśc jeszcze spirytus do pepka!!! szczyty, żeby szpital nie miał środków odkażających no ale jak każda przyniesie butlczyne i zostawi no to w szpitalu balanga hehehe wiem wiem wiem jestem złośliwa no ale co byscie zrobiły jakby was położna poprosiła o zostawienie w szpitalu paru rzeczy bo ja bym zostawiła ... :), rózne kobioety przychodza jedne maja wszystkiego pod dostatkiem a inne nic... no dobra licze dalej tren cholerny projekt bo mnie poród zastanie :-) cmok cmok cmok P.S. Niunia ty przestań o takich głupotach rozmyslac ( mam na mysli odklejające sie łózysko!!!) jezu mnie to nawet na mysl do głowy nie przyszła !!!! Panikara :-))) cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny podajcie mi swoje adresy to podeślę Wam zdjęcia, bo nie mogę ich znaleźć... :( A może któraś ma wszystkie razem to niech poda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
Cześć Mamuśki, przede wszystkim SERDECZNE G R A T U L A C J E DLA AMADZI!!!!!!!!! Uzupelniam tabelke: NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię enka76......01.03.2006.......39.........21.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......39.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......39........22........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....39........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......38........15......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......38.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......38.......16.......................córka Agatka Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335..16.03.2006. .....37.......4,5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......36......12..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......37.......14............Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......37.........10........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......37........9,5.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......35........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......37..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12......Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......34..........12.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g......51cm....Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia U mnie ok, właśnie dziś mamy z mężusiem druga rocznicę ślubu cywilnego wiec w ramach świętowania wybierzemy sie do kina. na szczescie w naszym kinoplexie są wygodne siedzenia wiec jest szansa ze wytrzymam 2 godziny seansu. chcialabym isc tez na jakas kolacyjke ale juz kilka tygodni temu mialam problemy z "wysiedzeniem" wiec... same wiecie jak to jest. pozostały mi nieco ponad 2 tygodnie do finału, wszystko niby gotowe na przyjecie malucha ale... caly czas mysle i mysle co tu jeszcze trzeba zrobic. na razie wymyslilam ze NIE KUPILAM TERMOMETRU!!!!! ŁAAAAAAAAAAAAAAAA acha, cyknelismy sobie w niedziele kilka fotek. zaraz je zrzuce i wam przesle. tylko UWAGA! jak ktoraś boi sie sloni to niech nie otwiera!!!!!! ;))))) Mi28: adresy: misia75 , slonko , amadzia , aurelia , dana , emi , iwi , karolina , magda77 , Mi28 , mritta , mysz_31 , pysia ; anetha@embepress.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
chulerka, żle mi sie wkleiły adresy wrrrrrrrrr ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
może tym razem: misia75 ;slonko ;amadzia ; aurelia ;dana ;emi ;iwi ;karolina ;magda77 ;Mi28 ; mritta ;mysz_31 ;pysia ; anetha@embepress.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
kurde, nie wiem jak to zmienic... wklejam całe a komputer zmienia na same nicki. mi28, wysle foty takze do ciebie i stamtad sobie najwyzej sciagniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Karolinko wszystkiego naj naj naj .......... z okazji Rocznicy Ślubu. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Abyscie trwali w miłości ❤️ i szczesciu razem z Waszą pociechą :) Ps. Zdjątka śliczne :D Brzusio taki na dziewczynkę ;) Mi28 podaje adresy, które ja mam: ;) Amadzia: imikus1@wp.pl; Niunia: anetha14@yahoo.com; aurelia22: aurelia22@tlen.pl; dana 25: info@spray.art.pl; Iwi 30: IWI30@op.pl; Karolina: karol_ina81@op.pl; Misia75: aneta-fredek@wp.pl; Mritta: franke@poczta.fm; Mysz31: rudzia.justyna@gmail.com; Pyśka: kokieteczka@wp.pl; renacia: renata.szymanska@wp.pl; Słonko: kasia1335@interia.pl emi25: zguta@op.pl Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tak szybciutko, bo chociaż nocka dziś przespana właśnie zjadłam obiadek i czuję że zasnę, tak więc czuba sie położę. No ale byłam dziś rano na KTG, wszystko dobrze, tętno srednio 140, skórczyk mnie złapał, ale taki na niecałe 30%, tak wiec nic się nie dzieje. Co do torby, ja mniej więcej mam to samo co niunia, tyle że jeszcze ciuszki dla małej i koszulkę do porodu, u mnie niestety ich nie dają, no i oczywiscie muszę zabrać podusie jaśka, bo bez niej nie zasne :) Ale pogoda !!!! Cały dzień ciemno i mokro. Spadam do łóżeczka, 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia na adresy od Karoliny :) Jeżeli którąś pominęłam to dajcie znać. Emi - Tobie też dziękuję za ściągawkę :) skopiuję sobie ją. Wczoraj byliśmy z mężem, moją siostrą i szwagrem na kabarecie Ani Mru Mru. Nagrywali go na płytę DVD, która będzie do kupienia w całej Polsce od 1 kwietnia, więc i ja być może się na niej pojawię, bo siedzieliśmy w 2 rzędzie :) Jak wróciliśmy zrobił mi mąż zdjęcia, które wysłałam Wam. Ale zaznaczam, że to była godz. 22 i widać, że jestem już zmęczona. Jeżeli którąś pominęłam to dajcie znać. A mnie ciągle boli koło pępka szczególnie jak dzidziuś się wypnie, dzisiaj to jak dotykam w tym miejscu to czuję tak jakbym miała siniaka. U mnie dziś tak ładnie świeciło słoneczko i powietrze takie wiosenne. Byłam na spacerku :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka :) NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię enka76......01.03.2006.......39.........21.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......39.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda78.....02.03.2006......39........22........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....39........15.......Jaworzno..synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......38........15......Lublin......synuś Maksymilian Juulka........05.03.2006.......38.......2.........Sandomierz.......?.....? Misia75......06.03.2006.......38.......16.......................córka Agatka Pyśka25.....10.03.2006.......36......14........Poznań.....córa Wiktoria Ania26.......10.03.2006.......36.......3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......38.......16.......Bielsko-B.....córeczka Hania Słonko1335..16.03.2006. .....37.......4,5 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......36......12..........Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006........27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006.......37.......14............Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......37.........10........Tomaszów Maz...synuś Kacperek renacia.......19.03.2006.......31........11..........Poznań....chyba dziewczynka...? mritta28......19.03.2006......37........9,5.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......37........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......37........15.......Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26........2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......34......11,5.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......37..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12......Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......34..........12.......płd.Anglia...synuś...Michał Agunia1........27.03.2006.......28..........3........Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....33..........9.......Legnica......... Gracjan NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ Magda77.....26.01.2006....2100g......47cm.....Warszawa... Mateuszek Agniecha_79...16.02.2006...3340g......51cm....Rzeszów....dziewczynka Amadzia.......19.02.2006...3500.........58cm....Tczew......Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana, Karolina i Mi- dostałam wasze fotki...no musze przyznać ,że całkiem ładne z nas dziewczyny wszystkie forumowiczki będą ładnymi mamusiami...nic dodać nic ująć....tak sobie mysle ,że troche szkoda ,że pewnie nigdy sie już nie spotkamy, każda z innej strony Polski:-((( Ja też często mam takie bóle brzucha po kopniakach mojego dziecka że też myślałam o siniakach...no ale to nie możliwe...w sumie to dobrze że dzidzia taka silna:-)) Ja z kolei zastanawiam sie dlaczego ja nie czuje potrzeby silnej latania do kibla..chyba moje dziecko nie uciska pęcherza a to może znaczyć ,że dziecko się jescze nie obniżyło, albo że jest odwrócone potylicowo tylnie ...co jest najgorszym ułożeniem do porodu bo wtedy główka nie dopasowywuje się dobrze do kanału rodnego poród jest dł€ższy i cholernie bolesny bo potylica uciska krzyże. Ja teraz właśnie na tym punkcie mam schize. Jak dziecko mi się napina to na brzuchu mam takie dwie gule(poziomo) a nużki fikają raz z jednej strony za jakies tydz z drugiej strony brzucha...i czy to jest normalne ułożenie dziecka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam, Wysyłam moje zdjęcia na adresy które podała Emi25 i proszę Was o Wasze fotki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam, Dana25 - chyba nie doszła do Ciebie moja wiadomość, wysłałam na adres: info@spray.art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda78 - ja nie dostałam od Ciebie zdjęć :( stynka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Serdeczne gratulacja dla Agniechy i Amadzi:)) i całuski dla małych panienek. Widzę, że się powoli sypie ciężarowe towarzystwo :) i zmienia w towarzystwo statecznych matek z dziećmi;). Mysz - ubierają w stolicy w państwowe - np. na Kasprzaka. Tyle, że większość tych ubranek ma już swoje lata i są bardzo sprane, zmechacone i szosrtkie więc większość dziewczyn przynosi swoje. Po za tym watpię, żeby były prane w jelpie czy lovelli - raczej w zwykłym proszku który może powodować uczulenie. Co do mizerii w naszych szpitalach, to naprawdę jest okropna. Kiedy leżałam po cesarce i nie mogłam zasnąć bo tak mnie bolało, poprosiłam o środek przeciwbólowy - pyralginę w czopku. Siostra stwierdziła, że może dać mi co najwyżej doustnie Codipar bo inne przeciwbólowe już się skończyły. Mój mały mężczyzna rośnie - waży juz ponad 2,5 kg. Ciagle jest raczej grzeczny i jedyne co mu dokucza to chyba brzuszek - tzn. ma lekkie problemy ze zrobieniem kupki. Tak mi sie wydaje, że raczej nie jest to kolka, ale w czwartek idziemy do lekarza w przychodni to, mam nadzieję obejrzy go dokładnie i zdiagnozuje. Tydzień temu byliśmy na wizycie u kardiologa - i przywieźliśmy dobre wiadomości - okazało się, że ubytek w serduszku zaczyna zarastać - tworzy się tam mały tętniaczek, który zamyka powoli ten otworek. I nasza ostrożna w wydawaniu opinii Pani doktor, powiedziała, że może uda się uniknąć operacji. Myslałam, że podskoczę do sufitu:)) Nie wiem czy gdzieś o tym nie pisałyście - ale ostrzegam przed nadmiernym ciepłem w domu. Mój mąż popełnił ten błąd - zafundował naszemu dziecku Hawaje i zaczęła mu się zbierać wydzielkina w nosku. Temperatura optymalna to 21 stopni. Po za tym polecam Wam urządzenie do czyszczenia noska - nazywa się Frida kosztuje ok 30 zł i naprawde jest świetne. W naszym przypadku sama sól fizjologiczna albo gruszka nic nie dawały, natomiast to poradziło sobie z wydzieliną świetnie:). Dziekuję wszystkim za zdjęcia:)). Ja mogę sobie powspominac czasy kiedy miałam taki imponujacy brzuch:)). Ja wysłałam Wam zdjęcie mojego roblaka:)). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek dziewczynki :) ja wlasnie zjadlam kanapke i popijam ja kubkiem herbaty no i pisze do was :) wczoraj dalam rade i bylam na uczelni - poszukalam materialy do mojej pracy podyplomowej i juz jestem troche spokojniejsza ze cos mam. Pozniej pojechalam na zakupy do selgrosu (market ala hurtownia) i zrobilam zapasy dla nas w chemikalia i kosmetyki i byla akurat promocja pampersow wiec wzielam 2 duze paczki - tego nigdy za wiele :) magda - ja ja zazdroszcze Ci tego malego przeuroczego babla... jest cudowny... no i super ze sprawa z serduchem sie wyjasnila tak pozytywnie :) dziekuje za zdjecia - tylko cholipka jest problem bo nie wiem do kogo ja wczesniej wyslalm a nie chce powielac wiadomosci... hmmm... udalo mi sie wszystko poprac i dzis zabieram sie za prasowanie... nota bene jelp smierdzi niemilosiernie... dobrze ze po wysuszeniu prania zapach znika... mysz- jak bedziesz prala w 40 stopniach to nie powinno zafarbowac... cholera wkoncu to sa rzeczy dla niemowlaka i nie moga... ja wrzucilam wszystko razem i nic sie nie stalo... co do ilosci rzeczy to na sam poczatek odradza sie kupowanie duzych ilosci i uwazam ze w zupelnosci wystarczy Ci to co masz :) rany!! kobiety!! z dnia na dzien zaczynacie coraz bardziej zchizowac... tylko spokoj nas uratuje i nie doszukujmy sie rzeczy ktore nas nie dotycza... a poza tym jestemy w takim okresie ciazy ze jak (odpukac!!) zacznie sie cos zlego dziac to nawet przymusowy i szybki porod nie zaszkodzi dziecku bo juz jest donoszone... cieplutko pozdrawiamy p.s. aurelko co tak dlugo Cie trzymaja??!! cos czuje ze wrocisz z kuba w ramionach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_ina
hmmmm.... zauwazylam w siebie nowy objaw... zmienil mi sie kolor sluzu na taki brązowawy. w mojej bibli ciezarowek napisane jest ze to oznaka skracajacej sie szyjki i bliskiego porodu. ciekawe... czy ktoras tez tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia81
Magda77, śliczny jest Twój synuś. Cieszę się że z serduszkiem wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia81
karol_ina może to ten czop śluzowy? Ja też czytałam że może byc lekko podbarwiony krwią i jest taka pierwszą oznaka zbliżającego sie porodu. Ale może odejść nawet na 3 tygodnie przed porodem więc myślę że nie masz co sie jeszcze stresować. u mnie jeszcze go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Witam, Niunia dzięki za zdjęcia, ładna z Ciebie Mamusia!!! Ale ja najchętniej pozbyłabym sie swojego brzuchola już :) Pozdrawiam i czekam na zdjecia pozostałych Marcówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Mi wysłałam Ci zdjęcia. Karol_ina właśnie może schodzi Ci czop, tak jak amadzi przed akcją. A i masz przeładowaną skrzynkę, bo takie info dzisiaj dostałam po tym jak wczoraj wysłałam cie zdjecia. Co do prania ja prałam wszystko razem.Nawet krwisto czerwone ciuszki. sprawdziłam najpierw czy farbują (namoczyłam kawałek w bardzo ciepłej wodzie i wycisnęłam na białe tło). Nic mi sie nie pofarbowało. Mam taki odciągacz do noska Frida o którym pisze Magda77, polecili mi to doświadczeni rodzice. Kupiłam w sklepie internetowym www.calineczka.pl za 25 zł+koszt przesyłki. A mritta28 już miałam wcześniej zapytać, czemu tak bardzo nie chciałaś zamieszkać w Gdyni :) Ja mieszkam tu 28 lat i jest fajnie. Żartuję, wiem o co chodziło. pozdarwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda78 - nie dostałam od Ciebie zdjęć :( Mój adres stynka1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Madziu nie zebym nie chciała zamieszkac w Gdyni, po prostu nie chce zamieszkać z teściami. Jeżeli bedzie nas stać na własne mieszkanie to chętnie zamieszkam w Gdyni. Ja znów nie przespałam nocy. Przyjechał mój małżonek i niełatwo jest zasnąć a potem to wiadomo, oczy otwarte co chwila patrze na zegarek, niewygodnie mi itd. Dzieki dziewczyny za zdjęcia. Magda fajnie to sobie zrobiłaś -faktycznie widać jak ładnie brzuszek rósł. Dzisiaj u nas sypie i skończyła się ciepła wiosenna pogoda. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuśki Madziu Mateuszek jest przeuroczy :D ❤️ Serducho bije jak dzwon!! ;) Ja też bym chciała już swojego bąbla w domku :) Ja za tydzień będę miała usg w szpiatalu to też się dowiem co z Kacperka serduszkiem (ta niedomykalność zastawki trójdzielnej). Też mam nadzieje na same pozytywne informacje ;) Karolinko takie brązowawe upławy świadczą, że dzidziuś naciska na szyjkę macicy - co w tym etapie już ciąży jest całkiem normalne. Ja miałam to trochę wcześniej i musiałam zwiększyć tabletki :( Gdynia jest piękna ;) Mrittko kupuj chałupkę i się przeprowadzaj :) Ja niestety mieszkam w centrum Polski :( A marzyło mi się zawsze mieszkać na Pomorzu. Co do pogody - u nas też do d.... 😠 Acha i również muszę zaopatrzyć się w tą Fridę skoro tak polecacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Mi28 zdjęcia poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas też pochmurnie jakoś...brrr, ale dziś pospałam...do 11hihi, od razu mi jakoś lepiej. Wczoraj wieczorem mało piłam, by wytrzymać do rana, no i od razu inna noc:-) acha, od wczoraj pije herbatke z lisci malin, nawet nie taka zla:-) karolina ja tez stawiam, ze u Ciebie to czop!!! Ale fajnie:-) Dziewczyny- dzieki obu Madziom, Karolinie i Mi za zdjecia. Mateuszek jest skodki, a jak sie fajnie smieje, taki babelek. Super, ze z jego serduszkiem wszystko jest na dobrej drodze, wiedzialam, ze tak bedzie:-) Magda78 , Karolina piekny przyrost brzuszka;-) i witam w gronie brunetek, jestesmy w mniejszosci:-) Mi fajnie wiedziec jak wygladasz, moze gdzies sie kiedys spotkamy na spacerku:-) :-) Ja dzis znow prasuje, mam powoli dosc, polozna kazala szczegolnie dokladnie prasowac zakladki. Kupe roboty. Wczoraj przyszly do nas mebelki, mezus wlasnie sklada, przesle wam zdjecia jak juz sie upora:-) Pokoik maksia zaczyna nabierac ksztaltow:-) A maly znow mnie wali w prawe zeberka, a potem sie dziwie, ze mam je takie obolale:-( Pysiu, rozumiem, ze z tym marudzeniem, to masz na mysli glownie mnie:-D Masz racje, panikuje i schizuje, bo juz tak blisko i jak to przed meta. Po prostu sie wystraszylam, ze boli mnie pod zebrem z tej strony co mam lozysko, wiec....od razu czarne mysli....choc mnie boli jakbym miala stluczone i za to odpowiedzialne sa stopki mojego synka:-) Poza tym przy odklejaniu boli ponoc caly brzuch i jest twardy jak deska - u mnie jest twardy przy skurczach, ale tak to ok:-) No ale naschizowac musialam, mimo, ze tydzien temu na usg przeplywy wyszly ok i do lozyska tez nie bylo zastrzezen, nie mowiac juz o dobrych ktg, co przeciez swiadczy o dobrostanie dziecka...a przeciez z dnia na dzien takie cos sie chyba nie robi....No tak sobie wszystko wytlumaczylam i mi dzis znacznie lepiej:-) Czekam z niecierpliwoscia na powrot do nas amadzi i aurelki juz moze z kubusiem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda78
Dziewczyny teraz ja czekam na zdjecia Wasze!!! Faktycznie Niunia, z tego co pisąły dziewczyny to większość z nas to blondynki. Acha jestem spod znaku raka, chyba nie było żadnej spod tego znaku :) Mritta ja również zapraszam do Gdyni, trochę wietrznie, ale morze pod nosem (osobiście wolę jezioro :)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Czytam Was regularnie , chociaz do tej pory sie nie wypowiadalam.Mialam termin na kwiecien ale ostatnio powiedziano mi ze jednak w marcu.To moja 3 ciaza.Mieszkam na stale w Niemczech, i kompletnie nie mam pojecia jak tutaj sie rodzi.W Polsce moze nie wszystko jest jak trzeba ale przynajmniej wiedzialabym czego sie spodziewac:)Co do tego czopu, to o ile rzeczywiscie Karolinie wylecial juz czop , to jest oznaka tego ze porod odbedzie sie naprawde \"za chwile\", te 3 tygodnie o ktorych , ktoras wspomniala, to przesada:)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej dziewczynki nie było mnie przez chwilkę bo moja większa\"dzidzia\" zachorowała i w poniedziałek miała 39 stopni tak więc anginka się zaczyna.....uf ale kryzys mamy już za sobą co do zakupów to dzisiaj zakupiłam komodę sosnową niestety trzeba gdzieś to wszystko pochować zwłaszcza że już troszkę ciuszków mam i teściowa wyprała je i wyprasowała jak byłam w szpitalu bo w sumie nie było wiadomo kiedy mnie wypuszczą widzę że przesyłacie zdjęcia mój adres to surbanek@o2.pl co do objawów to tylko boli mnie strasznie spojenie łonowe ale na to niestety nie ma rady no i pozdrawiam wszystkie świeżo upieczone mamusie powodzenia!!! uf na razie tyle pisania bo ta moja duża dzidzia nie da mi spokojnie popisać i poczytać pozdrawiam wszystkie jeszcze ciężarówy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×