Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Teraz Cię przechrzciłam na Agatkę ratuuuuunku a miałam odruchowo wpisaną Agutę i skreśliłam skarciłam się dałam sobie po pazurkach i mówię do się przecież Ty jesteś Agatka dramat sorrrki :) AGUTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj Laseczki Manika a Ty gdzie chociaż Ty mnie nie opuszczaj , już nikt mnie nie kocha buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Może jesteście na tym blogu o którym mówiła Aurelia bo Ona też zniknęła , ale ja nie mam maila i nie znam tam adresu , dajcie chociaż odpowiedź , że tam się przeniosłyście , i jak tam jest . a u nas po staremu , po 15.30 spacer zakupy w spożywniaku , spotkanie z kurami i królikami a później kąpiel w baseniku z ciepłą wodą , odwiedziny babci i dziadka nowe autka i pierwszy raz wypowiedziane słowa \"auto\" i \"chcę\" a i zrobiłem się pedantem i każę sprzątać wszystkie kupy ptasie jakie napotkam na drodze mówiąc be fe . Hejjjj Dziewczynki do usłyszenia 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka przeniosłam się ale nie na bloga od Aurelki ale w papierzyska, cholera ciągle coś donoszą co się z czymś obrobię to zaraz następna kupka się pojawia..... U nas goście są cały czas więc na nic czasu bo staramy się zapewnic im jakies atrakcje a to niełatwe w tym mieście. Jak były regaty to oczywiście bylo co robić a wyszło wszystko fantastycznie po raz pierwszy byłam dumna z tego że jestem szczecinianką:) dzisiaj jedziemy do parku wodnego. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko suupr ,że się odezwałaś , w taki upał i dają Ci tyle roboty to nie ludzkie , mam nadzieję , że masz kilka zdjęć z tej wielkiej uroczystości jaka była u Was , szczerze , nie obejrzałam żadnej wiadomości z tej wielkiej fety i strasznie żałuję, jak masz jakieś zdjęcia z Alusią a przy okazji te jachty statki to bardzo proszę .:) A imprez to na pewno macie więcej niż w moim grajdole , tu to masakra jak ktoś przyjeżdża do nas to największym problemem to co mu tu pokazać dramat nie ma nic nawet z prawdziwego zdarzenia hotelu ostatnio sprawdziliśmy wszystkie klęska Orbis to pamięta dobre czasy PRL-u katastrofa a o innych lepiej nie mówić . no narazionek do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejka to już chyba dziś ostatni mój post, życzę miłego dzionka , wielu radości z dzieciątkami :) 🌻 Moni -jak sie czujesz? co z Tobą ? jesteś na urlopie może gdzieś wyjeżdżasz ? napisz coś ? jak dzidzia w brzuszku ? och zawaliłam Cie pytaniami :) 🌻 🌻 🌻 No pa kochaniutkie do juterka papappapapapapappa cmok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej :) Cos pusto ostatnio,chyba przez te upaly,kto ma mozliwosc,wyniosl sie nad jakas wode,ech... Mi sie raczej nie uda w tym roku,plywanie i woda pod kazda postacia to moja najwieksza pasja,po nocach mi sie sni, a tu juz drugie wakacje leca bez umoczenia paluszka nawet w jakims jeziorku.... :( Nie ma gdzie,nie mam jak wyjechac :( Maz dostanie urlop dopiero we wrzesniu- o ile w ogole- chcemy jechac w gory, to z kolei jego zyciowa pasja. No nic,trudno,moze za rok... Izka u nas jest jeszcze gorzej,ja kazda noc zaczynam u boku meza a koncze z Mlodym. Wszystko zalezy od tego ile pospi od polnocy kiedy my sie kladziemy, czasem jest to 1, czasem 3-4h ale wtedy ide do jego pokoju,klade sie z nim na tapczaniku i juz nie czekam az on skonczy ciagnac cycka,zasypiam,i tak juz do rana... Mlody ma radoche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://miasta.gazeta.pl/szczecin/51,34959,4365311.html?i=1 http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=REGATY0003 http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,781,67050439,67050439,0,2.html?v=2 Dla chętnych regaty ale nie w moim obiektywie. No poszalałyśmy wczoraj z Alką na basenach, no i Alka doigrała się pierwszego klapa. Była tak niedobra aż w końcu straciłam cierpliwośc i w dupsko dostała, a ja oczywiście do dziś mam cholerskie wyrzuty sumienia i kaca moralnego, eh...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic to tylko ten środkowy link w takim razie,. trezba wejśc w galerie i piękne zdjęcia można oglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki🌻 oj, od wtorku jestem w domu i nie mogę się obrobić:O jeszcze mama zawala mnie ogórkami i robie słoiki. ukradłam chwilkę, żeby cos wam napisać:D Słonko ucałuj Aluśkę👄 kochana dziewczynka:D to Majka przy Alce to diablica :D Ale szczerze mówiąc to już parę klapsów w pampersa ode mnie załapała:( Po naszym spotkaniu poszłam do dentystki i wyrwała mi ósemke. Cierpiałam 4 dni, ale wzięłam tabletki i na regaty poszłam;) Super impreza i rzeczywiście Szczecin był dobrze przygotowany i zorganizowany, później wkleję zdjęcia. Izka, duża buzia dla Ciebie, za to że tęskniłaś za mną. Pogoda się wyklarowała i budowa ruszyła z kopyta, ale błotko wokół piwnicy jest, bo okazało się że mamy 3 źródełka pod domem:O Gdzie ja mam spać, żeby mi wody nie dokuczały? Chyba różdżkarza będzie trzeba zamówić:P Majka mi się podziębiła ima chrypę, a jaka maruda, oj:O Później się jeszcze odezwę ,bo idę walczyć z ogórami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta 🌻 Manika nooo wreszcie się odezwałaś myślałam , że neta Ci odłączyli . oglądałam zdjęcia super , dziewczyny szalały z wózkiem , uściski całuski , pełna rozkosz, Co do Regat , dziewczyny ale Wam zazdroszczę , oglądałyście na żywca takie cuda , Słonko dzięki za stronkę obejrzałam , ale cudeńka ach ach ach , impra była super szkoda ,ze tak krótko i dopiero za 5 lat z powrotem w PL. a u nas po staremu , teraz mały kąpie sie w basenie pod czujnym okiem baby niani , takiemu to dobrze :) i tak dzień za dniem ale jest bosko dzięki dzieciom . no kończę do roboty czas pappaap do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agutka powiedz a Twój Młody sam już śpi na tapczaniku nie spadnie tak sie dopytuję bo w łóżeczku mojego to już chyba nie nauczę spać samemu w nocy może na tapczaniku . Wiecie ja to chyba nie dojrzałam do spania bez niego jakoś pusto by mi było , bo mój najdroższy M przychodzi do sypialni ale ok 3 lub 4 nad ranem kiedy obudzi się i raczy przyjść ze salonu , a jak próbuję go ściągnąć do nas wcześniej to zawsze mi odpowiada \" ja muszę obejrzeć jeszcze wiadomości w TV \" ach z tymi facetami hihihih no już naprawdę kończę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam album ze zdjęciami z regat: http://manika74.fotosik.pl/albumy/244663.html tłok był straszny i trochę ciężko było z wózkiem manewrować, Maja była marudna bo za głośno za tłumnie i nie mogła zasnąć w nie swoim wózeczku, bo ten był pożyczony:P miłego oglądania:D te ogóry mnie wykończą i jeszcze taka sauna w domu, uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manika jak Ci się podobało ja byłam zachwycona, miałam tylko lekki niedosyt bo z Alką wiadomo nie wszędzie wleźć się dało i w nocy nie było jak wyjść. A na paradzie załóg w parku byliście? też było fantastycznie, Alka jak zaczarowana gapiła się na wariujących zeglarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia suuuuper, superancki rewelacja , zaaaaaaazdroszczę auuuuu juk ja mogłam taką imprę przegapić auuuuu i wtedy spotkałabym Was auuuu następnym, razem :) Manika zrobiłaś lepsze zdjęcie niż ten fotograf z gazety żeglarskiej , gdzie dzięki Słonku mogłam sobie jachty pooglądać . super zdjęcia .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki 🌻 Manika obrobiłaś sie z ogórami ? .... jeżeli tak to wracaj ... szybciorem. :) Słonko co tam u Was ? z Małą siedziałaś w brodziku na basenie czy pływałyście na głębszej wodzie ? Agutka ufffff myślałam , że tylko moje szczęście budzi sie tyle razy w nocy , ale pociecha Twój skarb tez . Mój mały idzie spać ok 22.00 a o 24.00 już daje znać o swojej obecności pomrukiem , marudzeniem , miałczeniem jak kotek, i już wiem co moje maleństwo potrzebuje . Dzisiejsza noc całe szczęście ,że była mały wył chyba całą , i nie wiem co mu było nosiłam tuliłam zdjęłam pieluchę bez majtek był chyba z godzine bo myślałam , że brzuszek , może ptaszek , w końcu nie wiem zasnął ok 4.00 przebudził sie o 7.00 i zasnął i spał do 9.30 takiemu to dobrze , a może trójki idą sama nie wiem . widziałam idą piątki i chyba jedna trójka ale tak trudno mu obejrzeć jego uzębienie bo od razu palce gryzie . Słonko jak tam Twoje staranka o druga dzidzie? w 2008 r uderzasz? no narazionek ja tak o drugim dziecku , bo sama na dzień dzisiejszy tego sobie nie wyobrażam . Mam takie obawy , że skrzywdziła bym Krystiana brakiem dla niego wystarczającego czasu , poczekam jak będzie większy . no narazionek papapap Ciekawe co u Moni i Dany , dana to tylko dała nam znak że zafasolkowała i koniec Moni odezwij się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Iza w sumie to na brodziku się skończyła, no na kilka minut jacuzzi siedzieliśmy ale Alce niezbyt się podobało, ona to najchętniej pod wszelkie wodospady, fontanny itd, by szła no i hit ostatnich dni to wchodzenie po schodach....... Co do naszych staranek to odroczone do końca roku, a potem jak mnie już zwolnią to w dalej nieokreślona przyszłośc pewnie......eh zawsze mi wróżono jedną córę to może się sprawdzi..... Idę na urlopik w poniedziałek i wtorek, może sobie nad jakąs dużą wodę pojedziemy jak pogoda będzie......o ile oczywiście mąz obiecany urlop dostaie bo przeciez taki jest niezbędny.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kolezanki, wpadam na chwilke pozegnac sie przez wyjazdem nad morze. Dzis wieczorkiem wyjezdzamy, dluga droga nas czeka bo ponad 700 km, jedziemy do Rusinowa k/Jarosławca. Mam nadzieje ze uda sie nam pogoda. Manika, łączę sie z toba w ogórkowym szale. Ja swoje warzywka przerobilam wczoraj. Dzis jeszcze szybkie pakowanie i w droge. PAPPAPAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina życzę suuuper suuupewranckiego urlopu reweli pogody i szybko umykającej drogi o rany 700 km ja jęczę jak ma 450 do przebycia , pocieszyłaś mnie jak będę wybierać sie nad naszą dużą wodę zawsze pomyśle o Tobie . Słonko a co jakieś zwolnienia sie szykują , może nie i wszystkie plany sie udadzą ......na pewno i zdążysz zafasolkować :) Mnie też wróżono jedno dziecko córkę mam synka, więc kichać wróżby , ja to sie jedynie boje , że jak mnie chęć nabierze na staranka to będę za stara i będą trudności z zajściem , już teraz było długawo a później z latami , ach pożyjemy zobaczymy . Całuski kochaniutkie 👄 kwiaty dla Was 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzisiaj seksualne podejście do pracy czyli op******ć sie dramat , ale nieustannie ciągnie mnie do was . :) 🌻 no to taka złota myśl była już powracam do f-rek papappapa cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Izka Darłówko....Normalnie sentyment mnie bierze. Tyle razy tam byłam. Zawsze (prawie zawsze) nędzna pogoda, ale imprezy setne. Ach czasy studenckie... Wklejałyście zdjecia ze Szczecina. I wiecie, co chyba pisałam Wam, ze studiowałam 1 rok na nawigacji. Mialam płynać na 2 mies. Darem do Portugalii i nie stawiłam sie na burcie. Obawa przed stratą ukochanego wygrała. Byliśmy 3 mies. ze sobą i bałam sie ze nie wytrzymamy próby czasu. Jesteśmy cały czas razem. Ale on skończył nawigację, ja uciekłam na Zarządzanie. On popłynąl na regaty Darem do Stanów w 2000 roku. I ma piękne wspomnienia. Ale zawód marynarza chyba nie jest najlepszym zawodem dla kobiety, choć mam koleżanki, które skończyły studia i pływają. One nie maja dzieci jak na razie. Bo jaka matka sobie wyobraza wypłynać na pzykąłd na 4 miesiace, bez malucha. Ja 1 nocy spędzić nie mogę... Karolina Ty nad morze 700 km a my 18 ruszamy w druga stronę do Krosna, Przemysla, do rodzinki. Może do Lwowa sie uda wyskoczć. Acha i udało sie sprzedac mieszkanko,, za tydzień mamy sie wyprowadzić. Jeny po 3 latach mieszkania na swoim wracamy na jakieś 7 mies. do rodziców. Ciekawe jak to przeżyjemy wszyscy. Już mówiłam mamie, ze jak nie bedziemy mogły ze sobą wytrzymac to wynajmiemy coś. Manika mam prośbe, jesli to możliwe. Negocjujemy z 3 ekipami budowę fundamentu i dostaliśmy 3 masakrycznie różne ceny. Jak bś była tak miłą i przesłała mi na maile ile wyliczyli Wasz fundament. Interesuje nas tylko fundament bez wyprowadzania mediów pod podłogą. mój mail to: mglab@go2.pl Pyza też się budzi w nocy, czasem 1 raz czasem z 5 razy. Mamy 1 trójkę, wyszła w miare łatwo, ale teraz czekamy na reszte. Ma 13 zębów, mam nadzieje, ze nie pechowo. Izka piątki to szybko by mu wyszły, mój sąsiad ma 2 latak i piątek ani widu, ani słychu:) A oto moja córeczka u mamusi w pracy: http://images26.fotosik.pl/54/862e032836cde939.jpg Pozdrawiamy wszystkich, Dana właśnie jak sie czujesz? A i wspominałyśmy z mrittą Cię Mysz ostatnio, daj znak co u Ciebie? Chyba, że nie chcesz...Mam nadzieję, ze z drugim dzidziolkiem wszystko w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki🌻 jestem, bo moja nieobecność spowodowana była nawałem gości:) Słonko, pytałaś o imprezę...mi się bardzo podobała, ale podobnie do Ciebie, miałam niedosyt, bo Maja w dzień w tłumie marudziła, a w nocy musiałam z nią siedzieć w domu, no ale mamy nasze kochane dzieciaczki i ileż my się wyrzekamy dla nich;D Na koncercie był Kamil z ciocią, bo szwagier specjalnie po niego pojechał do Golczewa, a ja obejrzałam w tv. Ominęły mnie też fajerwerki:( Parady też nie widziałam, tylko w telewizji krótka relację:( Za to spotkałam w dzień mnóstwo znajomych z Golczewa, nawet mojego gina z żona, która jest naszą dentystką:D magda, no proszę to z Ciebie prawie żeglarz;D Mój kuzyn pływał na Darze, skończył WSM i zaczął pływać zarobkowo, teraz jest w rejsie :D zaraz skrobnę do Ciebie maila. Na budowie mam juz mury piwnicy, zaczęli je tynkować i nocna ulewa zmyła świeże tynki:( Dziś słoneczko świeci, więc miłego dnia kobitki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🌻 Magda ja też skończyłam marketing i zarządzanie a później rachunkowość bankową ale nie chce aby mały szedł w moje ślady czy Jacka (jacek kończył też marketing i zarządzanie) marz mi sie aby studiował medycynę i wybrał chirurgię plastyczną 9mamusi się to później przyda hihihi) ale co wybierze to jego sprawa byle księdzem mi nie został . a co do Darłówka to uwielbiam to miasteczko , co roku tam jesteśmy i pod namioty jeździliśmy i na kwatery ach te wspomnienia i też studenckie czasy , ale teraz jest inna forma wypoczynku i też jest super z maluchem :) Co do ceny naszych fundamentów to lepiej nie mówić kiedy zaczęliśmy kopać okazało się że leżymy na źródle i tryskało w górę a do okoła była glina i robiło nam się prywatne jezioro , firma wzięła pompy i całe dwa dni z nocą pompowała wodę i lali ławy fundamentowe jak leciało . nasze fundamenty mają grubość metra jak do fortecy . Jedyna korzyść że wzięliśmy fachowców i zamówiliśmy gotowy beton z gruchy przyjechali i lali ale nam płakać się chciało kiedy widzieliśmy ile tego betonu leci i ile forsy z portfela . Na pewno żadnej z Was fundament tyle nie będą kosztować co nas to dla pociechy .A później wyszliśmy z bloczkami fundamentowymi ponad poziomi i wylaliśmy płytę zbrojoną na całe fundamenty bo dowiedzieliśmy się od sąsiadów ,że na tym terenie wszystkim rysują się mury i aby temu zapobiec jedynie płyta na fundamenty nas ratuje , zrobiliśmy to i na tym zakończyliśmy na cały rok budowy bo funduszy zabrakło . Magda zdjęcie super mała pani prezes . No kończę Manika duża buzia 👄 papappapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Szkoda, że nie córka Pani prezes:) Iza ale z tego co kojarzę z poprzednich Twoich wypowiedzi to Wy tez macie chawirę wielką, bo my to wszystkiego 100 metrów budujemy (a i stwierdziłam, ze sprzątać nie bedzie komu, a i względy finansowe nie były bez znaczenia. Działka wielka, to jak będzie chciala to postawi drugi domek naa drugim końcu. Taaa, prawie marynarz, nie zapominajmy, ze prawie robi różnicę:) Wykładowcy byli przciwni w większości kobiet na nawigacji i mówili, ze mężów przyszłyśmy szukać, i co ...mieli racje:) Nie tylko ja znaazłam tam swoja drugą połowę, ale jak nas było 15 babek a ich 120, to trudno było grzecznie na zajęciach wysiedziec:) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie Magda ,że ja nie wiedziałam o takich studiach , było co wybierać , ach i co by mi było po tym ja i tak juz znałam Jacka :) Ale chociaż widoki były przyjemne , na zarządzaniu przede wszystkim babiniec . co do chacjędy to mamy dużą na dole mieszkają teściowie my na poddaszu , ale mamy wejścia oddzielne , oddzielne podejścia mediów , kotłownie też oddzielne . bo wiecie kiedy jest dobrze to jest dobrze ale strzeżonego Pan Bóg strzeże . Magda 100 m to też kupa sprzątania , ja co dziennie jeżdżę na mopie i ciągle mam wrażenie że jest brudno to jakaś psycha a do pedantów nie należę , ale wiecie drogi przyszłości sam piach ciągle się kurzy , dramat i te krupy ciągłe do zmywania . No koniec narzekań , taki piękny dzionek suuuper . Manika a Ty gdzie się podziewasz wciło Cię Kobietko ? Moni odezwij się , mam nadzieję , że wszystko OK i że jesteś 2 w 1 🌻 no narazinek Kochaniutkie papapapapappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Izka, cały dzień w słoikach siedziałam:O jak nie miałam, to rozpaczałam, a teraz rodzinka i sąsiedzi mi nadwyżki oddają, szkoda tylko że w ten sam dzień:( ale co tam, nie będę zimą kupować:) nasza chatka ma 107m pow. użytkowej, więc duża to ona nie będzie, ale sie i tak nasprzątam;) pogoda jak na razie dopisuje więc zaraz skończą piwnicę i zasypia ten przebrzydły dół:) jutro święto, więc miłego wypoczynku kobitki🌻 dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×