Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

ILLELI jesteś wielka ja to się w ogóle nie znam na blogu. Jeśli chodzi o mnie to zdjęcia możesz pobrać z fotosika. Mój Michaś jest z kwietnia( a piernik miał się urodzić 26.03.06) ale nic mi się nie stanie jak zdecydujecie że nazwa ma być\" marcowe dzieci\" czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Amadzia - niezamartwiaj sie moj Brzdac tez ma okolo od 35.6 w gore - czasami sprawdzam. Gdzies przeczytalam ze tak bywa wiec jest ok. Ach - czasami mysle ze juz chyba jestem jakas przewrazliwiona na punkcie tego mojego Berbecia :-) Jak nie pseudo swinka to inne cholerstwo. Moj szlalony synek ostatnio swiruje na maksa i niemoge go utrzymac w miejscu bo albo pelza albo przewraca sie albo cwiczy kopniecia. Moje dziecko niestety nie da mi sie ubrac i generalnie nic zrobic bo ciagle jest bardzo zajete treningiem swojego slicznego body. Wiec dzic w przyplywie szalenstw postanowil sie podrapac - i zdrapal strupek po szczepieniu BCG i krew tryskala na prawo i lewo (no moze troche przedramatyzowalam). Czy z takiego strupka cos sie moze zrobic??? Zadzwonilam do mojego nawiedzonego lekarza z Jersey a ten ze jest ok i dont worry - kurcze a ja sama niewiem czy jest ok??? Illei - napisalam Ci maila + 2 zdjatka - daj znac czy doszlo. Iwi30 - dzieki za przywitanko/ jakos tak wczesniej niemoglam na forum trafic. Buzka pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu Alka też podczas snu albo bezpośrednio po przebudzeniu ma taką niską tempkę, wiem bo kilkakrotnie sprawdzałam o różnych porach wtedy jak miała kilka dni stan podgorączkowy więc widać jednak zmiennocieplne:P Mam nadzieję, że jednak w dugim badaniu u Oliwki tych bakterii nie znajdą, u Alki na szcęście nie było mimo, że w woreczek ale był krótko przyklejony i bezpośrednio po myciu. Nie zamartwiaj się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli mi osobiście podoba się \"Marcóweczki i nie tylko\" ale to chyba bardziej pasowało jak jeszcze z brzuszkami chodziłyśmy teraz to pewnie będzie blog dzieciowy:) więc może to \"marcowe szczęscie\" albo \"wiosenne szczęście\" ze względu na pośpiech lub opieszałość niektórych brzdąców w kwestii porodu. Dziewczynki wypowiedzcie się w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Illeli znalazłam jeszcze takie polskie blogi www.blox.pl www.diary.pl www.blog.pl może któryś z nich będzie lepszy, cholerka nie mam jak ich przejrzeć, bo mi co chwilę ktoś włazi do pokoju, najczęściej prezes niestety a wejćie mam za plecami a monitor dokładnie na przeciwko wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko sprawdze..slonko wielkie :)) z wiosennym szczesciem jest mysle ok;) amandziu..tak jak juz pisalam..nic sie nie martw..bo bakterie w moczu nawet ja mam(kretynskie pocieszenie) ale kazdy ma z nas bakterie i tylko chodzi o ilosc..a czasami dzieci jak i doroli maja stany zapalne..Licho mialo przez nerke..ale mialo tych bakterii az trzy a nie mozna ich miec w takich ilosciach..wiec robilam posiew i og chyba z kilka razy..ale naprawde znajac Polskie realia moze beda chcieli aplikowac antybiotyki.. wiec staraj sie o inne opinie.ja wierze ze malej nic nie bedzie i to tylko chwilowe..jaki jest nastroik Oliwki? sloik wygotuj z wieczkiem..i na gaze denkiem do dolu ..zeby nic nie wpadlo..na pewno sie uda:)) w sprawie tetna to nic nie powiem bo nigdy do konca mi sie to nie udaje..zapytam sie vale zeby to zrobil. Nic sie nie martw:)) dostalam mail ale bez zdjec:(( dziewczynki dawajcie linki do fotosikow..bo tak mi sie wszystko pomiesza jak bede wyszukiwac z naszych postow..i bedzie szybciej..dzis wieczorem zabieram sie do roboty caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianeczka 1
Oj chorobcia martwicie mnie z tymi bakteriami, ja bablowi nic tu jeszcze nie sprawdzalam, nie bylo takiej potrzeby jak do tej pory moze ze dwa razy byla lekko przeziebiona, ale mam na to zapas lekow z Polski i sama sobie poradzialm powiem na szczescie, ale zaczynam sie troche martwic trzydniowkami i innymi..... Illeli dzieki na pewno sie przejde i zobacze.... To co kochana skoro Val studia zaczyna to siedzicie dalej na polnocy nie przeprowadzicie sie blizej mnie? Blog fajny pomysl tylko my ani wieosennne ani marcowki;) Ja jutro jade na wakacje do Hiszpani autem buuu, mala nie zabardzo znosi dlugie podroze samochodem, a w dodatko mam wrazenie, ze gorne zabki ida wiec tymbardziej bedzie ciezko.... Ja nie mam checi nas pakowac jakos mi nie idzie...... Mezus mnie rozszarpie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owsianeczko
jak nic nie sprawdzałas to sprawdź odbyt :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianeczko jezeli dziecko czuje sie ok i nie ma zadnych z nim klopotow to teoretycznie badania sa zbyteczne..ja musze Licho badac co pol roku..bo nerka..a tak naprawde to przez genetyke..i to jak umarla moja mama..ja musze te same badania wykonywac co rok:(( nic sie nie martw mam nadzieje,ze bedziecie jechac i wszystko pojdzie gladko..bo to niemala wyprawa samochodem..dzien?? Licho w samochodzie bardzo duzo spi..ale trzeba co dwie godziny przynajmniej stawac i wyprostopwac male nozki;) trzymam kciuki i wracajcie calo Amandziu jak z lapaniem moczu:) jak maluszek? przepiekna pooda..wiec idziemy na spacer ina caly dzien biwakowania i koczowania w parkach i knajpkach na powietrzu bo ja nie lubie z Lichem wlazic do mioejsc gdzie pala a tu sie pali wszedzie..wiec jak tylko piekna pogoda to my myk na taras.. val nie musi pracowac do stycznia..wiec zaczyna byc fajnie..ok obydwoje mamy studia ale mozemy sie wszystkim fajnie podzielic..wiec np dzis wyszedl z lichem a ja sobie spalam i spalam..i zjadlam podany do lozka omlet..ach jak za starych czasow:) Jakie kolory lubicie w razie wybierania tla w blogu?? nie wiem czy wszedzie sa takie opcje ale moze..ja lubie zielenie pomarancze brazy ..nie jestem fanem pasteli..ale wiekszosc powinna decydowac a nie ja..:)) hej dziewczynki co tak cicho dajcie linki do fotosikow i innych stron albo przesylajcie zdjecia joasiu zdjecia do mnie nie doszly tylko sam mail..odpisalam sloneczko buzii:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Illeli później wkleję jakieś zdjątka do bloga. Mi tam kolory obojętne, i tak nie da rady zrobić tak żeby wszystkim odpowiadało więc skoro już masz być założycielką i moderatorem bloga to zrób takie jak Ci się podobają i tyle. Najwyżej później jak będą jakieś sugestie to się zmieni. Zaraz przejrzę blogi Dziewczyn z innych miesięcy i zobaczę jak to mnie więcej wygląda, chyba jakaś kwietniówka nam ostatnio jakiegoś linka podsyłała, zobbaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) weekendowa cisza nastala ;) u nas powoli do przodu, dudnle nadal wisza, kaszel nadal atakuje ale ponoc jest juz lepiej tak twierdza specjalisci. Ja znowu jestem weekendowa wdowa - stary na jakis kongres pojechal. A do tego cos mnie gardlo boli... echh... Zapraszam na kolejna stronke ze zdjeciami poczwarki :) http://www.latanowicz.pl/Wiktoria/page_07.htm Cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) weekendowa cisza nastala ;) u nas powoli do przodu, dudnle nadal wisza, kaszel nadal atakuje ale ponoc jest juz lepiej tak twierdza specjalisci. Ja znowu jestem weekendowa wdowa - stary na jakis kongres pojechal. A do tego cos mnie gardlo boli... echh... Zapraszam na kolejna stronke ze zdjeciami poczwarki :) http://www.latanowicz.pl/Wiktoria/page_07.htm Cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przychodzi weekend i na nic czasu nie ma, a tyle rzeczy miałam zrobić..... Pysiu Wiki śliczności:) Illeli do zdjęć użyłam fotosika tam jest taka opcja zdjęcie na bloga i na forum nie wiem, którego linka Ci podać.....może spróbuję z tym na bloga:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! z Oliwka juz zdaje sie ok!!!choć apetycik straciła:( słabo je:(, ale cóż odbije siebie pewnei- nadrobi, zmuszac nie bede.... mocz pobrany - i bezposrednio po zrobieniu siusiu wyszło wszystko ok, ale pani pediatra dała na posiew- tak na wszelki wypadek- mocz oddany- czekam na wyniki - chyba w poniedziałek...dam znac. ciesze sie, że nie zbagatelizowali tego i posiew zrobią- lepiej sprawdzic... Oliwka ruchliwa...oj ta sie naskacze, nafika, nakręci - na podłodze na macie jak leży - cały pokójj zwiedza...i... do raczkowania sie ystawia- kolanka podnosi, pupso wypina- smieszne to...:) dzieki za wsparcie:) a co do temtki - to norma- pytałam lekarza. w nicy temp. spada, ale to ok:) postaram sie zdjęcia wybrac i przesle tu na forum- a Ty Illeli działaj z blogiem... ...podoba mi sie \" marcowe szcześcia\"- choć Oliwka to lutówka:)...spieszyło Jej sie pozdrawiam....jutro do pracy, mam nadzieje, że już załapie rytm i bedzie łatwiej niż w zeszłym tygodniu...a nerwowa chodze, ratuj sie kto może.... buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm Mamusie, U nas Ok - Bartus szaleje i niesposob utrzymac go w miejscu. Zaczyna prostowac nozki w pozycji na czworaka. Wow co to bedzie jak zacznie chodzic - juz sie boje :-) Slad po szczeczepieniu BCG - poleciala krewka, zrobil sie strup i mam nadzieje bedzie OK. Illeli - Karolinko, musze jeszcze raz wyslac Ci te zdjecia. Tylko cosik nie chce mi sie ten mailik wyslac. Sprobuje jeszcze raz... Amadzia - zaraz apetycik powroci ze zdwojona sila. A cyca jeszcze chce czy juz nie? Moj Bartus obrazil sie na cyca u juz od tygodnia tylko sloiki i butla. Slonko - ale ladniutka ta Twoja Corcia :-) Dzisiaj koncze prace i 2 dni wolne - mam cicha nadzieje troche odpoczac.... oj byloby fajnie ale moje dziecie pewno mi da popalic :-) Pozdrowionka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko, A wogole to bede w Szczecinie i w Rewalu (rodzinne strony) od konca listopada do konca grudnia. Jakbys miala chwilke to mozemy poznac nasze pociechy. Moze sie juz razem troche pobawia. Oczywiscie to tylko zalezy czy bedziesz miala czas i ochote. Ja bede na miesiecznych wakacjach - wiec dla mnie byloby super :-) Pozdrowionka pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
achsonik - co do cyca to symbolicznie, ale mleka z butli tez nie bardzo:(...no cóz zobaczymy dzis....a myśle, że to na zęby - w końcu juz 7 miesiąc a zebów 0!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadzia, U nas tez zabkow ani widu ani slychu - a to juz 6 mc idzie. Cyc - zapominial co to znaczy. Butla - ciagnie jak szalony a wieczorami kaszke z butli. Wogole to wciaga jedzonko jak malutki odkurzaczyk :-) Pozdrawiamy i zyczymy Wiktori apetetu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Achsoniku jeśli chodzi o spotkanko to bardzo chętnie, jak będziesz znała dokładne daty przyjazdu daj znać, na szczęście będziesz dość długo więc na pewno jakiś termin dogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa, możecie oglądać moją Julkę, tylko te kilka zdjęć jest mała wyraźne bo mojemu bratu ręka się trzęsła. Za parę dni zamieszczę lepsze. Nie miałam jeszcze czasu przeczytać zaległości więc odezwę się później. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednym z tych zdjęć jest nasz nowy dom, wyjście z tyłu. Jeszcze nie ma tynku, ale tego już w tym roku nie zrobimy, bo kończyny w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki kochane! Po pierwsze - szczere kondolencje dla Niuni i Karoliny...Trzymajcie się kobitki, bądźcie dzielne.Piszcie. Wróciłam.Ale odpoczęłam!Byliśmy na wsi pod Krakowem, mieszkaliśmy w ostatnim domu pod lasem nie docierały żadne hałasy, nie było telewizora ani internetu.Mało ludzi, dużo grzybów.Mąż bez laptopa więc nie musiał NIC zawodowego robić i hurra bo bardzo się nim wyręczałam wreszcie przy Bartku.A niech wie że cały dzień z dzieckiem to urlop ale w cudzysłowiu.A tak naprawdę harówka, choć miła.Zbieraliśmy grzyby i graliśmy w badmingtona.Byliśmy z moją siostrą - która jest w 9 mc ciąży hurra hurra i jej mężem. I teraz odpisuję... Po pierwsze dzięki wszystkim za miłe słowa po wypadku - już jest ok, tak naprawdę patrząc z perspektywy czasu dobrze że tak się to skończyło, a nie inaczej - a smochodem naprawdę nie przejmuję się pod kątem materialnym - mieliśmy ac, tylko sentymentalnym.To nasz pierwszy wspólny samochód, kupiony po ślubie, zjeździliśmy nim pół świata i mam z nim wiele miłych wspomnień.ale to tylko rzecz więc nie będę przesadzać... Amadzia, pytałaś o jeźdxiki - masz na myśli chodzik?cholera to podobno urządzenie średnio zalecane przez lekarzy, wręcz zakazane, ale nie wiem czy o to chodzi bo o bujanych nic nie wiem.Kurczę, ale rzeczywiście coś by się przydało bo noszę małego ciągle na rękach, a tak to by się go wsadziło i hulaj dusz piekła nie ma...Ostatnio się obudziliśmy z Maćkiem i chcieliśmy kupić małemu huśtawkę żeby mieć trochę wolnego, taką dla niemowląt, a tu się okazało, że one są do 10 kilo, więc nam dwa kilogramy zostało...Oczywiście zrezygnowaliśmy. Mój mały też ciągle robi ustami motorek i widać że mu to sprawia ogromną radość.W oczach coraz więcej łobuzerskich iskierek i tylko patrzy co by tu chapnąć, za co pociągnąć, co złapać do buzi ewntualnie wsadzić,,,oj małe diable.ukochane.Tearz jak siedzi np na mojej nodze to sprężynuje jak sprężynka - nową zabawę sobie wymyślił - odbija się nóżkami i do góry i hops na pupę i tak potrafi długo, oj długo , aż sięmartwię żeby sobie jajeczek nie odbił skarabeusz mały. co do zębów u nas też na razie nic, ale górne już bardzo mocno prześwitują, są całe zaczerwienione i w białych bąbelkach.Więc myślę że to lada dzień. a dolne daleko, jakieś trzy metry w dół, więc pewnie u nas pierwsze będą górne, zresztą u mojego męża też tak było. Amadzia, dzielna z Ciebie kobieta, zresztą z wszystkich Was trzymajcie się mocno w pracy i pamiętajcie, że zostawiłyście dzieciaki w najlepszych rękach,żadna krzywda im się nie dzieje i to my jak nas nie ma to bardziej przeżywamy rozstania niż one...I dobrze. A propos Illeli z drugiej strony oddawać dziecko na cały weekend do teściowej?Nieźle kobieta wymyśliła.Może jak będzie mieć 3 - 4 lata i to pod warunkiem że będzie chciało zostać...Przecież Licho nie wie że to jego babcia to dla niego obca baba szczególnie jeśli się rzadko widujecie, - obcy dom, obce znajome których pewnie byłoby pełno, nowe obyczaje i metody - bo każdy ma swoje...Oj pewnie płakało by maleństwo,płakało z amamusią, a ona by skwitowała że go rozpieściłaś i wychowałaś na maminsynka albo odludka...Jakkolwiek by nie było i tak by się wszystko obróciło przeciwko tobie, z teściowymi już tak zazwyczaj jest i koniec...Tak więc z daleka... A co śpiworka - niezła jazda, mam nadzieję że farba nietoksyczna, dobrze ze na zawał nie padłaś, bo nie dość że Licho a tu jeszcze sadzą wysmarowane....Nie, wiem że to nie jest śmieszne bo się mogło zatruciem skończyć, ale ja myślę że bym tak tego nie zostawiła, jakaś reklamacja, pismo , zwrot kasy cokolwiek, niech wycofają wadliwe syfy ze sprzedaży i koniec. Ja też już chcę kupić śpiworek do spacerówki bo z gondolką się ostatecznie pożegnaliśmy.A potem jak się ludzie rzucą to wszystko wykupią...I będzie bieda. Ja już od tygodnia podaję małemu soczek jabłkowy lub marchewkowy a rano dostaje kleik ryżowy lub kukurydziany z mlekiem Nan 2.Wiem że na Waszym tle pod tym kątem jestem opóźniona, ale i ja w końcu zaczęłam dokarmiać.Mojego mleka nie starczyło temu obżartuchowi...Fajny widok, jak wpycha sam łyżeczkę do buzi jak chce jeść, słodkie to.A jak na kubek się rzuca z soczkiem , no nie ma co się dziwić przez tyle miesięcy sam cycuś.... Jeszcze się pojawię kochane na razie znikam wiosenne szczęście nawołuje pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ty już dajesz kubek niekapek??? I jak to idzie? Moja Julka jeszcze sama nie siedzi i się boję jej dać. Napisz coś więcej. U nas już bardzo blisko pod skórą są dolne jedynki i białe bąbelki też widać. To ją bardzo boli czasami i mam nadzieję, że już długo nie potrwa. Jak jej smaruję żelem to pod palcami już czuję ząbki. Wczoraj zaczęła się sama przekręcać na brzuch i na plecy i teraz turla się po całym pokoju (na kocykach). No i już się podnosi do siedzenia, ale nie wie, co dalej i upada spowrotem. Trenuje mięśnie brzucha i chyba mi pokazuje, że też powinnam. hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, soczek daje ze zwykłego kubka do picia, takiego plastikowego dla dzieci. Żeby się mały uczył od małego pić z normalnego kubka bo potem tylko ten niekapek i niekapek, a to nic innego jak tylko butelka.Kubek niekapek zostawię na wyjścia na spacery czy coś w tym stylu bo wtedy nie da się z kubka podać...A małemu daję z kubka jak siedzi u mnie na kolankach.I muszę dodać że świetnie sobie chłopina radzi. A gdzie Moni, Magda, o Emi nie wspominając?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam tutaj przykladowy fotoblog..mozna wsadzac ile sie chce zdjec..(slonko przepraszam wiec za zamieszanie z dwoma) Pysiu pozwolilam sobie umiescic ostatnie zdjecia..wszystko jest do usuniecia lub zmiany..same mozecie mi pisac jakie chcecie notki..wszystko da sie zrobic.. Ale jezeli chcecie miec inny blog taki jak np onetu ze zdjeciami ..da sie zrobic..i po polsku mialam zrobic w tym z proponowanych porzez slonko ale w najfajniejszej wersji moglam dodac jedno zdjeice dziennie ..a w innych pojemnosc byla licha;) ale podobno na onecie jest fotoblog i moze tam jezeli to wam nie odpowiada.. dla mnie wszystko jest ok bo i spie i mam wiecej czasu i chce zeby wszysyc byli zadowoleni.. http://www.flickr.com/photos/31946495@N00/ tak to moze wygladac..mozna pisac notki do zdjec i komentowac zdjecia..moge zalozyc kod tylko dla nas i przyjaciol..moze byc to publiczne.. ??? czekam na odpowiedzi Ja sie wscieklam na wozek i kupilam parasolke..z 5 opcjami lezenio-siedzenia..teraz ciagle albo podrozuje albo jestem w samochodzie albo maetrze..moj wozek wielki zajmowal miejsce albo czasami nie ma miejsca..i nie moge go tak latwo zlozyc..a spacerowka boska..po prostu..leciutka i jednym ruchem zamykana..fajne kola.naciska sie guziczek i maly jak chce spac to lezy a jak chce siedziec to siedzi..ochronka przeciw wietrzysku..spiworek..koszyk na zakupy ..kola sketne super sprawa..tylko..no wlasnie tylko ciagle meczy mnie to ze nie ma dmuchanych kol i czy to jest ok??? Licho ok...choc dzis cos kwekalo i nie chcialo jesc..ale znowu tutaj upaly wiec moze to..ja zdruzgotana swoimi wlosami po fryzjerze..ja juz nie wiem..teraz wygladam jak wylenialy ..albo wyplowialy pies pokryty korozja..mam bardzo jasna cere..w ciemnych kolorach wygladam jak jakas anemiczka a w jasnych jak rozbeblana jajecznica grr..juz sama nie wiem co z nimi zrobic.. wysylajcie zdjecia..albo podawajcie stronki oraz co chcecie zebym napisala.. slonko i pysiu to co napisalam o waszych kochaniach mozna zmienic..to taki pokaz ;) i jak chcecie inna forme bloga i po polsku tez nie ma problemu caluje mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek dziewczynki :) Illeli - jak dla mnie to tak moze zostac tylko moznaby zalozyc jakies temty obok, chyba ze nastawiamy sie tylko na zdjecia :) U nas 2 noce mala przeryczala na rekach - jedynka gorna sie przebijala no i skubana sie przebila. Dzisiejsza noc ok. Ale pewnie czeka mnie jeszcze przeprawa z druga jedynka. Brrr... Aschonik - my z mezem spedzalismy do tej pory kazdy urlop w Rewalu - piekna okolica. Teraz bylismy w Pogorzelicy, ze wzgledu na dziecko. Cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska gratuluje jedynki;) teoretycznie mozna do kazdego zdjecia gdy sie na nie kliknie..dodac koment..mozna do Ali licha i wiktorii itp dodac tekst..ale taki na rozmowe to chyba nie ..jeste tez opcja rozmowy http://www.flickr.com/groups/23572910@N00/ wiec moze zalozyc normalnego bloga???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy :) JAk mozna dodawac teksty to jak dla mnie to moze tak zostac :) nie wiem jak zapatruja sie na to inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×